Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
 • Серия
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
Мова  Русский Українська

Підготовка до ДПА для 11 класу

Показати: Сортування:
Збірник завдань для підготовки підсумкових контрольних робіт Біологія 11 клас 2015 Ранок
Збірник містить 14 рівноцінних варіантів підсумкових контрольних робіт з біології для 11 класу. В збірнику представлені різноманітні завдання з біології. Кожен варіант складається з 31 завдання, з яких учні загальноосвітніх класів виконують 29, а учні класів з поглибленим вивченням - усі. До збірник..
Збірник завдань для підготовки підсумкових контрольних робіт Географія 11 клас 2015 Ранок
Збірник завдань для підготовки підсумкових контрольних робіт. Посібник призначений для підготовки підсумкових контрольних робіт із географії в 11 класах загальноосвітніх навчальних закладів і може бути використаний на уроках повторення, систематизації та узагальнення знань. Посібник містить 24 варіа..
Збірник завдань для підготовки підсумкових контрольних робіт Історія України 11 клас 2015 Ранок
У збірнику вміщено завдання для проведення підсумкових контрольних робіт з історії України для 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Пропоновані завдання мають на меті перевірити та оцінити рівень сформованості історичної компетентності одинадцятикласників. Збірник підсумкових контрольни..
Підсумкові контрольні роботи для ДПА з англійської мови 11 клас 2015
У посібнику подано 40 варіантів контрольних робіт з англійської мови для проведення ДПА в 11-му класі. Кожна робота складається з трьох частин та передбачає контроль основних видів мовленнєвої діяльності учнів (читання, письма і говоріння). Для учнів 11-го класу та вчителів англійської мови...
Підсумкові контрольні роботи для ДПА з математики 11 клас 2015
У посібнику подано підсумкові контрольні роботи для державної підсумкової атестації з математики, яка проводитиметься у 2015 році. Для вчителів математики та учнів 11 класів...
Підсумкові контрольні роботи для ДПА з історії України 11 клас 2015
Збірник підсумкових контрольних робіт для ДПА з історії України містить 20 рівноцінних за складністю варіантів по 10 завдань різної форми в кожному. Серед них переважають завдання, спрямовані на перевірку предметних компетентностей учнів. Для вчителів історії загальноосвітніх навчальних закладів та ..