Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Природознавство

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Природознавство Зошит для практичних робіт 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить 5-ть практичних занять з природознавства, які охоплюють такі теми - тіла, речовини та явища навколо нас,всесвіт, земля як планета, планета Земля як середовище життя, людина на планеті земля. Зошит схвалено Мін Освіти України..
Уточніть у менеджера
Природознавство Конструктор уроку 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з природознавства для 5-го класу відповідно до нової програми. За їх допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку та здати її на перевірку. До посібника додається електронний диск, що містить допоміжні матеріали для уроків, роздавальні м..
44.90 грн
Природознавство Практикум 5 клас НОВА ПРОГРАМА
У зошиті містяться пркатичні завдання, котрі допоможуть вчителю залучити учнів до самостійного навчання, сприятимуть розвитку пізнавальної активності школярів. ..
15.00 грн
Природознавство Робочий зошит 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит містить різноманітні завдання, міні-проекти та дослідницькі практикуми. Зошит можно використовувати як для індивідаульної так і для колективної роботи учнів. ..
31.00 грн
Природознавство Робочий зошит 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит містить різноманітні цікаві завдання різних рівнів складності: кросворди, тести, завдання на відповідність тощо. Наприкінці зошита розташований календар природи. Окрім того, видання має два додатки — практичні та семестрові контрольні роботи — а також кольорові картки з пла..
Уточніть у менеджера
Природознавство робочий зошит 5 клас ОНОВЛЕНА
Посібник складено відповідно до нової програми з природознавства, він повністю сумісний з будь-яким підручником для 5 класу. Посібник містить різноманітні завдання, цікаві досліди, кросворди, анаграми, захоплюючу додаткову інформацію. Завдання доповнені малюнками, які не залишать байдужими дітей. У ..
42.00 грн
Природознавство Розробки уроків 5 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі подані календарні плани та розробки уроків, які допоможуть вчителю організувати уроки природознавства у 5-му класі...
26.00 грн
Робочий зошит з природознавства 5 клас (До підруч. Ярошенко О.) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит із друкованою основою складений відповідно до чинної навчальної програми з курсу «Природознавство» та підручника Ярошенко О. Г., Бойко В. М. «Природознавство. 5 клас». Видання містить завдання на відтворення й закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи. Для учнів 5 класу, в..
20.00 грн
Тест-контроль природознавство 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить тестові завдання та самостійні роботи в двох варіантах, які допоможуть вчителю оцінити рівень знань учнів. Також у зошиті є вкладка з практичними роботами, виконання яких допоможе закріпити теоретичні знання. Зошит схвалено МІН ОСВІТИ України..
Уточніть у менеджера
Усі уроки природознавства 5 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику представлені докладні розробки всіх уроків з  курсу природознавства у 5 класі у чіткій послідовності та дотриманні погодинного планування згідно нової програми. Чітко прописані усі етапи уроку відповідно його мети та типу. Особливу увагу приділено різноманітності прийомів та форм навчаль..
35.00 грн
Конструктор уроку Природознавство 5 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі на відривних сторінках подані шаблони планів-конспектів уроків і календарне планування. Кожен урок на окремій сторінці, на сторінці є місце для записів вчителя. Також в комлекті з книгою йде диск, на якому також запропоновані плани конспекти, які можна коригувати в програмі Word і створювати..
Мій конспект Природознавство 5 клас (за підр. Коршевнюк Т.В.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник надає орієнтовний календарно-тематичний план, розробки усіх передбачених програмою уроків природознавства для 5-го класу, складених за підручником Коршевнюк. Задля зручності використання розробки уроків розміщені на відривних аркушах. Місце для нотатків на полях допоможе вчителю творчо вико..
Робочий зошит з природознавства 5 клас (До підруч. Коршевнюк Т.) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит із друкованою основою складений відповідно до чинної навчальної програми з курсу «Природознавство» та підручника Коршевнюк Т. В., Баштовий В. І. за заг. ред. Ярошенко О. Г. «Природознавство. 5 клас». Видання містить завдання на відтворення й закріплення знань, т..
Уточніть у менеджера
Природознавство