Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Автор
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Класному керівнику

Показати: Сортування:
Батьківські збори 1 клас
Даний посібник містить розробки тематичних бесід із батьками, анкети, тести для батьків та учнів, пам’ятки й поради з виховання дітей, педагогічні практикуми для дорослих. Видання рекомендовано педагогічним працівникам початкових класів загальноосвітніх навчальних заходів...
17.50 грн
Батьківські збори 4 клас
Даний посібник містить розробки тематичних бесід із батьками, анкети, тести для батьків та учнів, пам’ятки й поради з виховання дітей, педагогічні практикуми для дорослих. Видання рекомендовано педагогічним працівникам початкових класів загальноосвітніх навчальних заходів.Видання містить добірку пед..
Уточніть у менеджера
Батьківські збори 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Батьківські збори 5 клас НОВА ПРОГРАМА..
24.90 грн
Батьківські збори 10-11 клас
Даний посібник містить розробки тематичних бесід із батьками- анкети, тести для батьків та учнів, пам’ятки та поради для батьків із виховання дітей, а також педагогічні практикуми для батьків. Видання допоможе класному керівникові дослідити взаємовідносини в родинах учнів класу, більше дізнатися про..
17.50 грн
Батьківські збори 5-9 клас
Даний посібник містить: розробки тематичних бесід із батьками анкети, тести для батьків та учнів, пам’ятки й поради для батьків із виховання дітей, педагогічні практикуми для батьків. Видання допоможе класному керівникові дослідити взаємовідносини в родинах учнів класу, більше дізнатися про особисто..
24.50 грн
Батьківські збори 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Батьківські збори 6 клас НОВА ПРОГРАМА..
24.90 грн
Бесіди на морально-етичні теми 9-11 класи
Даний посібник містить систему бесід на морально-етичні теми, які враховують вік учнів, їх світосприйняття, пізнавальний інтерес. Книга допоможе класним керівникам, учителям, батькам і всім, хто зацікавлений в процесі виховання моральної культури школярів, зробити виховні бесіди якісними, цікавими і..
24.90 грн
Виховна година 1 клас
У виданні представлені розробки тематичних виховних годин з учнями 1-го класу. Мета посібника — допомогти класоводу урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, згуртувати колектив класу, виховати в учнів духовні чесноти, подати необхідну інформацію в цікавій і невимушеній формі. Ця..
24.90 грн
Виховна робота в школі Тренінги для вчителів +CD
Пропонований посібник укладено за матеріалами програми «Основні орієнтири виховання учнів 1—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України». Він містить програму спецкурсу-тренінгу для вчителів з оновлення форм і методів виховної роботи в школі та докладні розробки занять. ..
34.00 грн
Година спілкування 4 клас
Посібник містить розробки тематичних годин спілкування з учнями молодших класів. Мета книги — допомогти класному керівникові урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, спрямовані на формування і розвиток гармонійних, інтелектуально і ..
Уточніть у менеджера
Година спілкування 5-9 кл
Даний посібник містить розробки тематичних годин спілкування з учнями 5-9 класів. Мета книги — допомогти класному керівникові урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, спрямовані на формування і розвиток гармонійних, інтелектуально і..
24.50 грн
Мій клас — випускний!
 Ваш клас — випускний… Це вже не ті маленькі хлопчики й дівчатка, які бачили у Вас свою другу маму. Але й дорослими вони ще не стали, хоча й вступають у доросле життя. Як підготувати їх до можливих випробувань? Як допомогти адаптуватися до нових умов? Наша книга відповість на ці за..
Уточніть у менеджера
Організація роботи з батьками
 Метою освіти є всебічний розвиток дитини як особистості і найвищої цінності держави, розвиток її талановитості, інтелектуальних і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей, формування громадян, здатних до свідомого суспільного вибору, примноження на цій основі інтелектуального, творч..
7.50 грн
Профільне навчання у загальноосвітній школі Нормативно-організаційні та науково-методичні аспекти
Збірник містить інформаційно-методичні матеріали з питань підготовки і переходу загальноосвітніх навчальних закладів на профільне навчання. В основному матеріали носять рекомендаційний характер і не можуть використовуватись як нормативні. Адресований методистам, директорам загальноосвітніх навчальни..
31.00 грн
Профільне навчання: нормативно-правові й теоретико-методичні засади
Посібник містить основні державні документи, що стосуються допрофільної підготовки та профільного навчання як магістрального напрямку модернізації освіти України. На допомогу вчителям у посібнику подано статті науковців з рекомендаціями щодо реалізації допрофільної підготовки в основній школі та про..
19.00 грн
Традиції у спілкуванні з батьками учнів
Збірник «Традиції у спілкуванні з батьками учнів» допоможе вчителям збагатити власну педагогічну діяльність, більше дізнатися про особистості учнів та їхні родини, покращити спілкування між учителем та родинами учнів, надати батькам слушні поради з актуальних проблем сучасного виховання, сприяти змі..
17.50 грн
Трикутник партнерства: педагоги-батьки-діти
0..
17.50 грн
Щоденник класного керівника
Ви витрачаєте багато часу на складання різноманітних переліків, розкладів, анкет, таблиць та іншої документації, намагаючись охопити все, та, на жаль, завжди щось залишається поза увагою? Цей щоденник складено саме для Вас! Він допоможе Вам зекономити безцінний час і виконати свою справу вчасно і  ..
25.00 грн
Щоденник класного керівника (початкова школа)
Дане видання містить- перелік основних нормативно-правових документів-- декларацію прав дитини-- графіки контролю за досягненнями учнів-- шаблони протоколів, зразки анкет-- тематику батьківських зборів у початкових класах-- методичні рекомендації та поради класним керівникам і батькам-- положення пр..
17.50 грн
Щоденник класного керівника (старша школа)
Дане видання містить:- перелік основних нормативно-правових документів-- поради батькам-- декларацію прав дитини-- зразки різноманітних анкет-- план-шаблон помісячного планування роботи класного керівника. Збірник допоможе вчителю:- застосувати новий підхід до планування роботи з учнями-- методично ..
Уточніть у менеджера
Якість освіти в навчальному закладі CD
Науково-методичний посібник висвітлює теоретичні та методологічні аспекти, поняття «управління якістю освіти». В книзі визначаються особливості та специфіка реалізації моніторингу якості загальної середньої освіти, механізм розробки нових цілей, змісту, форм і методів управління якістю освіти в умо..
29.00 грн
Інноваційні виховні технології 
Посібник містить науково-методичні матеріали щодо впровадження інноваційних виховних технологій у практику компетентнісно зорієнтованої освіти. Увагу зосереджено на проблемі формування ключових компетенцій учнів у системі позаурочної виховної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів. У книзі ..
34.00 грн
Батьківські збори 3 клас
Даний посібник містить розробки тематичних бесід із батьками, анкети, тести для батьків та учнів, пам’ятки й поради з виховання дітей, педагогічні практикуми для дорослих.Видання рекомендовано педагогічним працівникам початкових класів загальноосвітніх навчальних заходів.Видання містить добірку педа..
Уточніть у менеджера
Класному керівнику