Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Українська література

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Українська література
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу української літератури, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник надає можливість самостійно систематизувати знання, зосер..
38.00 грн
«Жива душа поетова святая...». Сценарії виховних заходів, присвячених життю і творчості Т. Шевченка
За допомогою цієї збірки сценаріїв вчитель зможе провести позакласні заходи присвячені шевченківським дням у школі, також використовувати сценарії можна і при проведенні уроків з української літератури. ..
25.00 грн
В історію крилатих висловів
У книзі пропонуються плани-конспекти занять, календарні плани і програма для роботи гуртка з української мови та літератури для 6-го класу. Окрім розробок занять книга містить завдання для самостійної роботи учнів. Книга схвалена Мін Освіти України. ..
48.00 грн
Вивчення творчості Григора Тютюнника в школі 5–11 класи
Посібник містить теоретичний матеріал про життєвий і творчий шлях відомого українського письменника-новеліста Григора Тютюнника. Основну увагу приділено програмовим творам ("Дивак", "Климко", "Зав'язь", "Три зозулі з поклоном"), проаналізовано також твори для позакласного читання. Пропоновані методи..
20.00 грн
Вивчення творчості Ольги Кобилянської в школі
Посібник узагальнює досвід дослідницької, творчо-пошукової, навчальної роботи за творчістю Ольги Кобилянської. Систематизований у ньому матеріал допоможе краще зрозуміти внутрішні світовідчуття письменниці, її захоплення, переживання, душевний неспокій крізь призму творчої, автобіографічної, мемуарн..
35.00 грн
Виразне читання Книжка для вчителя 10 клас
У посібнику представлено теоретичний і практичний матеріал для викладання в загальноосвітній школі курсу за вибором "Виразне читання", рекомендованого МОН України (лист № 1/11-3632 від 30. 04. 2010 р.). Пропонована автором методика має на меті зруйнувати наявний серед багатьох школярів стереотип – м..
55.00 грн
Виразне читання Хрестоматія 10 клас
До хрестоматії ввійшли вправи на тренування мовленнєвого дихання, голосу, дикції, тексти для складання мовленнєвої партитури, уривки з художніх творів українських та зарубіжних письменників для формування навичок виразного читання епічних, поетичних, драматичних, публіцистичних текстів, а також байо..
33.00 грн
Виховні заходи, уроки української літератури Розстріляне безсмертя 10-11 класи
До посібника ввійшли матеріали з вивчення творчості українських письменників, які свого часу зазнали «розстріляності» свого таланту: когось із них було арештовано і заслано в сталінські табори, хтось покінчив життя самогубством, когось розстріляли, хтось змушений був жити в еміграції, когось довгий ..
25.00 грн
Кобзар Повне видання
Світ давно визнав неперевершеність творчого доробку великого українського Кобзаря — Тараса Григоровича Шевченка. Геніальність митця народилась із національного болю і вселюдської мрії про щастя. Ми тримаємо в руках книжку, яка, за словами І. Франка, «відкрила немов новий світ поезії, виб..
Уточніть у менеджера
Конструктор уроку Українська література 6 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику запропоновані шаблони конспектів уроків з української літератури (70 уроків). На диску є календарні плани, роздатковий матеріал для учнів, шаблони розробок та матеріали до уроків...
49.90 грн
Конструктор уроку Українська література 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх 70 уроків з української літератури. За їх допомогою вчитель швидко може створити власну розробку уроку і здати її на перевірку...
44.90 грн
Матеріали до навчально-виховних занять Степан Бандера
Видання містить розділи, що розкривають віхи життєпису С. Бандери та його родини, подає розробки навчально-виховних занять і позакласних заходів, тексти для роботи на уроках української мови, добірку диктантів й переказів. Окрім того, посібник пропонує низку творчих робіт старшокласників, де висловл..
31.00 грн
Матеріали до навчально-виховних занять Іван Мазепа
Видання містить розділи, що розкривають віхи життя Івана Мазепи, його місце і роль в українському державотворенні. Книжка подає розробки навчально-виховних занять і позакласних заходів, добірку диктантів і переказів. Для учителів-предметників, класних керівників та виховників загальноосвітніх навчал..
30.00 грн
Матеріали до навчально-виховних занять Роман Шухевич
Видання містить розділи, що розкривають віхи життя Романа Шухевича, його шлях від бойовика Української військової організації до Головного Командира Української Повстанської Армії, подає розробки навчально-виховних занять і позакласних заходів, добірку диктантів і переказів. Для учителів-предметникі..
44.00 грн
Мій конспект Українська література 5 клас (за підручником Л. Т. Коваленко) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури за новою програмою 5 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, контрольних робіт. Запроп..
30.00 грн
Мій конспект Українська література 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури за новою програмою для 8 класу 11-річної школи. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, тематичного оцінювання. Запропоновані розробки містять е..
45.00 грн
Мій конспект Українська література 9 клас І семестр НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для I семестру 9 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2015, 2016, 2017 рр. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положе..
Уточніть у менеджера
Мій конспект Українська література 9 клас ІІ семестр НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для II семестру 9 класу, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України 2015, 2016, 2017 рр. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з полож..
Уточніть у менеджера
Професія – вчитель літератури Словник-довідник
У словнику-довіднику представлено літературознавчі терміни та історико-літературні поняття, що допоможуть учителеві літератури розібратися в складних колізіях світового літературного процесу, поглибити уявлення про досягнення сучасної методичної науки, перевірити власні знання, а також дізнатися про..
25.00 грн
Т.Г.Шевченко Життя і творчість у запитаннях та відповідях
У книзі зібрано безліч завдань - кросвордів, вікторин, ребусів, які охоплюють все життя і творчість відомого українського письменника Т.Г.Шевченка. Запропоновані завдання вчителя можуть використовувати під час уроків української літератури, при підготовці учнів до конкурсів та олімпіад. На всі завда..
50.00 грн
Тест-контроль Українська література 10 клас
Посібник призначений для тематичного та поточного контролю навчальних досягнень учнів 10 класу з української літератури. Завдання укладено відповідно до вимог чинної програми 11-річної школи (академічний рівень) та методичних рекомендацій щодо використання тестових технологій у процесі вивчення укра..
14.00 грн
Тестовий контроль з української літератури 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів з української літератури в 5 класі за 12-бальною шкалою. Тематичний розподіл навчального матеріалу на 5 робіт відповідає вимогам чинної програми. Для вчителів української літератури та учнів 5 класу..
14.00 грн
Тестовий контроль з української літератури 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів з української літератури в 6 класі. Завдання складено відповідно до вимог чинної програми та методичних рекомендацій щодо використання тестових технологій у процесі вивчення української літератури. Для учнів 6 класу та вчителів української..
14.00 грн
Тестовий контроль з української літератури 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів з української літератури в 7 класі. Завдання складено відповідно до вимог чинної програми та методичних рекомендацій щодо використання тестових технологій у процесі вивчення української літератури. Для учнів 7 класу та вчителів української..
14.00 грн
Традиційні та нестандартні уроки з української мови і літератури 7 клас
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування курсів "Українська мова" та "Українська література" для 7 класу 12-річної школи, уроки зв'язного мовлення, тематичні контрольні роботи з мови, уроки виразного читання, позакласного читання, тематичні оцінювання з літ..
27.00 грн
Українська література Демонстраційні картки 6 клас
Комплект карток сформовано відповідно до чинної програми з української літератури. Він містить 32 демонстраційні картки й охоплює наочний матеріал за кожною із тем, що вивчаються протягом навчального року в 6 класі. На картках представлено репродукції класичних творів живопису та книжкової графіки. ..
120.00 грн
Українська література Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит дозволяє проводити протягом навчального року всі контрольні роботи, передбачені програмою, не залучаючи жодних інших посібників. Завдання розроблено у форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Зошит для учнів містить тестові завдання для контрольних і самостійних робіт. Інтернет-підтримка ро..
25.00 грн
Українська література Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Комплект складається з посібника для учнів, посібника для вчителя і інтернет-підтримки. Посібник для учнів містить завдання для оцінювання мовних, мовленнєвих і комунікативних знань, умінь і навичок учнів 8 класу з української мови. Посібник для вчителя (безкоштовний додаток) містить матеріал для пр..
25.00 грн
Українська література Комплексний зошит для контролю знань 10 клас (рівень стадарту, академічний рівень)
Комплексний зошит містить завдання для тематичних контрольних робіт з української літератури, складені відповідно до «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти». У зошиті до кожної теми подано три варіанти завдань різних рівнів складності: початкового та се..
18.00 грн
Українська література Комплексний зошит для контролю знань 11 клас (рівень стадарту, академічний рівень)
Комплексний зошит містить завдання для контрольних робіт з української літератури, складені відповідно до «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти». У зошиті до кожної теми подано три варіанти завдань різних рівнів складності:початкового та середнього, до..
18.00 грн
Українська література