Мова  Русский Українська

Акції

Показати: Сортування:
Альбом витинанок Пори року Зима
Навчальний посібник “Пори року. Літо. Альбом витинанок” адресується учням молодших та середніх класів загальноосвітніх шкіл, дитячих дошкільних закладів, художніх гуртків та студій. Мета видання — допомогти усім бажаючим долучитися до вивчення українського народного мистецтва, збер..
28.00 грн 21.00 грн
Альбом витинанок Пори року Осінь
Навчальний посібник “Пори року. Осінь. Альбом витинанок” адресується учням молодших та середніх класів загальноосвітніх шкіл, вихованцям дитячих дошкільних закладів, художніх гуртків та студій, учителям образотворчого мистецтва. Мета видання — допомогти усім бажаючим долучитися до ..
28.00 грн 21.00 грн
Атлас Загальна географія 6 клас  НОВА ПРОГРАМА
Атласи з географії створюють цілісну систему навчальних картографічних посібників, всі класи скомпановані за єдиним зразком. В атласі зібрані найсвіжіші статистичні дані. ..
16.00 грн 11.00 грн
Усі готові домашні роботи 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить роз'язки з поясненнями до усіх завдань та усіх підручників для 5-го класу. Окрім цього в книзі є довідник з історії, твори з усіх предметів та проекти з основ здоров'я та природознавства. ..
80.00 грн 45.00 грн
Географія в опорних схемах та схематичних малюнках 9 клас
Навчальний посібник містить комплект опорних схем з курсу "Економічна і соціальна географія України". Нескладна авторська методика дозволяє використовувати опорні схеми на уроках під час вивчення нового матеріалу. Запропонований набір схем,картосхем та таблиць, допоможе швидко і якісно зас..
28.00 грн 17.50 грн
Демонстраційний матеріал Скарби українського мистецтва 1-4 класи *
Демонстраційні картки призначені для роботи з дітьми старшого дошкільного віку на уроках з образотворчого мистецтва. На лицьовому боці карток представлені художні твори відомих українських митців та народних майстрів. На звороті подана стисла інформація про той чи інший вид мистецтва, цікаві відомос..
75.00 грн 63.00 грн
Домашні завдання відповіді, розв’язки, виконані вправи 4 клас
У посібнику запропоновано зразки виконання домашніх завдань з математики, української, англійської та німецької мов, природознавства тощо до основних підручників, рекомендованих МОН України. Подані розв’язки, відповіді та виконані вправи допоможуть закріпити знання з певної теми, перевірити пр..
75.00 грн 52.00 грн
Дошкільне тіловиховання  Вплив рухової активності на здоров'я дошкільників
Це видання допоможе дорослим, батькам і педагогам активізувати рухову активність дитини. У посібнику вміщено нормативно-правову базу, що стосується здоров'я, фізичного розвитку та активізації рухової активності, а також науково-теоретичні підходи до виховання здорової дитини, фізіологічні особли..
44.00 грн 23.00 грн
Зошит Українська мова Перевірні роботи  1 клас
Посібник відповідає новій програмі й призначений для діагностики вмінь першокласників виділяти певний звук у слові, ділити слова на склади, складати схеми речень, відновлювати деформовані тексти, складати діалоги, переказувати та списувати тексти, писати диктанти. Зошит містить завдання для аудіюван..
10.00 грн 7.00 грн
Інформатика Текстовий редактор Microsoft Word
Пропонований посібник відповідає вимогам чинної програми курсу інформатики базового навчального рівня і покликаний допомогти учням в ході вивчення курсу інформатики за темою «Текстовий редактор». Видання містить навчальний матеріал про системи опрацювання текстів, основні функції текстов..
15.00 грн 10.00 грн
Мобільність, креативність, творчість
У посібнику відповідно до нової редакції Базового компонента дошкільної освіти подано орієнтовне календарне планування роботи для всіх вікових груп із зазначенням дидактичних цілей та форм роботи: бесіди, спостереження, дослідницько-наукова діяльність, дидактичні ігри та вправи екологічного змісту. ..
39.00 грн 22.00 грн
Перша книга малюка Цифри і числа Частина 2
"Перша книга малюка" — це розвиваючий навчальний комплект, який складається з чотирьох частин: "Букви", "Слова", "Цифри і числа", "Лічба". Вони допоможуть дитині навчитися читати, рахувати, розповідати, думати, підготують її до школи.В кожній к..
12.50 грн 10.00 грн
Природознавство Тестові завдання 3 клас (до підруч. Гільберг) НОВА ПРОГРАМА
В книзі запропоновані тести, які допоможуть вчителю оцінити якість знань учнів. Тести подані в двох варіантах. ..
18.00 грн 13.00 грн
Розгорнуте перспективне планування Осінь (молодший дошкільний вік) +сд *
У книзі запропоновано календарне планування занять за програмою "ДИТИНА". Видання допоможе вихователю підібрати дидактичний матеріал до занять, розвинути мовленнєві навички дітей, розширити кругозір дитини. ..
44.90 грн 33.00 грн
З добрим словом в добру путь Нестандартні виховні заходи 1-4 класи
У посібнику подано сценарії та виховні заходи із творчого доробку талановитого педагога-практика. Представлені матеріали відповідають програмі "Основні орієнтири виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів України" і передбачають формування ціннісного ставлення до себе, до суспіль..
14.00 грн 9.00 грн
Супербліц Математика 1 клас
Пропонований математичний "тренажер" відповідає новій навчальній програмі з математики для 1-ого класу. "Тренажер" містить "швидкі" та цікаві сторінки. На швидких" (непарних) сторінках подано вирази і задачу. На кожному уроці протягом трьох хвилин учні заповнюють с..
13.00 грн 9.00 грн
Тестовий контроль з геометрії  9 клас
Посібник призначений для поточного і тематичного контролів навчальних досягнень учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить 14 самостійних і 7 контрольних робіт, які охоплюють усі теми курсу геометрії 9 класу. Для вчителів та учнів 9 класу. ..
14.00 грн 7.00 грн
Зошит Російська мова 1 клас Соловейко
Зошит укладено відповідно до затвердженої в Україні програмою навчання російській мові для початкових класів шкіл з українською мовою навчання і є додатковим навчальним посібником до підручників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Різноманітний, цікавий і цікавий ..
17.00 грн 14.00 грн
Традиційні та нестандартні уроки з української мови і літератури  7 клас
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування курсів "Українська мова" та "Українська література" для 7 класу 12-річної школи, уроки зв'язного мовлення, тематичні контрольні роботи з мови, уроки виразного читання, позакласного читання, тематичні оцінювання з літ..
27.00 грн 16.00 грн
Українська мова Збірник завдань і вправ зі стилістики 10   клас
Збірник завдань і вправ з практичної та функціональної стилістики допоможе вчителю істотно урізноманітнити дидактичний матеріал уроків української мови в 10 класі. Школярі значно збагатять словниковий запас, навчаться помічати мовленнєві недоліки й запобігати їм, розів’ють стилістичну грамотні..
19.50 грн 13.00 грн
Хімія Навчальні програми курсів за вибором та факультативів 8–11 класи
Посібник містить 15 програм факультативних курсів та курсів за вибором з хімії для профільної підготовки та профільного навчання учнів 10–11 класів. Усі програми рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Для вчителів хімії, методистів, завідувачів методкабінетами, студентів педагогіч..
44.00 грн 24.00 грн
Розгорнутий календарний план Весна Друга молодша група
У посібнику подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми дошкільного віку. Він укладений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного ти..
Уточніть у менеджера
Проблемні задачі з історії Дидактичний посібник для учнів 10-11 класів
У посібнику міститься інформація про принципи, стратегію, методи та засоби розв'язування проблемних задач з історії, а також правила логічного мислення та доказ. Відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України подано проблемні задачі з історії XX-XXI ст. Запропонована система р..
Уточніть у менеджера