Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Англійська мова

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Англійська мова Розмовні теми
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну-дві сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основ..
38.00 грн
100 тем Англійська мова
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу англійської мови, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Довідник містить матеріал усього шкільного курсу англійської мови, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко зн..
38.00 грн
100 тем Англійська мова Граматика
Довідник містить 100 найважливіших тем усього шкільного курсу. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Він складається з двох розділів: Розділ «Морфологія. Частини мови (Morphology. PartsofCpeech)» містить відомості..
38.00 грн
200 усних тем з англійської мови
Даний посібник містить 160 тем, які можуть слугувати інформативною основою для розмовних тем у межах шкільної програми. Посібник призначений для абітурієнтів, учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, усіх типів гімназій та ліцеїв, студентів вищих навчальних закладів, а також для усіх, хто самості..
50.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 9 клас
Книга для домашнього читання англійською мовою містить оповідання шотландського письменника Роберта Балантайна «Кораловий острів». Посібник допоможе сформувати в учнів навички читання англійською мовою. Повторюваність англійської лексики та граматичних конструкцій сприятиме формуванню ст..
27.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга для домашнього читання англійською мовою містить 15 текстів, а також вірші, загадки, прислів’я для формування навичок читання на середньому рівні. Вправи систематизовані за рубриками, що сприяє кращому розумінню тексту, засвоєнню складних граматичних явищ англійської мови, розвитку творчих зді..
25.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить 11 текстів для формування навичок читання на середньому рівні. Вправи систематизовано за рубриками, що сприяє кращому розумінню тексту, засвоєнню складних граматичних явищ англійської мови, розвитку творчих здібностей учнів. У книжці також подано словник нової лексики, список прислів’ї..
25.00 грн
English reader Книга для чтения на англыйском языке 6 клас НОВА ПРОГРАМА
В збірник ввійшли вірші, загадки і 15 казок англійською мовю для читання учнями на уроках або вдома. Також на сторінках книги є словничок з новими словами та творчі завдання, які сприятимуть навчанню і кращому закріпленню матеріалу. ..
25.00 грн
Англійська без проблем! Мобільний мовний курс. Базовий рівень А1-А2
Перша книжка з серії «Англійська без проблем!» містить лексичний і граматичний матеріал, що відповідає базовому рівню володіння англійською мовою (А1-А2). Видання складається з кількох тематичних розділів, ключів до вправ і словника. У кожному розділі є тексти й діалоги для читання, нова лексика, по..
125.00 грн
Англійська без проблем! Мобільний мовний курс. Високий рівень B2-C1
Третя книжка з серії «Англійська без проблем!» містить лексичний і граматичний матеріал, що відповідає високому рівню володіння англійською мовою (B2-C1). Видання складається з кількох тематичних розділів, ключів до вправ і словника. У кожному розділі є тексти й діалоги для читання, нова лексика, по..
125.00 грн
Англійська без проблем! Мобільний мовний курс. Середній рівень B1
Друга книжка з серії «Англійська без проблем!» містить лексичний і граматичний матеріал, що відповідає середньому рівню володіння англійською мовою (B1). Видання складається з кількох тематичних розділів, ключів до вправ і словника. У кожному розділі є тексти й діалоги для читання, нова лексика, поя..
125.00 грн
Англійська мова English texts 7 клас
В книзі пропонується 16 казок та легенд для читання. Наприкінці кожного твору є словничок та перелік питань щодо змісту. ..
Уточніть у менеджера
Англійська мова English texts 8 клас
В книзі пропонується 14 казок та легенд для читання. Наприкінці кожного твору є словничок та перелік питань щодо змісту. ..
6.00 грн
Англійська мова POEMS ALL YEAR ROUND
До збірки увійшли вірші, пісні та римівки з рухами, систематизовані та укладені у тематичні блоки. Збірка призначена для використання вчителями англійської мови у навчальному процесі та позакласній діяльності. ..
20.00 грн
Англійська мова Граматика у віконцях
Посібник містить основні правила англійської граматики та орфографії, подані у вигляді таблиць (віконець) і схем, а також вправи і тести для самоперевірки з відповідями до них. Унікальна наочна структура допоможе краще запам’ятати новий матеріал та ефективніше повторити вивчений. У «віко..
44.90 грн
Англійська мова Граматичний довідник 5-11 клас
Довідник містить детальну інформацію про всі частини англійської мови — як самостійні, так і службові. У книзі подано лексико-тематичний довідник, у якому, зокрема, розглянуто складні випадки вживання слів, близьких за звучанням, написанням і лексичним значенням. У виданні вміщено список деяких відп..
45.00 грн
Англійська мова Граматичний практикум ІІІ рівень
Граматичний практикум містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть зрозуміти та сформулювати правила англійської граматики, та тести з ключами для перевірки та самоконтролю. Посібник складений відповідно до нової Програми одинадцятирічної школи з урахуванням вікових особливосте..
85.00 грн
Англійська мова Довідник + тести
Повний повторювальний курс є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретичний матеріал з системою тестових завдань. У кінці кожного тематичного розділу запропоновано тестові завдання різного рівня складності. Матеріал посібника може бути використано для проведення тематичного оцінювання знань та підго..
100.00 грн
Англійська мова Довідник - граматика, лексика, орфографія
Довідник для зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови укладено відповідно до чинної програми ЗНО з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. Він містить чотири розділи: граматичний довідник, лексичний та орфографічний довідники, поради до тестування і вправи на закріплення теор..
50.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 10 клас (до підр. Карп`юк)
Зошит покликаний комплексно перевірити й об'єктивно оцінити рівень навчальних досягнень учнів. Крім експрес-тестів і поточних тематичних контрольних робіт передбачено підсумкові тестові завдання, спрямовані на перевірку засвоєння лексики, граматики та мовленневих умінь...
Уточніть у менеджера
Англійська мова Зошит для контролю знань 11 клас (до підручника О. Д. Карп’юк) Рівень стандарту
Зошит покликаний комплексно перевірити й об'єктивно оцінити рівень навчальних досягнень учнів. Крім експрес-тестів і поточних тематичних контрольних робіт передбачено підсумкові тестові завдання, спрямовані на перевірку засвоєння лексики, граматики та мовленневих умінь...
Уточніть у менеджера
Англійська мова Зошит для контролю знань 6 клас (до підр. А.Несвіт) НОВА ПРОГРАМА
Зошит для контролю рівня знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 6-х класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами. На кольоров..
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 6 клас (до підр. Карп'юк) НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить семестрові та тематичні контрольні роботи з англійської мови. Частина завдань подана в форматі ЗНО..
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 6 клас (до підручника А. М. Несвіт) НОВА ПРОГРАМА
Зошит для контролю рівня знань, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 6 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Він містить тести за кожною з тем підручника, семестрові й експрес-тести з англійсь..
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 7 клас (до підр. Карп'юк) НОВА ПРОГРАМА
Зошит для контролю рівня знань (автор Мясоєдова С.В.) містить тести за кожною з тем підручника, семестрові й експрес-тести з англійської мови для учнів 7-х класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами..
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 7 клас (до підручника А.М.Несвіт) НОВА ПРОГРАМА
Зошит для контролю рівня знань, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 7 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Він містить підсумкові та семестрові тестові роботи, а також експрес-тести з англій..
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 7 клас (до підручника О.Д.Карп’юк) НОВА ПРОГРАМА
Зошит для контролю рівня знань (автор Мясоєдова С.В.) містить тести за кожною з тем підручника, семестрові й експрес-тести з англійської мови для учнів 7-х класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами..
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 8 клас (до підручника О.Д.Карп’юк) НОВА ПРОГРАМА
Зошит для контролю рівня знань учнів пропонує підсумкові тести, що відповідають тематичним розділам відповідного підручника, семестрові тести з читання, аудіювання, письма, мовлення, а також експрес-тести. Усі тести подані в двох варіантах. За допомогою зошита можна проводити поточний, підсумковий т..
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 9 клас (до підручника О.Д.Карп’юк) НОВА ПРОГРАМА
Зошит для контролю рівня знань, укладений до підручника О. Д. Карп’юк «Англійська мова. 9 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов для 9 класу закладів загальної середньої освіти з урахуванням останніх змін. Він містить тести за кожною з тем підручника, семестрові й експрес-тести з англійсь..
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю рівня знань 5 клас (до підр. Карп'юк О.Д.) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит містить завдання для тематичного, семестрвого та поточного конролю знань. Частина завдань надана в форматі ЗНО. ..
25.00 грн
Англійська мова