Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Географія

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Географія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу географії, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. У розділі фізична географія України наведена карта України, є дані її фізико-ге..
33.00 грн
Атлас Всесвітня історія 10 клас
Навчальний атлас відбиває основні теми шкільного курсу всесвітньої історії й дозволяє використовувати його у якості посібника для будь-якого чинного підручника. Перевагою є те, що всі завдання, вміщені в посібнику, учні виконують безпосередньо в атласі...
18.00 грн
Атлас Географія соціально-економічна 10 клас
Матеріал атласу з курсу соціально-економічної географії світу, відповідає чинній навчальній програмі та підручникам. Також атлас можна використовувати у профільних географічних десятих класах. Крім традиційних кольорових карт і діаграм, у пропонованому атласі додатково наведено багато цікавої та кор..
Уточніть у менеджера
Атлас Географія материків і океанів 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Дані атласи рекомендовані Міносвіти України ..
39.00 грн
Атлас Економічна та соціальна географія України 9 клас
..
22.00 грн
Атлас Економічна і соціальна географія світу 10 клас
..
35.00 грн
Атлас Економічна і соціальна географія світу 10-11 клас
Дані атласи рекомендовані Міносвіти України ..
Уточніть у менеджера
Атлас Загальна географія 6 клас
..
27.00 грн
Атлас Загальна географія 6 клас
Дані атласи рекомендовані Міносвіти України ..
39.00 грн
Атлас Загальна географія 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Атласи з географії створюють цілісну систему навчальних картографічних посібників, всі класи скомпановані за єдиним зразком. В атласі зібрані найсвіжіші статистичні дані. ..
16.00 грн
Географічні диктанти 6-7 клас
Структура посібника сприяє успішній реалізації навчально-виховних цілей на кожному етапі заняття. У посібнику пропонуються сучасні, інтерактивні форми: тестування, тренінги, міні-практикуми, географічні кроси, бліц-опитування тощо. Комбіноване використання традиційних та іноваційних, зокрема ігрови..
Уточніть у менеджера
Географія Навчально-практичний довідник
Посібник містить виклад основних навчальних тем шкільного курсу географії, передбачених чинною навчальною програмою. Кожний розділ посібника складається з теоретичного матеріалу, який розкриває зміст основних географічних термінів, понять, закономірностей, характерні риси природних комплексів, еконо..
Уточніть у менеджера
Географія 121 завдання олімпіадного рівня
У книзі пропонуються завдання творчого характеру, які допомагають вчителю підготувати учнів до географічних олімпіад, зробити уроки більш цікавими ...
15.00 грн
Географія в опорних схемах та схематичних малюнках 10 клас
Навчальний посібник містить комплект опорних схем з курсу "Економічна і соціальна географія світу", розроблених за чинною Програмою.Нескладна авторська методика дозволяє використовувати опорні схеми на уроках під час вмвчення нового матеріалу. Запропонований набір схем,картосхем та таблиць..
33.00 грн
Географія в опорних схемах та схематичних малюнках 9 клас
Навчальний посібник містить комплект опорних схем з курсу "Економічна і соціальна географія України". Нескладна авторська методика дозволяє використовувати опорні схеми на уроках під час вивчення нового матеріалу. Запропонований набір схем,картосхем та таблиць, допоможе швидко і якісно зас..
28.00 грн
Географія в опорних схемах, таблицях та картосхемах
Навчальний посібник містить комплект опорних схем, узагальнюваних таблиць та картосхем з курсів географії 6-10 класів загальноосвітньої школи. Запропоновані матеріали відповідають чинним навчальним програмам з географії для загальноосвітньої школи та програмі зовнішнього незалежного оцінювання з гео..
110.00 грн
Географія Довідник + тести
У довіднику подано теоретичний матеріал з основних курсів шкільної географії для підготовки до державної підсумкової атестації та проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник включає такі розділи: "Загальна географія", "Географія материків і океанів", "Фізична географія України", "Економ..
100.00 грн
Географія Зошит для контролю навчальних досягнень 9 НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає чинній навчальній програмі із географії для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Посібник містить завдання для узагальнюючого та підсумкового контролю знань учнів 9-х класів із курсу «Географія. Україна та світове господарство». Видання також над..
20.00 грн
Географія Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Пропонований посібник призначений для вдосконалення й оптимізації системи контролю за рівнем навчальних досягнень з географії учнів сьомих класів. Його зміст і структура повністю відповідають навчальній програмі із зазначеного предмета, яка набуває чинності з 2015/2016 навчального року. Посібник міс..
20.00 грн
Географія Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить завдання для узагальнюючого та підсумкового контролю знань учнів 8-х класів із курсу «Географія. Україна у світі : природа, населення». Видання також надає можливість онлайн-підготовки до уроків узагальнюючого оцінювання. Видання призначене для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів..
20.00 грн
Географія Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає чинній навчальній програмі із географії для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Посібник містить завдання для узагальнюючого та підсумкового контролю знань учнів 9-х класів із курсу «Географія. Україна та світове господарство»..
20.00 грн
Географія Зошит для практичних робіт 10 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить усі практичні роботи з курсу «Географія: регіони та країни» та алгоритми проведення досліджень, укладені відповідно до чинної навчальної програми. Посібник містить усі необхідні контурні карти. Видання також надає можливість онлайн-підготовки до практичних робіт...
36.00 грн
Географія Зошит для практичних робіт 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить практичні роботи, дослідження та контурні карти. ..
40.00 грн
Географія Зошит для практичних робіт 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить усі практичні роботи з курсу географії материків та океанів та завдання для узагальнюючого контролю, укладені відповідно до навчальної програми (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти), а також алгоритми проведення досліджень. Посібник містить усі нео..
40.00 грн
Географія Зошит для практичних робіт 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить усі практичні роботи з курсу «Географія. Україна у світі : природа, населення» та алгоритми проведення досліджень, укладені відповідно до навчальної програми (з урахуванням останніх змін). Посібник містить усі необхідні контурні карти. Видання також надає можливість онлайн-підготовки д..
36.00 грн
Географія Зошит для практичних робіт 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить усі практичні роботи з курсу «Географія. Україна і світове господарство» та алгоритми проведення досліджень, укладені відповідно до навчальної програми (з урахуванням останніх змін). Посібник містить усі необхідні контурні карти. Видання також надає можливість онлайн-підготовки до прак..
36.00 грн
Географія Комплексний довідник
Довідник містить загальний географічний огляд земної кулі, детельно розкриває зміст фізичної та економічної географії. Значна увага приділяється висвітленню сучасної економічної й соціальної географії світу, наводиться економіко-географічна характеристика 18 країн Європи, Азії, Америки та Австралії...
45.00 грн
Географія Комплексний довідник 2013
Теоретична частина цього посібника поряд із академічною інформацією включає пізнавальну рубрику «Це цікаво», що містить незвичайні та маловідомі факти про нашу планету та її мешканців. Особливостями посібника є розділ «Матеріал для поглибленого вивчення курсу географії», у якому докладно розглянуто ..
Уточніть у менеджера
Географія Навчально-моніторинговий комплект 8 клас 1 семестр НОВА ПРОГРАМА
Навчальний-моніторинговий комплект з географії складається з "Навчального зошита", вкладки "Заліковий зошит" та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з географії для 8 класу загальнооствітніх навчальних закладів і містить матеріал 1 семестру. У "Навчальному зошиті" матеріал розподілено за урок..
27.00 грн
Географія Повний курс географії в тестах
Географія Повний курс географії в тестах..
95.00 грн
Географія