Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Книги для вчителя

Показати: Сортування:
Всесвітня історія Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з навчальною програмою «Всесвітня історія. 7 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти). Видання містить розробки уроків, зокрема узагальнення й тематичного контролю, а також практичні заняття. Д..
45.00 грн
Всесвітня історія Історія України Розробки уроків 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить розробки 70-х уроків з історії згідно нової програми. Також у посібнику є перелік термінів, дат, фрагменти з історичних документів. На диску є презентації до уроків, календарні плани та розробки нетрадиційних уроків...
45.00 грн
Вступ до історії Конструктор уроків 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Видання «Конструктор уроку» — це нова серія посібників, за допомогою яких учитель зможе якнайкраще і якісніше підготуватися до уроку. У посібниках пропонується базова основа, використовуючи яку учитель зможе структурно правильно побудувати урок, у стислий час перевірити рівень засвоєння учнями навча..
49.90 грн
Книга для вчителя до курсу Історія України 8 клас
Книга для вчителя розроблено відповідно до нової навчальної програми та підручника «Історія України: підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів» (автори Бурнейко І. О., Наумчук О. В., Крижановська М. Є., Штанько О. Ф.). Книга містить методичні розробки 51 уроку. Для кожного уроку виз..
25.00 грн
Конструктор уроку Всесвітня історія 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків зі всесвітньої історії для 7 класу відповідно до навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної середньої освіти). До посібника додається скретч-картка для завантаження безкоштовного ..
45.00 грн
Конструктор уроку Всесвітня історія Історія України 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з історії для 6 класу відповідно до навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної середньої освіти). До посібника додається диск з календарно-тематичними планами, матеріалами до урок..
45.00 грн
Конструктор уроку Правознавство 10 клас (академічний рівень)
У книзі на відривних сторінках подані шаблони планів-конспектів уроків і календарне планування. Кожен урок на окремій сторінці, на сторінці є місце для записів вчителя. Також в комлекті з книгою йде диск, на якому також запропоновані плани конспекти, які можна коригувати в програмі Word і створювати..
44.90 грн
Майстер-клас нового покоління Правознавство 9-11 клас
Серія дисків видавництва "Ранок" - "Майстер-клас нового покоління" - спеціально для тих, хто цінує свій час і прагне до вдосконалення! Наші диски стануть Вашим незамінним помічником при підготовці до уроків, завдяки простоті роздруківки окремих розробок уроків, зручному інтерфейсу, а також мультимед..
60.00 грн
Майстер-клас нового покоління Філософія 10-11 клас Людина і світ 11 клас
Серія дисків видавництва "Ранок" - "Майстер-клас нового покоління" - спеціально для тих, хто цінує свій час і прагне до вдосконалення! Наші диски стануть Вашим незамінним помічником при підготовці до уроків, завдяки простоті роздруківки окремих розробок уроків, зручному інтерфейсу, а також мультимед..
60.00 грн
Майстер-клас нового покоління Історія України. 10-11 клас Профільний рівень
Серія дисків видавництва "Ранок" - "Майстер-клас нового покоління" - спеціально для тих, хто цінує свій час і прагне до вдосконалення! Наші диски стануть Вашим незамінним помічником при підготовці до уроків, завдяки простоті роздруківки окремих розробок уроків, зручному інтерфейсу, а також мультимед..
60.00 грн
Мій конспект Всесвітня історія 7 клас ОНОВЛЕНА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті дпомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою (2017 р.) до курсу «Всесвітня історія» для 7 класу. Конспекти всіх уроків курсу «Всесвітня історія» подано на окремих аркушах. У ви..
60.00 грн
Мій конспект Всесвітня історія 10 клас НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою (2017 р.) до курсу «Всесвітня історія» для 10 класу (рівень стандарту). Конспекти всіх уроків курсу «Всесвітня історія» подано на ..
55.00 грн
Мій конспект Всесвітня історія 7 клас (до підруч. Пометун О.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник розроблено у повній відповідності до підручника «Всесвітня історія. 7 клас» за авторством О. І. Пометун, Ю. Б. Малієнко. Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віковим можливостям семиклас..
35.00 грн
Мій конспект Всесвітня історія 8 клас (за підручником Н. Г. Подаляк) НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу «Всесвітня історія» для 8 класу розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, очікувані результати, обладнання..
50.00 грн
Мій конспект Всесвітня історія 8 клас ОНОВЛЕНА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою (2017 р.) до курсу «Всесвітня історія» для 8 класу. Конспекти всіх уроків курсу «Всесвітня історія» подано на окремих аркушах. У в..
60.00 грн
Мій конспект Громадянська освіта 10 клас І семестр
Пропонований посібник інтегрованого курсу «Громадянська освіта» для 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів розроблено у повній відповідності до програми 2017 року. Головну увагу автори видання приділили розробці методичного інструментарію, спрямованого на формування громадянськ..
80.00 грн
Мій конспект Історія 6 клас (до підруч. Пометун О.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник розроблено у повній відповідності до підручника «Всесвітня історія. Історія України. Інтегрований курс. 6 клас» за авторством О. Пометун, П. Мороза, Ю. Б. Малієнко. Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відп..
30.00 грн
Мій конспект Історія України 10 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник «Мій конспект. Історія України. 10 клас» був розроблений авторами у повній відповідності до оновленої програми з історії України для стандартного рівня 2016 р. Видання містить не лише розробки уроків і матеріали до практичних занять, але й календарне планування...
60.00 грн
Мій конспект Історія України 10 клас Рівень стандарту НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою (2017 р.) до курсу «Історія України » для 10 класу. Конспекти всіх уроків курсу подано на окремих аркушах. У виданні передбачено ..
Уточніть у менеджера
Мій конспект Історія України 7 клас (до підруч. Власова В..) НОВА ПРОГРАМА
Посібник розроблено у повній відповідності до підручника «Історія України. 7 клас» за авторством В. С. Власова. Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віковим можливостям семикласників...
35.00 грн
Мій конспект Історія України 7 клас ОНОВЛЕНА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою (2017 р.) до курсу «Історія України » для 7 класу. Конспекти всіх уроків курсу подано на окремих аркушах. У виданні передбачено з..
60.00 грн
Паспорт кабінету історії та суспільних дисциплін
Посібник являє собою паспорт кабінету історії та суспільних дисциплін, що містить в собі основні його харктеристики, а також нормативно-правове забезпечення для навчально- виховного процесу для вчителів історії, правознавства та інших суспільних дисциплін..
45.00 грн
Розвиток життєвих компетентностей на уроках історії України
Видання присвячене компетентністному підходу до навчання історії. Він спрямований на формування та розвиток життєво важливих умінь і навичок особистості. ..
19.00 грн
Стежками історії Програма варіативного курсу та матеріали для занять
До посібника ввійшли програма варіативного курсу “Стежками історії” та інформаційні матеріали для проведення усіх 35 уроків. Програма охоплює історію України від стародавніх часів до сучасності. Вивчення курсу “Стежками історії” дасть учням змогу поглибити знання з історії, а також успішніше підг..
49.00 грн
Історичні диктанти 5-11 клас
У посібнику відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України подано історичні диктанти зі шкільних курсів «Історія України» і «Всесвітня історія» 5–11 класи. Він стане у пригоді не лише під час поточного контролю, а й при підготовці до екзаменів чи ЗНО...
63.00 грн
Історія України Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з навчальною програмою «Історія України. 7 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти). Видання містить розробки уроків, зокрема узагальнення й тематичного контролю, а також практичні заняття. До ..
45.00 грн
Усе для атестації вчителя історії та правознавства
Видання містить обов’язковий мінімум нормативно-правових документів щодо проходження атестації педагогічних працівників, методичні рекомендації та матеріали, що дають необхідну інформацію з найважливіших аспектів діяльності вчителя у школі, зокрема, як підготуватися до уроку, як скласти календарно-т..
Всесвітня історія Розробки уроків 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібник складено відповідно до чинної навчальної програми зі всесвітньої історії для загальноосвітніх навчальних закладів (11-річна школа). Видання містить розробки уроків, зокрема узагальнюючого контролю, додатковий матеріал до розповіді вчителя, уривки з історичних джерел та запитання до них, цік..
Всесвітня історія Книга для вчителя 9 клас
Навчально-методичний посібник для вчителів укладено відповідно до чиннох навчальної програми з історії для 12-річної загальноосвітньої школи. Видання містить варіативні форми, методи та прийоми організації вивчення всесвітньої історії на уроках у 9 класі, а також орієнтовані завдання для перевірки н..
Всесвітня історія Розробки уроків 11 клас
Посібник складено з чинною навчальною програмою до курсу «Всесвітня історія», який викладається в 11 класі. Видання містить розробки уроків, у тому числі узагальнення та тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, а також таблиці, схеми та багато цікавої додаткової інформації. Для вчителів іс..