Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
 • Серия
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Підготовка до ДПА для 9 класу

Показати: Сортування:
Відповіді до підсумкових контрольних робіт з англійської мови 9 клас 2017 (ПіП)
Посібник містить відповіді до 30 варіантів контрольних робіт з англійської мови в 9-му класі. Кожна робота складається із 5-ти частин та передбачає контроль усіх видів мовленнєвої діяльності учнів (аудіювання, читання, письма і говоріння). Для учнів 9-го класу та вчителів англійської мови...
Уточніть у менеджера
Збірник диктантів для підготовки до ДПА з української мови 9 клас 2017 (ПіП)
У збірнику запропоновано тексти 100 диктантів для підготовки до ДПА з української мови в 9 класі. Для вчителів української мови та літератури, учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів та їхніх батьків...
Уточніть у менеджера
Збірник диктантів з української мови 9 клас 2017 (Грамота)
Збірник містить 70 диктантів, які подано відповідно до різних рівнів складності...
Уточніть у менеджера
Збірник завдань для Державної підсумкової атестації Англійська мова 9 клас 2017 (Ранок)
Видання, укладене відповідно до нових вимог Міністерства освіти і науки України до проведення державної підсумкової атестації у 2017 році, містить 30 варіантів тестів різного рівня складності. Посібник містить: • 30 варіантів тестів; • електронний додаток (методичні рекомендації МОНУ, інструктивний ..
Уточніть у менеджера
Збірник завдань для Державної підсумкової атестації Німецька мова 9 клас 2017 (Ранок)
Посібник укладено відповідно до нових вимог Міністерства освіти і науки України до проведення державної підсумкової атестації у 2017 році. Видання містить 30 варіантів тестів, кожен з яких складається з трьох частин: читання, використання мови й писемного мовлення. Всі тести мають різний рівень скла..
Уточніть у менеджера
Підсумкові контрольні роботи з англійської мови 9 клас 2017 (ПіП)
У посібнику подано 30 варіантів контрольних робіт з англійської мови для проведення підсумкового контролю в 9-му класі. Кожна робота складається з трьох частин та передбачає контроль обох видів мовленнєвої діяльності учнів (читання і письма). Для учнів 9-го класу та вчителів англійської мови...
Уточніть у менеджера
Підсумкові контрольні роботи з біології 9 клас 2017 (ПіП)
У збірнику вміщено тридцять варіантів контрольних робіт з біології. Завдання укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класу та наказу МОН України №94 від 8.02.2016 року. Для учнів 9 класу, учителів біології...
Уточніть у менеджера
Підсумкові контрольні роботи з української літератури 9 клас 2017 (ПіП)
Видання пропонує 20 варіантів контрольних робіт з української літератури, що містить завдання,однакові за структурою і складністю. Завдання визначають рівень засвоєння програмового матеріалу, перевіряють відповідність знань, умінь і навичок дев’ятикласників програмовим вимогам і сформованість в учні..
Уточніть у менеджера
Підсумкові контрольні роботи з історії України 9 клас 2017 (ПіП)
Пропонований посібник містить 14 варіантів підсумкових контрольних робіт по 22 завдання кожному. Він укладений відповідно до чинних програм з історії для середніх загальноосвітніх навчальних закладів. У посібнику наведено різноманітні тестові завдання з історії України (від найдавніших часів до поча..
Уточніть у менеджера
Підсумкові контрольні роботи згеографії 9 клас 2017 (ПіП)
У посібнику вміщено дев’ятнадцять варіантів підсумкових контрольних робіт з географії. Контрольні роботи складені відповідно до чинної навчальної програми з географії. Для учнів 9 класу, вчителів географії...
Уточніть у менеджера
Відповіді до підсумкових контрольних робіт з біології 9 клас 2017 (ПіП)
У збірнику вміщено умови та відповіді до тридцяти варіантів атестаційних робіт з біології. Завдання укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класу. Для учнів 9-х класів, учителів біології...
Відповіді до підсумкових контрольних робіт з географії 9 клас 2017 (ПіП)
У посібнику вміщено умови та орієнтовані відповіді до підсумкових контрольних робіт з географії для 9 класу. Для учнів 9 класу, вчителів географії...
Відповіді до підсумкових контрольних робіт з української літератури 9 клас 2017 (ПіП)
Посібник містить відповіді до 20 варіантів підсумкових контрольних робіт для ДПА з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної навчальної програми з української літератури. Для учнів 9 класу, учителів української мови та літератури...
Збірник завдань для Державної підсумкової атестації Математика 9 клас 2017 (Гімназія)
Посібник призначений для підготовки та проведення державноі підсумкової атестації з математики в 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст завдань відповідає чинній програмі з математики поглибленого рівня. Збірник містнгь 50 варіант атестаційних робіт. Кожен з них складається -із чотирьо..
Збірник завдань для Державної підсумкової атестації Математика 9 клас 2017 (Ранок)
Збірник містить тренувальні завдання за курсом математики 5–9 класів та 15 варіантів робіт для підготовки до ДПА з математики у 9 класі. Кожний варіант складається із 18 завдань для учнів загальноосвітніх класів або з 21 завдання для учнів класів із поглибленим вивченням математики. До збірник..
Збірник завдань для підготовки підсумкових контрольних робіт Біологія 9 клас 2015 Ранок
Збірник містить 14 рівноцінних варіантів підсумкових контрольних робіт з біології для 9 класу. У збірнику представлені різноманітні завдання з біології рослин, тварин та людини. Кожний варіант складається з 31 завдання, з яких учні загальноосвітніх класів виконують 29, а учні класів з поглибленим ви..
Збірник завдань для підготовки підсумкових контрольних робіт Географія 9 клас 2015 Ранок
Посібник містить 24 варіанти робіт. Усі вони мають уніфіковану структуру. Запитання і завдання дібрані таким чином, що в кожному варіанті відображені всі теми чинної навчальної програми з курсу «Географія України». При цьому завдання до кожної теми також є однотипними як за формою, так і за ступенем..
Збірник завдань для підготовки підсумкових контрольних робіт Математика 9 клас 2015 Ранок
Посібник містить 30 варіантів контрольних робіт. Кожний варіант складається з чотирьох частин, які відрізняються за складністю та формою тестових завдань. У першій частині роботи запропоновано 9 завдань із вибором однієї правильної відповіді. Друга частина роботи містить 2 завдання на встановлення в..
Збірник завдань для підготовки підсумкових контрольних робіт Українська мова 9 клас 2015 Ранок
Посібник містить 45 текстів диктантів, матеріали для підготовки до підсумкової контрольної роботи та критерії оцінювання. Збірник містить розділи: «Перевіряю себе», «Орфографічні й пунктуаційні правила та тренувальні вправи», «Контрольні диктанти». Рекомендації на початку видання «Як користуватися п..
Збірник завдань для підготовки підсумкових контрольних робіт Історія України 9 клас 2015 Ранок
У збірнику вміщено завдання для проведення підсумкових контрольних робіт з історії України для 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Пропоновані завдання мають на меті перевірити та оцінити рівень сформованості історичної компетентності дев’ятикласників. Збірник підсумкових контрольних ро..
Підсумкові контрольні роботи для ДПА з математики 9 клас 2015
У посібнику подано підсумкові контрольні роботи для державної підсумкової атестації з математики, яка проводитиметься у 2015 році. Для вчителів математики та учнів 9 класів...
Підсумкові контрольні роботи для ДПА з історії України 9 клас 2015
Збірник підсумкових контрольних робіт для ДПА з історії України містить 20 варіантів по 10 завдань різної форми: з вибором однієї відповіді; з вибором кількох правильних відповідей; на встановлення правильної послідовності, а також завдання відкритої форми з короткою та розгорнутою відповідями (оста..
Підсумкові контрольні роботи з математики 9 клас 2017 (ПіП)
У посібнику подано підсумкові контрольні роботи для підготовки до державної підсумкової атестації з математики, яка проводитиметься у 2017 році. Для вчителів математики та учнів 9 класу. ..
Розв’язки з математики + чернетки 9 клас 2017 (ПіП)
У посібнику подано відповіді до завдань ДПА з математики за збірником М. В. Березняк. Підсумкові контрольні роботи для ДПА з математики. 9 клас. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2017. Для вчителів математики та учнів 9 класів. ..
Розв’язки з математики до збірника Мерзляк 9 клас 2017 (Гімназія)
..
Умови та відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА з географії 9 клас 2015
У посібнику вміщено умови та орієнтовані відповіді до підсумкових контрольних робіт з географії для 9 класу. Для учнів 9 класу, учителів географії...
Умови та відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА з історії України 9 клас 2015
Пропонований збірник містить умови та відповіді до 20 варіантів підсумкових контрольних робіт для ДПА з історії України, які складаються з 10 тестових завдань різної форми: з вибором однієї відповіді; з вибором кількох правильних відповідей; на встановлення правильної послідовності, а також завдання..
Підсумкові контрольні роботи для ДПА з біології 9 клас 2015
У посібнику вміщено тридцять варіантів атестаційних робіт з біології. Завдання укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класу. Для учнів 9-х класів, учителів біології. ..