Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Трудове навчання

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Витинанки Уроки і заняття гуртка
У посібнику розкривається поняття про витинанку, історія її виникнення, різноманітні техніки та матеріали. Надаються поради щодо виготовлення витинанки в різних техніках. Вміщено зразки конспектів занять різних та галерея витинанок з досвіду роботи зразкового художнього колективу народних ремесел &l..
15.00 грн
Декупаж
Декупаж — проста, але дуже ефективна техніка декорування. Видавництво АССА випустило нову книгу в серії Ukrhandmade, присвячену цьому сучасному напрямку мистецтва. У виданні детально розглянуті матеріали і різні техніки. Читач дізнається про кракелюрні лаки, клеї для декупажу, шелаки, гуміарабіки, б..
30.00 грн
Квіти в різних техніках
Квіти, зроблені своїми руками, володіють особливою красою та оригінальністю. Видавництво АССА в серії Ukrhandmade пропонує довідник по створенню квітів з різних матеріалів. Автор книги поділиться зі своїми читачами секретами виготовлення флористичних елементів із тканини, шкіри, стрічок і фоамірана...
30.00 грн
Мій конспект Трудове навчання (хлопці) 5 клас (до підручника Терещук Б. М) НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» - серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві при підготовці до уроку. Конспекти всіх уроків трудового навчання розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку» уроку (мету, обладнання, основні поняття тощо), стислий опис кожного..
20.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 8 клас Блок 1 НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти уроків курсу трудового навчання для 8 класу розміщені на окремих аркушах, містять стислий опис кожного етапу, завдання для перевірки, актуалізації та закріплення знань учнів. Ві..
35.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 9 клас Блок 1
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Розробки всіх уроків курсу трудового навчання для 9 класу створені на підставі комплексного підходу. Посібник розкриває такі теми: Основи матеріалознавства. Технологія вироблення ко..
45.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 9 клас Блок 2
Розробки уроків розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, основні поняття, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо. Також передбачено місце для власних записів учителя, що зробить розробку заняття по-с..
40.00 грн
Народна лялька 5-6 клас
Посібник складено відповідно до чинної програми трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Формат посібника — це альбом з роз’ємними листками, які зручно використовувати на уроках як роздатковий матеріал для самостійної роботи учнів. Альбом містить інструкційні картки для практични..
25.00 грн
Народна лялька з одного шматка тканини 5-6 клас
Посібник укладено відповідно до оновленої програми з трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Формат посібника — це альбом з роз’ємними листками, які зручно використовувати на уроках як роздатковий матеріал для самостійної роботи учнів. Видання містить інструктивні картки для пра..
23.00 грн
Народна лялька на кукурудзяному качані 5-6 клас
Посібник складено відповідно до чинної програми з трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Формат видання — це альбом з роз’ємними аркушами, які зручно використовувати на уроках як роздатковий матеріал для самостійної роботи учнів. Інструкційні картки містять короткий покроковий ..
32.00 грн
Народна лялька подільська Інструкційні картки 5-6 клас
Пропонований посібник, автором якого є відома майстриня, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України, учитель-методист А. Ф. Шушкевич, містить матеріал, що відповідає чинній програмі з трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Формат посібника — альбом із роз..
37.00 грн
Народна лялька Технологія виготовлення
Навчально-методичний посібник підготовлений за програмою варіативного модуля «Технологія виготовлення української народної ляльки-оберега» до навчальної програми «Технології » 10-11 класи. Посібник стисло охоплює основні методичні рекомендації щодо організації та проведення уроків, містить інструкці..
70.00 грн
Творчий проект 7–8 клас
Ці зошити призначено для вивчення учнями розділів програм, пов'язанних із проектуванням та виготовленням виробів із конструкційних матеріалів на уроках трудового навчання. За їх допомогою учні набуватимуть проектного досвіду та суттєво зекономлять час на оформленні пояснювальної записки до проек..
15.00 грн
Трудове навчання Технологія оздоблення виробів геометричним різьбленням 7-9 клас (варіат.модуль)
Посібник створений відповідно до нової редакції програми з трудового навчання. Він присвячений питанням реалізації змісту варіативного модуля програми «Технологія оздоблення виробів геометричним різьбленням», що стане безперечним помічником учителя для здійснення підготовки до уроків і..
Уточніть у менеджера
Трудове навчання Альбом об’єкти технологічної діяльності Обслуговуючі види праці 6 клас
Навчально-методичний посібник з об’єктами технологічної діяльності розроблений відповідно до чинної програми з трудового навчання для 6 класів (обслуговуючі види праці). Альбом адресований учням закладів загальної середньої освіти, учителям трудового навчання і технологій...
34.00 грн
Трудове навчання Робочий зошит 5 клас
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми. Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 5 класу (..
25.00 грн
Трудове навчання Робочий зошит 6 клас
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми. Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 6 класу (..
25.00 грн
Трудове навчання Робочий зошит 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми. Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 6 класу (..
25.00 грн
Трудове навчання Робочий зошит 7 клас
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми. Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 7 класу (..
25.00 грн
Трудове навчання Робочий зошит 8 клас
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми. Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 8 класу (..
25.00 грн
Трудове навчання Розробки уроків 9 клас (інваріантний модуль)
Посібник укладений згідно з чинною навчальною програмою з курсу «Трудове навчання» для 9 класу 11-річної школи. Видання містить календарно-тематичне планування та розробки занять інваріантної частини програми. У посібнику подані також практичні заняття, які дають можливість закріпити отр..
Уточніть у менеджера
Трудове навчання Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику вміщено розробки уроків відповідно до чинної програми «Трудове навчання» для 7 класу. Він також містить орієнтовне тематичне планування та розробку варіативного модуля «Технологія виготовлення виробів, в’язаних гачком». Для вчителів трудового навчання 7 класу...
35.00 грн
Трудове навчання Технологія виготовлення виробів, плетених гачком 7 клас (інвар. модуль) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить розробки 16 уроків з трудового навчання. Також у книзі представлені практичні заняття, які сприятимуть закріпленню знань...
29.50 грн
Трудове навчання Технологія виготовлення дерев’яної іграшки 5-6 клас
Посібник створено відповідно до нової редакції програми з трудового навчання. Він присвячений питанням реалізації змісту варіативного модуля «Технологія виготовлення дерев’яної іграшки», тож стане надійною опорою для вчителя в ході підготовки до уроків та під час роботи з учнями. Й..
Уточніть у менеджера
Трудове навчання Технологія плетіння з лози 7–9 класи
Посібник створений відповідно до навчальної програми «Трудове навчання 5–9 класи Нова редакція Варіативний модуль «Технологія плетіння з лози (7–9 класи)», рекомендованої Міністерством освіти і науки України (лист від 27.08.10 № 1/11-8205). У ньому наведено орієнтовний ..
23.00 грн
Трудове навчання у 5-9 класах – обов’язковий блок № 1, 3 (Хлопці)
У посібнику стисло подано основні відомості про урок як основну організаційну форму трудового навчання, а також розкривається зміст розділів: основи матеріалознавства та технологія виготовлення виробів, що передбачені для засвоєння у кожному блоці обов’язкової для вивчення складової програми. ..
35.00 грн
Усі уроки технологій 10-11 клас (варіант. модуль)
Навчальний посібник містить теоретичні та практичні відомості з варіативних модулів «Технологія дизайну предметів інтер’єру» та «Технологія виготовлення макетів малих архітектурних споруд. Учитель на свій розсуд, враховуючи реальні навчальні можливості учнів, може підбирати власні та варіювати запро..
Уточніть у менеджера
Усі уроки технологій 10–11 класи Книга 1 НОВА ПРОГРАМА
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Основи підприємницької діяльності», «Основи автоматикиі робототехніки», «Креслення». Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на з..
75.00 грн
Усі уроки технологій 10–11 класи Книга 2 НОВА ПРОГРАМА
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Дизайн предметів інтер’єру», «Кулінарія», «Комп’ютерне проектування». Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на засадах компетен..
75.00 грн
Усі уроки технологій 10–11 класи Книга 3 НОВА ПРОГРАМА
У посібнику розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів «Техніки декоративно-ужиткового мистецтва», «Дизайн сучасного одягу», «Краса та здоров’я», «Ландшафтний дизайн». Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими т..
80.00 грн
Трудове навчання