Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Економіка

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Економіка Підручник 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Підручник відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі «Економіка Профільний рівень» для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Підручник складається з дев’яти тем, які розкривають зміст навчально..
100.00 грн
Економіка Розробки уроків 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Книга містить розробки уроків та календарне планування уроків з економіки для вчителя 11 класів..
34.50 грн
Основи економіки Кишеньковий довідник
Посібник складено згідно з чинною навчальною програмою з основ економіки для загальноосвітніх шкіл, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Призначений для учнів загальноосвітніх шкіл, абітурієнтів. ..
Уточніть у менеджера
Основи економіки Короткий довідник
Посібник спрямований не тільки на те, щоб надати учневі необхідну кількість економічних знань, але й навчити його розв’язувати економічні задачі. Посібник укладено згідно з чинною навчальною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Посібник містить необхідну теоретичну інформаці..
Уточніть у менеджера
Основи економіки Підручник для учнів старших класів
У виданні розглядаються основні поняття економіки: виробництво, попит і пропозиція, грошові системи, структура ринку, підприємництво, менеджмент, маркетинг, національний дохід, розвиток і проблеми світового господарства та ін. Особлива увага звертається на особливості економічних процесів в Україні...
Уточніть у менеджера
Усі уроки економіки 10 клас (Профільний рівень)
Зміст посібника складений відповідно до нової програми курсу "Економіка" для учнів 10 класів шкіл суспільно-гуманітарного профілю навчання. Програма курсу розрахована на 70 годин. Посібник укладений за блочною системою подачі навчального матеріалу. Дана технологія має значні переваги — привчає учні..
Уточніть у менеджера
Економіка Розробки уроків 11 клас (профільний рівень)
Посібник складено відповідно до чинної програми із курсу «Економіка» (профільний рівень), затвердженої Міністерством освіти і науки України. У посібнику наведено методичні рекомендації щодо вивчення економіки, методичні розробки та конспекти занять, основні формули, графіки, приклади роз..
Уточніть у менеджера
Економіка Комплексний зошит для контролю знань 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Зошит містить завдання для поточного та узагальнюючого контролю рівня знань учнів 11 класів із курсу економіки (рівень стандарту, академічний рівень). Зошит складений відповідно до підручника «Економіка (рівень стандарту, академічний рівень). 11 клас» (авт. Л. П. Крупська, І. Є. Тимченко..
Економіка Підручник 10 клас (профільний рівень)
Підручник допоможе учням у 10 класі засвоїти зміст фундаментальних явищ, які властиві будь-якій економіці. Це — ресурси, продукт, виробництво, потреби, споживач, виробник, економічна ефективність, економічна система тощо. Далі він знайоме учнів з процесами та явищами, які властиві ринковій еко..
Економіка Робочий зошит+зошит для лабораторних робіт 10 клас (профільний рівень)
Робочий зошит містить різнорівневі завдання, які спрямовані на покрокове вивчення економіки і дозволяють сформувати системні знання з економіки. Крім того, зошит містить усі передбачені програмою лабораторні роботи. Зошит призначений як для роботи на уроці, так і для виконання домашніх вправ. У друг..
Економіка Розробки уроків 10 клас (профільний рівень)
Посібник складено відповідно до чинної програми із курсу «Економіка» (профільний рівень), затвердженої Міністерством освіти і науки України. У посібнику наведено методичні рекомендації щодо вивчення економіки, методичні розробки та конспекти занять, основні формули, графіки, приклади роз..
Експрес-контроль Економіка 10 клас (профільний рівень).
Посібник містить тестові завдання, укладені відповідно до чинної програми з «Економіки Профільний рівень 10 клас» для 12-річної школи. Тестові роботи складаються з двох варіантів. До кожної теми подаються п’ять завдань, різних за формою. Метою посібника є допомогти вчителеві здійсн..
Експрес-контроль Економіка 11 клас (рівень стандарту, академ. рівень)
Посібник містить тестові завдання, укладені відповідно до чинної програми з «Економіки Академічний рівень 10 клас» для 11-річної школи. Тестові роботи складаються з двох варіантів. До кожної теми подаються п’ять завдань, різних за формою. Метою посібника є допомогти вчителеві здійс..
Мій конспект Економіка 11 клас (Рівень стандарт)
Видання "Мій конспект" — це нова серія посібників, які мають на меті полегшити процес підготовки вчителя до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, вчитель може створити власний конспект уроку, виходячи з наявності обладнання, підручника та особливостей класу. План-к..
Основи економіки Олімпіадні завдання
Посібник укладено відповідно до обов'язкового мінімуму економічної освіти і програмових вимог до навчальних компетенцій учнів 9-11 класів. Збірник містить матеріали, які використовувалися у різні роки Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки. Збірник включає теоретичний матеріал з усіх тем..
Практичний довідник Основи економіки
Пропонований практичний довідник надасть учням можливість повторити та засвоїти основні економічні положення, набутинавичок розв’язування економічних завдань, перевірити свій рівень знань та швидко й ефективно підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання й вступу до вищого н..
Схеми і таблиці Економіка
Вся необхідна інформація для школяра подана в таблицях. За допомогою цих книг дитина може підготуватися до уроку, іспиту або просто узагальнити свої знання. ..
Усі уроки економіки 11 клас І семестр (Профільний рівень)
Зміст посібника відповідає новій програмі курсу "Економіка" для учнів 11 класів шкіл суспільно-гуманітарного профілю навчання. Програма курсу розрахована на 105 годин. Посібник містить детальні розробки всіх уроків курсу. Лекційний матеріал, у якому відображено як базові поняття, так і нов..
Усі уроки економіки 11 клас ІІ семестр (Профільний рівень)
Зміст посібника відповідає новій програмі курсу "Економіка" для учнів 11 класів шкіл суспільно-гуманітарного профілю навчання. Програма курсу розрахована на 105 годин. Посібник містить детальні розробки всіх уроків для 2 семестру (55 год.). Лекційний матеріал, у якому відображено як базові..
Економіка 10-11 клас Задачник із помічником
Збірник задач складений відповідно до чинної програми з економіки для 11-річної школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Він може використовуватися в комплекті з будь-яким підручником для 10 (рівень стандарту й академічний рівень) і 11 (профільний рівень) класів. У збірнику представ..
Економіка