Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Книги для підлітків

Показати: Сортування:
39 ключів У підземеллі Книга 10
Перешкод на шляху чотирнадцятирічної Емі Кехіл та її молодшого брата Дена було більш ніж достатньо. Мало того, що вони повинні знайти тридцять дев’ять ключів. Але погодитися із тим, що багато чого тепер об’єднує їх із людьми, які зрадили їхню родину і вбили батьків, вони категорично не бажають! Проб..
85.00 грн
39 ключів Гніздо гадюки Книга 7
Емі і її молодший брат Ден, що залишилися сиротами, після загадкової загибелі їх батьків, відправляються на пошуки ключів, які дають своїм власникам владу над світом. Також за ключами відправляються і їх підступні родичі. У цій книзі дітей чекає повна небезпек подорож до Африці, де вони будуть сліду..
85.00 грн
39 ключів Код імператора Книга 8
Пошуки чарівних ключів призводять брата і сестру Кехілі в Шаолінь, в Китай і Пекін, де загадковим чином Ден пропадає. Емі припиняє пошуки ключа, зараз її турбує пропажа брата. Але яке ж її здивування, коли оказиается що знайти брата це знайти і підказку про ключі. У пошуках дівчинці допомагає няня Н..
85.00 грн
39 ключів Сходження Весперів Книга 11
Чотирнадцятирічна Емі Кехіл та її молодший брат Ден гадали, що зможуть повернутися до свого звичного життя, коли, нарешті, відшукають тридцять дев’ять ключів, які забезпечать їхній родині владу над усім світом. Але вони помилялися. Могутні вороги — Веспери — чекали в тіні. І вони не зупиняться ні пе..
85.00 грн
39 ключів: Кехіли проти Весперів Королівський викуп Книга 2
Після того як семеро членів сім’ї Кехілів було викрадено таємничою організацією, відомою під ім’ям Веспери, тринадцятирічний Ден Кехіл і його старша сестра Емі поклялися знайти своїх родичів і повернути їх додому цілими і неушкодженими. Але Веспери вимагають абсолютно немислимий викуп. У Емі з Деном..
90.00 грн
451 градусів за Фаренгейтом
Роман-антиутопія в жанрі наукової фантастики. Вперше побачив світ 1953 року. Розповідає про споживацьке суспільство майбутнього, у якому панує майже цілковитий контроль над людьми. Державні органи намагаються підпорядкувати собі навіть думки людей. Книги заборонено, незаконним вважають читання і пер..
69.00 грн
Дівчата з 13-ї вулиці
Історія про трьох однокласниць, які ніколи не були подругами. Доля зводить їх разом біля ліжка їх однолітки Магди, яка лежить у комі. Одна з дівчат розуміє, що Магда нещодавно наснилася їй у ві сні. Книга зрозумілою мовою описує проблеми підлітків, їх сподівання і мрії. ..
Уточніть у менеджера
Енн із Острова Принца Едварда
Це третя книга, яка розповість читачу про дорослішу Енн, яка вступає в Редмондський коледж. У дівчини з'являються нові подруги, відкриваються нові можливісті. Розум та краса Енн привертають до неї увагу багатьох хлопців, Але найбільш їй подобаються двое юнаків. Один - вродливий, багатий, а други..
Уточніть у менеджера
Енн із Шелестких Тополь Книга 4
Закінчивши навчання у коледжі Енн Ширлі влаштовується на посаду директора школи у місті Саммерсайд. Вона знімає житло у старовинному та романтичному домі Шелесткі Тополі. Попереду одруження з коханим та цікава і улюблена робота. Але ворожість шанованої та численної родини Прінглів змушує Енн замисли..
Уточніть у менеджера
Кава з кардамоном
У Лінки досить спокійнае , розмірене життя . Навчання в гімназії , допомога батькам у вихованні та догляді за молодшим братом ... Але з часом щось змінюється , сварка з найкращою подругою це тільки почала в ланцюзі прийдешніх подій . Виявляеться що хлопець 15-ти річної Лінки зовсім не такий хороший ..
Уточніть у менеджера
Кульбабове вино
Події повісті Рея Бредбері «Кульбабове вино» розгортаються влітку 1928 року у вигаданому містечку Грін-Тауні штату Іллінойс. Прототипом населеного пункту роману стало рідне містечко автора – Уокіган. У романі зображено вигадану реальність, яка, однак, має реальне підґрунття: спогад..
Уточніть у менеджера
Малюк
Науково-фантастична повість. Належить до циклу про Світ Полудня. У творі земляни досліджують безлюдну планету Ковчег, щоб переселити на неї мешканців планети Панта, над якою нависла загроза знищення. У процесі дослідження вони виявляють, що ця планета заселена негуманоїдною цивілізацією. Крім того, ..
109.00 грн
Марсіанські хроніки
«Марсіанські хроніки» – науково-фантастичний роман, що розповідає про майбутню колонізацію людьми Марса. Прибульці прилетіли на червону планету зі спустошеної ядерною війною Землі й взялися її колонізувати. Звичайно ж, за своїм образом і подобою. Почалося все з витіснення корінного..
69.00 грн
Невгамовна Кейті
У дівчинки на ім'я Кейті є троє сестер і двоє братиків . Кейті найстарша , їй 12 років , вони живуть з батьком і тіткою Іззі . Жива і непосидюча дівчинка придумує безліч забав , для братів і сестер , діти її обожнюють ... Але одного разу Кейті впала з гойдалки і це падіння змінило все її життя ... Х..
Уточніть у менеджера
Невгамовна Кейті в школі
Це друга книга про дівчинку Кейті, вона одужала і тепер відправляється у школу. Новий світ, нові друзі, подруги і недоброзичливці. Тепер Кейті треба постаратися і зберегти всю свою веселість і мудрість .....
Уточніть у менеджера
Поліанна
Книга , яка навчить дитину милосердю , розумінню , навчить радіти життю і дарувати добро оточуючим. Історія 11 -ти річної дівчинки , яка після смерті батьків приїжджає жити до совій тітці міс Поллі . Тітка дуже сувора жінка - малятко тут же оточує безліч заборон , і найголовніший заборона - не згаду..
85.00 грн
Понеділок починається в суботу
Фантастична гумористична повість братів Стругацьких, що є однією з найоригінальніших втілень радянської утопії 1960-х років. Твір є своєрідною художньою реалізацією мрії авторів про можливості для сучасної талановитої людини пізнати таємниці Всесвіту та зробити наукові відкриття. Крім того, у повіст..
45.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 1
Представляємо Вам першу книгу видання всіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 2
Перед Вами друга книга видань усіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 3
Перед Вами третя книга видань усіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 4
Перед Вами четверта книга видань усіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Пікнік на узбіччі
Події твору відбуваються в альтернативній реальності 13 років після «Візиту» прибульців невідомої інопланетної цивілізації на Землю, що залишила по собі непоправні сліди. Дія проходить у робочому містечку Хармонт. Головний герой – Редрік Шухарт, відчайдушний паливода та шибай-голова, що вийшов родом..
45.00 грн
Хлопець із пекла
Головний персонаж твору юнак на ім’я Гаг. Він навчається в елітній військовій школі, що готує Бійцівських Котів – досконалих солдат, котрі здатні віддати своє життя за Герцога Алайского на планеті Гігінді. Бійці впевнені, що вміння вбивати допоможуть їхнім народам здобути мир і злагоду на планеті. Г..
25.00 грн
Хрангели
Підлітки на землі заражені вірусом агресії, це підступи сил зла -темнонов. Вони хочуть управляти дітьми, їхніми почуттями, але їм протистоять хрангели, які захищають і оберігають дітей. Історія про вічну боротьбу добра і зла в інетрпрітаціі молодий чеської письменниці неодмінно захопить юного чит..
65.00 грн
Шоколад із чилі
Продовження пригод Лінки. Канікули закінчилися і почалося навчання в ліцеї. За літо дівчинка зустрілася з сестрою, розібралася у відносинах з хлопцем. Здавалося почалася біла смуга в житті, але ... Навчання потрібно оплачувати - Лінкі необхідно шукати першу роботу, хлопець їде на навчання в інше міс..
Уточніть у менеджера
Діти капітана Гранта
Жуль Верн — видатний французький письменник, класик науково-фантастичної та пригодницької літератури, чия творча спадщина налічує 115 великих томів. Герої цієї книги вирушають у ризиковану мандрівку морем на пошуки людини, долають серйозні перешкоди, потрапляють у страшні ситуації, протистоять людсь..
100.00 грн
Записки про Шерлока Холмса
У переважної більшості читачів усього світу ім’я англійського письменника Артура Конан Дойла — автора понад сімдесяти книг — нерозривно пов’язане з його легендарним літературним героєм — сищиком Шерлоком Холмсом. Кожна сторінка цієї книги — це захоплюючі безпомилкові пошуки і несподівані знахідки пр..
105.00 грн
Пригоди капітана Блада
Англійський письменник, історик та романіст, автор близько сорока романів, найпопулярніші з яких — романи про капітана Блада. Виняткова доля героя-одинака, романтика і воїна, людини освіченої і шляхетної — головна тема цих книг. Описуючи численні пригоди героя на довгому шляху до свого єдиного кохан..
Уточніть у менеджера
Принц та жебрак. Янкі при дворі короля Артура
У романі «Янкі при дворі короля Артура», присвяченому історичному минулому Європи, вдало поєднано гумор із фантастикою. Дивовижні пригоди переживає герой роману — практичний американець, що потрапив у минуле: уникає страти, стає довіреною особою короля, отримує необмежену владу, мріє змінити суспіль..
Уточніть у менеджера
П’ятнадцятирічний капітан. Капітан Зірвиголова
У книзі вміщено два романи відомих французьких письменників Жуля Верна та Луї Буссенара про двох відчайдушно сміливих, шляхетних і порядних капітанів, чиї численні пригоди і до сьогодні захоплюють уяву мільйонів читачів. ..
105.00 грн
Книги для підлітків

Підлітки, це вже не діти, але й не дорослі, тому книги для них мають бути саме підлітковими. Дитина від 12-ти років цілком здатна сама вибрати вподобані книгу, спираючись на ії анотацію або на відгуки однолітків. У нашому інтернет-магазині зібрані книги для підлітків, які розкажуть дитині про стосунки між людьми, про важливість людяності і доброти в нашому житті. Велика частина книг рекомендована шкільною програмою для позакласного читання.