Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Основи здоров'я

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Мій конспект Основи здоров’я 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти усіх уроків курсу «Основи здоров’я» для 7 класу розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, основні поняття, обладнання та ін...
40.00 грн
Мій конспект Основи здоров’я 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений за програмою «Основи здоров’я. 5–9 класи загальноосвітніх навчальних закладів» (редакція 2015 року). Конспекти всіх уроків курсу основи здоров’я для 7 класу розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, основні поняття, обладнання тощо), ..
35.00 грн
Основи здоров'я Підручник 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Пропонований підручник відповідає чинній програмі з основ здоров’я для 7-го класу. Він складається із 4 розділів, які у свою чергу діляться на параграфи. Кожен параграф починається з рубрики «Обміркуйте й обговоріть ситуацію», яка дозволить підготувати учня до сприйняття нового матеріалу. У кінці ко..
100.00 грн
Основи здоров'я Підручник 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Пропонований підручник відповідає чинній програмі з основ здоров’я для 8-го класу. Він складається із 4 розділів, які у свою чергу діляться на параграфи. Кожен параграф починається з рубрики «Обміркуйте й обговоріть ситуацію», яка дозволить підготувати учня до сприйняття нового матеріалу. У кінці ко..
100.00 грн
Основи здоров'я Робочий зошит 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені чинною програмою з предмета «Основи здоров’я» для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний урок містить завдання різних рівнів складності. Посібник допоможе організувати вивчення нових тем, дасть можливість оцінити знання учнів, сформувати їхні..
22.00 грн
Основи здоров'я Робочий зошит 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров’я для 6 класу. Містить завдання різних рівнів складності та практичні роботи. У вкладиші подано завдання для тематичного контролю знань. Зошит призначений для учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів...
22.00 грн
Основи здоров'я Робочий зошит 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров'я для 8 класу. Містить завдання різних рівнів складності та практичні вправи.У вкладиші подано завдання для тематичного контролю знань. Зошит призначений для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів...
22.00 грн
Основи здоров'я Робочий зошит 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров’я для 9 класу. Містить завдання різних рівнів складності та практичні вправи. У вкладиші подано завдання для тематичного контролю знань. Зошит призначений для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів...
22.00 грн
Основи здоров'я Розробки уроків 9 клас
Посібник складений відповідно до чинної програми МОН України з предмета «Основи здоров’я» для 9-х класів загальноосвітніх шкіл. Він містить орієнтовне календарнотематичне планування, конспекти уроків, завдання для тематичного оцінювання. Наведено зразки практичних і самостійних робіт, представлений ..
Уточніть у менеджера
Основи здоров'я Розробки уроків 8 клас ( до підруч. Тагліної) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить розробки всіх уроків із методичними рекомендаціями щодо форм, засобів і методів навчання. У посібнику наведено необхідний теоретичний матеріал та додаткові матеріали до уроків. Електронний додаток до підручника містить календарно-тематичний план та додаткові матеріали до уроків. Пос..
20.00 грн
Основи здоровья Робочий зошит 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит містить завдання різноманітних рівней складності та практичні вправи. У вкладиші подано завдання для тематичного контролю знань...
Уточніть у менеджера
Основи здоров’я Конструктор уроку 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з основ здоров’я для 5 класу відповідно до нової програми. З їхньою допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку та здати її на перевірку. До посібника додається електронний диск, що містить додаткові матеріали до уроків, роздавальні мат..
44.90 грн
Робочий зошит з основ здоров’я 5 клас (До підруч. Беха І.) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит з друкованою основою складено відповідно до чинної програми та підручника І. Д. Бех та ін. «Основи здоров’я : підруч. для 5-го кл. загальноосвіт. навч. закл.». Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань учнів, творчі завдання. Для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальн..
17.00 грн
Робочий зошит з основ здоров’я 5 клас (До підруч. Бойченко Т.) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит з друкованою основою складено відповідно до чинної програми та підручника Бойченко Т. Є. та ін. «Основи здоров’я: підруч. для 5-го кл. загальноосв. навч. закл.». Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання. Для учнів 5 класу загальноосв..
17.00 грн
Робочий зошит з основ здоров’я 6 клас (До підруч. Беха І.) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит із друкованою основою складено відповідно до чинної програми та підручника І. Д. Беха, Т.В. Воронцової, В.С. Пономаренко, С. В. Страшко «Основи здоров’я: Підручник для 6-го класу загальноосвітніх навчальних закладів». Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі з..
16.00 грн
Робочий зошит з основ здоров’я 6 клас (До підруч. Бойченко Т.) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит із друкованою основою складено відповідно до чинної програми та підручника Т. Є. Бойченко, І. П. Василашко, С. В. Василенко, О. К. Гурська, Н. І. Гущина, Н. С. Коваль «Основи здоров’я: Підручник для 6-го класу загальноосвітніх навчальних закладів». Зошит містить завдання на відтворення..
16.00 грн
Усі уроки основи здоров'я 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить розгорнуті розробки уроків з предмета «Основи здоров’я» для 7 класу, які повністю відповідають чинній програмі. До кожного уроку підібрано цікаві інформаційні повідомлення, завдання для групової та індивідуальної роботи, проблемні ситуації. Обов’язковий елемент – валеологічні паузи:..
50.00 грн
Основи здоров'я Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми для 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Містить розробки всіх уроків, у яких докладно подано теоретичний матеріал, різноманітні завдання для поточного та тематичного контролю знань, розробки всіх практичних вправ. До посібника дода..
Тиждень з основ здоров'я 5-9 класи
До уваги читачів — найкращі сценарії, кі допоможуть у проведенні тематичного тижня основ здоров’я у 5–9 класах. До збірки включені плани (орієнтовні) тематичного тижня (як для кожної паралелі, так і загальношкільні), оригінальні позакласні заходи (КВК, вікторини, конкурси, тренінги..
Уточніть у менеджера
Усі уроки Основи здоров'я 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить розгорнуті розробки уроків з предмета «Основи здоров’я» для 8 класу, які повністю відповідають чинній програмі. До кожного уроку підібрано завдання для групової та індивідуальної роботи, проблемні ситуації, цікаві інформаційні повідомлення. Обов’язковий елемент — оздоровлювальні впр..
Експрес-контроль Основи здоров'я 9 клас
Посібник містить тестові завдання, укладені згідно з програмою з основ здоров’я для 9-го класу. Тестові роботи складаються з двох варіантів. Мета посібника — допомогти вчителю швидко перевірити рівень знань учнів. Призначено для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. ..
Конструктор уроку Основи здоров'я 5 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі на відривних сторінках подані шаблони планів-конспектів уроків і календарне планування. Кожен урок на окремій сторінці, на сторінці є місце для записів вчителя. Також в комлекті з книгою йде диск, на якому також запропоновані плани конспекти, які можна коригувати в програмі Word і створювати..
Мій конспект Основи здоров'я 5 клас (за підручником Бойченко Т. Є) НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти усіх уроків курсу основи здоров’я  для 5 класу розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (..
Мій конспект Основи здоров'я 6 клас (за підручником Бойченко Т. Є) НОВА ПРОГРАМА
"Мій конспект" – це нова серія посібників ВГ "Основа", що має на меті надати вчителеві практичну допомогу в підготовці до уроку та зекономити його час. У пропонованих розробках уроках географії для 7 класу, представлені основні компоненти уроку (тема, мета, тип, опорні поня..
Основи здоров'я Розробки уроків 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з основ здоров'я для 5 класу загальноосвітніх шкіл відповідно до чинної програми. До посібника додається електронний диск, що містить календарний план, плани-конспекти всіх уроків, допоміжні матеріали для вчителя, роздавальні матеріали для у..
Основи здоров'я Розробки уроків 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить розробки 31 уроків з фізичної культури у шостому класі. Також у книзі є календарно-тематичне планування, методичні рекомендації та дидактичні матеріали. На диску пропонується календарно-тематичне планування, презентації уроків, нетсандартні уроки та роздавальний матеріал. ..
Основи здоров’я Зошит 9 клас
Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені новою програмою з предмета «Основи здоров’я» для загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний урок містить теоретичні блоки й завдання різних рівнів складності. Посібник допоможе зорганізувати вивчення нових тем, дасть можливість оцінити знання учнів, сфор..
Основи здоров’я Конструктор уроку 8-9 клас
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з основ здоров’я для 8-9 класів відповідно до чинної програми. З їх допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку та здати її на перевірку. До посібника додається електронний диск, що містить додаткові матеріали до уроків, роздавальні мат..
Основи здоров’я Розробки уроків 9 клас (до підр. Тагліна)
Посібник укладений згідно з чинною програмою з курсу «Основи здоров’я» для 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. Плани-конспекти містять методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування,..
Тиждень основ здоров'я в школі 5-9 клас
Посібник «Предметний тиждень основ здоров’я в школі» містить методичні розробки тижня основ здоров’я в школі з 5 по 9 класи, різноманітні за формою, змістом і метою заходи, рекомендації щодо проведення заходів протягом тижня основ здоров’я в школі, матеріали для конкурс..
Основи здоров'я