Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Математика

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Алгебра
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на 1–2 сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основних п..
38.00 грн
100 тем Геометрія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну-дві сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основ..
38.00 грн
100 тем Математика
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу математики, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник Рекомендований для бліц-підготовки до уроків і контрольних робіт, а та..
38.00 грн
Алгебра Комплексний зошит для контролю знань 10 клас  (академічний рівень)
Зошит призначений для поточного й тематичного контролю навчальних досягнень учнів з математики для 10 класу (академічний рівень). Посібник складається з двох частин: картка контролю теоретичних знань, графічний тренінг, самостійна робота (частина 1), контрольні роботи (частина 2). Зміст посібника д..
16.00 грн
Алгебра Комплексний зошит для контролю знань 10 клас (рівень стандарту)
Посібник складений відповідно до нової програми з математики для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) і призначений для поточного й тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. Зміст пос..
16.00 грн
Алгебра Комплексний зошит для контролю знань 11 клас  (рівень стандарту)
Зошит складений відповідно до чинної програми з алгебри і початків аналізу для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) і призначений для поточного і підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні ро..
18.00 грн
Алгебра Навчально-моніторинговий комплект 8 клас 1 семестр НОВА ПРОГРАМА
Навчальний-моніторинговий комплект з алгебри складається з "Навчального зошита", вкладки "Заліковий зошит" та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з алгебри для 8 класу загальнооствітніх навчальних закладів і містить матеріал 1 семестру. У "Навчальному зошиті" матеріал розподілено за уроками...
Уточніть у менеджера
Алгебра Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладений відповідно до нової програми з алгебри для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить детальні розробки уроків, у яких запропоновано різноманітні форми і методи роботи з класом, реалізовано особистісно орієнтований підхід, передбачено поступове збільшення рівня ..
40.00 грн
Алгебраїчний тренажер Довідничок-помічничок 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику подано весь матеріал шкільного курсу алгебри для 7 класу у вигляді запитань і відповідей, зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. Посібник буде корисним для учителів математики, учнів 7-х класу та їхніх батьків...
33.00 грн
Геометричний тренажер 8 клас
Посібник містить увесь теоретичний матеріал з геометрії для 8 класу, поданий у вигляді запитань і відповідей. Запропоновані зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних робіт. Для учнів 8 класу та вчителів математики. ..
33.00 грн
Геометричний тренажер (запитання, відповіді, зразки розв’язання вправ) 9 клас
Посібник містить весь теоретичний матеріал з геометрії для 9 класу загальноосвітньої школи, поданий у вигляді запитань і відповідей. Запропоновані зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних робіт. Для вчителів математики й учнів 9 класу...
33.00 грн
Геометричний тренажер Довідничок-помічничок 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику подано весь матеріал шкільного курсу геометрії для 7 класу у вигляді запитань і відповідей, зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. Посібник буде корисним для учителів математики, учнів 7-х класу та їхніх батьків...
33.00 грн
Геометрія Комплексний зошит для контролю знань (рівень стандарту) 10 клас
Посібник складений відповідно до нової програми з геометрії для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) і призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. Зміст п..
16.00 грн
Геометрія Комплексний зошит для контролю знань 10 клас (академічний рівень)
Посібник складений відповідно до нової програми з геометрії для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень) і призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. У першій..
16.00 грн
Геометрія Комплексний зошит для контролю знань 11 клас (рівень стандарту)
Посібник складено згідно з чинною програмою з геометрії для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) і призначене для поточного та підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань та контрольні роботи. У першій част..
16.00 грн
Геометрія Навчально-моніторинговий комплект 8 клас 1 семестр НОВА ПРОГРАМА
Навчальний-моніторинговий комплект з геометрії складається з "Навчального зошита", вкладки "Заліковий зошит" та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з геометрії для 8 класу загальнооствітніх навчальних закладів і містить матеріал 1 семестру. У "Навчальному зошиті" матеріал розподілено за урок..
28.00 грн
Геометрія Підручник 11 клас (академічний рівень, профільний рівень)
Підручники цієї серії містять обов'язковий обсяг навчального матеріалу, необхідні теоретичні відомості, велику кількість задач. У кінці кожного розділу надається підсумковий огляд у вигляді зручних таблиць. Теоретичний матеріал закріплюється низкою практичних завдань - від більш простих до склад..
100.00 грн
Геометрія Розробки уроків 10 клас (академічний рівень)
Посібник складено відповідно до нової програми з геометрії для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень). Видання містить плани-конспекти до кожного уроку, у яких наведено задачі за готовими рисунками, диференційовані за рівнем складності усні й письмові вправи, графічні дик..
Уточніть у менеджера
Геометрія Розробки уроків 7 клас ( до підруч. Ершової В.В.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено відповідно до чинної програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і призначено для учнів 7 класів, навчання у яких відбувається за підручником «Геометрія» авторського колективу у складі А. П. Єршової, В. В. Голобородька, О. Ф. Крижановського. Видання містить поуро..
20.00 грн
Геометрія Розробки уроків 8 клас ( до підруч. Ершової В.В.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до нової програми з математики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Геометрія-8» і містить розробки уроків, створені з урахуванням змісту підручника «Геометрія» (автори А. П. Єршова, В. В. Голобородько, О...
30.00 грн
Готуємося до ЗНО Математика
Навчально-методичний посібник призначений для підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики, ознайомлення з вимогами програми ЗНО і специфікою тестових завдань з математики у 2012 році. Пропонований теоретичний матеріал, велика кількість розв'язаних задач і..
45.00 грн
Довідничок-помічничок з математики 6 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику подано весь матеріал шкільного курсу математики для 6 класу у вигляді запитань і відповідей, зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. Посібник буде корисним для учителів математики, учнів 6-х класів та їхніх батьків. ..
30.00 грн
Довідничок-помічничок математика 5 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі запропоновані завдання і методи їх вирішення, за підручниками математики. Також підібрані різні варіанти самостійних і контрольних робіт. Всі завдання відповідають новій програмі, рекомендується для учнів 5-х класів, вчителів. ..
30.00 грн
Задачі економічного змісту в математиці 10-11 класи
Пропонований посібник містить плани-конспекти занять курсу за вибором з математики, що допоможе розширити та поглибити уявлення учнів про застосування математики в практичній діяльності, різних галузях науки. Наведено приклади розв’язування задач з докладними коментарями, а також контрольні запитанн..
20.00 грн
Збірник задач з геометрії 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник призначений для формування умінь під час вивчення курсу геометрії в 7 класі. Він містить завдання початкового, середнього, достатнього і високого рівнів з кожної теми курсу. Посібник можна використовувати у фронтальному навчанні, для організації самостійної роботи й оцінювання навчальних до..
15.00 грн
Збірник задач і контрольних робіт 5 клас
Посібник містить завдання, які відповідають представленим у підручнику темам. Їх можна використовувати для роботи в класі і вдома, а також під час самостійних робіт. Також у збірнику розміщено завдання для тематичного оцінювання знань учнів у двох варіантах. ..
60.00 грн
Збірник задач і контрольних робіт 6 клас
Посібник містить завдання, які відповідають представленим у підручнику темам. Їх можна використовувати для роботи в класі і вдома, а також під час самостійних робіт. Також у збірнику розміщено завдання для тематичного оцінювання знань учнів у двох варіантах...
60.00 грн
Збірник задач і контрольних робіт Алгебра 10 клас
Посібник є дидактичним матеріалом з алгебри і початків аналізу для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він є складовою навчально-методичного комплекту і відповідає підручнику з алгебри і початків аналізу для 10 класу (автори А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір)...
Уточніть у менеджера
Збірник задач і контрольних робіт Алгебра 11 клас
Посібник є дидактичним матеріалом з алгебри та початків аналізу для 11 класу загальноосвітніх шкіл. Він містить близько 700 задач. Першу частину «Тренувальні вправи» поділено на три однотипних варіанти по 239 номерів у кожному. Друга частина містить контрольні роботи (два варіанти) для оцінювання..
Уточніть у менеджера
Збірник задач і контрольних робіт Алгебра 7 клас
Посібник містить завдання, які відповідають представленим у підручнику темам. Їх можна використовувати для роботи в класі і вдома, а також під час самостійних робіт. Також у збірнику розміщено завдання для тематичного оцінювання знань учнів у двох варіантах...
60.00 грн
Математика