Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Історія та правознавство

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Всесвітня історія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу всесвітньої історії, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Кожна тема містить тезовий опис історичних подій, дати для зручності ..
33.00 грн
100 тем Історія України
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу історії України, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. У першому розділі описано утворення держави Київська Русь, її розквіт і і..
33.00 грн
Антологія християнства Хрестоматія з релігієзнавства та культурології
Ця книга не повторює типові підручники, а подає документальні матеріали, що сприятимуть засвоєнню та осмисленню студентами знань з релігієзнавства та культурології. Мета посібника – спонукати читачів до пошуку й вивчення джерельної бази, а саме автентичних історичних документів, указів і послань, пр..
65.00 грн
Атлас з всесвітньої історії Новітній період (1900-1938 роки) 10 клас
..
20.00 грн
Атлас з всесвітньої історії Новітній період (1939-2010 роки) 11 клас
..
20.00 грн
Атлас з нової історії (1789-1914 роки) 9 клас
..
Уточніть у менеджера
Атлас з історії України (1900-1939 рр.) 10 клас
..
20.00 грн
Атлас з історії України (1939-2010 рр.) 11 клас
..
20.00 грн
Атлас з історії України (друга половина XVIII – початок XX ст.) 9 клас
..
Уточніть у менеджера
Атлас Новітня історія 1900-1939 рр. 10 клас
Дані атласи рекомендовані Міносвіти України ..
22.00 грн
Атлас Новітня історія 1939-2011 рр. 11 клас
Дані атласи рекомендовані Міносвіти України ..
22.00 грн
Атлас Історія України 10 клас
Дані атласи рекомендовані Міносвіти України ..
22.00 грн
Атлас Історія України Всесвітня історія 6 клас
..
20.00 грн
Бойові традиції аріїв На шляху до реалій українських бойових мистецтв
Книжка складається з окремих нарисів, об'єднаних загальною темою – традиційні українські бойові мистецтва. Від сивої давнини ці мистецтва та їхні народні школи були невід'ємною складовою соціально-політичного і духовного життя Подніпров'я. Їхнє значення неможливо переоцінити, адже величезною мірою с..
Уточніть у менеджера
Всесвітня історія Довідник
Довідник розроблено й підготовлено авторами, які мають великий практичний досвід роботи. Довідник може використовуватися як для самостійної роботи учнів, абітуриентів та студентів, так і для занять з викладачем. Довідник вирізняється оригінальною, чітко вираженою структурою. Довідник містить матеріа..
37.50 грн
Всесвітня історія Розробки уроків 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник складено відповідно до чинної навчальної програми зі всесвітньої історії для загальноосвітніх навчальних закладів (11-річна школа). Видання містить розробки уроків, зокрема узагальнюючого контролю, додатковий матеріал до розповіді вчителя, уривки з історичних джерел та запитання до них, цік..
Уточніть у менеджера
Всесвітня історія Довідник школяра
Пропонований довідник укладено відповідно до чинної програми з історії для загальноосвітніх навчальних закладів. У ньому представлено відомості зі всесвітньої історії (від найдавніших часів до наших днів), які мають змогу поглибити знання з цього курсу. Видання також містить хронологічні переліки по..
60.00 грн
Всесвітня історія Довідник+тести
Повний повторювальний курс є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретичний матеріал з системою тестових завдань. У кінці кожного тематичного розділу запропоновано тестові завдання різного рівня складності. Матеріал посібника може бути використано для проведення тематичного оцінювання знань та пігот..
80.00 грн
Всесвітня історія Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Видання укладене відповідно до «Навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів. Історія України. Всесвітня історія. 5—9 класи», затвердженої Міністерством освіти і науки України. При цьому були враховані сучасні методичні підходи щодо здійснення контролю навчальних досягнень учнів з іс..
20.00 грн
Всесвітня історія Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 8 клас НОВА ПРОГРАМА
"Издание составлено в соответствии учебной программой по всемирной истории, которое вступает в силу в 2016/2017 учебном году. При этом были учтены современные методические подходы к осуществлению контроля учебных достижений учащихся по истории. В издании предложено пять тематических контрольных рабо..
20.00 грн
Всесвітня історія Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає чинній програмі зі всесвітньої історії для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Посібник містить завдання для тематичного та підсумкового контролю знань учнів. Видання призначене для учнів 9 класів загальноосвітніх шкіл та вчителів...
20.00 грн
Всесвітня історія Комплексний довідник 2013
У посібниках зібрано усі основні розділи з шкільних курсів фізики, хімії, математики, історії України, біології та географії. Теоретичний матеріал, поданий у посібниках, цілком відповідає чинній 12-річній шкільній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Комплексні довідники стан..
Уточніть у менеджера
Всесвітня історія Комплексний зошит для контролю знань 11 клас (академічний рівень, рівень стандарту)
Зошит містить завдання для поточного і узагальнюючого контролю рівня знань учнів 11 класів із курсу всесвітньої історії (академічний рівень, рівень стандарту). До зошита додаються завдання для роботи з історичними джерелами. Видання призначене для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів історії. Посі..
16.00 грн
Всесвітня історія Комплексний зошит для контролю знань 10 клас (рівень стандарту)
Зошит містить завдання для поточного і узагальнюючого оцінювання рівня знань учнів 10 класів із курсу всесвітньої історії (рівень стандарту). Посібник призначений для організації поточного та узагальнюючого контролю знань на рівні стандарту і складається з двох розділів. Кожен варіант містить завдан..
16.00 грн
Всесвітня історія Навчально-практичний довідник
Посібник містить усі теми шкільного курсу історії України, хронологічну таблицю, завдання різних рівнів складності та ключі до них. Цей довідник буде корисним при підготовці до ЗНО, к контрольним роботам, залікам...
29.50 грн
Всесвітня історія Підручник 7 клас (Гісем О.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить обов'язковий обсяг навчального матеріалу, усі необхідні теоретичні відомості та поняття. До методичного апарату входять фрагменти історичних джерел та запитання до них, додаткова інформація, а також різнорівневі завдання та запитання на осмислення й закріплення вивченого матеріалу. ..
100.00 грн
Всесвітня історія Підручник 7 клас (Д’ячков С.В.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить обов'язковий обсяг навчального матеріалу, усі необхідні теоретичні відомості та поняття. До методичного апарату входять фрагменти історичних джерел та запитання до них, додаткова інформація, а також різнорівневі завдання та запитання на осмислення й закріплення вивченого матеріалу. ..
100.00 грн
Всесвітня історія Розробки уроків 11 клас
Посібник складено з чинною навчальною програмою до курсу «Всесвітня історія», який викладається в 11 класі. Видання містить розробки уроків, у тому числі узагальнення та тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, а також таблиці, схеми та багато цікавої додаткової інформації. Для вчителів іс..
29.50 грн
Всесвітня історія Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з навчальною програмою «Всесвітня історія. 7 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти). Видання містить розробки уроків, зокрема узагальнення й тематичного контролю, а також практичні заняття. Д..
40.00 грн
Всесвітня історія у визначеннях, таблицях і схемах 10-11 клас
Основні відомості з предмета, представлені у вигляді таблиць, допоможуть школяреві краще засвоїти шкільний матеріал, підготуватися до домашніх завдань і ЗНО...
25.00 грн
Історія та правознавство