Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Біологія

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Біологія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу біології, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Вагома частина матеріалу присвячена анатомії та фізіології людини. Інформація си..
33.00 грн
Біологія Довідник для абітурієнтів та школярів
Матеріал посібника-довідника викладено згідно з чинною навчальною програмою та програмою з біологогії для 6–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованою Міністерством освіти і науки України. Теоретичний навчальний матеріал кожного курсу супроводжується ілюстраціями, містить тестові..
Уточніть у менеджера
Біологія Довідник+тести
Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології, створеної на основі чинної програми з біології для 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Теоретичний матеріал розподілено на 5 тематичних розділів "Загальна характеристика живої природи&qu..
125.00 грн
Біологія Зошит для контролю навчальних досягнень 10 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання. Підготуватися до тематичного оцінювання можна в онлайн-режимі на сайті interactive.ranok.com.ua, де розміщені тренувальні завдання. ..
25.00 грн
Біологія Зошит для контролю навчальних досягнень 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Тетрадь для контроля знаний учащихся предназначена для проверки знаний учащихся по биологии. Она составлена в соответствии с действующей программой Министрерства образования и науки Украины. Тетрадь содержит задания для самостоятельных и контрольных работ различных уровней сложности. Подготовиться к..
20.00 грн
Біологія Зошит для контролю навчальних досягнень 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів призначений для перевірки знань учнів з біології. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів складності...
20.00 грн
Біологія Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит призначений для перевірки знань семикласників з біології. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів складності. Підготуватися до тестових контрольних робіт можна в онлайн-режимі на ..
20.00 грн
Біологія Зошит для лабораторних і практичних робіт  11 клас (Рівень стандарту, академічний рівень)
Зошит для лабораторних і практичних робіт з біології укладено відповідно до чинної програми та підручників з біології для 11 класу загальноосвітньої школи. Зошит містить завдання з використанням схем, малюнків, таблиць, які допоможуть учителеві поглибити та систематизувати отримані знання із загальн..
13.00 грн
Біологія Зошит для лабораторних і практичних робіт 11 клас (профільний рівень)
Посібник містить лабораторні та практичні роботи, а також роботи лабораторних та польових практикумів, виконання яких передбачене чинною програмою з біології для 11 класів профільного рівня. Класичну структуру пропонованих робіт доповнюють ілюстрації, правила безпеки та теоретичні відомості. Признач..
35.00 грн
Біологія Зошит для тематичного контролю знань. 7 клас.
Пропонований посібник укладено відповідно до чинної навчальної програми з біології Міністерства освіти і науки України для учнів 7 класу. Видання містить тестові завдання у двох варіантах різного рівня складності для тематичного контролю знань. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителі..
35.00 грн
Біологія Кишеньковий репетитор
Цей посібник допоможе учням старших класів виконувати домашні завдання, готуватися до контрольних робіт або ЗНО...
30.00 грн
Біологія Комплексний довідник
Видання містить довідкові матеріали з біології та біохімії клітини, ембріології, генетики, ботаніки, мікробіології, зоології, біології людини, вченя про біосферу, екологію та еволюцію ..
Уточніть у менеджера
Біологія Комплексний зошит для контролю знань 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник складений відповідно до чинної програми з біології (рівень стандарту й академічний рівень). Він містить завдання для контролю знань за кожним тематичним розділом навчальної програми, підсумкові семестрові контрольні роботи за І та ІІ семестр, приклади розв'язування елементарних вправ з моле..
18.00 грн
Біологія Комплексний зошит для контролю знань 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник складений відповідно до чинної програми з біології (рівень стандарту й академічний рівень). Він містить завдання для контролю знань за кожним тематичним розділом навчальної програми, підсумкові семестрові контрольні роботи за І та ІІ семестр. У вкладиші, що відділяється, розміщено задачі з ..
18.00 грн
Біологія Конструктор уроку  11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків із біології для 11 класу відповідно до чинної програми. З їх допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку та здати її на перевірку. До посібника додається електронний диск, що містить додаткові матеріали до уроків, роздавальні матеріали ..
44.90 грн
Біологія Навчально-моніторинговий комплект 8 клас 1 семестр НОВА ПРОГРАМА
Навчальний-моніторинговий комплект з біології складається з "Навчального зошита", вкладки "Заліковий зошит" та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з біології для 8 класу загальнооствітніх навчальних закладів і містить матеріал 1 семестру. У "Навчальному зошиті" матеріал розподілено за урокам..
Уточніть у менеджера
Біологія Навчально-практичний довідник
Довідник можна використовувати для підготовки до уроків, заліків, контрольних робіт, іспитів, ЗНО. Посібник допоможе поглибити набуті знання, підготуватися до будь-якого іспиту, самостійно оцінити свій рівень з предмета, відшукати необхідну інформацію для доповіді, реферату, презентації, підготувати..
29.50 грн
Біологія практикум 7 клас ОНОВЛЕНА
Пропоноване видання містить інструктивні картки для лабораторних досліджень і практичних та лабораторних робіт, передбачених оновленою навчальною програмою Міністерства освіти і науки України з біології для учнів 7-го класу. Мета посібника — формування умінь самостійного вивчення та узагальнення нав..
27.00 грн
Біологія Програми для профільного навчання учнів 10-11 класи
Програми для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів: рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень...
44.00 грн
Біологія Програми для профільного навчання учнів ЗНЗ
Біологія 10-11 класи. Програми для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів: рівень стандарту, академічний рівень, профільний...
33.00 грн
Біологія Підручник 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Пропонований підручник відповідає чинній програмі з біології для 7-го класу. Він складається з п’яти великих розділів, які діляться на параграфи. Кожен параграф починається з короткого вступу із загальною інформацією, яка дозволить підготувати учня до сприйняття нового матеріалу, і закінчується висн..
100.00 грн
Біологія Підручник 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Предлагаемый учебник соответствует действующей программе по биологии для 8-го класса. Он состоит из пяти больших разделов, которые делятся на параграфы. Каждый параграф начинается с краткого вступления с общей информацией, которая позволит подготовить ученика к восприятию нового материала, и заканчи..
100.00 грн
Біологія Робочий зошит 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
У зошиті наведені завдання різного рівня складності до всіх тем програми для загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання розміщені таким чином, що один розворот зошита відповідає темі одного-двох уроків. У кінці кожної теми наведені завдання у тестовій формі у двох варіантах для тематичного оц..
40.00 грн
Біологія робочий зошит 7 клас
Робочий зошит укладено відповідно до чинної навчальної програми з біології для загальноосвітньої школи та вимог Міністерства освіти і науки України щодо критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. Його призначення — залучити учнів до активного самостійного навчання під час складання порівняльни..
35.00 грн
Біологія Робочий зошит 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладено відповідно до чинної програми з біології для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він складається з двох частин — робочого зошита і зошита для практичних робіт. Робочий зошит містить різноманітні завдання для роботи на уроці і вдома. У кінці кожної теми розміщено завдан..
40.00 грн
Біологія Робочий зошит 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Тетрадь составлена в соответствии с действующей программой по биологии для 8 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений. Она содержит задания разного уровня сложности. В тетради также представлены две работы для контроля уровня знаний учащихся или для подготовки к нему..
40.00 грн
Біологія Робочий зошит 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Він містить завдання різного рівня складності. У зошиті подано також дві роботи для узагальнення знань учнів, по одній у кінці кожного півріччя. Їх можна використо..
40.00 грн
Біологія Розробки уроків 10 клас (профільний рівень)
Видання містить плани-конспекти до 170 уроків, у яких наведено мету й завдання навчання, короткий план викладення матеріалу, запропоновано різні форми роботи з класом...
39.50 грн
Біологія Розробки уроків 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник складений відповідно до чинної програми з біології для загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить розробки всіх уроків біології для 11 класу (рівень стандарту, академічний рівень). У посібнику подані різноманітні форми й методи роботи на уроці, варіанти самостійних робіт і завдання д..
29.50 грн
Біологія Розробки уроків 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга пропонує докладні розробки 66 уроків з біології. Також у книзі дидактичні матеріали, контрольні роботи та завдання. На диску є календарний план, роздавальні матеріали та презентації до уроків. ..
44.00 грн
Біологія