Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Для позакласної роботи

Показати: Сортування:
10 берегинь слова
Видання містить - матеріали про життя і творчість 10 найбільш яскравих представниць української літератури, уривки з художніх творів, вірші, інсценізації, сценарії літературних свят, журналів, вечорів, виховних заходів, присвячених видатним жінкам, світочам українського красного письменства. В книзі..
15.00 грн
10 лицарів слова
Видання містить - матеріали про життя і творчість 10 найбільш яскравих представників української літератури, уривки з художніх творів, вірші, інсценізації, сценарії літературних свят, журналів, вечорів, виховних заходів, присвячених видатним письменникам, світочам українського красного письменства...
15.00 грн
10 світочів культури
Дане видання містить сценарії виховних заходів, присвячених діячам української культури - пісні, вірші, уривки художніх творів - перелік літератури для глибшого ознайомлення з життям і творчістю видатних людей. Посібник допоможе педагогу:- прищепити учням інтерес до творчості 10 яскравих постатей ук..
15.00 грн
600 запитань і відповідей про Україну у форматі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»
Збірник налічує 600 запитань і відповідей з поясненням, що стосуються української історії, географії та інших наук, літератури, мистецтва, спорту, фольклору тощо. Видання запрошує всіх читачів до захопливої інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», яка є цікавим різновидом організації дозвілля школярів, ..
13.00 грн
Безсмертний каменяр
Книжка присвячена життю і творчості відомого українського письменника І.Франко..
15.00 грн
Благослови мати.. Сценарії виховних заходів
У збірнику вміщено сценарії виховних заходів народознавчого спрямуввання для старшокласників. Посібник адресовано вчителям і викладачам, організаторам виховної роботи, учням старших шкіл та ліцеїв, студентам середніх спеціалізованих та вищих педагогічних навчальних закладів, працівникам закладів к..
14.00 грн
Вертайсь, рідна мово, у серце народу! Сценарії
У цій книзі зібрані методичні матеріали, сценарії і основні етапи театралізованих свят пов'язаних з українською мовою...
19.00 грн
Виховні заходи для старшокласників та студентів
Посібник містить сценарії цікавих свят, диспутів, виховних годин, тематичних та літературно-мистецьких вечорів, присвячених визначним подіям вітчизняної історії та сьогодення, відомим постатям української історії та культури, християнським цінностям, українським та світовим митцям. Для педагогів-орг..
45.00 грн
Горнусь до тебе, Україно Сценарії позакласних заходів з української словесності
Посібник містить сценарії позакласних заходів з української літератури для учнів 5-11 класів. Книгу адресовано вчителям української літератури, заступникам ректора з виховної роботи, класним керівникам...
8.00 грн
Гумор та приколи сучасної школи Книга 1
Посібник містить сценарії цікавих свят та розваг, конкурсів, змагань та веселих сценок, що їх можуть використовувати у своїй практичній діяльності педагоги-організатори, класні керівники, старшокласники при проведенні різноманітних шкільних заходів. Автори збірки добре знайомі зі специфікою роботи в..
50.00 грн
Гумор та приколи сучасної школи Книга 2
Посібник містить сценарії цікавих свят та розваг, конкурсів, змагань та веселих сценок, що їх можуть використати у своїй практичній діяльності педагоги-організатори, класні керівники, старшокласники при проведенні різноманітних шкільних заходів. Автори збірки добре знайомі зі специфікою роботи в шко..
34.00 грн
Гучна, ясна, іде весна!
Збірник пропонує найкращі розробки весняних свят у школі - вечори, присвячені знаменним датам, літературно-музичні свята, конкурсно-розважальні програми...
19.90 грн
Джерельце дитинства Сценарії шкільних свят
У посібнику вміщено зразки сценаріїв музично- літературних свят, тематичних дитячих ранків для молодшого, середнього та старшого шкільного віку. Для вчителів, класних керівників, вихователів, учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти, а також широкого загалу читачів...
14.00 грн
Дозвілля школярів Збірник сценаріїв
Сьогодні ми будуємо незалежну, суверенну українську державу і тому питання збереження і примноження національної культури, духовних запитів, економічних знань є актуальними серед педагогічної громадськості. Прогресивні педагоги сучасності і минулого стверджують, що важливу роль у цьому процесі відіг..
12.00 грн
Духовні снопики Виховні заходи
Посібник містить виховні заходи духовного спрямування, тематичні уроки, виховні години, шкільні свята на морально-етичну тематику. Збірник допоможе педагогу виховувати школярів на прикладах любові і добра, розвивати кращі риси характеру дітей, вселити в серця учнів загальнолюдські цінності. ..
19.90 грн
Душі криниця Cценарії позакласних заходів
Подані сценарії виховних заходів містять матеріал для підготовки до виховних годин, батьківських зборів, різноманітних свят, вечорів, КВК, конкурсів та брейн-рингу. Для вчителів, класних керівників, вихователів шкіл, професійно-технічних училищ, ліцеїв, коледжів...
10.00 грн
Ене, бене, раба, вінтер, пінтер, жаба
Світ дитинства грає кольоровими фарбами. Кожна річ у дитячому світі має свою назву, на кожен випадок є примовка. У цій збірочці ви знайдете малі жанри українського фольклору: народні усмішки, забавлянки, скоромовки, лічилки, прозивалки, заклички і примови, колискові пісні...
15.00 грн
Естетичне виховання школярів
У збірці надано методичні рекомендації з виховання школярів засобами мистецтва, представлено сучасну технологію арт-терапії. Другий розділ містить сценарії п’єс для шкільного театру. У третьому розділі - сценарії музичних та літературних вечорів. Для класних керівників, вчителів літератури, му..
Уточніть у менеджера
З класом на природу! Командні ігри та конкурси
Як цікаво, змістовно та корисно організувати дозвілля школярів під час подорожей, перебування на екскурсіях тощо? Як дотримуватися правил безпеки та надавати першу допомогу під час походу? На ці та інші запитання дасть відповіді наш посібник. Посібник призначено для вчителів фізичної культури, орга..
20.00 грн
Збірник сценаріїв Історичні постаті України
0..
15.00 грн
Згадаймо праведних гетьманів
Репертуарний збірник для шкільного драматичного гуртка..
15.00 грн
Зимонька завзята принесла нам свята (сценарії)
Збірник сценаріїв пропонує найкращі розробки зимових свят у школі - вечори-вогники, обрядові дійства, театралізовані свята, новорічні програми...
19.00 грн
Зозуля кувала - мороз одігнала
У цій збірці Ви знайдете малі жанри українського фолькльору: народні усмішки, забавлянки, скоромовки, лічилочки і примови...
15.00 грн
Книжка в сумці, а розваги в думці Сценічні мініатюри для старшокласників
Збірка містить сценічні мініатюри. Вона призначена для позакласної роботи з учнями старших класів. Запропоновані мініатюри сприятимуть розкриттю юних талантів, урізноманітнять навчально-виховний процес. Для вчителів, організаторів позакласної роботи, учнів старших класів, студентів, батьків...
Уточніть у менеджера
Коли ти любиш рідний край... Cценарії виховних заходів
Пропонований посібник адресовано класним керівникам, педагогам-організаторам, учням середньої школи та студентам середніх спеціальних та вищих навчальних закладів. Автор пропонує цікаві розробки сценаріїв виховних заходів для учнів 5-11 класів. Велику увагу приділяє вихованню в школярів патріотичних..
15.00 грн
Конкурси, турніри, вікторини для старшокласників
До збірника увійшли сценарії свят, конкурсних програм, вікторин та інтелектуальних турнірів для старшокласників. Тематика пропонованих матеріалів спрямована на духовне, національно-патріотичне, родинне та інтелектуальне виховання учнівської молоді. Для педагогів-організаторів, виховників, класних ке..
Уточніть у менеджера
Кращий ерудит історик 6-11 клас
Пропонований посібник є черговим випуском серії «Українські Інтелектуально-рогвивальні ігри». Він містить розробку правил популярної гри «Кращий ерудит» і добірку запитань історичної тематики. Для організаторів виховної роботи, класних керівників, учителів, учнів 6-11 класів загальноосвітніх навчаль..
25.00 грн
Кращі Весняні свята (сценарії)
Навесні клопотів у школярів більшає, адже добігає кінця навчальний рік. Але неможливо уявити весну без святкових шкільних урочистостей: свята дівчат, Дня матері, свята останнього дзвоника. А народні урочистості, присвячені зустрічі весни та Великодню, є головною окрасою цієї пори року. Збірник місти..
19.90 грн
Кращі Зимові свята
Мета цієї книги — допомогти вчителям в організації шкільних свят, зробити змістовним та веселим відпочинок школярів. Добірка сценаріїв, що містять багато віршів, відрізняється тематичною різноманітністю та доступністю у практичній реалізації. Збірник рекомендовано на допомогу педагогічним працівника..
19.90 грн
Кращі КВК і свята (сценарії)
Мета цієї книги — допомогти вчителям в організації шкільних свят, зробити дозвілля дітей змістовним і веселим. Добірка сценаріїв, в яку входить багато віршів, ігор і конкурсів, відрізняється тематичною різноманітністю й доступністю у  практичній реалізації. Збірку рекомендовано у допомогу пе..
19.90 грн
Для позакласної роботи