Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Образотворче мистецтво

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Альбом з образотворчого мистецтва 5 клас (до підручника Желєзняк) НОВА ПРОГРАМА
Школяреві надається унікальна можливість створити власний підручник з образотворчого мистецтва. Адже всі його творчі роботи доповнюватимуть зміст альбому. Разом із методичним посібником серії «Інтерактивний урок», що містить розробки уроків та електронні презентації до них, альбом склада..
Уточніть у менеджера
Мій конспект Образотворче мистецтво 7 клас (за підручником Л. В. Папіш) НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, що ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки та проведення уроку. Авторка пропонує базові конспекти уроків на відривних аркушах та орієнтовне календарне планування за підручником Л. В. Папіш, М. М. Шутки, рекомендованим наказом МОНУ в..
45.00 грн
Образотворче мистецтво 6 клас ( до підр. Федун С.І.)НОВА ПРОГРАМА
Альбом містить завдання до уроків образотворчого мистецтва у 6-му класі згідно нової програми та підручника С.І.Федун, О.В. Чорний..
23.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом-Посібник 2 клас НОВА ПРОГРАМА (Літера)
В альбомі-посібнику стисло й доступно подано матеріал, спрямований на опанування учнями основ формотворення, компонування на площині та кольорознавства. Зміст посібника відповідає чинній програмі з образотворчого мистецтва, затвердженій Міністерством освіти і науки України...
33.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом-Посібник 3 клас НОВА ПРОГРАМА (Літера)
В альбомі-посібнику стисло й доступно подано матеріал, спрямований на опанування учнями основ формотворення, компонування на площині та кольорознавства. Зміст посібника відповідає чинній програмі з образотворчого мистецтва, затвердженій Міністерством освіти і науки України...
33.00 грн
Образотворче мистецтво Веселкові барви (сценарії)
Збірка містить сценарії виховних заходів з образотворчого мистецтва, розраховані на учнів середнього шкільного віку (частково в них задіяні вчителі та учні старших і молодших класів). Учитель може використовувати розробки сценаріїв чи окремі їхні елементи на власний розсуд...
Уточніть у менеджера
Образотворче мистецтво Конспекти уроків 6 клас НОВА ПРОГРАМА
У методичному посібнику подані орієнтовні розробки уроків, складені відповідно до нової чинної програми з образотворчого мистецтва для 6-го класу. Уроки містять спрямовані на розвиток творчого потенціалу учнів, їхньої уяви, художніх навичок та виховання необхідних компетенцій у галузі мистецтвознавс..
45.00 грн
Програми факультативних курсів та курсів за вибором для спеціалізованих загальноосвітніх шкіл ХУДОЖНЬОГО ПРОФІЛЮ
Збірники програм укладені відповідно до Типового навчального плану спеціалізованих загальноосвітніх шкіл художнього профілів. Програми розроблено авторами та авторськими колективами з різних регіонів України, до складу яких увійшли вчителі, методисти, науковці, зокрема співробітники Академії педагог..
15.00 грн
Усі уроки образотворчого мистецтва 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить докладні розробки 35 уроків з курсу образотворче мистецтво згідно нової програми. Багато наочних матеріалів та додаткової інформації допоможе вчителю у підготовці та проведені уроку...
35.00 грн
Мій конспект Образотворче мистецтво. 6 клас (за підручником С. М. Железняк) НОВА ПРОГРАМА
Орієнтовні календарне планування та плани-конспекти 35 уроків на відривних аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти власні поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного клас..
Образотворче мистецтво Конспекти уроків 5 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі запропоновані розробки уроків з образотворчого мистецтва для 5-го класу. Також у книзі є зразки виконання робіт, практичні поради, словник термінів і багато іншого, що може використовувати під час уроку вчитель. ..
Мій конспект Образотворче мистецтво 5 клас (за підручником Калініченко О.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з чинною програмою МОНМСУ для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання за підручником О. В. Калініченко, Л. М. Масол «Образотворче мистецтво. 5 клас», що рекомендований наказом МОНМСУ від 04.01.2013 р. № 10 для використання у навчально-ви..
Мій конспект Образотворче мистецтво 5 клас (за підручником С. М. Железняк) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з чинною програмою Міносвіти України для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання за підручником С. М. Железняк, О. В. Ламонової «Образотворче мистецтво. 5 клас», що рекомендований наказом МОНМСУ від 04.01.2013 р. № 10 для використання у ..
Мій конспект Образотворче мистецтво 6 клас (за підручником Калініченко О.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з чинною програмою Міносвіти України для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання за підручником О. В. Калініченко, Л. М. Масол «Образотворче мистецтво. 6 клас», що рекомендований наказом МОНУ від 07.02.2014 р. № 123 для використання у на..
Програми з профільних предметів для спеціалізованих загальноосвітніх шкіл ХУДОЖНЬОГО ПРОФІЛЮ
Збірники програм укладені відповідно до Типового навчального плану спеціалізованих загальноосвітніх шкіл художнього профілю. Програми розроблено авторами та авторськими колективами з різних регіонів України, до складу яких увійшли вчителі, методисти, науковці, зокрема співробітники Академії педагогі..
Український декоративний розпис на уроках образотворчого мистецтва
Навчальний посібник «Декоративний розпис на уроках образотворчого мистецтва» адресується студентам художньо-графічних і художньо-педагогічних факультетів вищих навчальних закладів, учням і вчителям загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій художнього спрямування, керівникам позашкільних ди..