Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Книги для учителя

Показати: Сортування:
Біологія Конструктор уроку  11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків із біології для 11 класу відповідно до чинної програми. З їх допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку та здати її на перевірку. До посібника додається електронний диск, що містить додаткові матеріали до уроків, роздавальні матеріали ..
44.90 грн
Біологія Програми для профільного навчання учнів 10-11 класи
Програми для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів: рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень...
44.00 грн
Біологія Програми для профільного навчання учнів ЗНЗ
Біологія 10-11 класи. Програми для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів: рівень стандарту, академічний рівень, профільний...
33.00 грн
Біологія Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до нової розвантаженої програми для 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Містить розробки всіх уроків, у яких докладно подано теоретичний матеріал, методичні рекомендації, різноманітні завдання для поточного та тематичного контролю знань. До посібника додається..
44.00 грн
Біологія Розробки уроків 8 клас ( підручник Задорожного) НОВА ПРОГРАМА
Пособие составлено в соответствии с действующей программой по биологии для 8 классов общеобразовательных учебных заведений. Пособие содержит разработки всех уроков с методическими рекомендациями по форм, средств и методов обучения. Пособие ориентировано на учебник «Биология. 8 класс »автора Задорожн..
25.00 грн
Біологія Розробки уроків 9 клас ( підручник Задорожного) НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить розробки всіх уроків з методичними рекомендаціями щодо форм, засобів і методів навчання. Посібник орієнтований на підручник «Біологія. 9 клас» автора К. М. Задорожного...
45.00 грн
Вивчення біології 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Пропонований посібник укладено відповідно до оновленої навчальної програми з біології для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить орієнтовні плани-конспекти уроків, тестові завдання, інструктивні картки для проведення лабораторних досліджень та практичних робіт, а також контрол..
70.00 грн
Загальна біологія Збірник задач
У навчальному посібнику, що відповідає чинній програмі із загальної біології (Біологія. 10-11 кл. Програма для профільних класів загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. — К: Педагогічна преса, 2004), подано базовий теоретичний матеріал, приклади розв'язання задач..
Уточніть у менеджера
Конструктор уроку Біологія 9 клас
У книзі на відривних сторінках подані шаблони планів-конспектів уроків і календарне планування. Кожен урок на окремій сторінці, на сторінці є місце для записів вчителя. Також в комлекті з книгою йде диск, на якому також запропоновані плани конспекти, які можна коригувати в програмі Word і створювати..
44.90 грн
Мій конспект Біологія 6 клас (за підруч. І. Ю. Костіков) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за новою програмою 6 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків (за підручником Ю. Костіков, С. О. Волгін та ін.) характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямовано..
55.00 грн
Мій конспект Біологія 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України. Орієнтовні плани-конспекти 62 уроків на відривних аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахув..
35.00 грн
Мій конспект Біологія 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить розробки всіх уроків біології в 8 класі відповідно до нової програми. Розробку кожного з уроків розташовано на окремому аркуші, який має перфорацію й може використовуватися окремо. Наданий матеріал є основою, завдяки якій учитель може адаптувати конспект до потреб конкретного класу ..
45.00 грн
Усі уроки біології 10 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за новою програмою 10 класу з останніми змінами, затвердженими Міністерством освіти і науки України (2017 рік, рівень стандарт). Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямовано..
75.00 грн
Усі уроки біології 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за оновленою програмою 7 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України (2015 р.). Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним ..
50.00 грн
Усі уроки біології 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за новою програмою 8 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням те..
60.00 грн
700 завдань з біології 8 клас
Збірник завдань укладено у відповідності з чинною програмою з біології для 8 класу. Він містить понад 700 різноманітних завдань до всіх тем шкільного курсу біології тварин, призначених для роботи на уроці, виконання домашніх завдань, поточного й тематичного контролю знань. Посібник призначений для в..
15.00 грн
Біологія Розробки уроків 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга пропонує докладні розробки 66 уроків з біології. Також у книзі дидактичні матеріали, контрольні роботи та завдання. На диску є календарний план, роздавальні матеріали та презентації до уроків. ..
Зелені скарби України
У книзі подано опис більше 40 видів лікарських рослин, які ростуть в України та найчастіше використовуються, вміщено їх кольорові ілюстрації та короткі відомості про хімічний склад і застосовуються в сучасній науковій та народній медицині, народногосподарське значення. Наведені також правила заготів..
Уточніть у менеджера
Зоовікторина. Що? Як? Чому? (Позакласна та гурткова робота)
Посібник містить розробки цікавих ігор на зоологічну тематику: «Що? Як? Чому?», «Бліц-тест» та «Біовікторина», – які можна проводити під час позакласних заходів, на заняттях шкільних гуртків і у груповій роботі з учнями в дитячих таборах відпочинку. Для вчителів-біологів, організаторів виховної роб..
Уточніть у менеджера
Конструктор уроку Біологія 6 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику запропоновані шаблони конспектів уроків з біології (70 уроків). На диску є календарні плани, роздатковий матеріал для учнів, шаблони розробок та матеріали до уроків...
Настільна книга молодого вчителя біології
Посібник створений з метою полегшити молодому вчителю біології адаптацію до реального шкільного життя. Видання містить нормативні документи, що стосуються викладання біології у школі, вимог до ведення внутришкільної документації та використання у шкільному процесі матеріальної бази (кабінету біологі..
Уточніть у менеджера
Усі уроки біології 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за новою програмою 6 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням те..
Уточніть у менеджера
700 завдань з біології 7 клас
Збірник завдань складений відповідно до чинної програми з біології для 7 класу. Містить понад 700 різноманітних завдань за всіма темами шкільного курсу біології рослин. Завдання призначені для роботи на уроці, виконання домашніх завдань поточного та тематичного контролю знань. Посібник призначений д..
700 завдань з біології 9 клас
Збірник завдань укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класу. Він містить понад 700 різноманітних завдань до всіх тем шкільного курсу біології людини, призначених для роботи на уроці, виконання домашніх завдань, поточного й тематичного контролю знань. Посібник призначений для вчител..
Біологічні диктанти 7-8 класи
Запропонований збірник містить біологічні диктанти для 7—8 класів допрофільної школи і складається з тем, що вивчаються в цих класах відповідно до чинної програми. Він допоможе вчителю здійснювати систематичний контроль навчальних досягнень учнів як в усній, так і письмовій формі. Запропоновані дикт..
Біологія Методика та алгоритм розв'язування задач з генетики
Посібник пропонує методику розв’язування біологічних задач різних типів. Кожний тип задач супроводжується короткими теоретичними відомостями, методичним коментарем щодо розв’язування, прикладами розв’язування та умовами задач для самостійного опрацювання. До окремих тем подані дода..
Біологія Навчально - методичний посібник 10 клас
Видання за змістом і структурою відповідають потребам вчителів біології, оскільки вони містять тематичну добірку завдань до кожного уроку. Авторами посібників запропоновано різноманітні завдання, диференційовані за рівнями складності: в одному випадку вони відповідають програмі для середніх загально..
Біологія Навчально - методичний посібник 9 клас
Видання за змістом і структурою відповідають потребам вчителів біології, оскільки вони містять тематичну добірку завдань до кожного уроку. Авторами посібників запропоновано різноманітні завдання, диференційовані за рівнями складності: в одному випадку вони відповідають програмі для середніх загально..
Біологія Нестандартні уроки 7-8 клас
Посібник містить матеріали до кожної теми, що вивчаються у 7 – 8 класах: практичні завдання, демонстраційні досліди, матеріали для проведення ігрових та інших позакласних форм навчальної діяльності, опис екпериментів та тести (до окремих тем). Цей посібник допоможе вчителеві підвищити інтерес учні..
Уточніть у менеджера
Біологія Розробки уроків 10 клас (профільний рівень)
Видання містить плани-конспекти до 170 уроків, у яких наведено мету й завдання навчання, короткий план викладення матеріалу, запропоновано різні форми роботи з класом...
Книги для учителя