Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Екологія

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Вивчення екології 11 клас
Пропонований посібник укладено відповідно до програми з екології Міністерства освіти і науки, молоді та спорту для 11 класу (академічний та стандартний рівні) та чинного підручника (Екологія. 11 кл./Л.П. Царик, П.Л. Царик, І.М. Вітенко. — К.: Генеза, 2011). Видання містить орієнтовні плани-конспекти..
20.00 грн
Екологія Зошит 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
В цьому посібнику два зошита, які підійдуть до будь-якого підручника. Перший зошит - робочий, він містить конспекти всіх тем, місце для записів та завдання для закріплення знань. Другий зошит - зошит для практичних і контрольних робіт. В ньому пропонується 7 практичних робіт і дві контрольні роботи...
20.00 грн
Екологія Розробки уроків 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник містить методичні рекомендації зі структури уроків, форм, засобів і методів навчання, розробки уроків екології в 11 класі й має на меті зорієнтувати вчителів екології у виборі педагогічних технологій для реалізації компетентнісного підходу до навчання екології. Подано варіанти практичних і ..
34.50 грн
Збірник завдань з екології 11 клас
У посібнику вміщено різні види завдань для контролю й оцінювання навчальних досягнень учнів з екології відповідно до тем навчальної програми (11 клас, рівень стандарту, академічний рівень). До кожної теми передбачені тестові ситуативні і творчі завдання, завдання для термінологічних диктантів, проек..
30.00 грн
Мій конспект Екологія 11 клас (Стандарт та академічний рівень)
Посібник містить розробки всіх уроків екології для стандартного та академічного рівнів одинадцятого класу. В розробках уроків широко використовуються сучасні наукові данні, подання матеріалу у вигляді таблиць і схем. Посібник має перфоровані відривні аркуші з полями для внесення змін та доповнень д..
15.00 грн
Усі уроки екології 10 клас (Профільний рівень)
Посібник містить розробки всіх уроків екології для профільного десятого класу 12-річної школи. Наведені матеріали за змістом і структурою повністю відповідають діючій програмі курсу екології. Запропоновано по кілька варіантів завдань контролю знань з теми. Матеріали посібника взяти з достовірних нау..
Уточніть у менеджера
Екологія