Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Автор
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Музика

Показати: Сортування:
Безсмертники цвітуть Пісні для старшокласників та молоді
Микола Ведмедя - відомий на Слобожанщині автор музики до збірок дитячих пісень «Козачата», «Барвінчата», «Немає України без калини», «Барвистий віночок», «Святвечір», «Веселі нотки». До нової збірки увійшли пісні для старшокласників і молоді. Для музичних керівників шкільних навчально-виховних закл..
18.00 грн
Веселкові барви Пісні для старшокласників та молоді
Микола Ведмедя - відомий на Слобожанщині автор музики до збірок дитячих пісень «Козачата», «Барвінчата», «Немає України без калини», «Барвистий віночок», «Святвечір», «Веселі нотки». До нової збірки увійшли пісні для старшокласників і молоді. Для музичних керівників шкільних навчально-виховних закл..
18.00 грн
Джаз Обробка українських мелодій та імпровізації для фортепіано
У книзі зібрано 10 мелодій, які подаються у джазовій формі. Зображення, заміна тональностей, довільні гармонічні та ритмічні відхилення створюють своєрідний експеримент, що поєднує обробки та імпровізації та теми мелодій, пісень та шлягерів українського походження. Форма виконання та емоційне забарв..
Уточніть у менеджера
Джаз Фантазії в манері свінгу для фортепіано
Ви тримаєте в руках збірник, який відкриває завісу в таємничий світ джазу. Тут кожна нота – крок на шляху досягнення гармонії, який ви пройдете, виконуючи ці композиції. Фактурна ситуація та рівень складності творів тренує вміння та навички, вдосконалює прийоми виконання джазової музики. Збірник для..
21.00 грн
Заграй, калинова сопілко! Пісенник для учнів старших класів
Збірка «Заграй, калинова сопілко!» містить пісні, які виховують любов до звичаїв і традицій українського народу, вчать поважати батьків, любити і берегти той куточок землі, де народилися. Пишатися своєю Батьківщиною. Пісенник адресований учням старших класів, музичним керівникам, вчителям, батькам,..
13.00 грн
Музичне мистецтво Конспекти уроків 5 клас НОВА ПРОГРАМА
В книзі є календарне планування і докладні розробки уроків з музики. Завдання та ігри зібрані в посібнику допоможуть виявити і розвинути творчий потенціал учнів. На диску містяться презентації до уроків...
44.90 грн
Музичне мистецтво Конспекти уроків 6 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі пропонується розгорнуте планування і докладні конспекти 34 уроків з музики. На диску є презентації уроків та додатковий матеріал. ..
44.90 грн
Музичне мистецтво Конспекти уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить оріентовні розробки 35 уроків з музичного мистецтва. У кожному уроку є елементи творчості та ігрові завдання, які сприятимуть розвитку творчого потенціалу учнів. На диску є презентації уроків...
44.90 грн
Музичне мистецтво Робочий зошит 6 клас (до підр. Кондратової) НОВА ПРОГРАМА
Мета зошита — допомогти учням засвоїти програмовий матеріал, навчити сприймати, розуміти і любити музику, а також стимулювати творчу діяльність дітей на уроках музики. Для учнів шостих класів, учителів і батьків...
15.00 грн
Мій конспект Музичне мистецтво 5 клас (за підручником Кондратової Л.) НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, що ставлять за мету надати допомогу вчителеві під час підготовки та проведення уроку. Автор пропонує орієнтовні календарне планування та конспекти 35 уроків музичного мистецтва. Узявши за основу це видання, учитель може створити власний конспект уроку...
40.00 грн
Мій конспект Музичне мистецтво 6 клас (за підручником Масол Л.) НОВА ПРОГРАМА
Посібники серії «Мій конспект» містять плани-конспекти уроків музичного мистецтва за новою програмою МОНУ та орієнтовне календарне планування. Учитель може використовувати подану тут інформацію повністю або частково — залежно від рівня навчальних досягнень учнів конкретного класу. Перфоровані аркуші..
35.00 грн
Мій конспект Музичне мистецтво 7 клас (за підручником Кондратової Л.) НОВА ПРОГРАМА
Посібники серії «Мій конспект» містять плани-конспекти уроків музичного мистецтва за новою програмою МОНУ та орієнтовне календарне планування. Учитель може використовувати подану тут інформацію повністю або частково — залежно від рівня навчальних досягнень учнів конкретного класу. Орієнтовні календа..
40.00 грн
Посібник з теорії музики англійською мовою для музичних коледжів
The Course of English for Music Colleges: Посібник з теорії музики англійською мовою для музичних коледжів, консерваторій, педагогічних університетів, інститутів культури та учнів спеціалізованих музичних шкіл. ..
60.00 грн
Програми з профільних предметів для спеціалізованих загальноосвітніх шкіл МУЗИЧНОГО ПРОФІЛЮ
Збірник програм укладено відповідно до Типового навчального плану спеціалізованих загальноосвітніх шкіл музичного профілю. Програми розроблено авторами та авторськими колективами з різних регіонів України, до складу яких увійшли вчителі, методисти, науковці, зокрема співробітники Академії педагогічн..
20.00 грн
Програми факультативних курсів та курсів за вибором для спеціалізованих загальноосвітніх шкіл МУЗИЧНОГО ПРОФІЛЮ
Збірники програм укладені відповідно до Типового навчального плану спеціалізованих загальноосвітніх шкіл музичного профілів. Програми розроблено авторами та авторськими колективами з різних регіонів України, до складу яких увійшли вчителі, методисти, науковці, зокрема співробітники Академії педагогі..
15.00 грн
Пісенник Музика серця
До посібника увійшли пісні, сповнені неповторної музичної мови, національного різнобарв'я та жанрового розмаїття, які виховують любов до рідного краю. звичаїв, традицій українського народу. Збірку адресовано дітям середнього та старшого шкільного віку, музичним керівникам, вчителям, батькам, усім ш..
16.00 грн
Робочий зошит з музичного мистецтва 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит-посібник створено за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти та чинною програмою з музичного мистецтва. Його зміст розкриває школярам видове розмаїття музики та її взаємозв’язки з іншими видами мистецтв. Форма подання матеріалу надає можливості для колективної та..
13.00 грн
Розвиток мистецьких компетентностей на уроках музичного мистецтва і художньої культури
Посібник пропонує орієнтовні конспекти уроків музичного мистецтва та художньої культури 7–9 класів, спрямовані на формування мистецьких компетентностей учнів, а також програму, зразки занять та матеріали для роботи гуртка української духовної музики. Для вчителів музичного мистецтва та художньої кул..
17.50 грн
Співуча Україна Збірник пісень
0..
30.00 грн
Твори для баяна та акордеона
Ви тримаєте в руках збірку, яка відкриває завісу в таємничий світ музики. Тут кожна нота — крок на шляху досягнення гармонії, який ви пройдете, виконуючи ці композиції. Структура та рівень складності творів тренує вміння та навички, вдосконалює прийоми виконання народної та естрадної музики. Збірка..
30.00 грн
Уроки музичного мистецтва 7-8 класи
0..
Уточніть у менеджера
Усі уроки музичного мистецтва 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Орієнтовні календарне планування та плани-конспекти 35 уроків допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власними напрацюваннями з урахуванням навчальних досягнень учнів конкретного класу...
40.00 грн
Музика