Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Автор
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Хімія

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
100 тем Хімія
Довідник містить матеріал усього шкільного курсу хімії, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам’ятати необхідну тему. Книга надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основ..
25.00 грн
Безпечний хімічний експеримент Методичний посібник
Посібник містить основні правила безпеки проведення демонстраційного експерименту, лабораторних та практичних робіт з неорганічної та органічної хімії в загальноосвітній середній школі, правила надання першої допомоги при нещасних випадках, а також перелік предметів, що мають бути у лабораторній апт..
9.00 грн
Готуємося до ЗНО Хімія
Збірник призначений для самостійної підготовки випускників та абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. Посібник містить 2250 тестових контрольних завдань з основ загальної, неорганічної та органічної хімії, що згруповані в 23 теми. Рівень завдань повністю відповідає вимогам, що їх..
45.00 грн
Експрес-контроль Хімія 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Даний посібник містить перевірочні роботи з хімії, які можна використовувати на уроках у 10 класі для поточного експрес-контролю знань учнів. Роботи, що пропонуються, можна викорис­товувати на кожному уроці. Вони розраховані на виконання протягом 5—10 хвилин на початку уроку, що є наступним після ви..
15.00 грн
Експрес-контроль Хімія 11 клас (академічний рівень)
Даний посібник містить перевірочні роботи з хімії, які можна використовувати на уроках у 11 класі для поточного експрес-контролю знань учнів. Роботи, що пропонуються, можна викорис­товувати на кожному уроці. Вони розраховані на виконання протягом 5—10 хвилин на початку уроку, що є наступним після ви..
15.00 грн
Збірник задач з хімії з хімії з розв’язаннями та поясненнями 9 клас
У збірнику подано задачі усіх типів, що передбачено шкільними програмами з хімії на рівнях опанування її змісту, а також позапрограмових типів. Задачі кожного розділу підібрано за принципом варіативності на прикладах як простих, так і складних речовин усіх класів неорганічних та органічних сполук. ..
Уточніть у менеджера
Збірник перевірочних робіт з неорганічної хімії для 7–10 класів
Матеріали посібника призначені для використання як на уроках хімії, так і в позакласній роботі. Наведені завдання також можна використовувати для підготовки учнів до олімпіад з хімії. Велика кількість робіт дозволяє об’єктивно оцінити рівень підготовки учнів та полегшити вчителю підготовку до уроку..
20.00 грн
Збірник ускладнених задач з хімії
Посібник містить задачі до всіх розділів хімії, що вивчаються в загальноосвітніх навчальних закладах, які можуть бути використані для індивідуальної та групової роботи з учнями, що вивчають хімію і готуються до вступу у вищі учбові заклади. Для учителів хімії, учнів старших класів загальноосвітніх..
Уточніть у менеджера
Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт Хімія 10 клас (рівень стандарту)
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені програмою з хімії для 10 класів рівня cтандарту. Зошит містить таблицю розчинності кислот, основ і солей у воді та Періодичну систему хімічних елементів Д. І. Менделєєва за сучасною номенклатурою. Зошит призначений для учнів 10 кла..
15.00 грн
Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт Хімія 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті наведений класичний варіант проведення робіт. Призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів...
12.00 грн
Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт Хімія 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті наведено класичний варіант проведення робіт..
15.00 грн
Зошит для практичних робіт з хімії 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить 5 лабораторних дослідів і 4 практичні роботи, передбачені навчальною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. До кожного лабораторного досліду та практичної роботи подано детальні інструкції й описано послідовність дій і операцій, які необхідні для виконання роботи. ..
13.00 грн
Зошит для практичних і лабораторних дослідів Хімія 10 клас (Літера)
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені програмою з хімії рівня стандарту та академічного рівня для 10 класів 11-річної школи. Він допоможе учням у засвоєнні хімії як експериментально-теоретичної науки. Вони навчаться застосовувати свої знання на практиці, набуваючи нави..
12.00 грн
Зошит для практичних і лабораторних дослідів Хімія 11 клас (Літера) Академічний рівень
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені програмою з хімії рівня стандарту та академічного рівня для 11 класів 11-річної школи. Він допоможе учням у засвоєнні хімії як експериментально-теоретичної науки. Вони навчаться застосовувати свої знання на практиці, набуваючи нави..
12.00 грн
Зошит для практичних і лабораторних дослідів Хімія 11 клас (Літера) Рівень стандарту
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені програмою з хімії рівня стандарту та академічного рівня для 11 класів 11-річної школи. Він допоможе учням у засвоєнні хімії як експериментально-теоретичної науки. Вони навчаться застосовувати свої знання на практиці, набуваючи нави..
12.00 грн
Зошит для практичних і лабораторних дослідів Хімія 7 клас (Літера) НОВА ПРОГРАМА
Лабораторні досліди і практичні роботи, що містяться в зошиті, передбачені програмою з хімії для 11-річної школи. Посібник допоможе учням у засвоєнні хімії як експериментально-теоретичної науки. Вони навчаться застосовувати свої знання на практиці, набувати навичок дослідницької роботи...
12.00 грн
Зошит для практичних і лабораторних дослідів Хімія 8 клас (Літера) НОВА ПРОГРАМА
Лабораторні досліди і практичні роботи, що містяться в зошиті, передбачені програмою з хімії для 11-річної школи. Посібник допоможе учням у засвоєнні хімії як експериментально-теоретичної науки. Вони навчаться застосовувати свої знання на практиці, набувати навичок дослідницької роботи...
12.00 грн
Кабінет хімії – творча лабораторія вчителя та учня Методичний посібник
До методичного посібника ввійшли матеріали щодо створення та організації діяльності сучасного профільного кабінету хімії. Пропонований посібник містить також зразки документів, що регламентують діяльність кабінетів хімії загальноосвітніх навчальних закладів під час організації навчально-виховного пр..
23.00 грн
Конструктор уроку Хімія 8 клас
У книзі на відривних сторінках подані шаблони планів-конспектів уроків і календарне планування. Кожен урок на окремій сторінці, на сторінці є місце для записів вчителя. Також в комлекті з книгою йде диск, на якому також запропоновані плани конспекти, які можна коригувати в програмі Word і створювати..
Уточніть у менеджера
Метод проектів на уроках хімії
У посібнику ви знайдете обгрунтування проектної методики як одного з кращих прикладів формування та розвитку життєвих компетентностей школярів, орієнтовані конспекти уроків хімії у 7-9 класах із застосуванням методу проектів, зразки проектів, які вчитель з успіхом може використовувати у позакласній..
19.90 грн
Мій конспект Хімія 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України. Орієнтовні календарне планування та плани-конспекти 48 уроків на відривних аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власним..
30.00 грн
Мій конспект Хімія 10 клас
Посібник містить розробки всіх уроків хімії для стандартного та академічного рівнів десятого класу 12-річної школи. Наведені матеріали за змістом і структурою повністю відповідають діючій програмі курсу хімії. В розробках уроків широко використовуються сучасні наукові данні й прогресивні педагогічн..
20.00 грн
Мій конспект Хімія 11 клас (Академічний рівень)
Посібник містить розробки всіх уроків хімії для академічного рівня 11 класу. Докладно описано проведення всіх лабораторних і практичних робіт, передбачених програмою. Матеріали посібника можно використовувати для підготовки занять у класах із стандартним рівнем вивчення хімії. Кожен урок розміщено ..
25.00 грн
Мій конспект Хімія 8 клас (за підручником Т. М. Гранкіної) НОВА ПРОГРАМА
Посібник відповідає чинній програмі і містить конспекти 65 уроків, зразки котрольних та самостійних робіт, а также практичні роботи і лабораторні досліди. Конспекти уроків розміщені на окремих аркушах. Вільне місце передбачено для фіксації власних записів учителя, що дає змогу зробити розробку автор..
65.00 грн
Мій конспект Хімія 9 клас
Посібник містить розробки всіх уроків за програмою 12-річної школи для 9 класу. У розробках уроків широко використовуються сучасні педагогічні технології. Посібник має перфоровані відривні аркуші з полями для внесення змін і доповнень до уроку...
25.00 грн
Назви хімічних елементів
Пропонована серія наочних матеріалів містить інформацію про походження назв 30 хімічних елементів, їх розшифровку, відомості про історію відкриття. Кольорові рисунки мають викликати асоціації, пов’язані з назвою елемента, зацікавити учнів, сприяти розвитку уяви й мислення. Пропонована серія признач..
20.00 грн
Неогранічна хімія Довідник 7-9 класи
Незвичайний довідник, в якому замість традиційних сторіночок запропоновані наклейки, в яких міститься основна інформація. Основні визначення, закони, схеми, формули-всього 96 наклейок. Їх можна наклеїти на щоденник, робочий зошит і навіть на мобільний телефон...
24.00 грн
Номенклатура органічних сполук Навчальний посібник
У навчальному посібнику представлено рекомендації IUPAC з номенклатури і термінології щодо назв, термінів і понять органічної хімії узагальнено правила складання назв органічних сполук відповідно до міжнародних стандартів. Посібник призначений для вчителів, учнів, загальноосвітніх навчальних закладі..
14.00 грн
Огранічна хімія Довідник 10-11 клас
Незвичайний довідник, в якому замість традиційних сторіночок запропоновані наклейки, в яких міститься основна інформація. Основні визначення, закони, схеми, формули - всього 96 наклейок. Їх можна наклеїти на щоденник, робочий зошит і навіть на мобільний телефон...
24.00 грн
Основні класи неорганічних сполук Навчальний посібник
У посібнику пояснено, як класифікують неорганічні сполуки, систематизовано їхні хімічні властивості (для кислих та основних солей уперше) та способи добування. Складено схеми, що узагальнюють хімічні властивості сполук, які належать до різних класів. До кожного розділу дібрано вправи для самостій..
29.00 грн
Хімія