Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Автор
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Українська мова

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Українська мова
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу української мови, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Посібник стане настільною книгою, і буде допомагати дитині і його батькам..
25.00 грн
Готуємося до ЗНО Українська мова Частина 1
Посібник (у 2-х частинах) укладено згідно з чинною Програмою з української мови Міністерства освіти і науки України. Він охоплює всі розділи мовознавства за шкільний курс. Частина 1 містить систему тренувальних завдань за розділами "Фонетика", "Будова слова. Словотвір", "Морфологія" (самостійні част..
41.00 грн
Готуємося до ЗНО Українська мова Частина 2
Посібник (у 2-х частинах) укладено згідно з чинною Програмою з української мови Міністерства освіти і науки України. Він охоплює всі розділи мовознавства за шкільний курс. Частина 2 містить систему тренувальних завдань за розділами "Морфологія" (службові частини мови), "Орфографія", "Лексика. Фразео..
37.00 грн
Збірник диктантів з української мови 5–11 класи
Пропонований посібник орієнтований на шкільну програму з української мови для шкіл з українською та російською мовами навчання. Завдання посібника – допомогти вчителям-словесникам у проведенні всіх видів диктантів. Текстовий матеріал відображає загальнолюдські духовні цінності, ментальність ук..
45.00 грн
Збірник текстів для аудіювання на уроках української мови 5-11 класи
У посібнику використано тексти, що призначені для роботи з аудіювання у 5-11 класах. Пропонується для кожного класу кілька текстів різних стилів і типів мовлення, що відповідають чинній програмі. Після кожного тексту подано по два варіанти запитань з метою контролю розуміння прослуханого матеріалу. ..
15.00 грн
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів з української мови 9 клас
Зошит містить тестові завдання у двох варіантах для проведення контрольних робіт у 9 класі. Пропоновані матеріали укладено відповідно до Методичних рекомендацій щодо використання тестових технологій у процесі вивчення української мови в загальноосвітніх навчальних закладах (лист Міністерства освіти ..
14.00 грн
Конструктор уроку Українська мова 6 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику запропоновані шаблони конспектів уроків з української мови (122 урока). На диску є календарні плани, роздатковий матеріал для учнів, шаблони розробок та матеріали до уроків...
49.90 грн
Конструктор уроку Українська мова 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх 70 уроків з української літератури. За їх допомогою вчитель швидко може створити власну розробку уроку і здати її на перевірку...
44.90 грн
Лексикографія української мови Навчально-методичний посібник для факультативних занять 9 клас
Посібник містить програму факультативного курсу "Лексикографія української мови" для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і навчальних закладів нового типу, орієнтовне календарно-тематичне планування занять курсу, систему вправ зі словниками до кожного із занять. Видання призначене для вчите..
25.00 грн
Лінгвістичний гурток Живе слово Розвиток комунікативно-творчих умінь і навичок учнів 5–7 класи
У посібнику вміщено 105 занять з гурткової роботи у 5–7 класах, що відповідають програмі гуртка "Живе слово" (розвиток комунікативно-творчих умінь і навичок учнів), схваленої комісією з української літератури Науково-методичної ради з питань освіти МОНУ для використання у загальноосвітніх навчальних..
58.00 грн
Методика викладання української мови
Запропонований посібник допоможе оволодіти технологією уроку української мови, озброїти студентів його методичним багатством. Головні питання, що розглядаються, - ефективні способи керівництва навчально-виховним процесом на уроці мови (методи, прийоми, засоби та форми навчання) з урахуванням характе..
28.50 грн
Мова як генетичний код народу Навчальний посібник для факультативних занять
Посібник укладено до програми факультативного курсу "Мова як генетичний код народу", рекомендованої МОНУ. У ньому реалізовано нетрадиційний підхід до вивчення мови, яка розглядається не лише як граматична структура та засіб спілкування, а й як важлива складова життєдіяльності народу, основ..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 5 клас І семестр (за підручником О. Глазової) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 5 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків (за підручником Олександри Глазової) характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і принципу практи..
25.00 грн
Мій конспект Українська мова 6 клас І семестр (за підручником О. В. Заболотного) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 6 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків (за підручником О. В. Заболотного, О. О. Заболотної) характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 6 клас ІІ семестр (за підручником О. В. Заболотного) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 6 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків (за підручником О. В. Заболотного, О. О. Заболотної) характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 6 клас ІІ семестр (за підручником О. Глазової) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 6 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків (за підручником Олександри Глазової) характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і принципу практи..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 10 клас (Академічний рівень) І семестр
У посібнику репрезентовано усі уроки української мови для І семестру 10 класу, що відповідають чинній програмі 12-річної школи. Метою створення цього посібника є намір полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Кожен учитель, використавши матеріали посібника, може ..
20.00 грн
Мій конспект Українська мова 10 клас (Академічний рівень) ІІ семестр
У посібнику репрезентовано усі уроки української мови для ІІ семестру 10 класу, що відповідають чинній програмі 12-річної школи. Метою створення цього посібника є намір полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Кожен учитель, використавши матеріали посібника, може..
20.00 грн
Мій конспект Українська мова 10 клас (Рівень стандарту)
У посібнику репрезентовано усі уроки української мови для 10 класу, що відповідають чинній програмі рівня стандарту. Метою створення данного посібника є намір полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Кожен учитель, використавши матеріали посібника, може створити ..
20.00 грн
Мій конспект Українська мова 11 клас (Академічний рівень) І семестр
У посібнику репрезентовано усі уроки української мови для 1 семестру 11 класу, що відповідають чинній програмі академічного рівня. Метою створення данного посібника є намір полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Кожен учитель, використавши матеріали посібника, ..
20.00 грн
Мій конспект Українська мова 11 клас (Академічний рівень) ІІ семестр
У посібнику репрезентовано усі уроки української мови для 2 семестру 11 класу, що відповідають чинній програмі академічного рівня. Метою створення данного посібника є намір полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Кожен учитель, використавши матеріали посібника, ..
20.00 грн
Мій конспект Українська мова 11 клас (Рівень стандарту)
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за програмою рівня стандарту 11 класу 11-річної школи. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним досягнення..
25.00 грн
Мій конспект Українська мова 5 клас І семестр (за підручником О. В. Заболотного, О. О. Заболотної) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 5 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків (за підручником О. В. Заболотного, О. О. Заболотної) характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і..
25.00 грн
Мій конспект Українська мова 7 клас (I семестр) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 7 класу 1 семестру, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості навчанн..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 7 клас (IІ семестр) НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 7 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного , соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості навчання, відповід..
40.00 грн
Мій конспект Українська мова 9 клас І семестр
У посібнику репрезентовано усі уроки української мови для І семестру 9 класу, що відповідають чинній програмі для 12-річної школи. Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Конспекти складені за чіткою структурою, містять о..
Уточніть у менеджера
Мій конспект Українська мова 9 клас ІІ семестр
У посібнику репрезентовано усі уроки української мови для ІІ семестру 9 класу, що відповідають чинній програмі для 12-річної школи. Метою створення цього посібника є бажання полегшити підготовку вчителя до уроку, вивільнити час для творчої складової. Конспекти складені за чіткою структурою, містять ..
Уточніть у менеджера
Нетрадиційні завдання з української мови 5–9 класи
Посібник містить завдання з усіх розділів мовознавства, передбачених шкільною програмою з рідної мови для 5–9 класів. До нього ввійшли різні види диктантів – логічні, кросвордні, бінарні, стилістичні, диктанти-вікторини, диктанти-детективи, диктанти-тести, а також логічні вправи, лінгвіс..
Уточніть у менеджера
Олімпіада з української мови та літератури
У посібнику узагальнено матеріали для підготовки та проведення олімпіад з української мови і літератури. Представлено нормативні документи про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, методичні рекомендації щодо виконання конкурсних завдань з української мови і літератури..
55.00 грн
Орієнтовна програма навчальної практики з української мови і літератури 5–8, 10 класи
Посібник містить: Рекомендації вчителям української мови і літератури щодо обліку, форм звітності занять навчальної практики. Коментар до орієнтовного планування навчальної практики з української мови і літератури для загальноосвітніх навчальних закладів (5–8, 10 класи) Орієнтовне планування навчаль..
25.00 грн
Українська мова