Мова  Русский Українська

Акції

Показати: Сортування:
Альбом витинанок Пори року Зима
Навчальний посібник “Пори року. Літо. Альбом витинанок” адресується учням молодших та середніх класів загальноосвітніх шкіл, дитячих дошкільних закладів, художніх гуртків та студій. Мета видання — допомогти усім бажаючим долучитися до вивчення українського народного мистецтва, збер..
28.00 грн 21.00 грн
Альбом витинанок Пори року Осінь
Навчальний посібник “Пори року. Осінь. Альбом витинанок” адресується учням молодших та середніх класів загальноосвітніх шкіл, вихованцям дитячих дошкільних закладів, художніх гуртків та студій, учителям образотворчого мистецтва. Мета видання — допомогти усім бажаючим долучитися до ..
28.00 грн 21.00 грн
Атлас Загальна географія 6 клас  НОВА ПРОГРАМА
Атласи з географії створюють цілісну систему навчальних картографічних посібників, всі класи скомпановані за єдиним зразком. В атласі зібрані найсвіжіші статистичні дані. ..
16.00 грн 11.00 грн
В історію крилатих висловів
У книзі пропонуються плани-конспекти занять, календарні плани і програма для роботи гуртка з української мови та літератури для 6-го класу. Окрім розробок занять книга містить завдання для самостійної роботи учнів. Книга схвалена Мін Освіти України. ..
48.00 грн 42.00 грн
Чарівний світ поезії Навчальний посібник 10–11 класи
Посібник містить програму факультативного курсу "Чарівний світ поезії. 10-11 класи", схвалену для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з української літератури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІІТЗО від 29.06.2010 р. ..
49.00 грн 40.00 грн
Виховання здорової дитини в сучаснїй сім'ї
У посібнику розкрито особливості виховної роботи з дошкільниками з метою формування, збереження і зміцнення їхнього здоров'я. Подано характеристику дітей віком 3-6 років, запропоновано систему розвивальних ситуацій, цікаву інформацію, поради, добірку художньої літератури, тестові запитання. Посі..
44.00 грн 22.00 грн
Усі готові домашні роботи 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить роз'язки з поясненнями до усіх завдань та усіх підручників для 5-го класу. Окрім цього в книзі є довідник з історії, твори з усіх предметів та проекти з основ здоров'я та природознавства. ..
80.00 грн 45.00 грн
Географія в опорних схемах та схематичних малюнках 9 клас
Навчальний посібник містить комплект опорних схем з курсу "Економічна і соціальна географія України". Нескладна авторська методика дозволяє використовувати опорні схеми на уроках під час вивчення нового матеріалу. Запропонований набір схем,картосхем та таблиць, допоможе швидко і якісно зас..
28.00 грн 17.50 грн
Демонстраційний матеріал Скарби українського мистецтва 1-4 класи *
Демонстраційні картки призначені для роботи з дітьми старшого дошкільного віку на уроках з образотворчого мистецтва. На лицьовому боці карток представлені художні твори відомих українських митців та народних майстрів. На звороті подана стисла інформація про той чи інший вид мистецтва, цікаві відомос..
75.00 грн 63.00 грн
Домашні завдання відповіді, розв’язки, виконані вправи 4 клас
У посібнику запропоновано зразки виконання домашніх завдань з математики, української, англійської та німецької мов, природознавства тощо до основних підручників, рекомендованих МОН України. Подані розв’язки, відповіді та виконані вправи допоможуть закріпити знання з певної теми, перевірити пр..
75.00 грн 52.00 грн
Дошкільне тіловиховання  Вплив рухової активності на здоров'я дошкільників
Це видання допоможе дорослим, батькам і педагогам активізувати рухову активність дитини. У посібнику вміщено нормативно-правову базу, що стосується здоров'я, фізичного розвитку та активізації рухової активності, а також науково-теоретичні підходи до виховання здорової дитини, фізіологічні особли..
44.00 грн 23.00 грн
Зарубіжна література  авторський семінар учителя-методиста
До посібника ввійшли методичні поради щодо аналізу літературного твору, вивчення біографії письменника, використання фонових знань та сумісних видів мистецтва, дослідницького методу, а також організації навчальної діяльності за технологією «Intel® Навчання для майбутнього», компетент..
25.00 грн 17.00 грн
Зошит Українська мова Перевірні роботи  1 клас
Посібник відповідає новій програмі й призначений для діагностики вмінь першокласників виділяти певний звук у слові, ділити слова на склади, складати схеми речень, відновлювати деформовані тексти, складати діалоги, переказувати та списувати тексти, писати диктанти. Зошит містить завдання для аудіюван..
10.00 грн 7.00 грн
Вивчення творчості Ольги Кобилянської в школі
Посібник узагальнює досвід дослідницької, творчо-пошукової, навчальної роботи за творчістю Ольги Кобилянської. Систематизований у ньому матеріал допоможе краще зрозуміти внутрішні світовідчуття письменниці, її захоплення, переживання, душевний неспокій крізь призму творчої, автобіографічної, мемуарн..
35.00 грн 21.00 грн
Інформатика Текстовий редактор Microsoft Word
Пропонований посібник відповідає вимогам чинної програми курсу інформатики базового навчального рівня і покликаний допомогти учням в ході вивчення курсу інформатики за темою «Текстовий редактор». Видання містить навчальний матеріал про системи опрацювання текстів, основні функції текстов..
15.00 грн 10.00 грн
Кабінет хімії – творча лабораторія вчителя та учня  Методичний посібник
До методичного посібника ввійшли матеріали щодо створення та організації діяльності сучасного профільного кабінету хімії. Пропонований посібник містить також зразки документів, що регламентують діяльність кабінетів хімії загальноосвітніх навчальних закладів під час організації навчально-виховного пр..
31.00 грн 22.00 грн
Лексикографія української мови Навчально-методичний посібник для факультативних занять  9 клас
Посібник містить програму факультативного курсу "Лексикографія української мови" для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і навчальних закладів нового типу, орієнтовне календарно-тематичне планування занять курсу, систему вправ зі словниками до кожного із занять. Видання призначене..
39.00 грн 27.00 грн
Літературне читання Розробки уроків 3 клас (до підр. Савченко О.Я.) НОВА ПРОГРАМА
Книга містить розробки 121 уроку з читання, багато ребусів і цікавих завдань. На диску є календарне планування, презентації до уроків, фізкультхвилинки. ..
44.90 грн 37.00 грн
Кращі конспекти уроків з української мови  1-4 класи
Даний посібник містить зразки конспектів із української мови та читання у початковій школі. Орієнтовні конспекти дадуть можливість вчителю всебічно розкрити програмовий матеріал, застосовуючи інтерактивні методи навчання, розвивати навички читання, мовлення, виховувати у школярів любов до рідного сл..
22.00 грн 16.00 грн
Математика збірник програм для допрофільної підготовки  Ч. 1
Видання містить програми з математики для допрофільної підготовки та профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Збірник складається з двох частин. До частини I «Допрофільна підготовка» ввійшли програми факультативів та курсів за вибором для основної школи, а також т..
25.00 грн 18.00 грн
Математичні прописи 1 клас  (до зошита С.О. Скворцової, О. В. Онопрієнко)
Система завдань, поданих у посібнику, забезпечить формування в учнів навичок написання цифр, набуття початкових графічних умінь, розвиток дрібної моторики, орієнтування на площині зошита, оволодіння вмінням визначати закономірності в побудові візерунка. Учням будуть корисні підготовчі вправи до напи..
18.00 грн 14.00 грн
Мобільність, креативність, творчість
У посібнику відповідно до нової редакції Базового компонента дошкільної освіти подано орієнтовне календарне планування роботи для всіх вікових груп із зазначенням дидактичних цілей та форм роботи: бесіди, спостереження, дослідницько-наукова діяльність, дидактичні ігри та вправи екологічного змісту. ..
39.00 грн 22.00 грн
Ознайомлення з соціально-предметним довкіллям Старший вік
У цій книзі педагоги, що працюють у ДНЗ, знайдуть конспекти занять, пропоновані для проведення з малюками старшої групи. Матеріал, опублікований у збірнику, передбачає різноманітні форми роботи з дітьми (бесіди, дидактичні, логічні та інші ігри, спостереження, досліди, практична діяльність тощо). У ..
40.00 грн 31.00 грн
Перша книга малюка Цифри і числа Частина 2
"Перша книга малюка" — це розвиваючий навчальний комплект, який складається з чотирьох частин: "Букви", "Слова", "Цифри і числа", "Лічба". Вони допоможуть дитині навчитися читати, рахувати, розповідати, думати, підготують її до школи.В кожній к..
12.50 грн 10.00 грн
Практичний довідник керівника ЗНЗ  з коментарем провідних фахівців МОН України
У посібнику висвітлено теоретичні і практичні аспекти управлінської діяльності директора школи. Видання містить чинні нормативно-правові акти та коментарі-відповіді провідних фахівців МОН України. Тексти документів наводяться за джерелами офіційного опублікування станом на вересень 2016 р. Посібник ..
80.00 грн 60.00 грн
Природознавство Розробки уроків 1 клас
Посібник для вчителів містить методичні рекомендації щодо проведення уроків природознавства в 1 класі початкової школи. Тематика уроків та їх зміст розроблені у повній відповідності до нової (2011 р.) програми з природознавства. Посібник створено досвідченими вчителями-практиками. Видання містить рі..
35.00 грн 21.00 грн
Природознавство Тестові завдання 3 клас (до підруч. Гільберг) НОВА ПРОГРАМА
В книзі запропоновані тести, які допоможуть вчителю оцінити якість знань учнів. Тести подані в двох варіантах. ..
18.00 грн 13.00 грн
Розгорнуте перспективне планування Осінь (молодший дошкільний вік) +сд *
У книзі запропоновано календарне планування занять за програмою "ДИТИНА". Видання допоможе вихователю підібрати дидактичний матеріал до занять, розвинути мовленнєві навички дітей, розширити кругозір дитини. ..
44.90 грн 33.00 грн
Розгорнутий календарний план Весна Друга молодша група
У посібнику подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми дошкільного віку. Він укладений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного ти..
55.00 грн 48.00 грн
Розвиток життєвих компетентностей на уроках історії України
Видання присвячене компетентністному підходу до навчання історії. Він спрямований на формування та розвиток життєво важливих умінь і навичок особистості. ..
19.00 грн 12.00 грн