Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Зарубіжна література

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
«Найперше — музика у слові...»  Сценарії літературних вечорів зі світової літератури 10 клас
У посібнику представлено сценарії позаурочних виховних заходів із зарубіжної літератури для учнів 10 класу. Для вчителів зарубіжної літератури, організаторів виховної роботи...
14.00 грн
Вивчення життя і творчості Ф. Петрарки 8 клас
Посібник містить різноманітні матеріали про життя і творчість Франческо Петрарки, довідки про видатних митців доби Відродження, систему уроків із вивчення сонетів поета – гуманіста ( за новою програмою із зарубіжної літератури ) та сценарій літературного вечора, присвячений його поезії. Книгу адрес..
Уточніть у менеджера
Від міфу до постмодернізму
Посібник пропонує ґрунтовне дослідження літературних напрямків від античності до постмодернізму. Особливу увагу приділено діалогічності розвитку літератури як багатогранного та найсуперечливішого процесу. До книги увійшли практичні розробки систем уроків з вивчення роману М. Булгакова "Майстер ..
30.00 грн
Життя і творчість Данте Аліг'єрі в образотворчому мистецтві 8 клас
Добірка демонстраційно-роздаткових карток містить репродукції картин і зображення скульптур, які широко представляють образотворчу Дантіану. Ознайомлення з творами світового мистецтва, присвяченими життю і творчості Данте Аліг’єрі, збагатить уявлення учнів про всесвітнє значення гуманістичної спадщи..
Уточніть у менеджера
Зарубіжна література 5-11 класи конспекти нестандартних уроків, сценарії виховних заходів, плани засідань літературного гуртка
Посібник містить конспекти нестандартних уроків, сценарії позакласних заходів та плани засідань гуртка із зарубіжної літератури для учнів 5-11 класів. Книгу адресовано вчителям зарубіжної літератури, організаторам позакласної роботи. ..
Уточніть у менеджера
Зарубіжна література 7—9 класи  Дайджест
Будова книги повністю відповідає чинній програмі із зарубіжної літератури. Це не традиційна хрестоматія, в якій подіються фрагменти текстів, а стислий, проте вичерпний переказ усіх прозових творів, передбачених для вивчення в 7—9 класах. Читачі отримають цілісне уявлення про зміст твору, його героїв..
49.00 грн
Зарубіжна література авторський семінар учителя-методиста
До посібника ввійшли методичні поради щодо аналізу літературного твору, вивчення біографії письменника, використання фонових знань та сумісних видів мистецтва, дослідницького методу, а також організації навчальної діяльності за технологією «Intel® Навчання для майбутнього», компетент..
25.00 грн
Зарубіжна література Літературні ігри 5-9 класи
Посібник містить сценарії літературно – пізнавальних ігор із зарубіжної літератури для учнів 5, 6 ,9 класів, спрямовані на поглиблення та розширення здобутих на уроках знань, а отже. На краще засвоєння програмового матеріалу. Книгу адресовано вчителям зарубіжної літератури, організаторам вихов..
Уточніть у менеджера
Зарубіжна література Сценарії літературних вечорів 8-9 класи
У посібнику представлено сценарії позаурочних виховних заходів із зарубіжної літератури для учнів 8-9 класів. Для вчителів зарубіжної літератури, організаторів виховної роботи...
18.00 грн
Зарубіжна література Посібник-хрестоматія 5 клас
У посібнику-хрестоматії подані всі тексти літературних творів, що передбачені новою програмою із світової літератури, затвердженою Міністерством освіти та науки України у 2012 році. Він містить також відомості про художні твори, життєвий та творчий шлях авторів...
38.00 грн
Зарубіжна література Посібник-хрестоматія 8 клас
Посібник-хрестоматія містить художні твори, передбачені програмою із зарубіжної літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України у 2012 році (зі змінами 2015 року), а також відомості про художні твори, життєвий і творчий шлях авторів, основні поняття теорії літератури...
55.00 грн
Зарубіжна література Підручник для 7 класу
У підручнику подано тексти художніх творів у повному або скороченому вигляді, які супроводжуються сттатями про життя і творчість їхніх авторів та матеріалом із теорії літератури. Також запропоновано рубрики " Історична Енциклопедія", "Літературний коментар", "Для тих, хто хоче знати більше" у яких п..
66.00 грн
Зарубіжна література Розробки уроків 10 клас (рівень стандарту)
Посібник містить розробки лекційно-практичних (комбінованих) уроків, уроків розвитку мовлення, контролю рівня сформованості компетентностей. Плани-конспекти охоплюють усі твори, подані програмою як для обов’язкового вивчення, так і на вибір учителя та учнів, і передбачають різноманітні форми роботи...
45.00 грн
Зарубіжна література Хрестоматія 5 клас Вершини НОВА ПРОГРАМА
Хрестоматія містить твори, вивчення яких у 5 класі передбачене чинною програмою «Світова література. 5–9 класи» (керівник авторського колективу – О. М. Ніколенко). Твори, запропоновані у хрестоматії, мають методичний супровід: подаються короткі відомості про авторів, завдання і запитання, які скеров..
75.00 грн
Зарубіжна література Хрестоматія 6 клас Вершини НОВА ПРОГРАМА
Хрестоматія містить твори, вивчення яких у 6 класі передбачене чинною програмою «Світова література. 5–9 класи» (керівник авторського колективу – О. М. Ніколенко), і структурована за розділами «Міфи народів світу», «Мудрість байки», «Пригоди і фантастика», «Людські стосунки», «Поетичне бачення світу..
75.00 грн
Зарубіжна література Хрестоматія 7 клас Вершини НОВА ПРОГРАМА
Хрестоматія містить твори, вивчення яких у 7 класі передбачене чинною програмою, і структурована за розділами "Балади і билини", "Історичне минуле в літературі", "Духовне випробування людини", "Дружба і кохання", "Літературний детектив", "Світова новелла", "Сучасна література". Твори, запропоновані ..
75.00 грн
Зарубіжна література Хрестоматія 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У хрестоматії вміщено тексти всіх художніх творів, передбачених програмою із зарубіжної літератури для 7 класу (зі змінами 2015 року) — як обов’язкові для прочитання, так і твори на вибір. Тексти подано в повному або скороченому вигляді. Для поетичних творів представлені як переклади, та..
60.00 грн
Зарубіжна література Хрестоматія 8 клас Вершини НОВА ПРОГРАМА
Хрестоматія містить твори, вивчення яких у 8 класі передбачене чинною програмою «Світова література. 5–9 класи» (керівник авторського колективу – О. М. Ніколенко). Твори, запропоновані у хрестоматії, мають методичний супровід: подаються короткі відомості про авторів, завдання і запитання, які скеров..
75.00 грн
Зошит для контролю навчальних досягнень Зарубіжна література 7 клас НОВА ПРОГРАМА
У зошиті запропоновано матеріал для різних видів контролю навчальних досягнень. Усі завдання подаються в двох варіантах. Для підсумкового контролю пропонуються контрольні роботи у формі виконання завдань (форма 1) і у формі контрольного класного твору (форма2). Зміст завдань дозволяє використовувати..
25.00 грн
Зошит для контролю навчальних досягнень Зарубіжна література 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить матеріал для різних видів контролю навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури. Матеріали для поточного і підсумкового контролю подаються у двох рівнозначних варіантах. Завдання диференційовані за рівнями складності. Час виконання кожної роботи поточного контролю — 10–15 хви..
25.00 грн
Зошит для контролю навчальних досягнень Зарубіжна література 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає чинній програмі з зарубіжної літератури для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Посібник містить матеріал для різних видів конт ролю навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури. Матеріали для поточного і підсумкового контролю подаються у..
25.00 грн
Метод проектів на уроках зарубіжної літератури
Пропонований посібник містить матеріал з теорії та історії методу проектів, а також практичні розробки шкільних проектів у межах програми Міністерства освіти і науки України із зарубіжної літератури. Книга адресована педагогам, які мають бажання працювати за проектною технологією та цікавляться інно..
20.00 грн
Мій конспект Зарубіжна література 9 клас НОВА ПРОГРАМА
Навчальний посібник «Мій конспект» створений відповідно до оновленої програми 2017 р. з метою надання допомоги вчителеві під час підготовки та проведення уроків. Автор пропонує базову основу конспектів уроків зарубіжної літератури на окремих аркушах та орієнтовний календарно-тематичний план за новою..
50.00 грн
Мій конспект Зарубіжна література 10 клас (загальна) НОВА ПРОГРАМА
Посібник серії «Мій конспект» створений з метою надання допомоги вчителеві під час підготовки та проведення уроків. Автори пропонують базову основу конспектів уроків зарубіжної літератури на відривних аркушах та орієнтовне календарно-тематичне планування за новою програмою Міносвіти. Узявши за основ..
60.00 грн
Мій конспект Зарубіжна література 10 клас Рівень стандарту НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з вимогами Н УШ за новою програмою Міносвіти, чинною з 2018/19 навчального року. Календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей підлітків та новітніх педагогічних методик, варіати..
60.00 грн
Мій конспект Світова література 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник серії «Мій конспект» створений з метою надання допомоги вчителеві під час підготовки та проведення уроків. Автори пропонують базову основу конспектів уроків зарубіжної літератури на відривних аркушах та орієнтовний календарно-тематичний план за новою програмою Міносвіти. Узявши за основу це..
60.00 грн
Педагогічний дизайн мультимедійного уроку світової літератури : теорія і практика
Мета видання – сприяти правильному й доцільному використанню мультимедійних технологій з урахуванням та дотриманням педагогічних і навчально-методичних вимог. Цьому підпорядковані зміст і структура посібника, укладеного відповідно до чинної програми зі світової літератури. У посібнику подано відомос..
91.00 грн
Практичний довідник Світова література
Пропонований практичний довідник покликаний розширити знання, отримані у ході вивчення шкільного курсу з зарубіжної літератури, а також допомогти долучитися до активної самостійної роботи. ..
35.00 грн
Світова література Завдання для поточного та контрольного оцінювання 5 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить різнорівневі завдання для проведення поточного та контрольного оцінювання (тести закритого типу, завдання на встановлення відповідності, послідовності, тестові завдання відкритого типу з короткою та розгорнутою відповідями, творчі завдання, літературні диктанти) за всіма передбачени..
15.00 грн
Світова література Комплексний зошит для контролю знань 10 клас (академічний рівень)
Комплексний зошит містить завдання для тематичних контрольних робіт зі світової літератури, складені відповідно до чинної програми «Світова література 10-11 класи Академічний рівень» та Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти. У зошиті до кожної теми под..
Уточніть у менеджера
Зарубіжна література