Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Автор
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Фізична культура

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Загальнорозвивальні та гімнастичні вправи
Загальнорозвивальні та гімнастичні вправи є невід’ємною складовою уроків фізичної культури в школі. Правильне та регулярне виконання таких вправ корисно впливає на організм дитини, на всі її органи та системи, покращуючи її працездатність, а також сприяють розвитку фізичних якостей: швидкості, сили,..
17.50 грн
Здоров'я школярів: практичні матеріали для повсякденної роботи педагога 1-11 класи
Запропоноване видання допоможе вчителю фізичної культури підвищити власний педагогічний рівень, ознайомити дітей з тактикою і технікою ведення спортивних ігор, сформувати й вдосконалювати рухові навички та вміння учнів, заохотити школярів до занять спортом та виховувати в дітях позитивне ставлення д..
17.00 грн
Ми - господарі Євро-2012
У посібнику представлено інформацію про підготовку та проведення в Україні фінального етапу чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Посібник має на меті ознайомити учнів з історією розвитку футболу у світі й в Україні, провідними збірними та відомими футболістами, інформувати про міста України та Пол..
17.50 грн
Нетрадиційні ігри та вправи в системі фізичного виховання
У посібнику представлено практичний матеріал для проведення з учнями нетрадиційних рухливих ігор. Видання містить докладні проілюстровані описання ігор та фізкультурних вправ. Користуючись цією книгою, учитель із фізичної культури отримує чудову можливість урізноманітнити свої уроки, зробити їх ціка..
17.50 грн
Професійна підготовка майбутніх учителів фізичної культури в процесі самостійної роботи зі спортивних ігор
У навчальному посібнику висвітлені теоретичні засади професійної підготовки та самостійної діяльності студентів факультетів фізичного виховання, розкрите значення курсу спортивних ігор для професійного становлення майбутніх учителів фізичної культури, обґрунтовані педагогічні умови вдосконалення їх ..
25.00 грн
Система фізичного виховання 10—11 класи
У науково-методичних матеріалах розкривається система фізичного виховання учнів 10—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, яка включає різноманітні форми: фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня, уроки фізичної культури, позакласні форми занять фізичною культурою і спортом, загально шк..
17.50 грн
Система фізичного виховання 5-9 класи
У навчальному посібнику розкриваються основи методики навчання учнів школи на уроках фізичної культури, зміст фізкультурно-оздоровчої, навчальної і позакласної фізкультурно-масової і спортивної роботи. ..
17.50 грн
Спортивна секція рукопашного бою в ЗОШ
У посібнику висвітлено основи організації спортивної секції з рукопашного бою в загальноосвітній школі, подано річне календарне планування навчально-тренувального процесу на основі наявного програмового матеріалу та викладено методику навчання. Посібник адресовано вчителям фізичної культури загальн..
8.00 грн
Спортивні ігри в школі Баскетбол
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний певною мірою ліквідувати відсутність методичного матеріалу з викладання баскетболу в школі. Структурно робота складається з трьох розділів. Перший розділ відведений під планування виховно..
Уточніть у менеджера
Спортивні ігри в школі Волейбол
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний полегшити підготовку вчителів фізкультури з викладання волейболу в школі. Структурно робота складається з трьох розділів. Перший розділ присвячений плануванню навчально­виховного процесу...
15.00 грн
Спортивні ігри в школі Гімнастика
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний полегшити підготовку вчителів фізкультури з викладання гімнастики в школі. Структурно робота складається з кількох розділів. Перший розділ присвячений розвитку фізичних якостей в учнів. Д..
15.00 грн
Спортивні ігри в школі Легка атлетика
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний певною мірою ліквідувати відсутність методичного матеріалу з викладання легкої атлетики в школі. Структурно робота складається з чотирьох розділів, у яких викладені загальні основи легкої..
15.00 грн
Спортивні ігри в школі Рухливі ігри та естафети
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний полегшити підготовку викладання вчителів фізкультури в школі. Структурно робота складається з трьох розділів. Перший розділ присвячений плануванню навчально­виховного процесу. У другому р..
15.00 грн
Спортивні ігри в школі Футбол
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний полегшити підготовку вчителів фізкультури з викладання футболу в школі. Структурно робота складається з чотирьох розділів. Перший розділ присвячений техніці гри, правилам, фінтам тощо. У ..
15.00 грн
Створення фізкультурно-спортивного клубу в школі
Посібник містить поради щодо створення фізкультурно-спортивного клубу загальноосвітнього навчального закладу, нормативно-правові аспекти законодавства України в галузях освіти та реєстрації юридичних осіб, які регламентують створення та діяльність фізкультурно-спортивного клубу, а також правила з ви..
17.50 грн
Танцювальні елементи на уроках фізичної культури та в позаурочній роботі
У посібнику вміщено опис 104 танцювальних елементів, призначених для учнів загальноосвітньої школи, і подані методичні рекомендації щодо їх впровадження у навчальний процес. Для вчителів фізичної культури...
13.00 грн
Теорія і методика фізичного виховання у схемах і таблицях
Запропонована праця є першою в Україні методичною спробою уніфікувати та розкрити зміст курсу теорії методики фізичного виховання у вигляді схем і таблиць. Навчальний посібник рекомендовано викладачам і студентам факультетів фізичного виховання педагогічних університетів...
25.00 грн
Усі уроки фізичної культури 5 клас НОВА ПРОГРАМА
У виданні детально розглянуто теоретичні та практичні аспекти викладання фізичної культури для учнів 6-го класу загальноосвітньої школи. Значну увагу приділено плануванню та організації роботи. Наведено графік розподілу та проходження навчального матеріалу на рік, календарні плани на 1-й і 2-й семес..
35.00 грн
Фізична культура в школі Методичний посібник 5-11 клас
Пропонований посібник містить рекомендації щодо проведення занять з фізичної культури з посиланням на нормативні документи- нормативні документи, що регламентують порядок проведення занять з фізичної культури (станом на 01.03.2011 р.)- навчальну програму з фізичної культури для 5-11 класів загальноо..
Уточніть у менеджера
Фізична культура Розробки уроків 10 клас (дівчата)
Навчальний посібник складено на основі нової програми «Фізична культура 10—11 класи» для дівчат основної медичної групи загальноосвітніх навчальних закладів. Структура змісту запропонованих методів передбачає вступ і три розділи, в яких розкривається зміст державної програми, орієнтовне планування ..
29.50 грн
Фізична культура Розробки уроків 10 клас (хлопці)
Навчальний посібник складено на основі нової програми «Фізична культура 10 класи» для хлопців основної медичної групи загальноосвітніх навчальних закладів. Структура змісту запропонованих методів передбачає вступ і три розділи, в яких розкривається зміст державної програми, орієнтовне пл..
Уточніть у менеджера
Фізична культура Розробки уроків 9 клас
Навчальний посібник складено на основі програми «Фізична культура 5—12 класи» для основної і спеціальної медичних груп загальноосвітніх навчальних закладів. Структура змісту запропонованих методів передбачає вступ і три розділи, в яких розкривається зміст державної програми, орієнтовне планування (к..
Уточніть у менеджера
Фізична культура Розробки уроків 1—12 клас (легка атлетика в школі)
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний певною мірою ліквідувати відсутність методичного матеріалу з викладання легкої атлетики в школі. Структурно робота складається з п’яти розділів, у яких викладені загальні основи легкої ат..
Уточніть у менеджера
Фізична культура Розробки уроків 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник складено на основі нової програми «Фізична культура» для учнів 1–4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У посібнику розкриваються основні цілі й завдання з фізичної культури для учнів 4-х класів, наводиться календарне планування і плани-конспекти на 102 уроки фізичної кул..
35.00 грн
Фізична культура Розробки уроків 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник eкладено на основі нової програми «Фізична культура» для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У посібнику розкриваються основні цілі й завдання з фізичної культури для учнів 5-х класів, наводиться календарне планування і плани-конспекти на 102 уроки фізичної кул..
40.00 грн
Фізична культура Розробки уроків 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить розробки 102 уроків з фізичної культури у шостому класі. Також у книзі є календарно-тематичне планування, орієнтовні нормативи. На диску подобрано ігри, естафети та вправи для учнів...
35.00 грн
Фізична культура Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі представлено річний план та розробки уроків з фізичної культури (102 уроки). Кожен урок викладений у формі таблиці із чітким хронометражем кожного етапу. Книжка має безкоштовний додаток ? скетч-картку, за допомогою якої можна отримати додатковий необхідний матеріал для проведення уроків фізи..
40.00 грн
Фізична культура Розробки уроків 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник складено на основі програми "Фізична культура для загальноосвітніх навчальних закладів. 5-9 класи". Структура змісту запропонованих матеріалів передбачає вступ і три розділи, в яких розкривається зміст державної програми, орієнтовне планування (календарні плани і плани-конспекти..
40.00 грн
Фізична реабілітація дітей, хворих на церебральний параліч
Посібник містить особливості методики ЛФК при поліомієліті та ДЦП, комплекси вправ лікувальної фізкультури, методику масажу та самомасажу, спортивні ігри та елементи спортивних ігор, комплекси атлетичної гімнастики, реабілітаційні комплекси В. Дікуля...
15.00 грн
Фізичне виховання школярів Форми, зміст, організація навчання
У навчальному посібнику на основі вивчення сучасного стану фізичного виховання у школі, власних наукових досліджень та багаторічного досвіду роботи розкриваються зміст та організація різноманітних форм фізичного виховання школярів. Для учителів шкіл, студентів, учнів і батьків...
25.00 грн