Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Українська література

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Українська література
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу української літератури, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосер..
33.00 грн
«Жива душа поетова святая...». Сценарії виховних заходів, присвячених життю і творчості Т. Шевченка
За допомогою цієї збірки сценаріїв вчитель зможе провести позакласні заходи присвячені шевченківським дням у школі, також використовувати сценарії можна і при проведенні уроків з української літератури. ..
25.00 грн
В історію крилатих висловів
У книзі пропонуються плани-конспекти занять, календарні плани і програма для роботи гуртка з української мови та літератури для 6-го класу. Окрім розробок занять книга містить завдання для самостійної роботи учнів. Книга схвалена Мін Освіти України. ..
48.00 грн
Вивчення творчості Григора Тютюнника в школі 5–11 класи
Посібник містить теоретичний матеріал про життєвий і творчий шлях відомого українського письменника-новеліста Григора Тютюнника. Основну увагу приділено програмовим творам ("Дивак", "Климко", "Зав'язь", "Три зозулі з поклоном"), проаналізовано також твори для позакласного читання. Пропоновані методи..
20.00 грн
Вивчення творчості Ольги Кобилянської в школі
Посібник узагальнює досвід дослідницької, творчо-пошукової, навчальної роботи за творчістю Ольги Кобилянської. Систематизований у ньому матеріал допоможе краще зрозуміти внутрішні світовідчуття письменниці, її захоплення, переживання, душевний неспокій крізь призму творчої, автобіографічної, мемуарн..
35.00 грн
Виразне читання  Книжка для вчителя 10 клас
У посібнику представлено теоретичний і практичний матеріал для викладання в загальноосвітній школі курсу за вибором "Виразне читання", рекомендованого МОН України (лист № 1/11-3632 від 30. 04. 2010 р.). Пропонована автором методика має на меті зруйнувати наявний серед багатьох школярів стереотип – м..
55.00 грн
Виразне читання  Хрестоматія 10 клас
До хрестоматії ввійшли вправи на тренування мовленнєвого дихання, голосу, дикції, тексти для складання мовленнєвої партитури, уривки з художніх творів українських та зарубіжних письменників для формування навичок виразного читання епічних, поетичних, драматичних, публіцистичних текстів, а також байо..
33.00 грн
Виховні заходи, уроки української літератури Розстріляне безсмертя 10-11 класи
До посібника ввійшли матеріали з вивчення творчості українських письменників, які свого часу зазнали «розстріляності» свого таланту: когось із них було арештовано і заслано в сталінські табори, хтось покінчив життя самогубством, когось розстріляли, хтось змушений був жити в еміграції, когось довгий ..
25.00 грн
Кобзар Повне видання
Світ давно визнав неперевершеність творчого доробку великого українського Кобзаря — Тараса Григоровича Шевченка. Геніальність митця народилась із національного болю і вселюдської мрії про щастя. Ми тримаємо в руках книжку, яка, за словами І. Франка, «відкрила немов новий світ поезії, виб..
Уточніть у менеджера
Конструктор уроку Українська література 6 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику запропоновані шаблони конспектів уроків з української літератури (70 уроків). На диску є календарні плани, роздатковий матеріал для учнів, шаблони розробок та матеріали до уроків...
49.90 грн
Конструктор уроку Українська література 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх 70 уроків з української літератури. За їх допомогою вчитель швидко може створити власну розробку уроку і здати її на перевірку...
44.90 грн
Матеріали до навчально-виховних занять Степан Бандера
Видання містить розділи, що розкривають віхи життєпису С. Бандери та його родини, подає розробки навчально-виховних занять і позакласних заходів, тексти для роботи на уроках української мови, добірку диктантів й переказів. Окрім того, посібник пропонує низку творчих робіт старшокласників, де висловл..
31.00 грн
Матеріали до навчально-виховних занять Іван Мазепа
Видання містить розділи, що розкривають віхи життя Івана Мазепи, його місце і роль в українському державотворенні. Книжка подає розробки навчально-виховних занять і позакласних заходів, добірку диктантів і переказів. Для учителів-предметників, класних керівників та виховників загальноосвітніх навчал..
30.00 грн
Матеріали до навчально-виховних занять Роман Шухевич
Видання містить розділи, що розкривають віхи життя Романа Шухевича, його шлях від бойовика Української військової організації до Головного Командира Української Повстанської Армії, подає розробки навчально-виховних занять і позакласних заходів, добірку диктантів і переказів. Для учителів-предметникі..
44.00 грн
Мій конспект Українська література 5 клас (за підручником Л. Т. Коваленко) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури за новою програмою 5 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, контрольних робіт. Запроп..
30.00 грн
Мій конспект Українська література 6 клас (за підручником О. М. Авраменка) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 6 класу (за підручником О. М. Авраменка), затвердженою Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю..
40.00 грн
Мій конспект Українська література 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури за новою програмою 7 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, контрольних робіт. Запроп..
45.00 грн
Мій конспект Українська література 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури за новою програмою для 8 класу 11-річної школи. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, тематичного оцінювання. Запропоновані розробки містять е..
45.00 грн
Мій конспект Українська література 9 клас І семестр НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для I семестру 9 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2015, 2016, 2017 рр. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положе..
Уточніть у менеджера
Мій конспект Українська література 9 клас ІІ семестр НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для II семестру 9 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2015, 2016, 2017 рр. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з полож..
Уточніть у менеджера
Професія – вчитель літератури Словник-довідник
У словнику-довіднику представлено літературознавчі терміни та історико-літературні поняття, що допоможуть учителеві літератури розібратися в складних колізіях світового літературного процесу, поглибити уявлення про досягнення сучасної методичної науки, перевірити власні знання, а також дізнатися про..
25.00 грн
Т.Г.Шевченко Життя і творчість у запитаннях та відповідях
У книзі зібрано безліч завдань - кросвордів, вікторин, ребусів, які охоплюють все життя і творчість відомого українського письменника Т.Г.Шевченка. Запропоновані завдання вчителя можуть використовувати під час уроків української літератури, при підготовці учнів до конкурсів та олімпіад. На всі завда..
50.00 грн
Тест-контроль Українська література 10 клас
Посібник призначений для тематичного та поточного контролю навчальних досягнень учнів 10 класу з української літератури. Завдання укладено відповідно до вимог чинної програми 11-річної школи (академічний рівень) та методичних рекомендацій щодо використання тестових технологій у процесі вивчення укра..
14.00 грн
Тестовий контроль з української літератури 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів з української літератури в 5 класі за 12-бальною шкалою. Тематичний розподіл навчального матеріалу на 5 робіт відповідає вимогам чинної програми. Для вчителів української літератури та учнів 5 класу..
14.00 грн
Тестовий контроль з української літератури 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів з української літератури в 6 класі. Завдання складено відповідно до вимог чинної програми та методичних рекомендацій щодо використання тестових технологій у процесі вивчення української літератури. Для учнів 6 класу та вчителів української..
14.00 грн
Тестовий контроль з української літератури 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів з української літератури в 7 класі. Завдання складено відповідно до вимог чинної програми та методичних рекомендацій щодо використання тестових технологій у процесі вивчення української літератури. Для учнів 7 класу та вчителів української..
14.00 грн
Традиційні та нестандартні уроки з української мови і літератури 7 клас
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування курсів "Українська мова" та "Українська література" для 7 класу 12-річної школи, уроки зв'язного мовлення, тематичні контрольні роботи з мови, уроки виразного читання, позакласного читання, тематичні оцінювання з літ..
27.00 грн
Українська література Демонстраційні картки 6 клас
Комплект карток сформовано відповідно до чинної програми з української літератури. Він містить 32 демонстраційні картки й охоплює наочний матеріал за кожною із тем, що вивчаються протягом навчального року в 6 класі. На картках представлено репродукції класичних творів живопису та книжкової графіки. ..
120.00 грн
Українська література Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит дозволяє проводити протягом навчального року всі контрольні роботи, передбачені програмою, не залучаючи жодних інших посібників. Завдання розроблено у форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Зошит для учнів містить тестові завдання для контрольних і самостійних робіт. Інтернет-підтримка ро..
20.00 грн
Українська література Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Комплект складається з посібника для учнів, посібника для вчителя і інтернет-підтримки. Посібник для учнів містить завдання для оцінювання мовних, мовленнєвих і комунікативних знань, умінь і навичок учнів 8 класу з української мови. Посібник для вчителя (безкоштовний додаток) містить матеріал для пр..
20.00 грн
Українська література