Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Трудове навчання

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
В'язання гачком. Ткацтво Практикум вчителя праці
Пропонований посібник містить стислий виклад теоретичних аспектів таких видів декоративно-ужиткового мистецтва, як в’язання гачком і ткацтво, інструкційні рекомендації щодо виконання практичних завдань, рисунки, поради для педагогів і школярів...
17.00 грн
В'язання спицями Практикум вчителя праці
Пропонований посібник містить теоретичні відомості про властивості й види пряжі, спиць, петель, інструкційні матеріали щодо в’язання спицями, схеми в’язання різноманітних деталей, швів, відомості про волого-теплову обробку в’язаних виробів, перелік рекомендованої літератури з в’язання спицями...
17.00 грн
Витинанки Уроки і заняття гуртка
У посібнику розкривається поняття про витинанку, історія її виникнення, різноманітні техніки та матеріали. Надаються поради щодо виготовлення витинанки в різних техніках. Вміщено зразки конспектів занять різних та галерея витинанок з досвіду роботи зразкового художнього колективу народних ремесел &l..
15.00 грн
Декупаж
Декупаж — проста, але дуже ефективна техніка декорування. Видавництво АССА випустило нову книгу в серії Ukrhandmade, присвячену цьому сучасному напрямку мистецтва. У виданні детально розглянуті матеріали і різні техніки. Читач дізнається про кракелюрні лаки, клеї для декупажу, шелаки, гуміарабіки, б..
30.00 грн
Квіти в різних техніках
Квіти, зроблені своїми руками, володіють особливою красою та оригінальністю. Видавництво АССА в серії Ukrhandmade пропонує довідник по створенню квітів з різних матеріалів. Автор книги поділиться зі своїми читачами секретами виготовлення флористичних елементів із тканини, шкіри, стрічок і фоамірана...
30.00 грн
Макраме Практикум вчителя праці
Пропонований посібник «Макраме» містить стислий виклад теоретичних основ макраме та інструкції до виконання практичних завдань, послідовність виконання певних трудових процесів, рисунки, рекомендації, поради для вчителя та учнів...
17.00 грн
Мій конспект Трудове навчання (дівчата) 5 клас (до підручника Ходзицької) НОВА ПРОГРАМА
Видання "Мій конспект" — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку...
20.00 грн
Мій конспект Трудове навчання (хлопці) 5 клас (до підручника Терещук Б. М) НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» - серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві при підготовці до уроку. Конспекти всіх уроків трудового навчання розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку» уроку (мету, обладнання, основні поняття тощо), стислий опис кожного..
20.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 7 клас Блок 1 НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу трудового навчання для 7 класу розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, основні поняття, обладнання тощо)..
35.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 8 клас Блок 1 НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти уроків курсу трудового навчання для 8 класу розміщені на окремих аркушах, містять стислий опис кожного етапу, завдання для перевірки, актуалізації та закріплення знань учнів. Ві..
35.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 8 клас Блок 2 НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти уроків курсу трудового навчання для 8 класу розміщені на окремих аркушах, містять стислий опис кожного етапу, завдання для перевірки, актуалізації та закріплення знань учнів. Ві..
30.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 9 клас Блок 1
Видання «Мій конспект» — серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Розробки всіх уроків курсу трудового навчання для 9 класу створені на підставі комплексного підходу. Посібник розкриває такі теми: Основи матеріалознавства. Технологія вироблення ко..
45.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 9 клас Блок 2
Розробки уроків розміщені на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену «шапку уроку» (мета, основні поняття, обладнання тощо), стислий опис кожного етапу, завдання для актуалізації та закріплення тощо. Також передбачено місце для власних записів учителя, що зробить розробку заняття по-с..
40.00 грн
Народна лялька 5-6 клас
Посібник складено відповідно до чинної програми трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Формат посібника — це альбом з роз’ємними листками, які зручно використовувати на уроках як роздатковий матеріал для самостійної роботи учнів. Альбом містить інструкційні картки для практични..
25.00 грн
Народна лялька з одного шматка тканини 5-6 клас
Посібник укладено відповідно до оновленої програми з трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Формат посібника — це альбом з роз’ємними листками, які зручно використовувати на уроках як роздатковий матеріал для самостійної роботи учнів. Видання містить інструктивні картки для пра..
23.00 грн
Народна лялька на кукурудзяному качані 5-6 клас
Посібник складено відповідно до чинної програми з трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Формат видання — це альбом з роз’ємними аркушами, які зручно використовувати на уроках як роздатковий матеріал для самостійної роботи учнів. Інструкційні картки містять короткий покроковий ..
32.00 грн
Народна лялька Технологія виготовлення
Навчально-методичний посібник підготовлений за програмою варіативного модуля «Технологія виготовлення української народної ляльки-оберега» до навчальної програми «Технології » 10-11 класи. Посібник стисло охоплює основні методичні рекомендації щодо організації та проведення уроків, містить інструкці..
70.00 грн
Печворк Практикум вчителя праці
Пропонований посібник містить стислий виклад теоретичних основ печворку та рекомендацій для практичних завдань, методичні поради для вчителя, рисунки, фотографії готових виробів, інструкційні карти на виготовлення виробів клаптиковою технікою...
17.00 грн
Творчий проект 7–8 клас
Ці зошити призначено для вивчення учнями розділів програм, пов'язанних із проектуванням та виготовленням виробів із конструкційних матеріалів на уроках трудового навчання. За їх допомогою учні набуватимуть проектного досвіду та суттєво зекономлять час на оформленні пояснювальної записки до проек..
15.00 грн
Трудове навчання Технологія оздоблення виробів геометричним різьбленням 7-9 клас (варіат.модуль)
Посібник створений відповідно до нової редакції програми з трудового навчання. Він присвячений питанням реалізації змісту варіативного модуля програми «Технологія оздоблення виробів геометричним різьбленням», що стане безперечним помічником учителя для здійснення підготовки до уроків і..
Уточніть у менеджера
Трудове навчання Плани-конспекти уроків 6 клас (інваріантний модуль) НОВА ПРОГРАМА
В книзі запропоновані розробки уроків з трудового навчання для дівчат згідно нової програми, інваріантний модуль.На диску є розробки уроків, шаблони занять та роздавальний матеріал...
27.50 грн
Трудове навчання Плани-конспекти уроків 7 клас (інваріантний модуль) НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми з курсу «Трудове навчання» для 7 класу. Видання містить розробки занять інваріантної частини програми. У посібнику представлені також практичні заняття, які дають можливість закріпити отримані знання дослідним шляхом. До посібника додається с..
35.00 грн
Трудове навчання Робочий зошит 5 клас
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми. Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 5 класу (..
25.00 грн
Трудове навчання Робочий зошит 6 клас
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми. Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 6 класу (..
25.00 грн
Трудове навчання Робочий зошит 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми. Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 6 класу (..
25.00 грн
Трудове навчання Робочий зошит 7 клас
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми. Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 7 класу (..
25.00 грн
Трудове навчання Робочий зошит 8 клас
Зошит для проектування з трудового навчання укладений відповідно до вимог оновленої програми. Його структура відображає етапи проектування, які виконують учні під керівництвом педагога. Також у зошиті подано зразки готових учнівських проектів. Посібник рекомендований до використання учнями 8 класу (..
25.00 грн
Трудове навчання Розробки уроків  9 клас (інваріантний модуль)
Посібник укладений згідно з чинною навчальною програмою з курсу «Трудове навчання» для 9 класу 11-річної школи. Видання містить календарно-тематичне планування та розробки занять інваріантної частини програми. У посібнику подані також практичні заняття, які дають можливість закріпити отр..
Уточніть у менеджера
Трудове навчання Розробки уроків 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику вміщено розробки уроків відповідно до чинної програми «Трудове навчання» для 7 класу. Він також містить орієнтовне тематичне планування та розробку варіативного модуля «Технологія виготовлення виробів, в’язаних гачком». Для вчителів трудового навчання 7 класу...
35.00 грн
Трудове навчання Технологія виготовлення виробів, плетених гачком 7 клас (інвар. модуль) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить розробки 16 уроків з трудового навчання. Також у книзі представлені практичні заняття, які сприятимуть закріпленню знань...
29.50 грн
Трудове навчання