Мова  Русский Українська

Акції

Показати: Сортування:
Альбом витинанок Пори року Зима
Навчальний посібник “Пори року. Літо. Альбом витинанок” адресується учням молодших та середніх класів загальноосвітніх шкіл, дитячих дошкільних закладів, художніх гуртків та студій. Мета видання — допомогти усім бажаючим долучитися до вивчення українського народного мистецтва, збер..
28.00 грн 21.00 грн
Альбом витинанок Пори року Осінь
Навчальний посібник “Пори року. Осінь. Альбом витинанок” адресується учням молодших та середніх класів загальноосвітніх шкіл, вихованцям дитячих дошкільних закладів, художніх гуртків та студій, учителям образотворчого мистецтва. Мета видання — допомогти усім бажаючим долучитися до ..
28.00 грн 21.00 грн
Вечори на хуторі біля Диканьки
В історії світової літератури трапляються щасливі випадки, коли створена письменником-початківцем книга долає часові та просторові обмеження, перетворюючись у шедевр для всіх часів і народів. Саме таким щасливим випадком можна вважати «Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя. У вос..
79.00 грн 70.00 грн
Усі готові домашні роботи 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить роз'язки з поясненнями до усіх завдань та усіх підручників для 5-го класу. Окрім цього в книзі є довідник з історії, твори з усіх предметів та проекти з основ здоров'я та природознавства. ..
80.00 грн 45.00 грн
Гайді
Небольшая повесть, о девочке -сироте, которая сначала жила с бабушкой - калекой, которая даже не была ей родной. Потом жизнь на природе с дедом Вуем, где малышка открыла для себя мир, во всем его многообразии. Гайди хотела бы всю жизнь жить рядом с трудолюбивым дедушкой и подслеповатой бабушкой , но..
85.00 грн 75.00 грн
Демонстраційний матеріал Скарби українського мистецтва 1-4 класи *
Демонстраційні картки призначені для роботи з дітьми старшого дошкільного віку на уроках з образотворчого мистецтва. На лицьовому боці карток представлені художні твори відомих українських митців та народних майстрів. На звороті подана стисла інформація про той чи інший вид мистецтва, цікаві відомос..
75.00 грн 63.00 грн
Джен Ейр (Світовид)
Джейн Ейр – бідна непримітна сирота. Її майбутнє виглядає безрадісним. Тітка Джейн та двоюрідний брат ненавидять її. Життя в Ловудській школі жорстоке і небезпечне. Які внутрішні сили знайде в собі Джейн Ейр, аби побороти усе це? Шукаючи незалежності, Джейн вирушає у світ сама. Чи справді міст..
129.00 грн 109.00 грн
Зошит Українська мова Перевірні роботи  1 клас
Посібник відповідає новій програмі й призначений для діагностики вмінь першокласників виділяти певний звук у слові, ділити слова на склади, складати схеми речень, відновлювати деформовані тексти, складати діалоги, переказувати та списувати тексти, писати диктанти. Зошит містить завдання для аудіюван..
10.00 грн 7.00 грн
Маленький принц
..
70.00 грн 62.00 грн
Малюк Пікнік на узбіччі Хлопець із пекла
Повісті Аркадія і Бориса Стругацьких "Малюк", "Пікнік на узбіччі" та "Хлопець із пекла" — найцікавіші та найпопулярніші фантастичні твори для підлітків. "Малюк" — це сумна історія самотньої дитини, котра з волі випадку опинилася на чужій планеті. З..
109.00 грн 109.00 грн
Мауглі У лісі Рукх (Світовид)
Вперше під однією обкладинкою зібрано всі оповідання про Мауґлі та заключну історію про годованця вовків. Читачі не лише помандрують казковим світом джунглів, але й зустрінуться з дорослим Мауґлі, спробувавши дати відповідь на запитання — чи той це Мауґлі, якого вони добре знали за «Книг..
99.00 грн 99.00 грн
Міфи Давньої Греції
Книга містить найвідоміши міфи давньої Греції. ..
119.00 грн 105.00 грн
Небесний народ
Ця повість розповість про духа природи, який охоче допомагає мешканцям лісу. Але Ельфа охоплюють сумніви - можливо, варто спробувати інше життя, життя людей. Книга допоможе юному читачеві знайти відповіді на такі вічні питання - що є зло і добро, як знайти правильний шлях у нашому нелегкому житті і ..
79.00 грн 68.00 грн
Небесний народ (Світовид)
Повість «Небесний народ» ще раз і ще раз ставить перед читачем вічні і нелегкі запитання: що таке добро і зло, як втриматися між цими антиподами і не збочити з вірного шляху в нашому мінливому та химерному світі, як уберегти душу від гріха та в чому полягає вічне блаженство. Головний гер..
99.00 грн 88.00 грн
Неймовірні детективи
Звичайні київські школярі ніколи не думали, що їм доведеться розплутувати загадкові злочини. Проте хіба можна лишатися осторонь, коли поруч коїться неймовірне? А ще, коли в розслідуваннях беруть участь такі креативні капітани міліції?.. Надзвичайно цікаві повісті відомого письменника Всеволода Неста..
119.00 грн 103.00 грн
Природознавство Тестові завдання 3 клас (до підруч. Гільберг) НОВА ПРОГРАМА
В книзі запропоновані тести, які допоможуть вчителю оцінити якість знань учнів. Тести подані в двох варіантах. ..
18.00 грн 13.00 грн
Годі, діточки вам спать! (Світовид)
Ця книжка — найповніше видання дитячих творів української письменниці Олени Пчілки (1849–1930). Складається вона з двох розділів. У перший увійшли оригінальні твори письменниці: вірші, байки, оповідання та казки. Другий склали фольклорні записи Олени Пчілки: дитячі пісеньки та вірші, каз..
99.00 грн 84.00 грн
Дивовижні пригоди барона фон Мюнгавзена
Веселі та кумедні розповіді про пригоди барона Мюнхаузхена перекладені безпосередньо з мови оригіналу. Ми промовчимо про те, де в цих оповіданнях правда, а де вигадка, оцініть їх самі, прочитавши цю книгу. ..
59.00 грн 47.00 грн
Проблемні задачі з історії Дидактичний посібник для учнів 10-11 класів
У посібнику міститься інформація про принципи, стратегію, методи та засоби розв'язування проблемних задач з історії, а також правила логічного мислення та доказ. Відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України подано проблемні задачі з історії XX-XXI ст. Запропонована система р..
Уточніть у менеджера