Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Художня культура

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Робочий зошит Тематичний контроль Художня культура 9 клас (до підручника Климової)
Робочий зошит з художньої культури містить цікаві перевірочні та творчі завдання, багатий ілюстративний ряд, мистецькі проекти для колективної роботи протягом семестрів, поради щодо проведення мистецьких проектів. Посібник укладено відповідно до програми «Художня культура» (авт. Л. М. Масол та Н. Є...
20.00 грн
Робочий зошит Художня культура 9 клас
Робочий зошит з художньої культури містить цікаві перевірочні та творчі завдання, багатий ілюстративний ряд, мистецькі проекти для колективної роботи протягом семестрів, поради щодо проведення мистецьких проектів. Посібник укладено відповідно до програми «Художня культура» (авт. Л. М. Масол та Н. Є...
20.00 грн
Робочий зошит Художня культура 10 клас
Зошит для 10 класу доповнює підручник Л. М. Масол, Н. Є. Миропольської та О. В. Гайдамаки і спрямований на розширення уявлень про розвиток художньої культури України від прадавніх часів, епохи античності й Київської Русі до кінця XX століття. Запитання, творчі завдання й ілюстративний матеріал дібра..
20.00 грн
Світова та українська культура Довідник для школярів
Довідник має багатоцільовий і багатофункціональний характер. Основна його мета – допомогти учневі загальноосвітньої школи засвоїти матеріал з предмета «Художня культура» і підготуватися до зовнішнього незалежного тестування. Структура та зміст довідника відповідають програмі та вимогам зовнішнього н..
99.00 грн
Світова художня культура Посібник
Ця книга стане незамінним помічником читачам, оскільки полегшить вивчення основ художньої культури. Посібник сприяє розвитку естетичного смаку й ерудованості в галузі мистецтвознавства, підвищенню культурного рівня, збагаченню знань про особливості творчості різних народів світу. Видання рекомендова..
39.90 грн
Українська художня культура 10 клас Книжка для вчителя
Книжка для вчителя містить орієнтовне календарно-тематичне планування, розробки уроків з тестовими завданнями, аудіо- та відеоматеріали до кожного уроку на DVD-диску. Використання пропонованих матеріалів допоможе вчителеві у підготовці і проведенні уроків художньої культури та сприятиме гармонійному..
50.00 грн
Художня культура Робочий зошит 11 клас
Робочий зошит є складовою навчально-методичного комплекту, до якого ввійшли: "Художня культура. 11 клас: книжка для вчителя", "Художня культура. 11 клас: робочий зошит" та DVD-диск з аудіовізуальними матеріалами до всіх уроків. Він містить схеми, таблиці та словник мистецьких термінів, які допоможут..
18.00 грн
Художня культура Альбом-посібник 9 клас
Альбом-посібник «Художня культура 9 клас» призначений для роботи на уроках художньої культури і містить змістовний теоретичний матеріал, багатий ілюстративний ряд, а також цікаві перевірочні й творчі завдання. Структура посібника відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України (автор..
27.50 грн
Художня культура Книжка для вчителя 9 клас
Цей посібник є складовою навчально-методичного комплекту, до якого ввійшли: "Художня культура. 9 клас: Робочий зошит", "Художня культура. 9 клас: Книжка для вчителя" та DVD-диск з аудіо- та відеоматеріалами до всіх уроків. Книжка для вчителя містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розр..
78.00 грн
Художня культура Комплексний зошит для контролю знань 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Зошит містить: узагальнюючі контрольні роботи, поточні перевірні роботи, тестові завдання на зразок ЗНО...
Уточніть у менеджера
Художня культура Комплексний зошит для контролю знань 9 клас
Зошит містить: узагальнюючі контрольні роботи, поточні перевірні роботи, тестові завдання на зразок ЗНО...
Уточніть у менеджера
Художня культура Методичний посібник 11 клас
Посібник містить програмовий навчальний матеріал курсу «Зарубіжна художня культура. 11 клас». Учитель знайде тут різноманітні матеріали, що допоможуть йому спланувати, організувати та провести уроки художньої культури на належному рівні. У посібнику вміщено відомості методичного та практичного хара..
Уточніть у менеджера
Художня культура Підручник 9 клас
Підручник відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі з художньо-естетичного циклу для 12-річної школи. Мета підручника — формування в учнів світоглядних орієнтацій, виховання у творчій самореалізації та духовному самовдосконаленні в процесі опа..
Уточніть у менеджера
Художня культура Підручник 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
Підручник присвячений вивченню мистецької спадщини українського народу. Матеріал підручника викладений за хронологічним принципом й висвітлює основні періоди становлення культури України в часовому вимірі: давня – класична – сучасна. Вивчення художньої культури рідного краю сприяє глибшому пізнанню ..
100.00 грн
Художня культура Робочий зошит 9 клас
Цей робочий зошит є складовою навчально-методичного комплекту, до якого ввійшли: "Художня культура. 9 клас: Робочий зошит", "Художня культура. 9 клас: Книжка для вчителя" та DVD-диск з аудіо- та відеоматеріалами до всіх уроків. Робочий зошит містить схеми, таблиці та словник мистецьких термінів, які..
20.00 грн
Художня культура Розробки рівень 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень)
У збірнику представлені кращі авторські розробки уроків з художньої культури для учнів 10 класу, написані провідними вчителями цього напряму з різних куточків України. Методичний посібник містить загальнометодичні підходи, типологію, класифікацію й докладні конспекти уроків, доповнені ілюстративним ..
35.00 грн
Художня культура Розробки уроків 11 клас (рівень стандарт)
Збірник містить тематичні розробки уроків, корисний довідковий матеріал. Користуючись матеріалами посібника, учитель зможе в цікавій і доступній формі підготувати учнів до вирішення різноманітних творчих завдань...
Уточніть у менеджера
Художня культура Розробки уроків 11 клас (рівень стандарту)
Методичний посібник укладено відповідно до чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Збірник містить кращі тематичні розробки уроків, корисний довідковий матеріал. Користуючись матеріалами посібника, учитель зможе в цікавій і доступн..
35.00 грн
Художня культура Розробки уроків 9 клас
Методичний посібник укладено відповідно до чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Збірник містить найкращі тематичні розробки уроків, корисний довідковий матеріал. Користуючись посібником, учитель зможе в цікавій і доступній формі..
Уточніть у менеджера
Художня культура світу Посібник
Кожна країна світу — унікальне культурне явище. І саме ця унікальність зумовлює надзвичайне багатство духовної спадщини людства, що складається з прекрасних творів мистецтва різних народів. Від Африки до Індії, від Японії до Америки — повсюди квітнуть яскраві квіти людського творчого ген..
39.90 грн
Художня культура України Посібник
Художня культура України — унікальне явище світової культури, що в яскравій палітрі мистецьких видів, жанрів і форм втілює ментальні риси українського народу: емоційність, ліричність, героїзм, життєвий оптимізм, гумор, естетичне світосприйняття. Вивчення української художньої культури сприятим..
Уточніть у менеджера
Художня культура Інтерактивний урок 10 клас +CD (рівень стандарту, академічний рівень)
Посібники містять розгорнуте календарне планування, докладні конспекти уроків. На диску зібрані презентації та цікавий додатковий матеріал...
44.90 грн
Художня культура Інтерактивний урок 11 клас +CD (рівень стандарту)
Посібники містять розгорнуте календарне планування, докладні конспекти уроків. На диску зібрані презентації та цікавий додатковий матеріал. ..
49.90 грн
Художня культура Авторський урок 9 клас
Запропоновані у виданні матеріали дозволяють виявити в учнів творчі здібності, навчити школярів сприймати й аналізувати твори, що становлять світову скарбницю світового мистецтва, а також підвищити культурний рівень школярів. ..
Художня культура Комплексний зошит для контролю знань 11 клас (рівень стандарту)
Зошит містить: узагальнюючі контрольні роботи, поточні перевірні роботи, тестові завдання на зразок ЗНО. ..
Художня культура Європи Посібник
Європа — осередок найвизначніших мистецьких відкриттів людства. Вона подарувала світові геніальних художників, композиторів, архітекторів, скульпторів, які стали ключовими особистостями цілих епох — від античності й до наших днів. Видання містить статті про видатні культурні надбання нар..
Уточніть у менеджера
Мій конспект Художня культура 10 клас (Рівень стандарт)
Посібник містить календарне планування , конспекти 17 уроків, які складено згідно з програмою «Українська художня культура. 10 клас» для 11-річної школи. План-конспект кожного уроку розміщено на окремому відривному аркуші з полями для нотаток. Для вчителів художньої культури, студентів вищих навчал..
Мій конспект Художня культура 11 клас (Рівень стандарт)
Посібник містить календарне планування, плани-конспекти 17 уроків, які складено згідно оновленої програми-2010 Міністерства освіти і науки України для 11-річної школи «Зарубіжна художня культура. 11 клас» (рівень стандарт). План-конспект кожного уроку розміщено на окремому відривному арк..
Мій конспект Художня культура 9 клас
Посібник містить календарне планування, плани-конспекти 35 уроків за семестрами, які складено згідно з програмою «Художня культура. 9 клас» для 11-річної школи. План-конспект кожного уроку розміщено на окремому відривному аркуші з полями для нотаток. Для вчителів художньої культури, студ..
Робочий зошит Тематичний контроль Художня культура 11 клас
Робочий зошит з художньої культури містить цікаві перевірочні та творчі завдання, багатий ілюстративний ряд, мистецькі проекти для колективної роботи протягом семестрів, поради щодо проведення мистецьких проектів. Посібник укладено відповідно до програми «Художня культура» (авт. Л. М. Ма..
Художня культура