Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Автор
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Зарубіжна література

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
«Найперше — музика у слові...» Сценарії літературних вечорів зі світової літератури 10 клас
У посібнику представлено сценарії позаурочних виховних заходів із зарубіжної літератури для учнів 10 класу. Для вчителів зарубіжної літератури, організаторів виховної роботи...
14.00 грн
Бліцдиктанти на уроках зарубіжної літератури 8–11 класи
Посібник містить бліцдиктанти за творами, що їх вивчають відповідно до чинної програми у 8–11 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Пропоновані диктанти подано у двох варіантах. Крім того, учитель матиме матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів за творами, що їх програма проп..
18.00 грн
Вивчення життя і творчості Ф. Петрарки 8 клас
Посібник містить різноманітні матеріали про життя і творчість Франческо Петрарки, довідки про видатних митців доби Відродження, систему уроків із вивчення сонетів поета – гуманіста ( за новою програмою із зарубіжної літератури ) та сценарій літературного вечора, присвячений його поезії. Книгу адрес..
Уточніть у менеджера
Від міфу до постмодернізму
Посібник пропонує ґрунтовне дослідження літературних напрямків від античності до постмодернізму. Особливу увагу приділено діалогічності розвитку літератури як багатогранного та найсуперечливішого процесу. До книги увійшли практичні розробки систем уроків з вивчення роману М. Булгакова "Майстер ..
30.00 грн
Життя і творчість Данте Аліг'єрі в образотворчому мистецтві 8 клас
Добірка демонстраційно-роздаткових карток містить репродукції картин і зображення скульптур, які широко представляють образотворчу Дантіану. Ознайомлення з творами світового мистецтва, присвяченими життю і творчості Данте Аліг’єрі, збагатить уявлення учнів про всесвітнє значення гуманістичної спадщи..
Уточніть у менеджера
Зарубіжна література 5-11 класи конспекти нестандартних уроків, сценарії виховних заходів, плани засідань літературного гуртка
Посібник містить конспекти нестандартних уроків, сценарії позакласних заходів та плани засідань гуртка із зарубіжної літератури для учнів 5-11 класів. Книгу адресовано вчителям зарубіжної літератури, організаторам позакласної роботи. ..
18.00 грн
Зарубіжна література 7—9 класи Дайджест
Будова книги повністю відповідає чинній програмі із зарубіжної літератури. Це не традиційна хрестоматія, в якій подіються фрагменти текстів, а стислий, проте вичерпний переказ усіх прозових творів, передбачених для вивчення в 7—9 класах. Читачі отримають цілісне уявлення про зміст твору, його героїв..
49.00 грн
Зарубіжна література авторський семінар учителя-методиста
До посібника ввійшли методичні поради щодо аналізу літературного твору, вивчення біографії письменника, використання фонових знань та сумісних видів мистецтва, дослідницького методу, а також організації навчальної діяльності за технологією «Intel® Навчання для майбутнього», компетентнісного навчання..
17.00 грн
Зарубіжна література Літературні ігри 5-9 класи
Посібник містить сценарії літературно – пізнавальних ігор із зарубіжної літератури для учнів 5, 6 ,9 класів, спрямовані на поглиблення та розширення здобутих на уроках знань, а отже. На краще засвоєння програмового матеріалу. Книгу адресовано вчителям зарубіжної літератури, організаторам вихов..
Уточніть у менеджера
Зарубіжна література Сценарії літературних вечорів 8-9 класи
У посібнику представлено сценарії позаурочних виховних заходів із зарубіжної літератури для учнів 8-9 класів. Для вчителів зарубіжної літератури, організаторів виховної роботи...
11.00 грн
Зарубіжна література Комплексний зошит для контролю знань 9 клас
Комплексний зошит містить завдання для тематичних контрольних робіт із зарубіжної літератури, складені відповідно до «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти». У зошиті до кожної теми подано три варіанти завдань різних рівнів складності: початкового, сере..
Уточніть у менеджера
Зарубіжна література Хрестоматія 5 клас Вершини НОВА ПРОГРАМА
Хрестоматія містить твори, вивчення яких у 5 класі передбачене чинною програмою «Світова література. 5–9 класи» (керівник авторського колективу – О. М. Ніколенко). Твори, запропоновані у хрестоматії, мають методичний супровід: подаються короткі відомості про авторів, завдання і запитання, які скеров..
50.00 грн
Зарубіжна література Хрестоматія 6 клас Вершини НОВА ПРОГРАМА
Хрестоматія містить твори, вивчення яких у 6 класі передбачене чинною програмою «Світова література. 5–9 класи» (керівник авторського колективу – О. М. Ніколенко), і структурована за розділами «Міфи народів світу», «Мудрість байки», «Пригоди і фантастика», «Людські стосунки», «Поетичне бачення світу..
50.00 грн
Зарубіжна література Хрестоматія 7 клас Вершини НОВА ПРОГРАМА
Хрестоматія містить твори, вивчення яких у 7 класі передбачене чинною програмою, і структурована за розділами "Балади і билини", "Історичне минуле в літературі", "Духовне випробування людини", "Дружба і кохання", "Літературний детектив", "Світова новелла", "Сучасна література". Твори, запропоновані ..
50.00 грн
Зарубіжна література Хрестоматія 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У хрестоматії вміщено тексти всіх художніх творів, передбачених програмою із зарубіжної літератури для 7 класу (зі змінами 2015 року) — як обов’язкові для прочитання, так і твори на вибір. Тексти подано в повному або скороченому вигляді. Для поетичних творів представлені як переклади, та..
55.00 грн
Зарубіжна література Хрестоматія 8 клас Вершини НОВА ПРОГРАМА
Хрестоматія містить твори, вивчення яких у 8 класі передбачене чинною програмою «Світова література. 5–9 класи» (керівник авторського колективу – О. М. Ніколенко). Твори, запропоновані у хрестоматії, мають методичний супровід: подаються короткі відомості про авторів, завдання і запитання, які скеров..
50.00 грн
Зарубіжні письменники та Україна 9–11 класи
Посібник містить програму курсу за вибором зі світової літератури "Зарубіжні письменники та Україна. 9–11 класи" та інформаційні матеріали для проведення усіх 35 занять. Мета посібника – допомогти вчителеві інтегрувати відомості зі світової літератури, історичного краєзнавства, української літератур..
22.00 грн
Зв'язне мовлення на уроках зарубіжної літератури
У посібнику порушено одну з актуальних проблем сучасної методики викладання зарубіжної літератури – формування зв’язного мовлення учнів. Теоретичний матеріал, що характеризує традиційні й нестандартні форми та види творчих робіт, його практичне втілення в авторських уроках допоможуть учителеві-слове..
25.00 грн
Зошит для контролю навчальних досягнень Зарубіжна література 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У зошиті запропоновано матеріал для різних видів контролю навчальних досягнень. Усі завдання подаються в двох варіантах. Для підсумкового контролю пропонуються контрольні роботи у формі виконання завдань (форма 1) і у формі контрольного класного твору (форма2). Зміст завдань дозволяє використовувати..
12.50 грн
Контроль навчальних досягнень із зарубіжної літератури 10 клас
Посібник містить тестові завдання для контролю навчальних досягнень зі світової літератури в 10 класі (рівень стандарту). Кожний із шести тематичних блоків поданий у чотирьох варіантах. Для вчителів зарубіжної літератури та учнів 10 класу...
Уточніть у менеджера
Метод проектів на уроках зарубіжної літератури
Пропонований посібник містить матеріал з теорії та історії методу проектів, а також практичні розробки шкільних проектів у межах програми Міністерства освіти і науки України із зарубіжної літератури. Книга адресована педагогам, які мають бажання працювати за проектною технологією та цікавляться інно..
Уточніть у менеджера
Методика викладання зарубіжної літератури в школі
У навчальному посібнику розглянуто основні розділи курсу методики викладання зарубіжної літератури у школі. Узагальнено досвід багатьох науковців та учителів-практиків, репрезентовано численні приклади апробованих інноваційних методів та прийомів викладання. Матеріал посібника спрямований на підгото..
46.00 грн
Мій конспект Світова література 5 клас (за підр. О. М. Ніколенко) НОВА ПРОГРАМА
Посібник надає орієнтовний календарно-тематичний план, розробки усіх передбачених програмою уроків світової літератури для 5-го класу, складених за підручником О. М. Ніколенко, Т. М. Конєвої, О. В. Орлової та ін. Задля зручності використання розробки уроків розміщені на відривних аркушах. Місце д..
25.00 грн
Мій конспект Світова література 10 клас (Академічний рівень)
Посібник містить календарний план, плани-конспекти 70 уроків, що складені відповідно до чинної Програми Міністерства освіти і науки України 2010 року (рівень академічний). План-конспект кожного уроку розміщено на відривному аркуші з полями для нотаток. Користуючись матеріалами посібника, кожен учит..
25.00 грн
Мій конспект Світова література 11 клас (Академічний рівень)
Посібник містить календарно-тематичний план та розробки усіх 70 уроків світової літератури, що складені за програмою 2010 року "Світова література 10–11 класи" академічного рівня. Плани-конспекти уроків розміщено на перфорованих аркушах з полями для нотаток, що надає вчителеві можлив..
Уточніть у менеджера
Мій конспект Світова література 5 клас (за підр. Волощук Є.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник надає орієнтовний календарно-тематичний план, розробки усіх передбачених програмою уроків світової літератури для 5-го класу, складених за підручником Волощук Є. Задля зручності використання розробки уроків розміщені на відривних аркушах. Місце для нотатків на полях допоможе вчителю творчо ..
25.00 грн
Мій конспект Світова література 6 клас (за підр. Волощук Є.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України за підручником Є. В. Волощук «Світова література : підручн. для 6-го кл. загальноосвіт. навч. закл.», що рекомендований наказом МОНУ від 07.02.2014 р. № 123 для використання у навчально-виховному процесі. Орієнтовні кале..
50.00 грн
Мій конспект Світова література 6 клас (за підр. Ніколенко О..) НОВА ПРОГРАМА
Посібник надає орієнтовне календарно-тематичне планування, розробки усіх передбачених програмою уроків, складених за підручником «Світова література. 6 клас» авторів О. М. Ніколенко, Т. М. Конєвої, О. В.Орлової  та ін. (видавництво «Грамота», 2014). Задля зручності використання розробки уроків розмі..
50.00 грн
Мій конспект Світова література 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник надає орієнтовне календарно-тематичне планування, розробки всіх передбачених програмою уроків світової літератури для 7-го класу. Задля зручності використання розробки уроків розміщені на відривних аркушах. Місце для нотаток на полях допоможе вчителю творчо використовувати посібник, взявши ..
40.00 грн
Мій конспект Світова література 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник серії «Мій конспект» створений з метою надання допомоги вчителеві під час підготовки та проведення уроків. Автори пропонують базову основу конспектів уроків зарубіжної літератури на відривних аркушах та орієнтовний календарно-тематичний план за новою програмою Міносвіти. Узявши за основу це..
60.00 грн
Зарубіжна література