Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
 • Серия
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Початкова школа

Показати: Сортування:
40 варіантів контрольних робіт для ДПА з математики 4 клас 2015
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з математики для 1–4 класів, «Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» й підручників з математики. Він містить 40 варіантів контрольних робіт для проведення ДПА з математики. Для вчителів початкових класів. ..
40 варіантів контрольних робіт для ДПА з української мови 4 клас 2015
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з української мови для 1–4 класів (для шкіл з українською мовою навчання), «Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» й підручників з української мови. Він містить 40 варіантів контрольних робіт для проведення..
40 варіантів контрольних робіт для ДПА з читання 4 клас 2015
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з читання для 1–4 класів (для шкіл з українською мовою навчання), «Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» й підручників з читання. Він містить 40 варіантів контрольних робіт для проведення ДПА з читання. Дл..
Державна підсумкова атестація Математика Підсумкові контрольні роботи 4 клас 2015 рік
У посібнику запропоновано підсумкові контрольні роботи з математики для підготовки до державної підсумкової атестації в четвертих класах загальноосвітніх навчальних закладів. Для учнів і вчителів четвертих класів. ..
Державна підсумкова атестація Українська мова Підсумкові контрольні роботи 4 клас 2015 рік
У посібнику запропоновано підсумкові контрольні роботи з української мови для підготовки до державної підсумкової атестації в четвертих класах загальноосвітніх навчальних закладів. Для учнів і вчителів четвертих класів. ..
Державна підсумкова атестація Читання Підсумкові контрольні роботи 4 клас 2015 рік
У посібнику запропоновано підсумкові контрольні роботи з читання для підготовки до державної підсумкової атестації в четвертих класах загальноосвітніх навчальних закладів. Для учнів і вчителів четвертих класів. ..
Державна підсумкова атестація Відповіді до завдань 4 клас 2015
Посібник містить відповіді до завдань з української мови, читання, математики, рекомендованих МОН України для державної підсумкової атестації учнів 4-х класів загальноосвітніх шкіл у 2015 році, вміщених у збірниках: • ДПА 2015. Українська мова. Підсумкові контрольні роботи: 4 кл. / Н.Б. Шост. — Терн..
Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт 4 клас 2015
Книга містить завдання для підсумкових контрольних робіт з української мови, читання та математики. ..
Математика Контрольні роботи Зразки для підготовки та проведення ДПА 4 клас 2015
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з математики для 1–4 класів, «Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» й підручників з математики. Він містить 24 контрольні роботи для підготовки та проведення ДПА з математики. Для вчителів початкових класів, ..
Українська мова Контрольні роботи Зразки для підготовки та проведення ДПА 4 клас 2015
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з української мови для 1–4 класів (для шкіл з українською мовою навчання), «Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» й підручників з української мови. Він містить 16 контрольних робіт для підготовки та проведенн..
Читання Контрольні роботи Зразки для підготовки та проведення ДПА 4 клас 2015
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з читання для 1–4 класів (для шкіл з українською мовою навчання), «Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» й підручників з читання. Він містить 16 контрольних робіт для проведення ДПА з читання. Для вчителів..