Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Астрономія

Показати: Сортування:
Астрономія 11 клас Інтерактивний урок + CD
Книга містить розгорнуте календарне планування, докладні конспекти уроків. На диску - презентації уроків та цікавий додатковий матеріал, які можна використовувати під час вивчення художньої культури...
44.90 грн
Астрономія готуємося до олімпіад
Наведені основні теоретичні відомості з астрономії, завдання олімпіадних турів різного рівня та приклади їх розв’язання. Перший розділ містить шкільну програму астрономії. У другому розділі є короткі основні теоретичні відомості сферичної астрономії (астронометрії), поняття часу та його вимірювання,..
65.00 грн
Астрономія Розробки уроків 11 клас
У посібнику подано орієнтовне тематичне планування і розробки уроків астрономії для 11 класу. Видання розкриває методику проведення кожного уроку, також містить передбачені програмою уроки контролю навчальних досягнень. Для вчителів астрономії..
45.00 грн
Усі уроки астрономії 11 клас
В посібнику надані методичні рекомендації щодо проведення уроків астрономії за програмою 11-річної школи (рівень стандарт та академічний рівень, 35 годин на рік). Для викладення астрономії на профільному рівні надано відповідні методичні рекомендації. Книга містить поурочні розробки та методичні ре..
50.00 грн
Астрономія Підручник 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Підручник відповідає вимогам "Державного стандарту базової і повної освіти" та навчальній програмі з астрономії для 11-річної школи. Основна мета підручника - сприяти формуванню базових астрономічних знань, показати іх необхідність для розуміння навколишнього світу. ..
Астрономія Рухома карта зоряного неба
Астрономія Рухома карта зоряного неба..
Збірник завдань з астрономії 11 клас
Запропоновані завдання охоплюють весь курс астрономії програми середньої школи, їх можна використати для усного опитування на уроці, проведення короткочасних і більш тривалих самостійних робіт та для тематичного оцінювання досягнень учнів за усіма темами курсу астрономії. Для учителів та учнів загал..
Астрономія