Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

На допомогу вихователю

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Альбом майбутнього першокласника (старш. дошк. вік)
В «Альбомі майбутнього першокласника» міститься матеріал, який знайомить дітей з різними жанрами образотворчого мистецтва: пейзажем, портретом, натюрмортом, казковим, побутовим, анімалістичним. Особливу увагу автор приділяє розвитку почуття кольору, форми, композиції. Створювати складні ..
40.00 грн
Аналіз, планування, контроль як функції управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу
У навчально-методичному посібнику розкриваються основні питання керівництва дошкільним навчальним закладом, надаються практичні поради, що стосуються змісту управлінських функцій. Особливу увагу приділено питанням здійснення педагогічного аналізу, розробки річного плану та організації контролю в умо..
88.00 грн
Атестація дошкільного навчального закладу
У посібнику подано матеріал, необхідний для проведення державної атестації дошкільного навчального закладу. Вміщено орієнтовні протоколи атестаційної експертизи дошкільного навчального закладу, які розроблені відповідно до завдань, передбачених Порядком державної атестації загальноосвітніх, дошкі..
66.00 грн
Барвисте життя
Ця хрестоматія укладена відповідно парціальної програми "Про себе треба знати, про себе треба дбати". Вона буде корисним додатком для вихователів при проведенні занять. Різноманітні твори допоможуть дошкільнятам зрозуміти важливість слідкування за собою та виконання правил безпеки. Усі тексти ада..
84.00 грн
В гостях у весни Тематичні картки для дітей старшого дошкільного віку
“Віконце у природу” – розвиваючий навчальний комплект, який складається із чотирьох частин: “Осіння мандрівка”, “Зимові пригоди”, “В гостях у весни”, “Спогади про літо”. Посібники призначено для індивідуальних та групових занять з діт..
41.00 грн
Валеологічне виховання дошкільників
У посібнику відповідно до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» запропоновано перспективне планування із зазначенням дидактичних цілей та форм роботи: спостереження, дослідницько-наукова діяльність, дидактичні ігри та вправи екологічного змісту. Для вихователів та..
25.00 грн
Веселинка Збірка розваг Книга 1, 2
Збірка розваг для дошкільників та молодших школярів складається з 2-х книг, насичених різноманітним музично-пісенним, художньо-мовним, ігровим і драматичним матеріалом, дібраним відповідно до вікових особливостей дітей та апробованим у навчальних закладах. У посібниках представлені різні за характер..
68.00 грн
Веселка здоров'я Хрестоматія
Хрестоматія містить літературний матеріал (фольклор та авторські твори різних жанрів) про основи здоров'я для читання та розповідання дітям дошкільного віку дорослими у викладі, адаптованому до вікових особливостей дитячого сприйняття. Для працівників дошкільних навчальних закладів, батьків, сту..
Уточніть у менеджера
Використання системи «елементарного музикування» Карла Орфа в освітньому процесі дошкільного навчального закладу
Музично-педагогічна концепція німецького композитора, музиканта і педагога Карла Орфа орієнтована на стимулювання розвитку природних музичних здібностей дітей, їхньої творчої фантазії, уміння імпровізувати, а також на активізацію музичної діяльності. Посібник вміщує практичний матеріал, що допомо..
67.00 грн
Вистави для малят (п'єси, пісні, ноти)
Пропонований посібник – це добірка авторських театралізованих вистав для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, апробованих у дошкільних навчальних закладів Івано-Франківщини. Для музичних керівників, вихователів дошкільних навчальних закладів, учителів початкових класів, студентів педагогіч..
13.00 грн
Витоки здоров'я дитини
Посібник містить теоретико-методичний і практичний матеріал, який допоможе педагогам дошкільних навчальних закладів підвищити особисту компетентність щодо формування основ здоров'я дітей дошкільного віку як у дошкільному навчальному закладі, так і в родині. У навчально-методичному посібникові подано..
44.00 грн
Виховання гуманних почуттів у дітей
У посібнику розкрито психологічні особливості становлення першооснов особистості дитини, яка зростає в умовах підвищення напруженості та невизначеності розвитку суспільства, а саме: вихованню гуманних почуттів сучасних дошкільників у дитячому колективі та сім'ї. Розкрито умови, що сприяють розвит..
22.00 грн
Виховання здорової дитини в сучаснїй сім'ї
У посібнику розкрито особливості виховної роботи з дошкільниками з метою формування, збереження і зміцнення їхнього здоров'я. Подано характеристику дітей віком 3-6 років, запропоновано систему розвивальних ситуацій, цікаву інформацію, поради, добірку художньої літератури, тестові запитання. Посі..
44.00 грн
Волонтерська діяльність у закладах дошкільної освіти
Посібник містить методичні рекомендації щодо практичної організації волонтерських акцій, проектів і тренінгів у закладах дошкільної освіти. У ньому розкрито питання залучення старших дошкільників до волонтерської діяльності, окреслено психологічні засади формування їхньої громадянської активнос..
110.00 грн
Готуємо дитину до школи
У посібнику пропонуються розробки занять, що допоможуть підготувати дитину до школи. Інтерактивні технології, нестандартні педагогічні прийоми допоможуть зробити навчання доступним та цікавим. В основі кожного заняття покладена казка, яка допоможе дітям вчити літери, рахувати, орієнтуватися в геомет..
16.00 грн
Готуємо руку дитини до письма
У посібнику подано науково-теоретичні засади і методичні поради щодо підготовки руки дитини дошкільного віку до письма. Крім того, у ньому вміщено вправи з віршованими текстами для пальчикової гімнастики зорові і слухові диктанти, дидактичні ігри для розвитку довільної уваги дітей, пам'яті, коор..
40.00 грн
Граючись вчимося
У посібнику подано предметні дидактичні ігри для молодших школярів з метою активізації засвоєння знань з різних навчальних дісциплин та загального розвитку дитини. Описано технологію виготовлення ігор-саморобок з різних матеріалів...
7.00 грн
Граємося в казку Конспекти комплексних занять Старший вік
Видання містить музичні та музично-дидактичні ігри для проведення в другій молодшій, середній та старшій групах дошкільних навчальних закладів. Подані в посібнику ігри дозволять активізувати творчі здібності дітей, допомогти дітям розібратись у співвідношенні звуків за висотою, розвивати в них відчу..
43.00 грн
Граємося в казку Настільний театр
Настільний театр "Граємося в казку" - це створення маленького дива власними руками. Малюк разом із вами вирізає, склеює ляльок та збирає декорації, а потім стає героєм улюбленої народної казки. Настільний театр розвиває: - монологічне та діалогічне мовлення; - комунікативні і творчі здібності, емоц..
55.00 грн
Граємося в казку Настільний театр Середній вік
Настільний театр "Граємося в казку" - це створення маленького дива власними руками. Малюк разом із вами вирізає, склеює ляльок та збирає декорації, а потім стає героєм улюбленої народної казки. - монологічне та діалогічне мовлення; - комунікативні і творчі здібності, емоційність; - упевненість, пам..
55.00 грн
Гурткова робота з аплікації та оригамі
Якщо ви бажаєте розвинути у дітей оригінальність, творчість, конструктивне мислення, рухову та зорову пам’ять, художній смак, дрібну моторику рук, то цей посібник для вас. До нього ввійшли теоретичні матеріали з історії виникнення оригамі та аплікації, методичні рекомендації щодо організації г..
35.00 грн
Дидактично-демонстраційний матеріал Друга молодша група
Дидактично-демонстраційний матеріал є складовою навчально-методичного комплекту “Віконечко в світ” за авторською інтегрованою технологією в другій молодшій групі відповідно до базового компонента дошкільної освіти. У посібнику подано ілюстрації до тем “Українська народна казка” (“Ріпка”, “Рукавичка”..
42.00 грн
Дидактично-демонстраційний матеріал Перша молодша група
..
42.00 грн
Дидактично-роздатковий матеріал Друга молодша група
Дидактично-роздатковий матеріал є складовою навчально-методичного комплексу "Віконечко в світ" за авторською інтегрованою технологією в другій молодшій групі відповідно до базового компонента дошкільної освіти. У посібнику подано ілюстрації та роздаткові картки з тем "У лікаря", "В магазині", "В пер..
23.00 грн
Дидактично-роздатковий матеріал Перша молодша група
Дидактично–роздатковий матеріал є складовою навчально–методичного комплекту "Віконечко в світ" за авторською інтегрованою технологією в першій молодшій групі відповідно до базового компонента дошкільної освіти. У посібнику подано ілюстрації та роздаткові картки з тем "Рослини", "Птахи", "Звірі", "Ов..
30.00 грн
Дидактичні ігри для майбутнього першокласника
У збірці представлені дидактичні ігри, дібрані за програмою розвитку «Впевнений старт». Подані ігри не тільки формують особистості дітей і збагачують їхній внутрішній світ, але й стимулюють креативність, виявляють неординарність вихованців, розвивають самостійність. Саме ці якості допомагають дітям..
19.90 грн
Дитина і навколишній світ (людина і суспільство) Середня група
У посібнику запропоновано перспективне планування сюжетно-рольових ігор, додатки, тематика яких складена за місяцями року і підпорядкована навчально-тематичному плануванню в середній групі дитсадка (4-5 рік життя)...
8.00 грн
Дитина і навколишній світ (природа) Середня група
У посібнику запропоновано перспективне планування із зазначенням дидактичних цілей та форм роботи: спостереження, дослідницько-наукова діяльність, дидактичні ігри та вправи екологічного змісту. Для вихователів та студентів педагогічних навчальних закладів...
12.50 грн
Дитина і навколишній світ Друга молодша група
У даному посібнику запропоновано перспективне планування із зазначенням дидактичних цілей та форм роботи (спостереження, дослідницько-пошукова діяльність, дидактичні ігри та вправи екологічного змісту) в сфері життєдіяльності "Людина і природа", а також окреслено основні напрямки роботи з формування..
11.50 грн
Дитина і навколишній світ Людина і природа Старша група
У посібнику відповідно до Базової програми розвитку дошкільників «Я у Світі» подано перспективне планування із зазначенням дидактичних цілей та форм роботи: спостереження, дослідницько-наукова діяльність, дидактичні ігри та вправи екологічного змісту. Для вихователів та студентів вищих навчальних за..
18.50 грн
На допомогу вихователю