Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Математика

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Алгебра
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на 1–2 сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основних п..
33.00 грн
100 тем Геометрія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну-дві сторінки, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основ..
33.00 грн
100 тем Математика
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу математики, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник Рекомендований для бліц-підготовки до уроків і контрольних робіт, а та..
33.00 грн
400 задач з математичних олімпіад 8-11 класи
Цей посібник містить умови близько 400 олімпіадних задач зі шкільного курсу математики та їх розв’язання. Відібрано найоригінальніші задачі з обласних та Всеукраїнських олімпіад, які проводилися останніми роками. Матеріал систематизовано, подано у логічній послідовності. Чіткий виклад полегшує..
20.00 грн
Алгебра  Опорні таблиці, схеми розв'язування, тренувальні тести 7 клас
Посібник містить навчальний матеріал з курсу алгебри 7 класу: узагальнюючі таблиці, схеми та плани розв’язування вправ, тренувальні тести, численні приклади. У виданні наведено самостійні та контрольні роботи для перевірки засвоєння навчального матеріалу. Посібник буде корисним під час роботи на уро..
12.00 грн
Алгебра  Опорні таблиці, схеми розв'язування, тренувальні тести 8 клас
Посібник містить навчальний матеріал з курсу алгебри 8 класу: узагальнюючі таблиці, схеми та плани розв’язування вправ, тренувальні тести,численні приклади. У виданні наведено самостійні та контрольні роботи для перевірки засвоєння навчального матеріалу. Посібник буде корисним під час роботи на уро..
Уточніть у менеджера
Алгебра Комплексний зошит для контролю знань 10 клас  (академічний рівень)
Зошит призначений для поточного й тематичного контролю навчальних досягнень учнів з математики для 10 класу (академічний рівень). Посібник складається з двох частин: картка контролю теоретичних знань, графічний тренінг, самостійна робота (частина 1), контрольні роботи (частина 2). Зміст посібника д..
16.00 грн
Алгебра Комплексний зошит для контролю знань 10 клас (рівень стандарту)
Посібник складений відповідно до нової програми з математики для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) і призначений для поточного й тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. Зміст пос..
16.00 грн
Алгебра Комплексний зошит для контролю знань 11 клас  (рівень стандарту)
Зошит складений відповідно до чинної програми з алгебри і початків аналізу для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) і призначений для поточного і підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні ро..
18.00 грн
Алгебра Навчально-моніторинговий комплект 8 клас 1 семестр НОВА ПРОГРАМА
Навчальний-моніторинговий комплект з алгебри складається з "Навчального зошита", вкладки "Заліковий зошит" та інтернет-додатка, відповідає новій програмі з алгебри для 8 класу загальнооствітніх навчальних закладів і містить матеріал 1 семестру. У "Навчальному зошиті" матеріал розподілено за уроками...
Уточніть у менеджера
Алгебра Розробки уроків 10 клас  (академічний рівень)
Посібник складено відповідно до нової програми з алгебри і початків аналізу для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень). Видання містить плани-конспекти кожного уроку, в яких наведено мету й завдання навчання, короткий план викладення матеріалу, комплекс диференційованих з..
29.00 грн
Алгебра Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладений відповідно до нової програми з алгебри для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить детальні розробки уроків, у яких запропоновано різноманітні форми і методи роботи з класом, реалізовано особистісно орієнтований підхід, передбачено поступове збільшення рівня ..
40.00 грн
Алгебра Розробки уроків 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до нової програми з алгебри для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить детальні розробки уроків, у яких вміщено детальний опис кожного етапу уроку, запропоновано доцільні форми і методи роботи з класом, реалізовано особистісно орієнтований підхід. ..
43.00 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник контрольних робіт 11 клас
У посібнику вміщено тестові роботи з алгебри, зміст і послідовність яких відповідають чинній програмі для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Тестові роботи містять завдання, укладені відповідно до змісту та структури програми для зовнішнього незалежного оцінювання, яке проводиться Украї..
Уточніть у менеджера
Алгебра і початки аналізу Збірник самостійних і контрольних робіт 11 клас (Академічний і профільний рівні)
Посібник призначений для поточного і тематичного контролів навчальних досягнень учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить матеріали для 21 самостійної роботи та 10 контрольних робіт, які охоплюють усі теми курсу алгебри і початків аналізу 11 класу (академічний і профільний рі..
22.00 грн
Алгебра і початки аналізу Підручник для учнів 10 класу (Профільний рівень)
Матеріали підручника поділено на чотири розділи, а розділи — на параграфи. Параграфи розпочинаються викладом теоретичного матеріалу. Деякі з них містять додатковий матеріал під рубрикою «для тих, хто хоче знати більше». Після теоретичного матеріалу вміщено рубрику «Приклади розв’язання вправ». Вон..
35.00 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник самостійних і контрольних робіт 11 клас (Академічний рівень)
Посібник призначений для поточного і тематичного контролів навчальних досягнень учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають алгебру за чинною програмою академічного рівня. Він містить 7 самостійних і 6 контрольних робіт. Ці роботи охоплюють усі теми курсу алгебри і початків ана..
8.00 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник самостійних і контрольних робіт 10 клас (Академічний рівень)
Посібник призначений для поточного і тематичного контролів навчальних досягнень учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають алгебру за чинною програмою академічного рівня. Він містить 6 самостійних і 5 контрольних робіт, які охоплюють усі теми курсу алгебри і початків аналізу 1..
Уточніть у менеджера
Алгебра і початки аналізу Збірник тестових завдань 11 клас
У посібнику вміщено тестові завдання з алгебри і початків аналізу, зміст послідовність яких відповідають академічному рівню чинної програми для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Тестові роботи за змістом і формою відповідають структурі зовнішнього незалежного оцінювання. Посібник адрес..
11.00 грн
Алгебра і початки аналізу Збірник тестових завдань 10 клас (Академічний рівень)
У посібнику вміщено контрольні і самостійні роботи з математики для 10 класу, зміст і послідовність яких відповідають чинним програмам та підручникам для загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник адресовано вчителям та учням 10 класу. ..
13.00 грн
Алгебра і початки аналізу Контроль навчальних досягнень 11 клас (Академічний рівень)
Посібник містить завдання для самостійних і контрольних робіт з усіх тем курсу алгебри 11 класу (академічний рівень) відповідно до навальної програми та чинних підручників. Для учителів математики та учнів загальноосвітніх шкіл...
8.00 грн
Алгебра і початки аналізу Підручник для учнів 10 класу (Академічний рівень)
Шановні десятикласники! Новий предмет «Алгебра і початки аналізу», який ви розпочинаєте вивчати, містить матеріал кількох математичних наук. Хоча в назві відображено дві з них – алгебра і математичний аналіз – у ньому розглядатимуться також елементи теорії ймовірності та мате..
Уточніть у менеджера
Алгебраїчний тренажер Довідничок-помічничок 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику подано весь матеріал шкільного курсу алгебри для 7 класу у вигляді запитань і відповідей, зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. Посібник буде корисним для учителів математики, учнів 7-х класу та їхніх батьків...
25.00 грн
Геометричний тренажер 8 клас
Посібник містить увесь теоретичний матеріал з геометрії для 8 класу, поданий у вигляді запитань і відповідей. Запропоновані зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних робіт. Для учнів 8 класу та вчителів математики. ..
25.00 грн
Геометричний тренажер (запитання, відповіді, зразки розв’язання вправ) 9 клас
Посібник містить весь теоретичний матеріал з геометрії для 9 класу загальноосвітньої школи, поданий у вигляді запитань і відповідей. Запропоновані зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних робіт. Для вчителів математики й учнів 9 класу...
22.00 грн
Геометричний тренажер Довідничок-помічничок 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику подано весь матеріал шкільного курсу геометрії для 7 класу у вигляді запитань і відповідей, зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. Посібник буде корисним для учителів математики, учнів 7-х класу та їхніх батьків...
22.00 грн
Геометрія  Збірник контролю навчальних досягнень 10 клас (Академічний рівень)
Посібник містить завдання для самостійних і контрольних робіт з усіх тем курсу геометрії 10 класу (академічний рівень) відповідно до навчальної програми та чинних підручників. Контрольні роботи містять завдання 4-х рівнів складності, які відповідають критеріям оцінювання, затверджених МОН України. Д..
Уточніть у менеджера
Геометрія Збірник самостійних і контрольних робіт 11 клас (Академічний і профільний рівні)
Посібник призначений для поточного і тематичного контролів навчальних досягнень учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають геометрію за чинною програмою академічного і профільного рівнів. Посібник містить 15 самостійних, 5 контрольних робіт для академічного рівня та 8 контроль..
25.00 грн
Геометрія Збірник самостійних і контрольних робіт 10 клас (академічний рівень)
Збірник самостійних і контрольних робіт складений відповідно до чинної програми з математики і призначений для здійснення оцінювання та корекції навчальних досягнень учнів у процесі вивчення курсу геометрії 10 класу за підручником А. П. Єршової, В. В. Голобородька, О. Ф. Крижановського і С. В. Єршов..
Уточніть у менеджера
Геометрія Збірник самостійних і контрольних робіт 11 клас (академічний рівень, профільний рівень)
Збірники самостійних і контрольних робіт призначені для поточного й підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Усі роботи поділені на навчальні блоки, які відповідають основним єтапам вивчення геометрії у відповідному класі. Кожний блок містить три види самостійних робіт: на готових креслення..
22.00 грн
Математика