Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Екологія

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Вивчення екології 11 клас
Пропонований посібник укладено відповідно до програми з екології Міністерства освіти і науки, молоді та спорту для 11 класу (академічний та стандартний рівні) та чинного підручника (Екологія. 11 кл./Л.П. Царик, П.Л. Царик, І.М. Вітенко. — К.: Генеза, 2011). Видання містить орієнтовні плани-конспекти..
20.00 грн
Екологія Зошит 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
В цьому посібнику два зошита, які підійдуть до будь-якого підручника. Перший зошит - робочий, він містить конспекти всіх тем, місце для записів та завдання для закріплення знань. Другий зошит - зошит для практичних і контрольних робіт. В ньому пропонується 7 практичних робіт і дві контрольні роботи...
20.00 грн
Екологія Розробки уроків 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник містить методичні рекомендації зі структури уроків, форм, засобів і методів навчання, розробки уроків екології в 11 класі й має на меті зорієнтувати вчителів екології у виборі педагогічних технологій для реалізації компетентнісного підходу до навчання екології. Подано варіанти практичних і ..
34.50 грн
Збірник завдань з екології 11 клас
У посібнику вміщено різні види завдань для контролю й оцінювання навчальних досягнень учнів з екології відповідно до тем навчальної програми (11 клас, рівень стандарту, академічний рівень). До кожної теми передбачені тестові ситуативні і творчі завдання, завдання для термінологічних диктантів, проек..
30.00 грн
Усі уроки екології 10 клас (Профільний рівень)
Посібник містить розробки всіх уроків екології для профільного десятого класу 12-річної школи. Наведені матеріали за змістом і структурою повністю відповідають діючій програмі курсу екології. Запропоновано по кілька варіантів завдань контролю знань з теми. Матеріали посібника взяти з достовірних нау..
Уточніть у менеджера
Мій конспект Екологія 11 клас (Стандарт та академічний рівень)
Посібник містить розробки всіх уроків екології для стандартного та академічного рівнів одинадцятого класу. В розробках уроків широко використовуються сучасні наукові данні, подання матеріалу у вигляді таблиць і схем. Посібник має перфоровані відривні аркуші з полями для внесення змін та доповнень д..
Уточніть у менеджера
Екологія