Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Збірники вправ

Показати: Сортування:
Збірник диктантів з української мови 5–11 класи
Пропонований посібник орієнтований на шкільну програму з української мови для шкіл з українською та російською мовами навчання. Завдання посібника – допомогти вчителям-словесникам у проведенні всіх видів диктантів. Текстовий матеріал відображає загальнолюдські духовні цінності, ментальність ук..
82.00 грн
Практикум з правопису української мови
В книзі пропонуються теоретичні і практичні завдання, які допоможуть удосконалити правопис та покращити засвоєння граматики української мови. Книга схвалена МІН Освіти України. ..
Уточніть у менеджера
Тести й диктанти з української мови 8 клас
У посібнику подано тести й диктанти з української мови для учнів 8 класу. Пропонований матеріал охоплює всі теми відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів: Українська мова. 5-12 класи (Г. Т. Шелехова, В. І. Тихоша, А. М. Корольчук та ін. За ред. Л. В. Скуратівського. - К., 2005..
15.50 грн
Тести й диктанти з української мови 9 клас
У посібнику подано тести й диктанти з української мови для учнів 9 класу. Пропонований матеріал охоплює всі теми відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів: Українська мова. 5-12 класи (Г. Т. Шелехова, В. І. Тихоша, А. М. Корольчук та ін. За ред. Л. В. Скуратівського. - К., 2005..
Уточніть у менеджера
Українська мова Збірник диктантів 5-11 класи
Збірник диктантів з української мови складений відповідно до чинних програм та підручників з української мови для 5—11 класів. У ньому міститься матеріал для різноманітних видів диктантів — словникових, попереджувальних, пояснювальних, творчих тощо. Тексти диктантів відповідають навчальн..
50.00 грн
Українська мова Збірник завдань і вправ зі стилістики 10  клас
Збірник завдань і вправ з практичної та функціональної стилістики допоможе вчителю істотно урізноманітнити дидактичний матеріал уроків української мови в 10 класі. Школярі значно збагатять словниковий запас, навчаться помічати мовленнєві недоліки й запобігати їм, розів’ють стилістичну грамотні..
19.50 грн
Українська мова Збірник текстів для аудіювання та читання мовчки 8–9 класи
Збірник текстів для аудіювання та читання молча дозволяє вчителю развивати в дитини здатність сприймати на слух і візуально незнайомий текст, визначати мету висловлювання, запом’ятовувати фактичний зміст, виявляти причинно-наслідкові зв’язки, тему й основну думку, зображувальні засоби після одного п..
37.50 грн
Збірник диктантів з української мови для профільного навчання 10–11 класи
У посібнику вміщено тексти диктантів для класів суспільно-гуманітарного напряму (історичний, правовий, філософський профілі), філологічного напряму (профілі — іноземна філологія, історико-філологічний), художньо-естетичного напряму, технологічного, природничо-математичного, спортивного напряму, сус..
Збірник текстів для аудіювання на уроках української мови 5-11 класи
У посібнику використано тексти, що призначені для роботи з аудіювання у 5-11 класах. Пропонується для кожного класу кілька текстів різних стилів і типів мовлення, що відповідають чинній програмі. Після кожного тексту подано по два варіанти запитань з метою контролю розуміння прослуханого матеріалу. ..
Тестовий контроль знань Українська мова та література 9 клас
Посібник «Тестовий контроль знань» укладений відповідно до чинних програм, містить контрольні й самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів із української мови та літератури. У виданні навчальний матеріал із кожного предмета розподілено за темами, кожна з яких охоплює важливий його бл..
Українська мова Синтаксис і пунктуація
У посібнику подано теоретичний матеріал, вправи і завдання з синтаксису і пунктуації простого і складного речення. Його зміст відповідає програмі середньої загальноосвітньої школи. Подані вправи охоплюють основні орфограми та пунктограми і призначені для інтенсивного повторення навчального матеріалу..
Українська мова Збірник диктантів 5-11 клас
У збірнику вміщено 480 художніх, науково-популярних та публіцистичних текстів 122 авторів. Він укладений на основі шкільної програми і допоможе учням 5-11 класів засвоїти основні правила орфографії і пунктуації, відчути мудрість і красу української мови. Залежно від обраної методики вчитель може про..
Збірники вправ