Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Російська мова

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Грамотей-репетитор Російська мова 6-7 клас + ДИСК
У посібнику систематизовано вивчаємий у 6-му класі програмний матеріал. Кожна тема супроводжується доступно викладеними правилами, цікавими вправами, цікавими рубриками. Зошити серії «Грамотей-репетитор» допоможуть дитині повторити і закріпити вивчені правила, провести роботу над помилками, розвинут..
Уточніть у менеджера
Грамотей-репетитор Російська мова 7-8 клас + ДИСК
У посібнику систематизовано вивчаємий у 7-му класі програмний матеріал. Кожна тема супроводжується доступно викладеними правилами, цікавими вправами, цікавими рубриками. Зошити серії «Грамотей-репетитор» допоможуть дитині повторити і закріпити вивчені правила, провести роботу над помилками, розвинут..
Уточніть у менеджера
Грамотей-репетитор Російська мова 8-9 клас + ДИСК
У посібнику систематизовано вивчаємий у 8-му класі програмний матеріал. Кожна тема супроводжується доступно викладеними правилами, цікавими вправами, цікавими рубриками. Зошити серії «Грамотей-репетитор» допоможуть дитині повторити і закріпити вивчені правила, провести роботу над помилками, розвинут..
24.90 грн
Грамотей-репетитор Російська мова 9-10 клас + ДИСК
У посібнику систематизовано вивчаємий у 9-му класі програмний матеріал. Кожна тема супроводжується доступно викладеними правилами, цікавими вправами, цікавими рубриками. Зошити серії «Грамотей-репетитор» допоможуть дитині повторити і закріпити вивчені правила, провести роботу над помилками, розвинут..
24.90 грн
Конструктор уроку Російська мова 5 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі на відривних сторінках подані шаблони планів-конспектів уроків і календарне планування. Кожен урок на окремій сторінці, на сторінці є місце для записів вчителя. Також в комлекті з книгою йде диск, на якому також запропоновані плани конспекти, які можна коригувати в програмі Word і створюв..
49.90 грн
Конструктор уроку Російська мова 6 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику запропоновані шаблони конспектів уроків з російської мови для українських шкіл (70 уроків). На диску є календарні плани, роздатковий матеріал для учнів, шаблони розробок та матеріали до уроків...
49.90 грн
Конструктор уроку Російська мова 7 клас НОВА ПРОГРАМА
..
45.00 грн
Мій конспект Російська мова 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить календарно-тематичне планування та розробки 70 уроків російської мови для 9-го класу шкіл з українською мовою начання (початок вивчення з 5-го класу), складені за новою Програмою Міносвіти України. Реалізовано основні види компетентностей: лінгвістичну, мовну, комунікативну й культу..
60.00 грн
Практичний довідник Російська мова
Довідник узагальнює основні теоретичні відомості з російської мови, передбачені програмою для 12-річної школи, а також дає можливість практично закріпити отримані знання, підготуватися до уроку, тематичної роботи, екзамену. Теоретичний матеріал викладено в основних розділах російської мови: «Фоне..
Уточніть у менеджера
Підручник Російська мова 9 клас
Підручник з російської мови для українських шкіл. Книга містить 65 занять, з яких 5 є підсумковими. Перша частина занять це теоретичний матеріал, друга частина - практика. ..
50.00 грн
Російська мова Грамотій Зошит 9 клас
Зошит допоможе Вашій дитині успішно оволодіти навичками грамотного письма, в ньому зібрані вправи на закріплення знань про орфоргафію та пунктуацію...
15.00 грн
Російська мова Збірник диктантів 5-12 класи
Сборник диктантов тематически согласован с программой для общеобразовательной школы и включает разные виды диктантов: словарные, предупредительные, пояснительные, творческие, выборочные, контрольные и др. С его помощью учитель сможет подобрать дидаткический материал к любой изучаемой теме. ..
19.90 грн
Російська мова Збірник завдань та вправ зі стилістики 10 клас
Збірник завдань і вправ з практичної та функціональної стилістики допоможе вчителю істотно урізноманітнити дидактичний матеріал уроків російської мови в 10 класі. Школярі значно збагатять словниковий запас, навчаться помічати мовні недоліки і уникати їх, розвинуть стилістичну пильність. У вправах пр..
19.50 грн
Російська мова Збірник завдань і вправ з риторики 11 клас
Збірник завдань і вправ з риторики допоможе вчителю істотно урізноманітнити дидактичний матеріал уроків російської мови в 11 класі. Школярі значно збагатять словниковий запас, сформують логічний апарат, відгострять манери поведінки в суперечці, придбають навички створення власного виступу. Робота з ..
19.50 грн
Російська мова Комплексний довідник 2013
Основне призначення даного довідника - якісна підготовка до ЗНО. Нами було розроблено цілий комплекс завдань, які допоможуть учням не тільки закріпити теоретичні знання, отримані ними під час вивчення шкільного курсу, але й засвоїти необхідні для успішного проходження ЗНО предметні вміння і навички...
Уточніть у менеджера
Російська мова Комплексний зошит для контролю знань 10 клас
Комплексний зошит містить завдання для оцінювання мовних, мовленнєвих і комунікативних знань, умінь і навичок учнів 10 класу з російської мови у школах з українською мовою навчання...
16.00 грн
Російська мова Комплексний зошит для контролю знань 11 клас (рівень стандарту)
Комплексная тетрадь для контроля знаний содержит задания для всех видов контрольных работ: тесты для оценивания языковых знаний и умений по темам, задания к текстам для аудирования, тексты для чтения молча и вопросы к ним, тексты для устных изложений всех видов. Предназначено для учащихся 11 класса ..
16.00 грн
Російська мова Конструктор уроку 10 клас (рівень стандарту)
Конструктор уроку містить шаблони для розробки уроків з достатньою кількістю форм і методів роботи й вільними місцями для запису, що дає можливість скласти свій власний сценарій уроку. Сторінки для копіювання з дидактичним матеріалом, які можна розмножити для учнів. Закладки-розділювачі для зручност..
Уточніть у менеджера
Російська мова Конструктор уроку 9 клас
Конструктор уроку містить шаблони для розробки уроків з достатньою кількістю форм і методів роботи й вільними місцями для запису, що дає можливість скласти свій власний сценарій уроку. Сторінки для копіювання з дидактичним матеріалом, які можна розмножити для учнів. Закладки-розділювачі для зручност..
44.90 грн
Російська мова Констуктор уроку 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів - конспектів усіх уроків з російської мови для учнів 5 класу шкіл з українською мовою навчання , складені відповідно до вимог чинної програми . З їх допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку і здати її на перевірку. До посібника додається електронний диск ,..
35.00 грн
Російська мова Орфографія
Незвичайний довідник, в якому замість традиційних сторіночок запропоновані наклейки, в яких міститься основна інформація. Основний матеріал по темах і правилами - всього 96 наклейок. Їх можна наклеїти на щоденник, робочий зошит і навіть на мобільний телефон...
24.00 грн
Російська мова Посібник 10 клас
Навчальний посібник створено за програмою «Російська мова 10-11 класи» (автори Н. Ф. Баландіна, К. В. Дегтярьова, С. А. Лебеденко) для загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання. Матеріал поданий у вигляді уроків, в яких об'єднані мовна і мовленнєва теми, послідовно викладено теоретичний мат..
Уточніть у менеджера
Російська мова Посібник 9 клас
Навчальний посібник створено за програмою «Російська мова 5-9 класи» (автори Н. Ф. Баландіна, К. В. Дегтярьова, С. А. Лебеденко) для загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання. Матеріал поданий у вигляді уроків, в яких об'єднані мовна і мовленнєва теми, послідовно викладено теоретичний матер..
35.00 грн
Російська мова Правопис: орфографія і пунктуація 5-11 клас
0..
Уточніть у менеджера
Російська мова Пунктуація
Незвичайний довідник, в якому замість традиційних сторіночок запропоновані наклейки, в яких міститься основна інформація. Основний матеріал по темах і правилами - всього 96 наклейок. Їх можна наклеїти на щоденник, робочий зошит і навіть на мобільний телефон...
24.00 грн
Російська мова Підручник 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Підручник відповідає програмі з російської мови для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою...
90.00 грн
Російська мова Підручник 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Підручник відповідає програмі з російської мови для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою...
90.00 грн
Російська мова Розвиток ситуативного мовлення 7-9 клас
Даний посібник є доповненням до підручників «Російська мова» для 7-9 класів шкіл з українською мовою навчання, але може бути успішно використана і в школах з російською мовою навчання, оскільки обидві програми об'єднує їх комунікативна спрямованість. Основу посібника складають тематично підібрані те..
19.90 грн
Російська мова Розвиток ситуативного мовлення 5-6 клас
Даний посібник є доповненням до підручників «Російська мова» для 5-6 класів шкіл з українською мовою навчання, але може бути успішно використана і в школах з російською мовою навчання, оскільки обидві програми об'єднує їх комунікативна спрямованість. Основу посібника складають тематично підібрані те..
19.90 грн
Російська мова Розробки уроків 10 клас
Видання містить розробки уроків для 10 класу за програмою «Російська мова 10-11 класи» для шкіл з українською мовою навчання. Автори пропонують календарне планування та конспекти 35 різнопланових уроків: вивчення нового матеріалу, комбіновані, розвитку мовлення, контрольні роботи. Призначено для вчи..
29.50 грн
Російська мова