Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Географія

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Географія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу географії, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. У розділі фізична географія України наведена карта України, є дані її фізико-ге..
27.00 грн
Атлас Всесвітня історія 10 клас
Навчальний атлас відбиває основні теми шкільного курсу всесвітньої історії й дозволяє використовувати його у якості посібника для будь-якого чинного підручника. Перевагою є те, що всі завдання, вміщені в посібнику, учні виконують безпосередньо в атласі...
18.00 грн
Атлас Географія соціально-економічна 10 клас
Матеріал атласу з курсу соціально-економічної географії світу, відповідає чинній навчальній програмі та підручникам. Також атлас можна використовувати у профільних географічних десятих класах. Крім традиційних кольорових карт і діаграм, у пропонованому атласі додатково наведено багато цікавої та кор..
Уточніть у менеджера
Атлас Географія материків і океанів 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Дані атласи рекомендовані Міносвіти України ..
39.00 грн
Атлас Економічна та соціальна географія України 9 клас
..
22.00 грн
Атлас Економічна і соціальна географія світу 10 клас
..
35.00 грн
Атлас Економічна і соціальна географія світу 10-11 клас
Дані атласи рекомендовані Міносвіти України ..
Уточніть у менеджера
Атлас Загальна географія 6 клас
Дані атласи рекомендовані Міносвіти України ..
39.00 грн
Атлас Загальна географія 6 клас
..
20.00 грн
Атлас Загальна географія 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Атласи з географії створюють цілісну систему навчальних картографічних посібників, всі класи скомпановані за єдиним зразком. В атласі зібрані найсвіжіші статистичні дані. ..
16.00 грн 13.00 грн
Географічні диктанти 6-7 клас
Структура посібника сприяє успішній реалізації навчально-виховних цілей на кожному етапі заняття. У посібнику пропонуються сучасні, інтерактивні форми: тестування, тренінги, міні-практикуми, географічні кроси, бліц-опитування тощо. Комбіноване використання традиційних та іноваційних, зокрема ігрови..
Уточніть у менеджера
Географічні задачі та їх розв'язування
У посібнику розкрито деякі основні географічні закономірності, на яких ґрунтуються задачі, подано короткий опис особливостей задач цього змістового блоку, розв'язки типових і складних задач із теми, а також добірку задач для розв'язування з відповідями до них. Пропоновані задачі є авторським..
45.00 грн
Географія Навчально-практичний довідник
Посібник містить виклад основних навчальних тем шкільного курсу географії, передбачених чинною навчальною програмою. Кожний розділ посібника складається з теоретичного матеріалу, який розкриває зміст основних географічних термінів, понять, закономірностей, характерні риси природних комплексів, еконо..
29.50 грн
Географія 121 завдання олімпіадного рівня
У книзі пропонуються завдання творчого характеру, які допомагають вчителю підготувати учнів до географічних олімпіад, зробити уроки більш цікавими ...
15.00 грн
Географія в опорних схемах та схематичних малюнках 10 клас
Навчальний посібник містить комплект опорних схем з курсу "Економічна і соціальна географія світу", розроблених за чинною Програмою.Нескладна авторська методика дозволяє використовувати опорні схеми на уроках під час вмвчення нового матеріалу. Запропонований набір схем,картосхем та таблиць..
Уточніть у менеджера
Географія в опорних схемах та схематичних малюнках 9 клас
Навчальний посібник містить комплект опорних схем з курсу "Економічна і соціальна географія України". Нескладна авторська методика дозволяє використовувати опорні схеми на уроках під час вивчення нового матеріалу. Запропонований набір схем,картосхем та таблиць, допоможе швидко і якісно зас..
28.00 грн 17.50 грн
Географія Довідник + тести
У довіднику подано теоретичний матеріал з основних курсів шкільної географії для підготовки до державної підсумкової атестації та проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник включає такі розділи: "Загальна географія", "Географія материків і океанів", "Фізична географія України", "Економ..
100.00 грн
Географія Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Пропонований посібник призначений для вдосконалення й оптимізації системи контролю за рівнем навчальних досягнень з географії учнів сьомих класів. Його зміст і структура повністю відповідають навчальній програмі із зазначеного предмета, яка набуває чинності з 2015/2016 навчального року. Посібник міс..
16.00 грн
Географія Зошит для практичних робіт 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Зошит містить практичні роботи з географії, укладені відповідно до чинної навчальної програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Завдання практичних робіт дозволяють диференційовано підходити до їх виконання залежно від рівня підготовки класу та окремих учнів. Посібник містить завда..
Уточніть у менеджера
Географія Зошит для практичних робіт 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить практичні роботи, дослідження та контурні карти. ..
30.00 грн
Географія Зошит для практичних робіт 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить усі практичні роботи з курсу географії материків та океанів та завдання для узагальнюючого контролю, укладені відповідно до навчальної програми (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти), а також алгоритми проведення досліджень. Посібник містить усі нео..
30.00 грн
Географія Комплексний довідник
Довідник містить загальний географічний огляд земної кулі, детельно розкриває зміст фізичної та економічної географії. Значна увага приділяється висвітленню сучасної економічної й соціальної географії світу, наводиться економіко-географічна характеристика 18 країн Європи, Азії, Америки та Австралії...
45.00 грн
Географія Комплексний довідник 2013
Теоретична частина цього посібника поряд із академічною інформацією включає пізнавальну рубрику «Це цікаво», що містить незвичайні та маловідомі факти про нашу планету та її мешканців. Особливостями посібника є розділ «Матеріал для поглибленого вивчення курсу географії», у якому докладно розглянуто ..
Уточніть у менеджера
Географія Повний курс географії в тестах
Географія Повний курс географії в тестах..
95.00 грн
Географія Підручник 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Підручник містить обов’язковий обсяг навчального матеріалу, усі необхідні теоретичні відомості й поняття. У ньому наведені програмові практичні роботи та географічні дослідження. Карти, схеми та ілюстрації підручника допоможуть краще засвоїти навчальний матеріал. Електронні додатки: цікава додаткова..
100.00 грн
Географія Розробки уроків 10 клас (профільний рівень)
Посібник складено відповідно до нової програми (профільний рівень), затвердженої Міністерством освіти і науки України із курсу «Географія». У посібнику наведено методичні рекомендації щодо вивчення географії, методичні розробки та конспекти занять, найновіші статистичні відомости, цікаву додаткову і..
39.00 грн
Географія Розробки уроків 11 клас (профільний рівень)
Посібник складено відповідно до навчальної програми для 11-річної школи (профільний рівень), затвердженої Міністерством освіти і науки України із курсу «Географія». У посібнику наведено методичні рекомендації щодо вивчення географії, методичні розробки та конспекти занять, найновіші статистичні відо..
39.00 грн
Географія Розробки уроків 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник (автори Капіруліна С. Л., Бродовська О.Г.) складено згідно з новою навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів до курсу «Загальна географія», який викладається у 6 класі. Видання містить розробки усіх уроків, зокрема практичних робіт, тематичного оцінювання та узагальнення..
43.00 грн 37.00 грн
Географія Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Уроки складаються з окремих змістових модулів, які надають можливість учителю добирати матеріал залежно від конкретної ситуації, не обмежуючи можливостей його творчого використання...
40.00 грн
Географія України у визначеннях, таблицях і схемах 6-7 клас
Основні відомості з предмета, представлені у вигляді таблиць, допоможуть школяреві краще засвоїти шкільний матеріал, підготуватися до домашніх завдань і ЗНО. ..
20.00 грн
Географія