Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Фізична культура

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Загальнорозвивальні та гімнастичні вправи
Загальнорозвивальні та гімнастичні вправи є невід’ємною складовою уроків фізичної культури в школі. Правильне та регулярне виконання таких вправ корисно впливає на організм дитини, на всі її органи та системи, покращуючи її працездатність, а також сприяють розвитку фізичних якостей: швидкості, сили,..
17.50 грн
Здоров'я школярів: практичні матеріали для повсякденної роботи педагога 1-11 класи
Запропоноване видання допоможе вчителю фізичної культури підвищити власний педагогічний рівень, ознайомити дітей з тактикою і технікою ведення спортивних ігор, сформувати й вдосконалювати рухові навички та вміння учнів, заохотити школярів до занять спортом та виховувати в дітях позитивне ставлення д..
Уточніть у менеджера
Ми - господарі Євро-2012
У посібнику представлено інформацію про підготовку та проведення в Україні фінального етапу чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Посібник має на меті ознайомити учнів з історією розвитку футболу у світі й в Україні, провідними збірними та відомими футболістами, інформувати про міста України та Пол..
17.50 грн
Мій конспект Фізична культура 10 клас Рівень стандарту НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено за Новою програмою (2017 р.) зі змінами Міністерства освіти і науки України для використання у загальноосвітньому процесі. Наведені орієнтовний план-графік проходження навчального матеріалу на рік та календарне (тематичне) планування й 105 планівконспектів уроків з фізичної культур..
60.00 грн
Нетрадиційні ігри та вправи в системі фізичного виховання
У посібнику представлено практичний матеріал для проведення з учнями нетрадиційних рухливих ігор. Видання містить докладні проілюстровані описання ігор та фізкультурних вправ. Користуючись цією книгою, учитель із фізичної культури отримує чудову можливість урізноманітнити свої уроки, зробити їх ціка..
17.50 грн
Професійна підготовка майбутніх учителів фізичної культури в процесі самостійної роботи зі спортивних ігор
У навчальному посібнику висвітлені теоретичні засади професійної підготовки та самостійної діяльності студентів факультетів фізичного виховання, розкрите значення курсу спортивних ігор для професійного становлення майбутніх учителів фізичної культури, обґрунтовані педагогічні умови вдосконалення їх ..
25.00 грн
Система фізичного виховання 10—11 класи
У науково-методичних матеріалах розкривається система фізичного виховання учнів 10—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, яка включає різноманітні форми: фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня, уроки фізичної культури, позакласні форми занять фізичною культурою і спортом, загально шк..
17.50 грн
Спортивна секція рукопашного бою в ЗОШ
У посібнику висвітлено основи організації спортивної секції з рукопашного бою в загальноосвітній школі, подано річне календарне планування навчально-тренувального процесу на основі наявного програмового матеріалу та викладено методику навчання. Посібник адресовано вчителям фізичної культури загальн..
8.00 грн
Спортивні ігри в школі Баскетбол
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний певною мірою ліквідувати відсутність методичного матеріалу з викладання баскетболу в школі. Структурно робота складається з трьох розділів. Перший розділ відведений під планування виховно..
Уточніть у менеджера
Спортивні ігри в школі Гімнастика
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний полегшити підготовку вчителів фізкультури з викладання гімнастики в школі. Структурно робота складається з кількох розділів. Перший розділ присвячений розвитку фізичних якостей в учнів. Д..
15.00 грн
Спортивні ігри в школі Рухливі ігри та естафети
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний полегшити підготовку викладання вчителів фізкультури в школі. Структурно робота складається з трьох розділів. Перший розділ присвячений плануванню навчально­виховного процесу. У друго..
Уточніть у менеджера
Створення фізкультурно-спортивного клубу в школі
Посібник містить поради щодо створення фізкультурно-спортивного клубу загальноосвітнього навчального закладу, нормативно-правові аспекти законодавства України в галузях освіти та реєстрації юридичних осіб, які регламентують створення та діяльність фізкультурно-спортивного клубу, а також правила з ви..
17.50 грн
Фізична культура в школі Навчальна програма для 5-9 клас
Навчальна програма для 5-9 класів побудована за модульною системою. Вона містить інваріантну (обов'язкову) та варіативну складові. До інваріантної частини належать: теоретико-методичні знання та загальна фізична підготовка, зміст яких реалізовується упродовж кожного уроку. Змістове наповнення варіат..
70.00 грн
Фізична культура Розробки уроків 10 клас (хлопці)
Навчальний посібник складено на основі нової програми «Фізична культура 10 класи» для хлопців основної медичної групи загальноосвітніх навчальних закладів. Структура змісту запропонованих методів передбачає вступ і три розділи, в яких розкривається зміст державної програми, орієнтовне пл..
Уточніть у менеджера
Фізична культура Розробки уроків 9 клас
Навчальний посібник складено на основі програми «Фізична культура 5—12 класи» для основної і спеціальної медичних груп загальноосвітніх навчальних закладів. Структура змісту запропонованих методів передбачає вступ і три розділи, в яких розкривається зміст державної програми, орієнтовне планування (к..
Уточніть у менеджера
Фізична культура Розробки уроків 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник складено на основі нової програми «Фізична культура» для учнів 1–4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У посібнику розкриваються основні цілі й завдання з фізичної культури для учнів 4-х класів, наводиться календарне планування і плани-конспекти на 102 уроки фізичної кул..
35.00 грн
Фізична культура Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі представлено річний план та розробки уроків з фізичної культури (102 уроки). Кожен урок викладений у формі таблиці із чітким хронометражем кожного етапу. Книжка має безкоштовний додаток ? скетч-картку, за допомогою якої можна отримати додатковий необхідний матеріал для проведення уроків фізи..
45.00 грн
Фізична культура Розробки уроків 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник складено на основі програми "Фізична культура для загальноосвітніх навчальних закладів. 5-9 класи". Структура змісту запропонованих матеріалів передбачає вступ і три розділи, в яких розкривається зміст державної програми, орієнтовне планування (календарні плани і плани-..
45.00 грн
Фізичне виховання школярів Форми, зміст, організація навчання
У навчальному посібнику на основі вивчення сучасного стану фізичного виховання у школі, власних наукових досліджень та багаторічного досвіду роботи розкриваються зміст та організація різноманітних форм фізичного виховання школярів. Для учителів шкіл, студентів, учнів і батьків...
25.00 грн
Фізкультура Розробки уроків 11 клас (дівчата)
Навчальний посібник складено на основі програми «Основи здоров’я і фізична культура» 1—11 класи (2001 р.). Структура змісту запропонованих матеріалів передбачаєпередмову і два розділи, в яких розкриваються зміст державної програми, орієнтовне планування (календарні плани і плани-конспекти уроків). ..
29.50 грн
Фізкультура Розробки уроків 11 клас (хлопці)
Навчальний посібник складено на основі програми «Основи здоров’я і фізична культура» 1—11 класи (2001 р.). Структура змісту запропонованих матеріалів передбачаєпередмову і два розділи, в яких розкриваються зміст державної програми, орієнтовне планування (календарні плани і плани-конспекти уроків). ..
29.50 грн
Фізична культура Розробки уроків 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить розробки 102 уроків з фізичної культури у шостому класі. Також у книзі є календарно-тематичне планування, орієнтовні нормативи. На диску подобрано ігри, естафети та вправи для учнів. ..
Уточніть у менеджера
Фізична культура Розробки уроків 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник eкладено на основі нової програми «Фізична культура» для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У посібнику розкриваються основні цілі й завдання з фізичної культури для учнів 5-х класів, наводиться календарне планування і плани-конспекти на 102 ..
Уточніть у менеджера
Мій конспект Фізична культура 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено за новою програмою Міністерства освіти та науки України для використання у загальноосвітньому процесі. Наведені орієнтовне календарне та тематичне планування та 105 планів-конспектів уроків з фізичної культури у 8-му класі допоможуть учителеві підготуватися до уроку (доповнюючи або..
Мій конспект Фізична культура 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено за Новою програмою (2017 р.) зі змінами Міністерства освіти і науки України для використання у загальноосвітньому процесі. Наведені орієнтовний план-графік проходження навчального матеріалу на рік та календарне (тематичне) планування та 105 планів-конспектів уроків з фізичної культ..
Робочий журнал обліку навчально-виховної роботи з фізичної культури
Робочий журнал обліку роботи складено на основі власного досвіду, як вчителя фізичної культури та досвіду спостережень за обліком навчально-виховної роботи з фізичної культури вчителів Тернопільської області та інших областей України, як інспектора обласного відділу освіти. ..
Робочий зошит вчителя фізкультури 5-11 клас
У пропонованих матеріалах розкрито нормативні основи професійної діяльності вчителя фізичної культури, особливості підготовки та організації уроку, зміст фізкультурно-оздоровчих заходів у режимі дня, рухливих ігор. Перелік матеріалів обумовлено програмою для загальноосвітніх навчальних закладів &laq..
Система фізичного виховання 5-9 класи
У навчальному посібнику розкриваються основи методики навчання учнів школи на уроках фізичної культури, зміст фізкультурно-оздоровчої, навчальної і позакласної фізкультурно-масової і спортивної роботи. ..
Спортивні ігри в школі Волейбол
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний полегшити підготовку вчителів фізкультури з викладання волейболу в школі. Структурно робота складається з трьох розділів. Перший розділ присвячений плануванню навчально­виховного проц..
Спортивні ігри в школі Легка атлетика
Навчальний посібник розрахований на вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів і покликаний певною мірою ліквідувати відсутність методичного матеріалу з викладання легкої атлетики в школі. Структурно робота складається з чотирьох розділів, у яких викладені загальні основи легкої..