Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
 • Серия
  0
 • Возраст
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Пірамідки

Показати: Сортування:
 Логічна пірамідка- пазл з дерев`яних кубиків
Збираючи кубики з даного набору, Ваш малюк буде розвивати дрібну моторику і координацію рухів. Також зібравши правильно всі 15 кубиків малюк вивчить тварин, їх приналежність до певних груп-домашні, дикі, птиці. Матеріал кубиків: дерево. Рекомендується діткам від року...
Уточніть у менеджера
 Логічна пірамідка- пазл з дерев`яних кубиків
Ця гра схожа на гру кубики, за винятком того, що кожен кубик потрібно одягнути на штирьок, щоб вийшла картинка. Кубики на штирів не прокручуються, тому, коли малюк захоче зібрати іншу картинку, йому доведеться повторити всі дії спочатку. Ця гра допоможе малюкові розвинути пам'ять, моторику, вивчити ..
Уточніть у менеджера
Веселий лабіринт
Іграшка з екологічно чистого матеріалу - дерева буде розвивати дрібну моторику Вашого карапуза, логічне увагу і спритність рук...
Уточніть у менеджера
Дерев`яна пірамідка
У цьому наборі маля може познайомитися не тільки з кольорами і формами, а й з рахунком. На кожній фігурі є отвори, їх різна кількість, тому нанизати кожну фігуру можна тільки на певне місце. Крім перечислених навичок гра допоможе розвинути малюкові уважність і координацію рухів. Набір упакований в б..
Уточніть у менеджера
Дерев`яна пірамідка 3 в 1
Пірамідки рекомендуються в якості перших іграшок для самих маленьких. Саме за допомогою даної іграшки малюк освоює кольори, форми і співвідношення великий-маленький. Починати рекомендують з класичної пірамідки у віці 8-9 місяців. Коли малюк стане трохи старше можна пробувати збирати більш складні го..
Уточніть у менеджера
Конструктор Паровозик
З цією грою малюк зможе не тільки пограти з паровозиком, а й вивчити форми і кольори. Іграшка буде розвивати мислення і дрібну моторику. А екологічно чистий матеріал іграшки сприятиме розвитку тактильних відчуттів малюка. Рекомендується дітям старше 2-х років..
139.00 грн
Логічна пірамідка- пазл з дерев`яних кубиків "Лічба"
Збираючи кубики з даного набору, Ваш малюк буде розвивати дрібну моторику і координацію рухів. Також маля зможе познайомитися з цифрами від 1 до 5, з поняттям більше-менше. На гранях кубиків також намальовані фрукти, овочі, різноманітність малюнків Разширятся кругозір і словниковий запас Вашого к..
Уточніть у менеджера
Логічна пірамідка- пазл з дерев`яних кубиків "Підводний світ"
Ця гра схожа на гру кубики, за винятком того, що кожен кубик потрібно одягнути на штирьок, щоб вийшла картинка. Кубики на штирів не прокручуються, тому, коли малюк захоче зібрати іншу картинку, йому доведеться повторити всі дії спочатку. Ця гра допоможе малюкові розвинути пам'ять, моторику, вивч..
55.00 грн
Пірамідки