Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
  0
 • Язык
  0
  0
  0
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Книги для середньої та старшої школи

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
10 берегинь слова
Видання містить - матеріали про життя і творчість 10 найбільш яскравих представниць української літератури, уривки з художніх творів, вірші, інсценізації, сценарії літературних свят, журналів, вечорів, виховних заходів, присвячених видатним жінкам, світочам українського красного письменства. В книзі..
15.00 грн
10 лицарів слова
Видання містить - матеріали про життя і творчість 10 найбільш яскравих представників української літератури, уривки з художніх творів, вірші, інсценізації, сценарії літературних свят, журналів, вечорів, виховних заходів, присвячених видатним письменникам, світочам українського красного письменства...
15.00 грн
10 світочів культури
Дане видання містить сценарії виховних заходів, присвячених діячам української культури - пісні, вірші, уривки художніх творів - перелік літератури для глибшого ознайомлення з життям і творчістю видатних людей. Посібник допоможе педагогу:- прищепити учням інтерес до творчості 10 яскравих постатей ук..
15.00 грн
100 тем Англійська мова Розмовні теми
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну-дві сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основ..
38.00 грн
100 тем Географія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу географії, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. У розділі фізична географія України наведена карта України, є дані її фізико-ге..
38.00 грн
100 тем Українська мова
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу української мови, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник стане настільною книгою, і буде допомагати дитині і його батькам..
38.00 грн
100 тем Алгебра
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на 1–2 сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основних п..
38.00 грн
100 тем Англійська мова
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу англійської мови, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Довідник містить матеріал усього шкільного курсу англійської мови, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко зн..
38.00 грн
100 тем Англійська мова Граматика
Довідник містить 100 найважливіших тем усього шкільного курсу. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Він складається з двох розділів: Розділ «Морфологія. Частини мови (Morphology. PartsofCpeech)» містить відомості..
38.00 грн
100 тем Біологія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу біології, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Вагома частина матеріалу присвячена анатомії та фізіології людини. Інформація си..
38.00 грн
100 тем Всесвітня історія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу всесвітньої історії, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Кожна тема містить тезовий опис історичних подій, дати для зручності ..
38.00 грн
100 тем Геометрія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну-дві сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основ..
38.00 грн
100 тем Математика
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу математики, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник Рекомендований для бліц-підготовки до уроків і контрольних робіт, а та..
38.00 грн
100 тем Німецька мова
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну-дві сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основ..
38.00 грн
100 тем Українська література
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу української літератури, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосер..
38.00 грн
100 тем Фізика
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу фізики, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Кожній темі присвячено окремий розворот, наведено визначення базових понять, приве..
38.00 грн
100 тем Хімія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу хімії, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Книга надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основ..
38.00 грн
100 тем Інформатика
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу інформатики, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник рекомендований для бліц-підготовки до уроків і контрольних робіт, а т..
38.00 грн
100 тем Історія України
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу історії України, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. У першому розділі описано утворення держави Київська Русь, її розквіт і і..
38.00 грн
1000 найважливіших тем Весь шкільний курс
«1000 найважливіших тем» — це сучасний довідник за всіма шкільними предметами. Він містить найважливіші та найактуальніші теми всього шкільного курсу. Цей посібник стане помічником на весь час навчання в середній школі при виконанні будь-яких домашніх завдань. При підготовці до ДПА та ЗНО довідник д..
130.00 грн
1001 задача з фізики з відповідями, вказівками, розв’язками
Задачі у книзі диференційовані на задачі середньої трудності, підвищеної трудності та олімпіадні. До багатьох задач надано вказівки або розв’язки. Для самоконтролю запропоновано тести...
Уточніть у менеджера
200 усних тем з англійської мови
Даний посібник містить 160 тем, які можуть слугувати інформативною основою для розмовних тем у межах шкільної програми. Посібник призначений для абітурієнтів, учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, усіх типів гімназій та ліцеїв, студентів вищих навчальних закладів, а також для усіх, хто самості..
50.00 грн
200 усних тем з німецької мови
Посібник містить 200 усних розмовних тем, які можна використовувати під час вивчення німецької мови. Теми, запропоновані в посібнику, відповідають Програмі вивчення німецької мови в навчальних закладах України. Посібник призначений для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, аб..
50.00 грн
2013 Мегазбірка найновіших учнівських творів
Ця збірка відрізняється від існуючих аналогів змістом і побудовою. Крім самих творів, до неї включено розгорнуті плани, контрольні питання творчого характеру та зразки відповідей на них, які можуть стати основою для більш докладної відповіді або написання твору. У збірці запропоновано матеріали зміс..
Уточніть у менеджера
2015 Мега збірка творів
В книзі окрім творів є контрольні питання та зразки відповідей на них. Також є матеріали для ЗНО - рекомендації, твори...
Уточніть у менеджера
600 запитань і відповідей про Україну у форматі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»
Збірник налічує 600 запитань і відповідей з поясненням, що стосуються української історії, географії та інших наук, літератури, мистецтва, спорту, фольклору тощо. Видання запрошує всіх читачів до захопливої інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», яка є цікавим різновидом організації дозвілля школярів, ..
13.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 9 клас
Книга для домашнього читання англійською мовою містить оповідання шотландського письменника Роберта Балантайна «Кораловий острів». Посібник допоможе сформувати в учнів навички читання англійською мовою. Повторюваність англійської лексики та граматичних конструкцій сприятиме формуванню ст..
27.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга для домашнього читання англійською мовою містить 15 текстів, а також вірші, загадки, прислів’я для формування навичок читання на середньому рівні. Вправи систематизовані за рубриками, що сприяє кращому розумінню тексту, засвоєнню складних граматичних явищ англійської мови, розвитку творчих зді..
25.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить 11 текстів для формування навичок читання на середньому рівні. Вправи систематизовано за рубриками, що сприяє кращому розумінню тексту, засвоєнню складних граматичних явищ англійської мови, розвитку творчих здібностей учнів. У книжці також подано словник нової лексики, список прислів’ї..
25.00 грн
English reader Книга для чтения на англыйском языке 6 клас НОВА ПРОГРАМА
В збірник ввійшли вірші, загадки і 15 казок англійською мовю для читання учнями на уроках або вдома. Також на сторінках книги є словничок з новими словами та творчі завдання, які сприятимуть навчанню і кращому закріпленню матеріалу. ..
25.00 грн
Книги для середньої та старшої школи

Найкращі шкільні підручники

Сучасна освітня система дає хорошу основу для навчання, але дуже часто, для здійснення цього просто не вистачає підручників для дітей з усіх дисциплін. Багато книги для школи батькам доводиться докуповувати самостійно, але ціни на них абсолютно не радують в книжкових магазинах, особливо, якщо потрібна не одна книга, а декілька. У нас на сайті є можливість купити шкільні підручники з усіх дисциплін, різних авторів і видавництв, а головне, за прийнятною ціною. Дуже зручно, що всю необхідну літературу можна придбати в одному місці і не потрібно витрачати пів дня на похід по магазинах і для вибору потрібних варіантів. Крім літератури за шкільною програмою у нас представлено безліч додаткових матеріалів, карт, схем, робочих зошитів та методичок для позакласних занять. Також Ви знайдете самовчителі, додаткову літературу, рекомендовану для читання. Для вчителів представлені плани конспекти з розробками уроків, з нестандартним підходом, в ігровій формі, для проведення вікторин, конкурсів та інших позакласних заходів.