Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
 • Серия
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
Мова  Русский Українська

Цікаве для дітей

Показати: Сортування:
Дитячий фразеологічний словник За словом до кишені не лізти
У словнику наводиться розгорнуте тлумачення 276 фразеологічних зворотів. Усі фрази супроводжуються малюнками, які допоможуть дітлахам краще зрозуміти їх значення...
Уточніть у менеджера
Хрестоматія для читання 3-4-й рік життя
У хрестоматії наведено найкращі зразки дитячої літератури, які спрямовані на забезпечення загального мовленнєвого розвитку дошкільників і формування в них інтересу до художньої літератури. Вихователі знайдуть у хрестоматії якісний матеріал для змістовних занять, батьки — можливість плідно спілкувати..
65.00 грн
Хрестоматія для читання 5-й рік життя
У хрестоматії наведено найкращі зразки дитячої літератури, спрямовані на забезпечення загального мовленнєвого розвитку дітей 5-го року життя і формування в них інтересу до художньої літератури. Вихователі знайдуть у хрестоматії якісний матеріал для змістовних занять, батьки — можливість плідно спілк..
95.00 грн
Хрестоматія для читання 6-й рік життя
У хрестоматії наведено найкращі зразки дитячої літератури, спрямовані на забезпечення загального мовленнєвого розвитку дітей 6-го року життя і формування в них інтересу до художньої літератури. Вихователі знайдуть у хрестоматії якісний матеріал для змістовних занять, батьки — можливість плідно спілк..
95.00 грн
Загадки для дошкільнят
Посібник містить методичні поради щодо організації роботи над українськими літературними загадками і добірку найкращих народних та авторських загадок для дітей 2–6 років. Загадки зібрано за темами: тварини, їжа, рослини, транспорт тощо. Для вихователів дошкільних навчальних закладів, батьків, студе..
Казки про природу для дошкільнят
Як виховати в дитині розуміння природи? Як навчити бережно ставитися до всього живого, доглядати кімнатні рослини та дбати про домашніх улюбленців? Як виховати людяність? На ці та інші запитання дасть відповіді книга відомих авторів О. Лопатіної та М. Скребцової "Казки про природу для дошкільня..
Казки про чесноти для дошкільнят
Як навчити дитину з любов’ю, турботою і повагою ставитися до рідних, допомагати ім? Як виховати дитину охайною, працьовитою, щедрою тощо? Як навчити розрізняти добро і зло? На ці та інші запитання дасть відповіді книга відомих авторів О. Лопатіної та М. Скребцової "Казки про природу для д..
Розвивальні ігри з водою та піском
У книзі наведені розвивальні ігри з водою і піском для дітей дошкільного віку. Такі ігри сприяють розвитку дрібної моторики, координації рухів, спритності, фантазії, мовлення, уваги, пам’яті. Посібник призначений для педагогів, батьків і всіх дорослих, які люблять та намагаються зробити спілку..