Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Захист Вітчизни

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Захист Вітчизни Завдання для оцінювання 11 клас юнаки
Контрольні завдання з «Захисту Вітчизни»  для учнів 11 класу (юнаки) розроблені і призначені для перевірки знань учнів з предмета відповідно до розділів програми для загальноосвітніх навчальних закладів « захист Вітчизни», Затвердженої наказом МОН від 28.10.2010 №1021. З..
Уточніть у менеджера
Захист Вітчизни Зошит для оцінювання результатів навчання 10 клас Рівень стандарту НОВА ПРОГРАМА
Зошит для оцінювання результатів навчання охоплює всі теми, передбачені чинною програмою з предмета «Захист Вітчизни (Рівень стандарту)» для 10 класів закладів загальної середньої освіти. Кожна робота містить завдання різних рівнів складності та проводиться наприкінці вивчення чергової теми предмета..
20.00 грн
Захист Вітчизни Підручник 11 клас (рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень для хлопців)
Підручник містить навчальний матеріал, передбачений чинною програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з предмета «Захист Вітчизни» для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Поданий у підручнику матеріал сприятиме підготовці молоді до служби в Збройних силах ..
80.00 грн
Захист Вітчизни Підручник 11 клас(рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень для дівчат)
Підручник містить навчальний матеріал, передбачений чинною програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з предмета «Захист Вітчизни» для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Для учнів одинадцятих класів, учителів, студентів педагогічних навчальних закладів. ..
80.00 грн
Захист Вітчизни Розробки уроків 11 клас Юнаки
Посібник укладенийзгідно з новою програмою «Захисту Вітчизни» для 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. Розробки уроків містять методичнірекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, ретельно розроблені конспекти уроків, тести для по-точног..
43.00 грн
Мій конспект Громадянська освіта 10 клас ІІ семестр НОВА ПРОГРАМА
Пропонований посібник інтегрованого курсу «Громадянська освіта» для 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів розроблено у повній відповідності до програми 2017 року. Г оловну увагу автори видання приділили розроблянню методичного інструментарію, спрямованого на формування громадянської компе..
65.00 грн
Мій конспект Захист Вітчизни Основи медичних знань 10 клас ОНОВЛЕНА
Методичний посібник містить конспекти усіх уроків курсу (рівень стандарту) для потижневого навантаження по 1,5 год (52 години на курс) відповідно до нової програми (2017 р.). Зміст матеріалу відповідає найсучаснішим принципам та вимогам щодо надання домедичної допомоги, що базуються на досвіді екстр..
70.00 грн
Мій конспект Захист Вітчизни Основи медичних знань для дівчат 11 клас
Методичний посібник містить конспекти усіх уроків (32 год) та розробки занять у лікувально-оздоровчому закладі (18 год) відповідно до оновленої програми курсу. Зміст матеріалу відповідає найсучаснішим принципам та вимогам щодо надання домедичної допомоги, заснованих на досвіді екстреної та тактичної..
50.00 грн
Основи медико санітарної підготовки 11 клас
Даний посібник розроблений у відповідності з вимогами діючої програми з "Основ медико-санітарної підготовки". В ньому наведені основні відомості, які допоможуть вчителям медико-санітарної підготовки якісно готуватися до уроків..
14.50 грн
Захист Вітчизни Розробки уроків 11 клас Дівчата
Посібник укладений згідно з новою програмою «Захисту Вітчизни» для 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. Розробки уроків містять методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, ретельно розроблені конспекти уроків, тести..
Мій конспект Громадянська освіта 10 клас І семестр НОВА ПРОГРАМА
Пропонований посібник інтегрованого курсу «Громадянська освіта» для 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів розроблено у повній відповідності до програми 2017 року. Г оловну увагу автори видання приділили розроблянню методичного інструментарію, спрямованого на формування громадя..
Уточніть у менеджера
Мій конспект Захист Вітчизни Основи медичних знань для дівчат 10 клас
Методичний посібник містить конспекти усіх уроків курсу для потижневого навантаження по 1,5 год (54 години на курс) відповідно до оновленої програми. Зміст матеріалу відповідає найсучаснішим принципам та вимогам щодо надання домедичної допомоги, заснованих на досвіді екстреної й тактичної медицини. ..
Основи медико-санітарної підготовки 10 клас
Даний посібник розроблений у відповідності з вимогами діючої програми з "Основ медико-санітарної підготовки". В ньому наведені основні відомості, які допоможуть викладачам медико-санітарної підготовки якісно готуватися до уроків. ..
Уточніть у менеджера
Захист Вітчизни Робочий зошит із тестовими завданнями 10 кл Курс навчання ДІВЧАТ
Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені новою програмою з предмета «Захист Вітчизни: Курс навчання дівчат» для 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний урок складається із завдань різних рівнів складності та проводиться наприкінці вивчення чергової теми предмета. Зошит ..
Захист Вітчизни Робочий зошит із тестовими завданнями 10 кл Курс навчання ЮНАКІВ
Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені новою програмою з предмета «Захист Вітчизни Курс навчання юнаків» для 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний урок складається із завдань різних рівнів складності та проводиться наприкінці вивчення чергової теми предмета. Зошит допоможе орга..
Захист Вітчизни Робочий зошит із тестовими завданнями 11 кл Курс навчання ДІВЧАТ
Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені новою програмою з предмета «Захист Вітчизни Курс навчання дівчат» для 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний урок складається із завдань різних рівнів складності, які пропонуються учням наприкінці вивчення чергової теми предмета..
Захист Вітчизни 10 клас (юнаки) Посібник для викладача І частина (за програмою рівня стандарту, академічного та профільного рівня)
Посібник містить методичні поради щодо планування та структури першого періоду навчання предмету "Захист Вітчизни", календарно-тематичний план та плани-конспекти занять, складені відповідно до чинної програми для групи юнаків (10 клас) за рівнем стандарту, академічним та профільним рівнем. Для викл..
Захист Вітчизни 10 клас (юнаки) Посібник для викладача ІІ частина (за програмою рівня стандарту, академічного та профільного рівня)
Посібник містить методичні поради щодо планування та структури першого періоду навчання предмету "Захист Вітчизни", календарно-тематичний план та плани-конспекти занять, складені відповідно до чинної програми для групи юнаків (10 клас) за рівнем стандарту, академічним та профільним рівнем. Для ви..
Захист Вітчизни 11 клас (юнаки) Посібник для викладача 1 частина (рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень)
Посібник містить методичні поради щодо планування та структури другого та третього періодів навчання предмету "Захист Вітчизни", календарно-тематичний план та плани-конспкекти занять, складені відповіднодо чинної програми для групи юнаків (11 клас) за рівнем стандарту, академічним та профі..
Захист Вітчизни 11 клас (юнаки) Посібник для викладача 2 частина (рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень)
Посібник містить методичні поради щодо планування та структури другого та третього періодів навчання предмету "Захист Вітчизни", календарно-тематичний план та плани-конспкекти занять, складені відповіднодо чинної програми для групи юнаків (11 клас) за рівнем стандарту, академічним та профі..
Захист Вітчизни Підручник 10 клас (рівень стандарту для хлопців)
Підручник містить навчальний матеріал, передбачений чинною програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з предмета «Захист Вітчизни» для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Поданий у підручнику матеріал сприятиме підготовці молоді до служби в Збройних силах ..
Захист Вітчизни Підручник 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень для дівчат)
Підручник містить навчальний матеріал, передбачений чинною програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з предмета «Захист Вітчизни». Для учнів десятих класів, учителів, студентів педагогічних навчальних закладів. ..
Захист Вітчизни Розробки уроків 10 клас Дівчата
Посібник укладений згідно з новою програмою Захисту Вітчизни для 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. Розробки уроків містять методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, ретельно розроблені конспекти уроків, тести для поточного..
Захист Вітчизни Розробки уроків 10 клас Юнаки
Посібник укладений згідно з новою програмою «Захисту Вітчизни» для 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. Розробки уроків містять методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, ретельно розроблені конспекти уроків, тести..
Мій конспект Захист Вітчизни 10 клас (юнаки) рівня стандарту
Посібник містить орієнтовне календарне планування та плани-конспекти уроків з предмету «Захист Вітчизни» в 10 класі (юнаки), складені згідно з вимогами чинної програми МОН України (керівник авторського колективу — В. М. Мелецький) рівня стандарту (одна година на тиждень). Розробки теоретичних, прак..
Мій конспект Захист вітчизни 10 клас ДІВЧАТА
Методичний посібник містить конспекти усіх уроків курсу для потижневого навантаження по 1,5 год (50 годин на курс). Конспект кожного уроку розмішений на окремому відривному аркуші. Він містить методично грамотно оформлені мету, тип уроку, перелік мінімально необхідного обладнання, перелік базових..
Уточніть у менеджера