Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Англійська мова

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Англійська мова
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу англійської мови, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Довідник містить матеріал усього шкільного курсу англійської мови, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко зн..
25.00 грн
150 тестових завдань з англійської мови
Посібник містить різноманітні тестові завдання, які передбачають розуміння англійських прислів’їв, приказок, образних порівнянь, ідіом та їхніх українських паралелей. Його можна використовувати для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, поточного, підсумкового контролю навчальних досягнен..
13.00 грн
200 усних тем з англійської мови
Даний посібник містить 160 тем, які можуть слугувати інформативною основою для розмовних тем у межах шкільної програми. Посібник призначений для абітурієнтів, учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, усіх типів гімназій та ліцеїв, студентів вищих навчальних закладів, а також для усіх, хто самост..
40.00 грн
English After Classes (Початковий етап загальноосвітньої школи)
Методичний посібник для позакласної роботи містить практичні розробки та зразки занять.Сценарії розважальних і тематичних позакласних заходів. Нестандартні форми індивідуальної, групової та масової позакласної роботи...
20.00 грн
English After Classes (Старший етап загальноосвітньої школи)
Методичний посібник для позакласної роботи містить практичні розробки та зразки занять.Сценарії розважальних і тематичних позакласних заходів. Нестандартні форми індивідуальної, групової та масової позакласної роботи...
20.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 10 клас
Книга для домашнього читання англійською мовою містить оповідання сучасного американського письменника Роберта Натана «Long after summer». Посібник допоможе сформувати в учнів навички читання англійською мовою. Повторюваність англійської лексики та граматичних конструкцій сприятиме формуванню сталих..
20.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 9 клас
Книга для домашнього читання англійською мовою містить оповідання шотландського письменника Роберта Балантайна «Кораловий острів». Посібник допоможе сформувати в учнів навички читання англійською мовою. Повторюваність англійської лексики та граматичних конструкцій сприятиме формуванню сталих лексичн..
20.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 5 клас НОВА ПРОГРАМА
В книзі пропонується 15 казок та оповідань, а також вірши, загадки, котрі допоможуть школярам удосконалити навички читання, поповнити словниковий запас. ..
25.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга для домашнього читання англійською мовою містить 15 текстів, а також вірші, загадки, прислів’я для формування навичок читання на середньому рівні. Вправи систематизовані за рубриками, що сприяє кращому розумінню тексту, засвоєнню складних граматичних явищ англійської мови, розвитку творчих зді..
25.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить 11 текстів для формування навичок читання на середньому рівні. Вправи систематизовано за рубриками, що сприяє кращому розумінню тексту, засвоєнню складних граматичних явищ англійської мови, розвитку творчих здібностей учнів. У книжці також подано словник нової лексики, список прислів’ї..
25.00 грн
English reader Книга для чтения на англыйском языке 6 клас НОВА ПРОГРАМА
В збірник ввійшли вірші, загадки і 15 казок англійською мовю для читання учнями на уроках або вдома. Також на сторінках книги є словничок з новими словами та творчі завдання, які сприятимуть навчанню і кращому закріпленню матеріалу. ..
25.00 грн
Great Britain: Geography, History, Language
У посібнику «Велика Британія: географія, історія, мова » стисло викладено основні історичні події, які відбуваються у Великій Британії з найдавніших часів досі та подано відомості про географію країни. Опис історичних подій кожного періоду завершується фактами з історії розвитку мови, як..
Уточніть у менеджера
My English Vocabulary Мій словник з англійської мови (дівч)
Зошит з друкованою основою призначений для ведення індивідуального словника, до якого учень вписує вивчені англійські слова, їх транскрипцію та український переклад...
10.00 грн
My English Vocabulary Мій словник з англійської мови (хлоп)
Зошит з друкованою основою призначений для ведення індивідуального словника, до якого учень вписує вивчені англійські слова, їх транскрипцію та український переклад...
10.00 грн
Англійська мова Тестові завдання+ключі Частина 2. Reading and Listening
Посібник містить різноманітні за формою тестові завдання двох рівнів складності, зміст яких відповідає вимогам чинних програм з англійської мови для 9-11 класів. Завдання можна використовувати для самостійної роботи учнів, поточного тематичного оцінювання знань, підготовки до зовнішнього незалежного..
22.00 грн
Англійська мова English texts 7 клас
В книзі пропонується 16 казок та легенд для читання. Наприкінці кожного твору є словничок та перелік питань щодо змісту. ..
Уточніть у менеджера
Англійська мова English texts 8 клас
В книзі пропонується 14 казок та легенд для читання. Наприкінці кожного твору є словничок та перелік питань щодо змісту. ..
6.00 грн
Англійська мова Let’s Play Grammar
Перша книга з серії «Let’s...» містить лексичний та граматичний матеріал, що відповідає базовому рівню володіння англійською мовою. Практичні вправи допомагають відпрацьовувати основні правила англійської граматики, а тестові завдання – перевіряти рівень засвоєного. Зручна структура видання допоможе..
Уточніть у менеджера
Англійська мова POEMS ALL YEAR ROUND
До збірки увійшли вірші, пісні та римівки з рухами, систематизовані та укладені у тематичні блоки. Збірка призначена для використання вчителями англійської мови у навчальному процесі та позакласній діяльності. ..
20.00 грн
Англійська мова Shot Stories by British writers
Навчальний посібник містить одинадцять оповідань знаних англійських письменників: Г. Уеллса, С. Моема, А. Крісті. Після кожного оповідання подано сім вправ, спрямованих на засвоєння лексики й граматики англійської мови, розвиток мовленнєвих і мисленнєвих навичок та творчих здібностей тих хто вивчає ..
Уточніть у менеджера
Англійська мова Граматика у віконцях
Посібник містить основні правила англійської граматики та орфографії, подані у вигляді таблиць (віконець) і схем, а також вправи і тести для самоперевірки з відповідями до них. Унікальна наочна структура допоможе краще запам’ятати новий матеріал та ефективніше повторити вивчений. У «віко..
44.90 грн
Англійська мова Граматичний довідник 5-11 клас
Довідник містить детальну інформацію про всі частини англійської мови — як самостійні, так і службові. У книзі подано лексико-тематичний довідник, у якому, зокрема, розглянуто складні випадки вживання слів, близьких за звучанням, написанням і лексичним значенням. У виданні вміщено список деяких відп..
45.00 грн
Англійська мова Граматичний практикум І рівень
Граматичний практикум містить вправи різних ступенів складності. таблиці, які допоможуть зрозуміти та сформулювати правила англійської граматики, та тести з ключами для перевірки та самоконтролю. Посібник складений відповідно до шкільної програми з урахуванням вікових особливостей учнів. Він сприяти..
60.00 грн
Англійська мова Граматичний практикум ІІ рівень
Граматичний практикум містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть зрозуміти та сформулювати правила англійської граматики, та тести з ключами для перевірки та самоконтролю. Посібник складений відповідно до шкільної програми з урахуванням вікових особливостей учнів. Він сприяти..
Уточніть у менеджера
Англійська мова Граматичний практикум ІІІ рівень
Граматичний практикум містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть зрозуміти та сформулювати правила англійської граматики, та тести з ключами для перевірки та самоконтролю. Посібник складений відповідно до нової Програми одинадцятирічної школи з урахуванням вікових особливосте..
60.00 грн
Англійська мова Довідник + тести
Повний повторювальний курс є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретичний матеріал з системою тестових завдань. У кінці кожного тематичного розділу запропоновано тестові завдання різного рівня складності. Матеріал посібника може бути використано для проведення тематичного оцінювання знань та підго..
100.00 грн
Англійська мова Довідник - граматика, лексика, орфографія
Довідник для зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови укладено відповідно до чинної програми ЗНО з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. Він містить чотири розділи: граматичний довідник, лексичний та орфографічний довідники, поради до тестування і вправи на закріплення теор..
50.00 грн
Англійська мова довідник Дієслова
Незвичайний довідник, в якому замість традиційних сторіночок запропоновані наклейки, в яких міститься основна інформація. Правила, приклади, неправильні дієслова - всього 48 наклейок. Їх можна наклеїти на щоденник, робочий зошит і навіть на мобільний телефон...
24.00 грн
Англійська мова довідник Усі англійські часи
Незвичайний довідник, в якому замість традиційних сторіночок запропоновані наклейки, в яких міститься основна інформація. Правила, приклади - всього 48 наклейок. Їх можна наклеїти на щоденник, робочий зошит і навіть на мобільний телефон...
24.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 9 клас (до підручника О. Д. Карп’юк)
Зошит покликаний комплексно перевірити й об'єктивно оцінити рівень навчальних досягнень учнів. Крім експрес-тестів і поточних тематичних контрольних робіт передбачено підсумкові тестові завдання, спрямовані на перевірку засвоєння лексики, граматики та мовленневих умінь...
20.00 грн 13.00 грн
Англійська мова