Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Біологія

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Біологія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу біології, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Вагома частина матеріалу присвячена анатомії та фізіології людини. Інформація си..
25.00 грн
700 завдань з біології 7 клас
Збірник завдань складений відповідно до чинної програми з біології для 7 класу. Містить понад 700 різноманітних завдань за всіма темами шкільного курсу біології рослин. Завдання призначені для роботи на уроці, виконання домашніх завдань поточного та тематичного контролю знань. Посібник призначений д..
Уточніть у менеджера
700 завдань з біології 8 клас
Збірник завдань укладено у відповідності з чинною програмою з біології для 8 класу. Він містить понад 700 різноманітних завдань до всіх тем шкільного курсу біології тварин, призначених для роботи на уроці, виконання домашніх завдань, поточного й тематичного контролю знань. Посібник призначений для в..
15.00 грн
Біологічні диктанти 7-8 класи
Запропонований збірник містить біологічні диктанти для 7—8 класів допрофільної школи і складається з тем, що вивчаються в цих класах відповідно до чинної програми. Він допоможе вчителю здійснювати систематичний контроль навчальних досягнень учнів як в усній, так і письмовій формі. Запропоновані дикт..
Уточніть у менеджера
Біологія Альбом-посібник 11 клас
Посібник створений відповідно до чинної програми з біології для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Інформацію подано у вигляді розгорнутих опорних схем, таблиць, яскравих ілюстрацій. Посібник допоможе при вивченні, повторенні та систематизації навчального матеріалу. Для учнів, абітурієн..
Уточніть у менеджера
Біологія довідник
Незвичайний довідник, в якому замість традиційних сторіночок запропоновані наклейки, в яких міститься основна інформація. Основні визначення, закони, схеми - всього 96 наклейок. Їх можна наклеїти на щоденник, робочий зошит і навіть на мобільний телефон...
24.00 грн
Біологія Довідник для абітурієнтів та школярів
Матеріал посібника-довідника викладено згідно з чинною навчальною програмою та програмою з біологогії для 6–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованою Міністерством освіти і науки України. Теоретичний навчальний матеріал кожного курсу супроводжується ілюстраціями, містить тестові..
125.00 грн
Біологія Довідник+тести
Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології, створеної на основі чинної програми з біології для 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Теоретичний матеріал розподілено на 5 тематичних розділів "Загальна характеристика живої природи", "Моле..
110.00 грн
Біологія Зошит для контролю навчальних досягнень 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Тетрадь для контроля знаний учащихся предназначена для проверки знаний учащихся по биологии. Она составлена в соответствии с действующей программой Министрерства образования и науки Украины. Тетрадь содержит задания для самостоятельных и контрольных работ различных уровней сложности. Подготовиться к..
13.00 грн
Біологія Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит призначений для перевірки знань семикласників з біології. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів складності. Підготуватися до тестових контрольних робіт можна в онлайн-режимі на ..
13.00 грн
Біологія Зошит для лабораторних і практичних робіт  11 клас (Рівень стандарту, академічний рівень)
Зошит для лабораторних і практичних робіт з біології укладено відповідно до чинної програми та підручників з біології для 11 класу загальноосвітньої школи. Зошит містить завдання з використанням схем, малюнків, таблиць, які допоможуть учителеві поглибити та систематизувати отримані знання із загальн..
13.00 грн
Біологія Зошит для лабораторних і практичних робіт 10 клас (Рівень стандарту, академічний рівень)
Зошит для лабораторних і практичних робіт з біології укладено відповідно до чинної програми та підручників з біології для 10 класу загальноосвітньої школи. Зошит містить завдання з використанням схем, малюнків, таблиць, які допоможуть учням поглибити та систематизувати отримані знання про тваринні о..
13.00 грн
Біологія Зошит для лабораторних і практичних робіт 11 клас (профільний рівень)
Посібник містить лабораторні та практичні роботи, а також роботи лабораторних та польових практикумів, виконання яких передбачене чинною програмою з біології для 11 класів профільного рівня. Класичну структуру пропонованих робіт доповнюють ілюстрації, правила безпеки та теоретичні відомості. Признач..
35.00 грн
Біологія Зошит для практичних робіт 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит містить 5-ть практичних робіт з біології, які охоплюють такі теми - клітина, різноманітність рослин та гриби. Роботи, запропоновані у зошити допоможуть учням закріпити теоретичний матеріал, вивчений на уроках. Зошит Схвалено до використання у навчальних закладах МІН Освіти України ..
Уточніть у менеджера
Біологія Кишеньковий репетитор
Цей посібник допоможе учням старших класів виконувати домашні завдання, готуватися до контрольних робіт або ЗНО...
20.50 грн
Біологія Комплексний довідник
Видання містить довідкові матеріали з біології та біохімії клітини, ембріології, генетики, ботаніки, мікробіології, зоології, біології людини, вченя про біосферу, екологію та еволюцію ..
Уточніть у менеджера
Біологія Комплексний довідник 2013
Матеріал посібника охоплює основні розділи і теми шкільних курсів біології: біохімії клітини, ембріології, розмноження та індивідуального розвитку оргаізмів, генетики, мікробіології, ботаніки, мікології, зоології, біології людини, екології, вчення про біосферу, еволюції. Перший розділ посібника міст..
Уточніть у менеджера
Біологія Комплексний зошит для контролю знань 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник складений відповідно до чинної програми з біології (рівень стандарту й академічний рівень). Він містить завдання для контролю знань за кожним тематичним розділом навчальної програми, підсумкові семестрові контрольні роботи за І та ІІ семестр, приклади розв'язування елементарних вправ з моле..
18.00 грн
Біологія Комплексний зошит для контролю знань 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник складений відповідно до чинної програми з біології (рівень стандарту й академічний рівень). Він містить завдання для контролю знань за кожним тематичним розділом навчальної програми, підсумкові семестрові контрольні роботи за І та ІІ семестр. У вкладиші, що відділяється, розміщено задачі з ..
18.00 грн
Біологія Конструктор уроку  11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків із біології для 11 класу відповідно до чинної програми. З їх допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку та здати її на перевірку. До посібника додається електронний диск, що містить додаткові матеріали до уроків, роздавальні матеріали ..
44.90 грн
Біологія Методика та алгоритм розв'язування задач з генетики
Посібник пропонує методику розв’язування біологічних задач різних типів. Кожний тип задач супроводжується короткими теоретичними відомостями, методичним коментарем щодо розв’язування, прикладами розв’язування та умовами задач для самостійного опрацювання. До окремих тем подані дода..
35.00 грн
Біологія Навчально - методичний посібник 10 клас
Видання за змістом і структурою відповідають потребам вчителів біології, оскільки вони містять тематичну добірку завдань до кожного уроку. Авторами посібників запропоновано різноманітні завдання, диференційовані за рівнями складності: в одному випадку вони відповідають програмі для середніх загально..
Уточніть у менеджера
Біологія Навчально-практичний довідник
Довідник можна використовувати для підготовки до уроків, заліків, контрольних робіт, іспитів, ЗНО. Посібник допоможе поглибити набуті знання, підготуватися до будь-якого іспиту, самостійно оцінити свій рівень з предмета, відшукати необхідну інформацію для доповіді, реферату, презентації, підготувати..
29.50 грн
Біологія Нестандартні уроки 7-8 клас
Посібник містить матеріали до кожної теми, що вивчаються у 7 – 8 класах: практичні завдання, демонстраційні досліди, матеріали для проведення ігрових та інших позакласних форм навчальної діяльності, опис екпериментів та тести (до окремих тем). Цей посібник допоможе вчителеві підвищити інтерес учні..
Уточніть у менеджера
Біологія Програми для профільного навчання учнів 10-11 класи
Програми для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів: рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень...
35.00 грн
Біологія Програми для профільного навчання учнів ЗНЗ
Біологія 10-11 класи. Програми для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів: рівень стандарту, академічний рівень, профільний...
27.00 грн
Біологія Підручник 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Підручник містить обов’язковий обсяг навчального матеріалу, необхідні теоретичні відомості й поняття, лабораторні і практичні роботи, передбачені чинною програмою (рівень стандарту й академічний рівень). Для закріплення матеріалу запропоновано різнорівневі завдання, для перевірки знань — тестові зав..
Уточніть у менеджера
Біологія Підручник 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Пропонований підручник відповідає чинній програмі з біології для 7-го класу. Він складається з п’яти великих розділів, які діляться на параграфи. Кожен параграф починається з короткого вступу із загальною інформацією, яка дозволить підготувати учня до сприйняття нового матеріалу, і закінчується висн..
100.00 грн
Біологія Підручник 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Предлагаемый учебник соответствует действующей программе по биологии для 8-го класса. Он состоит из пяти больших разделов, которые делятся на параграфы. Каждый параграф начинается с краткого вступления с общей информацией, которая позволит подготовить ученика к восприятию нового материала, и заканчи..
100.00 грн
Біологія Робочий зошит 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
У зошиті наведені завдання різного рівня складності до всіх тем програми для загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання розміщені таким чином, що один розворот зошита відповідає темі одного-двох уроків. У кінці кожної теми наведені завдання у тестовій формі у двох варіантах для тематичного оц..
35.00 грн
Біологія