Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Українська мова

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Українська мова
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу української мови, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник стане настільною книгою, і буде допомагати дитині і його батькам..
38.00 грн
Виправ помилку Збірник вправ на подолання мовленнєвих та граматичних помилок
У посібнику подано ряд вправ на подолання мовленнєвих( лексичних, фразеологічних, стилістичних) та граматичних помилок. Запропоновані завдання різної складності. Виклад основного матеріалу доповнюють міні-словники іншомовних та рідковживаних слів , поради користувачеві літературної української мови ..
20.00 грн
Збірник диктантів з української мови 5–11 класи
Пропонований посібник орієнтований на шкільну програму з української мови для шкіл з українською та російською мовами навчання. Завдання посібника – допомогти вчителям-словесникам у проведенні всіх видів диктантів. Текстовий матеріал відображає загальнолюдські духовні цінності, ментальність ук..
82.00 грн
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів з української мови 9 клас
Зошит містить тестові завдання у двох варіантах для проведення контрольних робіт у 9 класі. Пропоновані матеріали укладено відповідно до Методичних рекомендацій щодо використання тестових технологій у процесі вивчення української мови в загальноосвітніх навчальних закладах (лист Міністерства освіти ..
14.00 грн
Зошит тренажер з правопису Українська мова 10-11класи
Цей зошит призначено для закріплення правописних навичок учнів 10-11 класів та підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він передбачає як самостійну роботу школярів у навчальному закладі чи вдома, так і виконання завдань під керівництвом учителя чи батьків. Регулярна робота із цим посібнико..
25.00 грн
Калейдоскоп гештальтів Розвивальні завдання-гештальти з української мови і літератури 5–11 класи
У посібнику подано завдання-гештальти для розвитку вмінь учнів створювати цілісні образи, структури, що виникають у їхній свідомості під час сприймання, уявлення й відтворення об’єктів, подій, явищ на основі вивченого на уроках української мови, прочитаного на уроках української літератури з урахува..
36.00 грн
Календарно-тематичний план Українська мова 10 клас НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до чинної програми з української мови для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою. У посібнику враховано провідні ідеї особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів у навчанні; окреслено напрям..
20.00 грн
Конструктор уроку Українська мова 6 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику запропоновані шаблони конспектів уроків з української мови (122 урока). На диску є календарні плани, роздатковий матеріал для учнів, шаблони розробок та матеріали до уроків...
49.90 грн
Конструктор уроку Українська мова 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх 70 уроків з української літератури. За їх допомогою вчитель швидко може створити власну розробку уроку і здати її на перевірку...
44.90 грн
Лексикографія української мови Навчально-методичний посібник для факультативних занять 9 клас
Посібник містить програму факультативного курсу "Лексикографія української мови" для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і навчальних закладів нового типу, орієнтовне календарно-тематичне планування занять курсу, систему вправ зі словниками до кожного із занять. Видання призначене..
39.00 грн
Лінгвістичний гурток Живе слово Розвиток комунікативно-творчих умінь і навичок учнів 5–7 класи
У посібнику вміщено 105 занять з гурткової роботи у 5–7 класах, що відповідають програмі гуртка "Живе слово" (розвиток комунікативно-творчих умінь і навичок учнів), схваленої комісією з української літератури Науково-методичної ради з питань освіти МОНУ для використання у загальноосвітніх навчальних..
69.00 грн
Мова як генетичний код народу Навчальний посібник для факультативних занять
Посібник укладено до програми факультативного курсу "Мова як генетичний код народу", рекомендованої МОНУ. У ньому реалізовано нетрадиційний підхід до вивчення мови, яка розглядається не лише як граматична структура та засіб спілкування, а й як важлива складова життєдіяльності народу, основ..
55.00 грн
Мій конспект Українська мова 6 клас І семестр (за підручником О. В. Заболотного) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 6 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків (за підручником О. В. Заболотного, О. О. Заболотної) характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 6 клас ІІ семестр (за підручником О. В. Заболотного) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 6 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків (за підручником О. В. Заболотного, О. О. Заболотної) характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 6 клас ІІ семестр (за підручником О. Глазової) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 6 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків (за підручником Олександри Глазової) характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і принципу практи..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 10 клас І семестр НОВА ПРОГРАМА
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для І семестру 10 класу за новою програмою 11-річної школи, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положення..
55.00 грн
Мій конспект Українська мова 10 клас ІІ семестр НОВА ПРОГРАМА
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для ІІ семестру 10 класу за новою програмою 11-річної школи, які розроблено із урахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з положенн..
55.00 грн
Мій конспект Українська мова 5 клас І семестр (за підручником О. В. Заболотного, О. О. Заболотної) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 5 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків (за підручником О. В. Заболотного, О. О. Заболотної) характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і..
25.00 грн
Мій конспект Українська мова 7 клас (I семестр) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 7 класу 1 семестру, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості навчанн..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 7 клас (IІ семестр) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 7 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості навчання, відповід..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 8 клас І семестр НОВА ПРОГРАМА
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для І семестру 8 класу за новою програмою 11-річної школи згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 585 від 29.05.2015. Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої склад..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 8 клас ІІ семестр НОВА ПРОГРАМА
У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для ІІ семестру 8 класу за новою програмою 11-річної школи згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 585 від 29.05.2015. Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої скла..
50.00 грн
Нетрадиційні завдання з української мови 5–9 класи
Посібник містить завдання з усіх розділів мовознавства, передбачених шкільною програмою з рідної мови для 5–9 класів. До нього ввійшли різні види диктантів – логічні, кросвордні, бінарні, стилістичні, диктанти-вікторини, диктанти-детективи, диктанти-тести, а також логічні вправи, лінгвіс..
Уточніть у менеджера
Олімпіада з української мови та літератури
У посібнику узагальнено матеріали для підготовки та проведення олімпіад з української мови і літератури. Представлено нормативні документи про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, методичні рекомендації щодо виконання конкурсних завдань з української мови і літератури..
Уточніть у менеджера
Орієнтовна програма навчальної практики з української мови і літератури 5–8, 10 класи
Посібник містить: Рекомендації вчителям української мови і літератури щодо обліку, форм звітності занять навчальної практики. Коментар до орієнтовного планування навчальної практики з української мови і літератури для загальноосвітніх навчальних закладів (5–8, 10 класи) Орієнтовне планування навчаль..
25.00 грн
Поради мовознавця Боліти болем слова нашого
Ця книжка – роздуми про Рідну Мову, про її лексико-граматичні та лінгвостилістичні особливості. Стане в пригоді найширшим колам читачів – усім шанувальникам Рідного Слова, усім тим, хто любить мову, прагне постійно збагачувати і відшліфовувати своє мовлення...
23.00 грн
Практикум з правопису української мови
В книзі пропонуються теоретичні і практичні завдання, які допоможуть удосконалити правопис та покращити засвоєння граматики української мови. Книга схвалена МІН Освіти України. ..
Уточніть у менеджера
Практичний довідник Українська мова
Пропонований практичний довідник надасть можливість узагальнити, систематизувати та самостійно перевірити знання правил українського правопису, а також допоможе долучитися до активної самостійної роботи та підготуватися до тематичних і підсумкових атестацій, зовнішнього оцінювання й вступу до вищого..
45.00 грн
Розробки уроків з української мови 5 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з української мови для 5 класу за новою чинною програмою. Видання містить календарно-тематичне планування, розробки уроків. Для вчителі-філологів, студентів філологічних факультетів...
50.00 грн
Розробки уроків з української мови 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з української мови для 7 класу за новою чинною програмою. Видання також містить календарно-тематичне планування. Для вчителів-філологів, студентів філологічних факультетів...
70.00 грн
Українська мова