Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Російська мова

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Всі уроки російської мови 6 клас (укр школа) I семестр
..
40.00 грн
Всі уроки російської мови 6 клас (укр школа) ІI семестр
..
40.00 грн
Грамотей-репетитор Російська мова 6-7 клас + ДИСК
У посібнику систематизовано вивчаємий у 6-му класі програмний матеріал. Кожна тема супроводжується доступно викладеними правилами, цікавими вправами, цікавими рубриками. Зошити серії «Грамотей-репетитор» допоможуть дитині повторити і закріпити вивчені правила, провести роботу над помилками, розвинут..
Уточніть у менеджера
Грамотей-репетитор Російська мова 7-8 клас + ДИСК
У посібнику систематизовано вивчаємий у 7-му класі програмний матеріал. Кожна тема супроводжується доступно викладеними правилами, цікавими вправами, цікавими рубриками. Зошити серії «Грамотей-репетитор» допоможуть дитині повторити і закріпити вивчені правила, провести роботу над помилками, розвинут..
Уточніть у менеджера
Грамотей-репетитор Російська мова 8-9 клас + ДИСК
У посібнику систематизовано вивчаємий у 8-му класі програмний матеріал. Кожна тема супроводжується доступно викладеними правилами, цікавими вправами, цікавими рубриками. Зошити серії «Грамотей-репетитор» допоможуть дитині повторити і закріпити вивчені правила, провести роботу над помилками, розвинут..
24.90 грн
Грамотей-репетитор Російська мова 9-10 клас + ДИСК
У посібнику систематизовано вивчаємий у 9-му класі програмний матеріал. Кожна тема супроводжується доступно викладеними правилами, цікавими вправами, цікавими рубриками. Зошити серії «Грамотей-репетитор» допоможуть дитині повторити і закріпити вивчені правила, провести роботу над помилками, розвинут..
24.90 грн
Конструктор уроку Російська мова 5 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі на відривних сторінках подані шаблони планів-конспектів уроків і календарне планування. Кожен урок на окремій сторінці, на сторінці є місце для записів вчителя. Також в комлекті з книгою йде диск, на якому також запропоновані плани конспекти, які можна коригувати в програмі Word і створюв..
49.90 грн
Конструктор уроку Російська мова 6 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику запропоновані шаблони конспектів уроків з російської мови для українських шкіл (70 уроків). На диску є календарні плани, роздатковий матеріал для учнів, шаблони розробок та матеріали до уроків...
49.90 грн
Конструктор уроку Російська мова 7 клас НОВА ПРОГРАМА
..
45.00 грн
Мій конспект Російська мова 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить календарно-тематичне планування та розробки 70 уроків російської мови для 9-го класу шкіл з українською мовою начання (початок вивчення з 5-го класу), складені за новою Програмою Міносвіти України. Реалізовано основні види компетентностей: лінгвістичну, мовну, комунікативну й культу..
60.00 грн
Практичний довідник Російська мова
Довідник узагальнює основні теоретичні відомості з російської мови, передбачені програмою для 12-річної школи, а також дає можливість практично закріпити отримані знання, підготуватися до уроку, тематичної роботи, екзамену. Теоретичний матеріал викладено в основних розділах російської мови: «Фоне..
Уточніть у менеджера
Підручник Російська мова 9 клас
Підручник з російської мови для українських шкіл. Книга містить 65 занять, з яких 5 є підсумковими. Перша частина занять це теоретичний матеріал, друга частина - практика. ..
50.00 грн
Російська мова Грамотій Зошит 9 клас
Зошит допоможе Вашій дитині успішно оволодіти навичками грамотного письма, в ньому зібрані вправи на закріплення знань про орфоргафію та пунктуацію...
15.00 грн
Російська мова Збірник диктантів 5-12 класи
Сборник диктантов тематически согласован с программой для общеобразовательной школы и включает разные виды диктантов: словарные, предупредительные, пояснительные, творческие, выборочные, контрольные и др. С его помощью учитель сможет подобрать дидаткический материал к любой изучаемой теме. ..
19.90 грн
Російська мова Збірник завдань та вправ зі стилістики 10 клас
Збірник завдань і вправ з практичної та функціональної стилістики допоможе вчителю істотно урізноманітнити дидактичний матеріал уроків російської мови в 10 класі. Школярі значно збагатять словниковий запас, навчаться помічати мовні недоліки і уникати їх, розвинуть стилістичну пильність. У вправах пр..
19.50 грн
Російська мова Збірник завдань і вправ з риторики 11 клас
Збірник завдань і вправ з риторики допоможе вчителю істотно урізноманітнити дидактичний матеріал уроків російської мови в 11 класі. Школярі значно збагатять словниковий запас, сформують логічний апарат, відгострять манери поведінки в суперечці, придбають навички створення власного виступу. Робота з ..
19.50 грн
Російська мова Комплексний довідник 2013
Основне призначення даного довідника - якісна підготовка до ЗНО. Нами було розроблено цілий комплекс завдань, які допоможуть учням не тільки закріпити теоретичні знання, отримані ними під час вивчення шкільного курсу, але й засвоїти необхідні для успішного проходження ЗНО предметні вміння і навички...
Уточніть у менеджера
Російська мова Комплексний зошит для контролю знань 10 клас
Комплексний зошит містить завдання для оцінювання мовних, мовленнєвих і комунікативних знань, умінь і навичок учнів 10 класу з російської мови у школах з українською мовою навчання...
16.00 грн
Російська мова Комплексний зошит для контролю знань 11 клас (рівень стандарту)
Комплексная тетрадь для контроля знаний содержит задания для всех видов контрольных работ: тесты для оценивания языковых знаний и умений по темам, задания к текстам для аудирования, тексты для чтения молча и вопросы к ним, тексты для устных изложений всех видов. Предназначено для учащихся 11 класса ..
16.00 грн
Російська мова Конструктор уроку 10 клас (рівень стандарту)
Конструктор уроку містить шаблони для розробки уроків з достатньою кількістю форм і методів роботи й вільними місцями для запису, що дає можливість скласти свій власний сценарій уроку. Сторінки для копіювання з дидактичним матеріалом, які можна розмножити для учнів. Закладки-розділювачі для зручност..
Уточніть у менеджера
Російська мова Конструктор уроку 9 клас
Конструктор уроку містить шаблони для розробки уроків з достатньою кількістю форм і методів роботи й вільними місцями для запису, що дає можливість скласти свій власний сценарій уроку. Сторінки для копіювання з дидактичним матеріалом, які можна розмножити для учнів. Закладки-розділювачі для зручност..
44.90 грн
Російська мова Констуктор уроку 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів - конспектів усіх уроків з російської мови для учнів 5 класу шкіл з українською мовою навчання , складені відповідно до вимог чинної програми . З їх допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку і здати її на перевірку. До посібника додається електронний диск ,..
35.00 грн
Російська мова Орфографія
Незвичайний довідник, в якому замість традиційних сторіночок запропоновані наклейки, в яких міститься основна інформація. Основний матеріал по темах і правилами - всього 96 наклейок. Їх можна наклеїти на щоденник, робочий зошит і навіть на мобільний телефон...
24.00 грн
Російська мова Посібник 10 клас
Навчальний посібник створено за програмою «Російська мова 10-11 класи» (автори Н. Ф. Баландіна, К. В. Дегтярьова, С. А. Лебеденко) для загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання. Матеріал поданий у вигляді уроків, в яких об'єднані мовна і мовленнєва теми, послідовно викладено теоретичний мат..
Уточніть у менеджера
Російська мова Посібник 9 клас
Навчальний посібник створено за програмою «Російська мова 5-9 класи» (автори Н. Ф. Баландіна, К. В. Дегтярьова, С. А. Лебеденко) для загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання. Матеріал поданий у вигляді уроків, в яких об'єднані мовна і мовленнєва теми, послідовно викладено теоретичний матер..
35.00 грн
Російська мова Правопис: орфографія і пунктуація 5-11 клас
0..
Уточніть у менеджера
Російська мова Пунктуація
Незвичайний довідник, в якому замість традиційних сторіночок запропоновані наклейки, в яких міститься основна інформація. Основний матеріал по темах і правилами - всього 96 наклейок. Їх можна наклеїти на щоденник, робочий зошит і навіть на мобільний телефон...
24.00 грн
Російська мова Підручник 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Підручник відповідає програмі з російської мови для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою...
90.00 грн
Російська мова Підручник 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Підручник відповідає програмі з російської мови для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою...
90.00 грн
Російська мова Розвиток ситуативного мовлення 7-9 клас
Даний посібник є доповненням до підручників «Російська мова» для 7-9 класів шкіл з українською мовою навчання, але може бути успішно використана і в школах з російською мовою навчання, оскільки обидві програми об'єднує їх комунікативна спрямованість. Основу посібника складають тематично підібрані те..
19.90 грн
Російська мова