Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Математика

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Математика
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу математики, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник Рекомендований для бліц-підготовки до уроків і контрольних робіт, а та..
25.00 грн
400 задач з математичних олімпіад 8-11 класи
Цей посібник містить умови близько 400 олімпіадних задач зі шкільного курсу математики та їх розв’язання. Відібрано найоригінальніші задачі з обласних та Всеукраїнських олімпіад, які проводилися останніми роками. Матеріал систематизовано, подано у логічній послідовності. Чіткий виклад полегшує..
20.00 грн
Алгебра  Опорні таблиці, схеми розв'язування, тренувальні тести 7 клас
Посібник містить навчальний матеріал з курсу алгебри 7 класу: узагальнюючі таблиці, схеми та плани розв’язування вправ, тренувальні тести, численні приклади. У виданні наведено самостійні та контрольні роботи для перевірки засвоєння навчального матеріалу. Посібник буде корисним під час роботи на уро..
12.00 грн
Алгебра  Опорні таблиці, схеми розв'язування, тренувальні тести 8 клас
Посібник містить навчальний матеріал з курсу алгебри 8 класу: узагальнюючі таблиці, схеми та плани розв’язування вправ, тренувальні тести,численні приклади. У виданні наведено самостійні та контрольні роботи для перевірки засвоєння навчального матеріалу. Посібник буде корисним під час роботи на уро..
Уточніть у менеджера
Алгебра Збірник диференційованих контрольних і самостійних робіт 9 клас
У посібнику вміщенні тексти контрольних і самостійних робіт з усіх тем курсу алгебри 9 класу. Зміст завдань відповідає чинним програмним вимогам і підручникам з алгебри 12-річної школи. На початку кожної теми наведено зразки розв’язання завдань розміщених в посібнику. У посібнику подано також ..
16.00 грн
Алгебра Комплексний зошит для контролю знань 10 клас  (академічний рівень)
Зошит призначений для поточного й тематичного контролю навчальних досягнень учнів з математики для 10 класу (академічний рівень). Посібник складається з двох частин: картка контролю теоретичних знань, графічний тренінг, самостійна робота (частина 1), контрольні роботи (частина 2). Зміст посібника д..
16.00 грн
Алгебра Комплексний зошит для контролю знань 10 клас (рівень стандарту)
Посібник складений відповідно до нової програми з математики для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) і призначений для поточного й тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. Зміст пос..
16.00 грн
Алгебра Комплексний зошит для контролю знань 11 клас  (академічний рівень)
Зошит складений відповідно до чинної програми з алгебри і початків аналізу для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень) і призначений для поточного і підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні р..
16.00 грн
Алгебра Комплексний зошит для контролю знань 11 клас  (рівень стандарту)
Зошит складений відповідно до чинної програми з алгебри і початків аналізу для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) і призначений для поточного і підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні ро..
16.00 грн
Алгебра Конспекти уроків 9 клас
Посібник містить розробки усіх уроків з алгебри в 9 класі. Він цікавий своїми знаннями, спрямованими на розвиток логіки, математичного мислення, інтуїції. Книга допоможе учителям у підготовці та проведені уроків. Для вчителів математики загальноосвітніх шкіл. ..
20.00 грн
Алгебра Конструктор уроку 10 клас (академічний рівень)
Шаблони для розробки уроків — різноманітність форм і методів та наявність місця для записів надають можливість складення власного сценарію уроку. Сторінки для копіювання з дидактичним матеріалом — з них можна зробити копії для учнів. Закладки-розділювачі — для зручного користування їх можна розстави..
44.90 грн
Алгебра Підручник 9 клас
ЮНІ ДРУЗІ! Кілька слів про особливості підручника. Матеріал, який ви вивчатимете, поділено на чотири параграфи, а параграфи — на пункти. Кожний пункт розпочинається викладом теоретичного матеріалу. Деякі пункти містять додатковий матеріал під рубрикою «Для тих, хто хоче знати більше». Рубрика «П..
35.00 грн
Алгебра Підручник для 9 класу
Підручник рекомендовано Мін Освіти україни..
50.00 грн
Алгебра Підручник для 9 класу (поглиблене вивчення)
Підручник рекомендовано Мін Освіти україни ..
Уточніть у менеджера
Алгебра Розробки уроків 10 клас  (академічний рівень)
Посібник складено відповідно до нової програми з алгебри і початків аналізу для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень). Видання містить плани-конспекти кожного уроку, в яких наведено мету й завдання навчання, короткий план викладення матеріалу, комплекс диференційованих з..
29.00 грн
Алгебра Розробки уроків 10 клас (профільний рівень)
Видання містить плани-конспекти до 140 уроків, у яких наведено мету й завдання навчання, короткий план викладення матеріалу, запропоновано різні форми роботи з класом. Комплекс усних і письмових вправ, диференційованих за рівнем навчальних досягнень учнів, спрямований на формування в учнів розуміння..
39.00 грн
Алгебра Розробки уроків 11 клас  (академічний рівень)
Посібник складено відповідно до нової програми з алгебри і початків аналізу для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень). Видання містить плани-конспекти кожного уроку, в яких наведено мету й завдання навчання, короткий план викладення матеріалу, комплекс диференційованих з..
27.50 грн
Алгебра Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладений відповідно до нової програми з алгебри для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить детальні розробки уроків, у яких запропоновано різноманітні форми і методи роботи з класом, реалізовано особистісно орієнтований підхід, передбачено поступове збільшення рівня ..
40.00 грн
Алгебра Розробки уроків 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до нової програми з алгебри для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить детальні розробки уроків, у яких вміщено детальний опис кожного етапу уроку, запропоновано доцільні форми і методи роботи з класом, реалізовано особистісно орієнтований підхід. ..
40.00 грн
Алгебра Розробки уроків 9 клас
У посібнику подано розробки уроків відповідно до чинної програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник також містить методичні рекомендації щодо плану проведення уроків і попередження типових помилок учнів, дидактичні матеріали, тестові завдання, усні та письмові вправи, с..
27.00 грн
Алгебра Розробки уроків 9 клас (до підр. Мальованого)
Посібник укладений відповідно до чинної програми для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і мітить плани-конспекти уроків, які розроблені до підручника «Алгебра 9 клас» (автори Ю. І. Мальований, Г. М. Литвиненко, Г. М. Возняк). У виданні наведені математичні й графічні диктанти, самостійні р..
27.00 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник завдань для контролю знань 10 клас (профільний рівень)
Посібник призначений для організації поточного й підсумкового контролю знань учнів, які обрали профільний рівень вивчення математики, і містить понад 800 різнорівневих завдань з алгебри та початків аналізу для 10 класу. Матеріал об’єднано в 4 теми, кожна з яких містить стислі теоретичні відомості, т..
20.00 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник завдань для контролю знань 11 клас (профільний рівень)
Посібник призначений для організації поточного й підсумкового контролю знань учнів, які обрали профільний рівень вивчення математики, і містить різнорівневі завдань з алгебри та початків аналізу для 11 класу. Матеріал об’єднано в 4 теми, кожна з яких містить стислі теоретичні відомості, тренувальні..
20.00 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник контрольних робіт 11 клас
У посібнику вміщено тестові роботи з алгебри, зміст і послідовність яких відповідають чинній програмі для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Тестові роботи містять завдання, укладені відповідно до змісту та структури програми для зовнішнього незалежного оцінювання, яке проводиться Украї..
6.50 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник самостійних і контрольних робіт 10 клас (Академічний, профільний рівень)
Посібник призначений для поточного і тематичного контролів навчальних досягнень учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають алгебру за чинною програмою академічного і профільного рівнів. Посібник містить 20 самостійних та 11 контрольних робіт, які охоплюють усі теми курсу алгеб..
22.00 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник самостійних і контрольних робіт 11 клас (Академічний і профільний рівні)
Посібник призначений для поточного і тематичного контролів навчальних досягнень учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить матеріали для 21 самостійної роботи та 10 контрольних робіт, які охоплюють усі теми курсу алгебри і початків аналізу 11 класу (академічний і профільний рі..
22.00 грн
Алгебра і початки аналізу Підручник для учнів 10 класу (Профільний рівень)
Матеріали підручника поділено на чотири розділи, а розділи — на параграфи. Параграфи розпочинаються викладом теоретичного матеріалу. Деякі з них містять додатковий матеріал під рубрикою «для тих, хто хоче знати більше». Після теоретичного матеріалу вміщено рубрику «Приклади розв’язання вправ». Вон..
35.00 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник самостійних і контрольних робіт 11 клас (Академічний рівень)
Посібник призначений для поточного і тематичного контролів навчальних досягнень учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають алгебру за чинною програмою академічного рівня. Він містить 7 самостійних і 6 контрольних робіт. Ці роботи охоплюють усі теми курсу алгебри і початків ана..
8.00 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник самостійних і контрольних робіт 10 клас (Академічний рівень)
Посібник призначений для поточного і тематичного контролів навчальних досягнень учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають алгебру за чинною програмою академічного рівня. Він містить 6 самостійних і 5 контрольних робіт, які охоплюють усі теми курсу алгебри і початків аналізу 1..
13.00 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник тестових завдань 11 клас
У посібнику вміщено тестові завдання з алгебри і початків аналізу, зміст послідовність яких відповідають академічному рівню чинної програми для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Тестові роботи за змістом і формою відповідають структурі зовнішнього незалежного оцінювання. Посібник адрес..
11.00 грн
Математика