Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Музика

Показати: Сортування:
Використання системи «елементарного музикування» Карла Орфа в освітньому процесі дошкільного навчального закладу
Музично-педагогічна концепція німецького композитора, музиканта і педагога Карла Орфа орієнтована на стимулювання розвитку природних музичних здібностей дітей, їхньої творчої фантазії, уміння імпровізувати, а також на активізацію музичної діяльності. Посібник вміщує практичний матеріал, що допомо..
67.00 грн
Музика в нашому садочку
Зміст пісенної збірки спрямований на допомогу вчителям музики та керівникам художньої самодіяльності, які працюють з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку...
18.00 грн
Музичне виховання дошкільників Старша група
У посібнику відповідно до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» запропоновано перспективне планування музичних занять, музичні твори та конспекти виховних блоків, тематика яких складена за місяцями року і підпорядкована навчально-тематичному плануванню у старшій групі (6-й рі..
34.00 грн
Музичне виховання. Організація роботи у дошкільному навчальному закладі
У посібнику розкрито функції завідувача, вихователя-методиста, музичного керівника та вихователя з питань організації музичного виховання у дошкільному навчальному закладі надано рекомендації щодо створення предметно-просторового розвивального музичного середовища для оптимального музичного розвитку..
77.00 грн
Музичний дивограй
У посібнику запропоновано сценарії свят, конспекти музичних занять, музичні твори, фоторепортаж для дітей 3–6 років, тематика яких узгоджена з інтегрованим тематичним плануванням. Для музичних керівників, педагогів, батьків...
29.00 грн
Музичні хвилинки у дитячому садочку
I. Сценарії 1. Зустрічаймо весну! Йде до нас весна. Слова Валентина Семека, музика Володимира Теличка Весняночка. Слова Галини Гриненко, музика Юдіф Рожавської 2. З Восьмим Березня вітаєм ми усіх-усіх жінок! Розвага для старших дошкільнят 3. Весняний струмочок Весна. Слова і музика Наталії Іванюк Ве..
Уточніть у менеджера
Пісенник В’язанка коломийок
У посібнику зібрано найбільш відомі коломийки, записані на Гуцульщині, Закарпатті, Буковині та в Галичині. Для вчителів української мови та літератури, історії, класних керівників, вихователів та всіх, хто не байдужий до української пісні...
16.00 грн
Театралізовані казки Маски
Папка з набором карток, на яких надруковані обличчя (мордочки) дійових осіб до постанов кожного театралізованного сценарію казок. Понад 50 різних кольорових масок Зручне вирізання та легке майстрування масок дійових осіб театралізованих постанов. До папки додається методичка-вкладка із порадами щодо..
47.00 грн
Театралізовані казки Сценарії + CD
Казка — це чарівний світ дитинства. Вона навчає малечу доброті, сміливості, чесності, справедливості, плекає в серцях дітлахів любов до художнього слова, рідної мови. Завдяки казкам діти навчаються відрізняти добро від зла, цінити справжню красу душі. Ця книга допоможе маленьким акторам здійснити св..
40.00 грн
Хореографія в дошкільному навчальному закладі
У книзі запропонована парціальна програма з хореографії для дошкільнят. У книзі є календарне планування, розробки уроків та методичні рекомендації. Книга допоможе вихователю організувати заняття з дітьми, так щоб максимально розкрити талант кожного малюка...
Уточніть у менеджера
Хрестоматія музичного керівника ДНЗ Весела пісня нині лине!
У пісеннику зібрані кращі твори для дошкільнят із скарбниці дитячої пісенної класики. Запропоновані пісні можна розучувати з дітьми на заняттях із музичного виховання, виконувати на дитячих святах. Пропоновані твори навчать малят сприймати та слухати музику й емоційно реагувати на неї. Для музичних ..
12.50 грн
Музична діяльність Друга молодша група
У посібнику запропоновано перспективне планування музичних занять, музичні твори та конспекти виховних блоків, тематика яких складена за місяцями року і підпорядкована навчально-тематичному плануванню в другій молодшій групі дитсадка (4-ий рік життя). ..
Музична діяльність Перша молодша група
У посібнику запропоновані музичні твори, тематика яких складена за місяцями і підпорядкована навчально-тематичному плануванню в першій молодшій групі (3-ій рік життя). ..
Музична діяльність Середня група
У посібнику запропоновано перспективне планування музичних занять, музичні твори та конспекти виховних блоків, тематика яких складена за місяцями року і підпорядкована навчально-тематичному плануванню в середній групі дитсадка (5-й рік життя). Для вихователів дошкільних закладів, студентів педагогіч..
Пісенник Спорт шануємо я і ти
У збірник увійшли кращі сучасні пісні спортивної тематики з акомпанементом для дошкільнят. Малята не тільки розучать нові музичні твори, ознайомляться з різними видами спорту, а й полюблять активне дозвілля і здоровий спосіб життя. Пропоновані пісні стануть окрасою будь-якого спортивного свята в ДНЗ..
Слухання музики у дитячому садку. Нотна хрестоматія
Нотна хрестоматія укладена  відповідно до програми з музичного виховання у ДНЗ «Я у світі». Вона містить твори для слухання музики. Видання розраховано на музичних керівників ДНЗ, викладачів і студентів педагогічних вишів. ..
Співи в дитячому садку. Нотна хрестоматія
Нотна хрестоматія укладена відповідно до програми з музичного виховання у ДНЗ "Я у Світі".  Вона містить твори для співів, музично-ритмічних рухів. Видання розраховано на музичних керівників ДНЗ, викладачів і студентів вишів. ..
Хрестоматія музичного керівника ДНЗ Дударик + СD
Збірка містить кращі дитячі пісеньки із скарбниці українського народного фольклору. Запропоновані пісні можна розучувати з дітьми на заняттях із музичного виховання, виконувати на дитячих святах. Пісенник стане незамінним помічником музичному керівникові, оскільки навчить дітей любити українські піс..
Хрестоматія музичного керівника ДНЗ Пісні та ноти спортивної тематики
У пісеннику зібрані кращі твори спортивної тематики для дошкільнят із скарбниці дитячої пісенної класики. Запропоновані пісні можна розучувати з дітьми на заняттях із музичного виховання, виконувати під час дитячих спортивних свят та Днів здоров’я в ДНЗ. Пропоновані твори допоможуть малятам по..
Хрестоматія музичного керівника ДНЗ Пісні та ноти для старшого дошкільного віку
У збірці зібрані пісні для розучування з дітьми середньої групи ДНЗ, які увійшли до скарбниці дитячої пісенної класики. Пісні про пташок і звірят, пісні-ігри, музичні твори про природу, маму, Новий рік тощо допоможуть малятам сприйняти навколишній світ у всій його неповторності та багатогранності. Д..
Музика