Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Цікаве для дітей

Показати: Сортування:
Бізнес-шоу Інтелектуальна гра
Пропонований посібник являє собою черговий випуск серії «Українські інтелектуальні ігри» і містить розробку правил інтелектуальної гри, а також добірку завдань і запитань різноманітної тематики для її проведення. Для організаторів виховної роботи, класних керівників, вчителів, студентів, учнів сере..
16.00 грн
Гриби України
У книзі подане загальне поняття про гриби: їх будову, розмноження, екологію. Вміщені кольорові ілюстрації та наведений короткий опис найбільш поширених грибів України. Розглянуті питання значення грибів в житті лісу та їх охорони. Багато уваги приділено переробці грибів та грибній кулінарії. Для шир..
100.00 грн
Декоративні лікарські рослини
У книзі описано біологічні особливості 40 декоративних трав'янистих рослин і 63 декоративних дерев та кущів, які можна вирощувати на присадибних і навчально-дослідних ділянках, у парках, садах і скверах України. Подано також зображення, короткий опис та способи використання цих рослин з метою профі..
14.00 грн
Дивовижна археологія
У книзі йдеться про надзвичайні археологічні відкриття, про те, як проводилися розкопки античних міст, як було розшифровано письмена і реконструйовано сім чудес світу. З деяких історичних об’єктів уже знята завіса таємничості, інші археологічні пам’ятки ставлять ученим багато загадок. Книга призначе..
Уточніть у менеджера
Дивовижна астрономія
В книзі в доступній формі розповідається про основні питання загальної астрономії, астрофізики, космогонії та космології. Описується історія відкриття розширення Всесвіту, галактик, їхніх асоціацій та надструктури «вселенських стільників». Обговорюються загадки і парадокси галактичної еволюції, а та..
35.00 грн
Дивовижна географія
Географія — це наука й про те, як улаштована Земля, і про те, як живуть на ній люди. Протягом тисячоліть змінювались уявлення людства про Землю. У давні часи люди вважали, що Земля плоска й покоїться на слонах. Сьогодні ці уявлення давніх предків викликають у нас посмішку. А чи добре ми самі знаємо ..
Уточніть у менеджера
Дивовижна механіка
Нурбей Володимирович Гуліа — професор, доктор технічних наук, розповідає у своїй книзі про роботу над створенням ефективного накопичувача енергії — «енергетичної капсули». Енергія транспортних машин, наприклад, не «гасилася» б марно у гальмах, а, проходячи крізь накопичувач енергії, використовувалас..
Уточніть у менеджера
Дивовижна палеонтологія
Синтезуючи велику кількість відомостей із самих різних галузей науки, автор книги, учений-палеонтолог, створює цілісну картину еволюції біосфери Землі. Книга призначена для всіх, кому цікаво побувати на «науковій кухні», навчитися розуміти механізми розвитку життя й дізнатися, як змінювалася наша пл..
Уточніть у менеджера
Дивовижна фізика
У захоплюючій формі викладено відомості з основних розділів фізики, що залишилися поза межами шкільних підручників, описано драматичні історії великих наукових відкриттів, наведено нестандартні підходи до розуміння фізичних явищ, нетрадиційні погляди на наукове надбання відомих учених. Для вчителів,..
Уточніть у менеджера
Дивовижна хімія
У захоплюючій формі викладено відомості, що залишилися за рамками шкільних підручників, про хімічну науку, великі відкриття вчених-хіміків, загадкові факти та унікальні хімічні експерименти. Для школярів, студентів і вчителів, а також для всіх, хто бажає відкрити для себе незнайому, сповнену таємниц..
Уточніть у менеджера
Дивовижні явища природи
Книга містить цікаві розповіді про таємниці Світового океану, рослинного й тваринного світів, про унікальні можливості людини та про багато інших загадкових явищ природи. Чи розумні дельфіни? Чи мислять рослини? Що або хто ховається у Бермудському трикутнику? У цьому своєрідному путівнику по таємнич..
Уточніть у менеджера
Комахи України
У книзі подано загальне поняття про комах: їх будову, розмноження, екологію, значеня для господарської діяльності людини, вміщено кольорові ілюстрації та наведено короткий опис діяльності людини, вміщено кольорові ілюстрації та наведено короткий опис деяких поширених та характерних видів. Розглянуто..
90.00 грн
Кращий ерудит Інтелектуальна гра для учнів 7–11 класів
Пропонований посібник являє собою продовження серії «Українські інтелектуальні ігри» і містить розробку правил інтелектуальної гри для учнів 7–11 класів, вчителів та студентів, а також добірку завдань і запитань різноманітної тематики для її проведення. Для організаторів виховної роботи, класних ке..
20.00 грн
Інтелектуальні ігри для школярів та студентів
Посібник містить рекомендації щодо організації та проведення інтелектуальних ігор "Брейн-ринг", "Що? Де? Коли?", "Своя гра", а також добірку запитань та відповідей до кожної з них. Для педагогів-організаторів, класних керівників, старшокласників, студентів та усіх, хто ..
21.00 грн
Інтелектуальні ігри Найрозумніший
Книга запрошує до участі у захопливій інтелектуальній грі, що стане цікавим різновидом проведення дозвілля школярів. Автор пропонує запитання та відповіді для учнів 8-9 класів за розділами чинної програми з історії України та всесвітньої історії. Для учнів 8-9 класів, учителів історії, студентів та ..
24.00 грн
Інтелектуальні ігри Своя гра
Книга запрошує до участі у захоплюючій інтелектуальній грі, що стане цікавим різновидом проведення дозвілля школярів. Запитання та відповіді стосуються різних галузей знань – історії, географії, літератури, спорту. Для широкого кола читачів...
39.00 грн
1000 запитань і відповідей про Україну у форматі інтелектуального змагання «Своя гра»
Збірник налічує 1000 запитань і відповідей, що стосуються української історії, геометрії, географії, мистецтва, спорту та деяких інших галузей знань. Видання запрошує усіх читачів до притягальної, в хорошому сенсі слова азартної, інтелектуальної гри, що стане цікавим різновидом організації дозвілля ..
Уточніть у менеджера
Геовікторина У запитаннях та відповідях
Цікаві запитання і відповіді з географії призначені для вчителів та учнів і охоплюють увесь курс географії загальноосвітньої школи. Їх можна використовувати як на уроках, так і в позакласній роботі. Питання географічної вікторини систематизовані за класами й темами, що робить посібник зручним в кори..
Скриня мудрості Цікаві міні-факти про навколишній світ
У книзі представлено унікальні факти в різних сфер життя та з різних куточків земної кулі. Тут також подано кросворди, головоломки та відповіді на них, а отже. Кожен читач матиме змогу перевірити або ж поглибити свої знання в царині українознавства, повніше пройнятись духом патріотизму та більше діз..
Україно моя Вікторини
У 30 різнотемних вікторинах цієї книги — понад 450 запитань з історії, географії, літератури, мистецтва, спорту, а також про видатних людей, які прославили Україну і світ. В окремому розділі вміщено відповіді на них. Пропонований посібник розрахований на різні читацькі смаки і призначений для ..
Інтелектуальна мішень
У книзі зібрано безліч питань, присвячених навколишньому світу, діяльності людини, історичним фактам і багато іншого. Наприкінці є відповіді. Рекомендується для проведення вікторин у школі і для розширення кругозору дітей старшого шкільного віку ..
Цікаве для дітей