Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Книги для читання за шкільною програмою

Показати: Сортування:
Гармидер ушколі
У звичайній школі все було як завжди - уроки, домашні завдання .. Але одного разу, коли вчитель молодших класів містер Дейвід захворів і з'явилася нова вчителька, все змінилося ... Почалося все з того, що міс Гармидер їздить на машині швидкої допомоги та уроки математика, англійська мова займають у ..
70.00 грн
Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми (рус)
У новому розширеному переказі розповідається про захопливу подорож хлопчика з дикими гусьми до Лапландії. Зачарований гномом малий Нільс і свійський гусак Мартин потрапляють разом із табуном гусей у неймовірні пригоди, у яких їхнє життя часто висить на волосині. Боротьба із хитрющим лисом, самовідда..
170.00 грн
Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми (укр)
У новому розширеному переказі розповідається про захопливу подорож хлопчика з дикими гусьми до Лапландії. Зачарований гномом малий Нільс і свійський гусак Мартин потрапляють разом із табуном гусей у неймовірні пригоди, у яких їхнє життя часто висить на волосині. Боротьба із хитрющим лисом, самовідда..
170.00 грн
Дивовижні пригоди барона фон Мюнгавзена
Веселі та кумедні розповіді про пригоди барона Мюнхаузхена перекладені безпосередньо з мови оригіналу. Ми промовчимо про те, де в цих оповіданнях правда, а де вигадка, оцініть їх самі, прочитавши цю книгу. ..
59.00 грн
Казки дядечка Римуса або оповідки про пригоди братика Кролика, братика Лиса та всіх-всіх-всіх (рус)
Ця книга являє собою новий український переказ всесвітньо відомих казок дядечка Римуса про захопливі пригоди Братика Кролика, Братика Лиса та всієї компанії. Цікаві оповідки доповнено веселими високохудожніми малюнками та хитромудрими питаннями одного з героїв — Пана Черепахи, що робить цю книгу і п..
145.00 грн
Казки дядечка Римуса або оповідки про пригоди братика Кролика, братика Лиса та всіх-всіх-всіх (укр)
Ця книга являє собою новий український переказ всесвітньо відомих казок дядечка Римуса про захопливі пригоди Братика Кролика, Братика Лиса та всієї компанії. Цікаві оповідки доповнено веселими високохудожніми малюнками та хитромудрими питаннями одного з героїв — Пана Черепахи, що робить цю книгу і п..
145.00 грн
Кобзар Повна збірка
До збірки, крім основних, увійшли твори, що їх було вилучено у різні часи царською, а згодом радянською цензурою. Наведено також біографічні й бібліографічні відомості та добірку афоризмів поета...
40.00 грн
Мандрівний замок Хаула книга 1
Лиха відьма перетворює Софі в літню даму. Зачарована дівчинка потрапляє в загадковий замок чарівника Хаула і підписує договір з вогненним демоном, який підтримує чарівний замок в повітрі. Софі сповнена рішучості подолати всі труднощі і звільнитися від закляття...
90.00 грн
Поліанна
Книга , яка навчить дитину милосердю , розумінню , навчить радіти життю і дарувати добро оточуючим. Історія 11 -ти річної дівчинки , яка після смерті батьків приїжджає жити до совій тітці міс Поллі . Тітка дуже сувора жінка - малятко тут же оточує безліч заборон , і найголовніший заборона - не згаду..
85.00 грн
Пригоди барона Мюнхаузена (укр)
До уваги українських читачів пропонується найбільш повна версія пригод дотепного вигадника і кмітливого мисливця, — барона Мюнхаузена.  Отож приготуйтеся дізнатися з перших вуст про численні пригоди та мандрівки у різні краї хвацького барона. Вони вже кілька століть захоплюють уяву і дітей, і доросл..
155.00 грн
Пригоди Тома Сойєра. Пригоди Гекльберрі Фінна
З усього написаного Марком Твеном найвідомішими в світі стали вміщені у цій книзі твори про пригоди двох друзів. Один із них — відчайдушний, кмітливий, вигадливий Том ріс у сім’ї, другий — Гек — дитина вулиці. Попри суттєву різницю у вихованні, розвиненості, звичках, обидва вони добрі, справедливі х..
70.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 1
Представляємо Вам першу книгу видання всіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 2
Перед Вами друга книга видань усіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 3
Перед Вами третя книга видань усіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Пригоди Шерлока Холмса Том 4
Перед Вами четверта книга видань усіх творів про Шерлока Холмса українською мовою. Всі твори друкуються без скорочень! Відкрийте і Ви перед Вашою дитиною світ логіки і гумору відомого англійського сищика...
89.00 грн
Розшукуэться ракета на чотирьох лапах!
Нові пригоди найшвидшої собаки в світі...
60.00 грн
Рікі-Тікі-Таві та інші казки (укр)
У цю книгу увійшли веселі, добрі і повчальні казки Редьярда Кіплінга «Рікі-Тікі-Таві», «Кіт, який гуляв сам по собі» і «Слоненя». У них розповідається про хороброго мангуста, який переміг двох злих кобр, незалежного і волелюбного Кота , а також про допитливе Слоне..
Уточніть у менеджера
Чудова мандрівка Нільса з дикими гусьми (укр)
Книжку створено за мотивами всесвітньо відомої казки шведської письменниці Сельми Лагерльоф. Це захоплива історія про зачарованого хлопчика, який вирушив у подорож із дикими гусьми. По дорозі йому доведеться зазнати чимало пригод і подолати багато труднощів, а головне — зрозуміти, що таке справжня д..
127.00 грн
20 000 льє під водою
Жуль Верн — видатний французький письменник, класик науково-фантастичної та пригодницької літератури. Його творча спадщина налічує 115 великих томів. У цій книзі описано дивовижні пригоди професора Аронакса та його друзів, які потрапили на підводний човен геніального вченого і мужнього борця з..
90.00 грн
Біле ікло. Пригоди Смока і малюка
Джек Лондон — видатний американський письменник, визнаний майстер у жанрі оповідання, за життя якого видано 50 його книг і ще 7 — після смерті. Лондон по суті відкрив читачам усього світу Північ, не тільки створивши яскраві картини краю, а й переконливо показавши людей, які його населяють...
70.00 грн
Вождь червоношкірих. Оповідання
Вільям Сідней Портер, відомий читачам усього світу як О. Генрі, — людина незвичайної долі. У в’язниці, засуджений за розтрату, Портер написав своє перше оповідання, відтоді й з’явився у світі письменник О. Генрі. Загадки, які криють у собі майже всі його новели (а їх 280), пробуджують цікавість числ..
95.00 грн
Діти капітана Гранта
Жуль Верн — видатний французький письменник, класик науково-фантастичної та пригодницької літератури, чия творча спадщина налічує 115 великих томів. Герої цієї книги вирушають у ризиковану мандрівку морем на пошуки людини, долають серйозні перешкоди, потрапляють у страшні ситуації, протистоять людсь..
100.00 грн
Записки про Шерлока Холмса
У переважної більшості читачів усього світу ім’я англійського письменника Артура Конан Дойла — автора понад сімдесяти книг — нерозривно пов’язане з його легендарним літературним героєм — сищиком Шерлоком Холмсом. Кожна сторінка цієї книги — це захоплюючі безпомилкові пошуки і несподівані знахідки пр..
105.00 грн
Людина-амфібія. Острів загиблих кораблів. Голова професора Доуеля
О. Бєляєв — засновник російської науково-фантастичної літератури. Відповідальність ученого за долю свого винаходу — центральна проблема роману «Людина-амфібія». Безкорисливий лікар, урятувавши життя хлопцеві, надав йому можливість жити під водою. Цікаві й захоплюючі пригоди героїв, людські стосунки,..
95.00 грн
Мауглі. Тарзан
Упродовж століть збереглася популярність письменників Р. Кіплінга та Е. Берроуза, яких об’єднали в цій книзі їхні герої — Мауглі і Тарзан. Тісно переплітаються надзвичайні історії життя хлопчиків: обидва виросли у джунглях серед диких звірів, обидва не просто вижили, а стали сильними, мужніми, розум..
Уточніть у менеджера
Острів скарбів. Робінзон Крузо
Письменників, чиї твори вміщено в цій книзі, розділяють півтора сторіччя, а об’єднує прагнення до надзвичайного, пригодницького світу, талант відтворити цей світ, а також схожі долі їхніх героїв — підлітка Джиммі й моряка Робінзона Крузо. Серед дикої природи, у протистоянні злу й жорстокості, завдяк..
100.00 грн
Принц та жебрак. Янкі при дворі короля Артура
У романі «Янкі при дворі короля Артура», присвяченому історичному минулому Європи, вдало поєднано гумор із фантастикою. Дивовижні пригоди переживає герой роману — практичний американець, що потрапив у минуле: уникає страти, стає довіреною особою короля, отримує необмежену владу, мріє змінити суспіль..
Уточніть у менеджера
Пурпурові вітрила. Та, що біжить по хвилях. Маленький принц
У книзі вміщено 2 романи російського письменника Олександра Гріна «Пурпурові вітрила» і «Та, що біжить по хвилях», які вважаються його найкращими творами, а також філософський твір «Маленький принц», що зробив його автора, французького письменника, професійного льотчика та винахідника Антуана де Сен..
Уточніть у менеджера
Буба
Бубі 16 років, її батьки завжди зайняті, адже тато у неї відомий телеведучий, а мама письменниця. Є старша сестра, яка мріє бути актрисою, дідусь, який з радістю на всю пенсію купить лотерейні квитки ... Загалом життя в 16 не так уже й легке, як це здається дорослим. Книга з гумором розповість про в..
Уточніть у менеджера
Буба Мертвий сезон
У Буби знову все не так як хотілося - мама часто їздить у відрядження і залишає сім'ю на бабусю. Старша сестра думає про розлучення з чоловіком і переїжджає додому з маленьким братиком Буби. Дідусь відкрив для себе світ інтернету, хлопець Буби захопився іншою ... Одного разу Буба знайомиться з л..
Уточніть у менеджера