Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Книги для підлітків

Показати: Сортування:
39 ключів У підземеллі Книга 10
Перешкод на шляху чотирнадцятирічної Емі Кехіл та її молодшого брата Дена було більш ніж достатньо. Мало того, що вони повинні знайти тридцять дев’ять ключів. Але погодитися із тим, що багато чого тепер об’єднує їх із людьми, які зрадили їхню родину і вбили батьків, вони категорично не бажають! Проб..
85.00 грн
39 ключів Викрадачі мечів Книга3
Діти Емі і Ден повинні першими знайти 39 ключів, за якими також женуться їхні родичі, адже ключі дають владу над світом. У цих пошуках дітям допомагає їх няня, адже батьки загинули вельми загадковою смертю. Цього разу пошуки приведуть брата і сестру на схід, до Японії. Діти будуть розгадувати підказ..
85.00 грн
39 ключів Гніздо гадюки Книга 7
Емі і її молодший брат Ден, що залишилися сиротами, після загадкової загибелі їх батьків, відправляються на пошуки ключів, які дають своїм власникам владу над світом. Також за ключами відправляються і їх підступні родичі. У цій книзі дітей чекає повна небезпек подорож до Африці, де вони будуть сліду..
85.00 грн
39 ключів Код імператора Книга 8
Пошуки чарівних ключів призводять брата і сестру Кехілі в Шаолінь, в Китай і Пекін, де загадковим чином Ден пропадає. Емі припиняє пошуки ключа, зараз її турбує пропажа брата. Але яке ж її здивування, коли оказиается що знайти брата це знайти і підказку про ключі. У пошуках дівчинці допомагає няня Н..
85.00 грн
39 ключів На глибині Книга 6
У пошуках загублених ключів, головні герої книги Емі і її брат Ден відправляються в Австралію. Там вони потрапляють в підземне місто, а також зустрічають свого дядька Шепа. Емі згадує подробиці ночі, коли загинули їхні батьки, і після цього припиняє довіряти навіть найближчим людям. З цього нічого х..
85.00 грн
39 ключів Сходження Весперів Книга 11
Чотирнадцятирічна Емі Кехіл та її молодший брат Ден гадали, що зможуть повернутися до свого звичного життя, коли, нарешті, відшукають тридцять дев’ять ключів, які забезпечать їхній родині владу над усім світом. Але вони помилялися. Могутні вороги — Веспери — чекали в тіні. І вони не зупиняться ні пе..
85.00 грн
39 ключів Таємниця підземелля Книга 4
Брат і сестра Емі і Ден повинні відшукати 39 ключів і в їхніх пошуках діти подорожують по світу. У цій книзі вони продовжують свої пошуки в Египті, адже саме туди привели їх підказки. Діти повинні випередити своїх підступних родичів, у яких стоїть таже мета-пошук чарівних ключів. Пригоди і небезпеки..
85.00 грн
39 ключів Фальшива нота т. 2
Карколомні пригоди Емі та Дена тривають. Так само продовжуються пошуки 39 ключів, схованих їхньою бабусею Ґрейс Кехіл по всьому світу. Цього разу сліди ведуть на батьківщину Моцарта у Зальцбург. Юних героїв, яких переслідує решта учасників змагання, чекає випробування на мужність і кмітливість у ..
85.00 грн
39 ключів Чорне коло Книга 5
Розшукуючи зниклі ключі брат і сестра побували в Єгипті, але на цьому їхні пригоди не закінчуються. Тепер їх чекає Росія. Наблизитися до розгадки смерті їхніх батьків, дізнатися правду про загибель царської сім'ї, зможе Ваша дитина разом з Емі і Деном в п'ятій книзі бестселера...
85.00 грн
39 ключів Штормове попередження Книга 9
Емі і Ден Кехіл продовжують пошуки 39 ключів, що відкривають шлях до нечуваної могутності. Але де б вони не опинялися — в Африці чи Азії, в Європі або на островах Карибського моря, всюди за ними, немов тінь, іде слідом людина в чорному. Наші герої знають, що вона не раз намагалася вбити їх обох, зна..
85.00 грн
39 ключів: Кехіли проти Весперів Операція
13-річний Ден Кехіл і його старша сестра Емі думали, що належать до наймогутнішого клану на світі. Вони гадали, що пошуки 39 ключів — джерела могутньої сили — закінчено. Вони думали, що перемогли. Емі з Деном ще ніколи так не помилялися. Тривожні дзвінки один за одним надходять з усіх кінців світу. ..
90.00 грн
39 ключів: Кехіли проти Весперів Королівський викуп Книга 2
Після того як семеро членів сім’ї Кехілів було викрадено таємничою організацією, відомою під ім’ям Веспери, тринадцятирічний Ден Кехіл і його старша сестра Емі поклялися знайти своїх родичів і повернути їх додому цілими і неушкодженими. Але Веспери вимагають абсолютно немислимий викуп. У Емі з Деном..
90.00 грн
451 градусів за Фаренгейтом
Роман-антиутопія в жанрі наукової фантастики. Вперше побачив світ 1953 року. Розповідає про споживацьке суспільство майбутнього, у якому панує майже цілковитий контроль над людьми. Державні органи намагаються підпорядкувати собі навіть думки людей. Книги заборонено, незаконним вважають читання і пер..
69.00 грн
Дівчата з 13-ї вулиці
Історія про трьох однокласниць, які ніколи не були подругами. Доля зводить їх разом біля ліжка їх однолітки Магди, яка лежить у комі. Одна з дівчат розуміє, що Магда нещодавно наснилася їй у ві сні. Книга зрозумілою мовою описує проблеми підлітків, їх сподівання і мрії. ..
Уточніть у менеджера
Дівчата закохані
Історія дружби і пригод трьох дев'ятикласниць, які живуть звичайним для дівчаток-підлітків життям. Закохуються в хлопчиків, мріють заробляти власні гроші, хвилюються через зовнішність .. І ось кожна з подруг знаходить хлопця собі до душі, а що з цього вийде дізнається читач прочитавши нашу книгу...
45.00 грн
Енн у Домі Мрії Книга 5
У житті Енн відбувається довгоочікувана подія: вона стає дружиною Гілберта Блайта. Молоде подружжя вирушає на узбережжя гавані Чотирьох Вітрів, де в приморському селищі Глен Гілберг переймає лікарську практику по своєму родичу. Енн знайомиться з новимим друзями - капітаном Джимом, який працює на мая..
53.00 грн
Енн із Острова Принца Едварда
Це третя книга, яка розповість читачу про дорослішу Енн, яка вступає в Редмондський коледж. У дівчини з'являються нові подруги, відкриваються нові можливісті. Розум та краса Енн привертають до неї увагу багатьох хлопців, Але найбільш їй подобаються двое юнаків. Один - вродливий, багатий, а други..
Уточніть у менеджера
Енн із Шелестких Тополь Книга 4
Закінчивши навчання у коледжі Енн Ширлі влаштовується на посаду директора школи у місті Саммерсайд. Вона знімає житло у старовинному та романтичному домі Шелесткі Тополі. Попереду одруження з коханим та цікава і улюблена робота. Але ворожість шанованої та численної родини Прінглів змушує Енн замисли..
Уточніть у менеджера
Кава з кардамоном
У Лінки досить спокійнае , розмірене життя . Навчання в гімназії , допомога батькам у вихованні та догляді за молодшим братом ... Але з часом щось змінюється , сварка з найкращою подругою це тільки почала в ланцюзі прийдешніх подій . Виявляеться що хлопець 15-ти річної Лінки зовсім не такий хороший ..
Уточніть у менеджера
Кульбабове вино
Події повісті Рея Бредбері «Кульбабове вино» розгортаються влітку 1928 року у вигаданому містечку Грін-Тауні штату Іллінойс. Прототипом населеного пункту роману стало рідне містечко автора – Уокіган. У романі зображено вигадану реальність, яка, однак, має реальне підґрунття: спогад..
Уточніть у менеджера
Малюк
Науково-фантастична повість. Належить до циклу про Світ Полудня. У творі земляни досліджують безлюдну планету Ковчег, щоб переселити на неї мешканців планети Панта, над якою нависла загроза знищення. У процесі дослідження вони виявляють, що ця планета заселена негуманоїдною цивілізацією. Крім того, ..
45.00 грн
Марсіанські хроніки
«Марсіанські хроніки» – науково-фантастичний роман, що розповідає про майбутню колонізацію людьми Марса. Прибульці прилетіли на червону планету зі спустошеної ядерною війною Землі й взялися її колонізувати. Звичайно ж, за своїм образом і подобою. Почалося все з витіснення корінного..
69.00 грн
Невгамовна Кейті
У дівчинки на ім'я Кейті є троє сестер і двоє братиків . Кейті найстарша , їй 12 років , вони живуть з батьком і тіткою Іззі . Жива і непосидюча дівчинка придумує безліч забав , для братів і сестер , діти її обожнюють ... Але одного разу Кейті впала з гойдалки і це падіння змінило все її життя ... Х..
50.00 грн
Невгамовна Кейті в школі
Це друга книга про дівчинку Кейті, вона одужала і тепер відправляється у школу. Новий світ, нові друзі, подруги і недоброзичливці. Тепер Кейті треба постаратися і зберегти всю свою веселість і мудрість .....
50.00 грн
Поліанна
Книга , яка навчить дитину милосердю , розумінню , навчить радіти життю і дарувати добро оточуючим. Історія 11 -ти річної дівчинки , яка після смерті батьків приїжджає жити до совій тітці міс Поллі . Тітка дуже сувора жінка - малятко тут же оточує безліч заборон , і найголовніший заборона - не згаду..
85.00 грн
Понеділок починається в суботу
Фантастична гумористична повість братів Стругацьких, що є однією з найоригінальніших втілень радянської утопії 1960-х років. Твір є своєрідною художньою реалізацією мрії авторів про можливості для сучасної талановитої людини пізнати таємниці Всесвіту та зробити наукові відкриття. Крім того, у повіст..
45.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 1
Представляємо Вам першу книгу видання всіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 2
Перед Вами друга книга видань усіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 3
Перед Вами третя книга видань усіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 4
Перед Вами четверта книга видань усіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Книги для підлітків

Підлітки, це вже не діти, але й не дорослі, тому книги для них мають бути саме підлітковими. Дитина від 12-ти років цілком здатна сама вибрати вподобані книгу, спираючись на ії анотацію або на відгуки однолітків. У нашому інтернет-магазині зібрані книги для підлітків, які розкажуть дитині про стосунки між людьми, про важливість людяності і доброти в нашому житті. Велика частина книг рекомендована шкільною програмою для позакласного читання.