Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
  0
  0
  0
 • Язык
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Книги для початкової школи

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
111 дослідів для дітей
Ця книга допоможе юному досліднику здійснити фантастичну подорож у світ природних наук. Нескладні й захопливі експерименти ознайомлять із деякими законами фізики й хімії, розширять світогляд дитини, сприятимуть розвиткові спостережливості й допитливості...
Уточніть у менеджера
170 англійських пісень Let's Sing And Play 1-11 класи
Збірка "Let's Sing And Play" вміщує 170 пісень англійською мовою, які охоплюють тематику середньої школи. Посібник призначений для учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій, вчителів, студентів педагогічних закладів. ..
39.00 грн
20 Steps to Reading Вчимося читати англійською мовою Рівень 1
У навчальному посібнику 20 Steps to Resding реалізовано сучасні підходи для ефективного навчання читання англійською мовою молодших школярів. Посібник містить тренувальні вправи, спрямовані на успішне формування компетенції в читанні англійською мовою шляхом покрокового вивчення двадцяти голосних зв..
30.00 грн
2000 вправ та завдань 3 клас
Цей посібник допоможе учням 3-го класу закріпити та вдосконалити навички лічби. ..
23.00 грн
2000 вправ та завдань англійська мова 3 клас
У цьому посібнику подано вправи з англійської мови на тренування та повторення граматики. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із граматики та правопису до автоматизму. ..
23.00 грн
2000 вправ та завдань англійська мова 4 клас
У цьому посібнику подано вправи з англійської мови на тренування та повторення граматики. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із граматики та правопису до автоматизму...
23.00 грн
2000 вправ та завдань Математика 1 клас
У цьому посібнику подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 1 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму. ..
23.00 грн
2000 вправ та завдань математика 2 клас
У цьому посібнику подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 2 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму...
23.00 грн
5000 прислів’їв та приказок
Пропонована збірка містить 5 000 українських народних прислів'їв та приказок, упорядкованих відповідно до тем «Природа», «Господарська діяльність людини», «Взаємини між людьми», «Недоліки та вади людини» і «Прислів'я та приказки на різні ..
Уточніть у менеджера
600 диктантів з української мови для початкової школи
У збірнику подано навчальні та контрольні диктанти для закріплення і перевірки знань учнів. Пропонуються вправи з каліграфії. Матеріал відповідає програмі з української мови для учнів початкових класів. ..
30.00 грн
90 днів літа Картки на кожен день Скоро 3 клас
Сучасний інтегрований підхід - поєднання багатьох шкільних дисциплін в одному зошиті. Ера нудних робочих зошитів нарешті минула! Тепер не потрібно вмовляти дитину позайматися влітку. У неї є шанс за кілька хвилин на день із задоволенням потренувати мозок та ще й розширити кругозір. Адже "90 днів літ..
85.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Книжка містить тексти, які будуть формувати навички читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути їхні творчі здібності. Книжка яскраво ілюстрована, містить вірші, загадки, зміст яких пов'язаний з тематикою текстів. Для ..
25.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить казки, оповідання, адаптовані тексти для формування навичок читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути творчі здібності. Книга яскраво ілюстрована, містить вірші, загадки, ребуси, прислів’я. зміст яких..
25.00 грн
English reader книга для читання англійською мовою 4 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі для школярів молодших класів запропоновано 11 текстів. Після кожного тексту є завдання та контрольні питання. Також у книзі є вірши, ребуси та словничок незрозумілих слів. ..
25.00 грн
English Vocabulary з ілюстраціями для школярів
Словник укладений відповідно до чинної програми з англійської мови Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Словник розроблений відповідно до вікових особливостей школярів запропоновані ілюстрації розвинуть зорову пам’ять, допоможуть збагатити словниковий запас дитини. Для учнів та усі..
8.00 грн
English Vocabulary Словник з англійської мови з ілюстраціями 1 клас
У виданні подано лексику з основних тем вивчення англійської мови. Словник розроблений відповідно до вікових особливостей першокласників, запропоновані ілюстрації розвинуть зорову пам'ять, допоможуть збагатити словниковий запас дитини. Для учнів першого класу та усіх, хто самостійно вивчає англійськ..
7.00 грн
READ AND WRITE WITH FRIENDS
Посібник укладено за 15-ма розділами відповідно до навчально-методичного комплексу “Family and Friends 3” видавництва Oxford University Press. Кожен розділ містить окремі тексти, а також лексичні, граматичні та комунікативні вправи, що сприяють розвитку в учнів навичок аудіювання, говоріння, читання..
40.00 грн
Start with English Part II Частина І + диск
Навчальний посібник призначений для навчання англійської мови учнів 6-9 років. Він складається із десяти тем-розділів. Кожен розділ містить малюнки до теми, ілюстровані мікротексти, діалоги, адаптовані казки, рисівки, вірші та пісні. На компакт-диску представлена комп’ютерна програма з комплексом вп..
60.00 грн
Start with English Part II Частина ІІ + диск
Навчальний посібник призначений для навчання англійської мови учнів 6-9 років. Він складається із десяти тем-розділів. Кожен розділ містить малюнки до теми, ілюстровані мікротексти, діалоги, адаптовані казки, рисівки, вірші та пісні. На компакт-диску представлена комп’ютерна програма з комплексом вп..
60.00 грн
Абетка здоров'я Навчальний посібник
Дорогий друже! Чи знаєш ти, що таке здоров’я? «Я здоровий, бо не хворий», — напевне, скажеш ти. І матимеш рацію, але лише частково. Згадай про те, як ти почуваєшся після сварки з друзями, поганої оцінки, коли втомишся, тебе покарають батьки. Виявляється, на здоров’я впливає і те, як ти поводишся, де..
27.00 грн
Абетка мистецтв Зошит-альбом 1 клас
Пропоноване видання розроблено відповідно до інтегрованого курсу «Мистецтво» (авт. Масол Л., Бєлкіна Е., Оніщенко О., Очеретяна Н., Рагозіна В.) та узгоджено з педагогічними програмовими засобами «Мистецтво» (ППЗ) для 1-4 класів. Зошит-альбом пропонується у комплекті з науково-методичним посібником ..
23.00 грн
Азбука паперової пластики
В альбомі запропоновано методично розроблені завдання і нескладні композиції на основі конструювання із паперу — найпоширенішого й найдоступнішого матеріалу для дітей будь-якого віку. Робота буде цікавою для керівників гуртків образотворчого мистецтва, студентів педагогічних і художніх навчальних за..
13.00 грн
Азбукварик Удосконалюємо способи і навички читання ІІІ частина
Навчальний посібник містить різноманітні матеріали аналітико-синтетичного характеру, які допоможуть дітям легко запам'ятати  абетку, опанувати основними принципами читання, вправлятися у звуко-складовому аналізі слів, розвивати усне мовлення. Матеріали посібника можуть бути використані в ці..
18.00 грн
Альбом трудове навчання Учуся все робити сам 1 клас
Посібник створений відповідно до нової програми для 1 класів. Він містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми виконання виробів, які мають виготовити учні, малюнки щодо правил безпечної роботи з інструментами, вірші та загадки. У додатку до альбому подані шаблони для ..
Уточніть у менеджера
Альбом з технологій 1 клас НУШ
Альбом містить завдання, спрямовані на формування навичок самостійного творення художніх образів із різноманітних матеріалів, розвиток творчих здібностей першокласників, їхньої уяви і фантазії. Завантаживши інтерактивний додаток, діти зможуть переглянути відеозаписи майстер-класів з виконання практи..
40.00 грн
Альбом саморобок для дівчаток 1-4 клас
Посібник містить творчі завдання з ліплення, аплікації, конструювання, завдяки яким учень виготовить сувеніри, прикраси до свят. Крім цього, на сторінках альбому є детальні інструкції та фотографії, які демонструють процесс виготовлення саморобок, цікаву інформацію з історії свят. Для хлопчиків та д..
22.00 грн
Альбом саморобок для хлопчиків 1-4 клас
Посібник містить творчі завдання з ліплення, аплікації, конструювання, завдяки яким учень виготовить сувеніри, прикраси до свят. Крім цього, на сторінках альбому є детальні інструкції та фотографії, які демонструють процесс виготовлення саморобок, цікаву інформацію з історії свят. Для хлопчиків та д..
22.00 грн
Альбом Трудове навчання 2 клас Вчуся все робити сам НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до нової (2011 р.) програми для 2 класів. Він містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми виконання виробів, які мають виготовити учні, малюнки щодо правил безпечної роботи з інструментами, вірші та загадки .Призначено для організації ..
35.00 грн
Альбом Трудове навчання 4 клас Вчуся все робити сам
Посібник містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми виконання виробів, які мають виготовити учні, малюнки щодо правил безпечної роботи з інструментами, вірші та загадки. Альбом чудово проілюстрований. Зміст уроків трудового навчання для учнів 4-го класу у пропонов..
Уточніть у менеджера
Альбом трудове навчання Учусь усе робити сам 3 клас (до підр. Сидоренко В.К.) НОВА ПРОГРАМА
Альбом зі шаблонами з трудового навчання допоможе школярам навчитися робити різноманітні саморобки, засвоїти різні техніки аплікаціїї, ліплення тощо. ..
35.00 грн
Книги для початкової школи

Як відомо, в молодшому шкільному віці акцент у навчанні ставиться на запам'ятовування і засвоєння матеріалу за допомогою гри та інших, цікавих для дітей прийомів. Чималу роль в ефективному сприйнятті учнями необхідного матеріалу покладено на підручники та робочі зошити. У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент книг для початкових класів. У нас Ви можете знайти навчальні посібники з різних предметів. Всі книги характеризуються не тільки відмінно структурованим і доступним змістом, а й гарною якістю виготовлення. Адже такі важливі аспекти, як токсичність фарб надрукованого тексту, вага підручника, обраний шрифт мають особливе значення в питанні про здоров'я дітей.Усі  книги наши виробників абсолютно безпечні для дитини. Різноманітність посібників Вас також приємно здивує. У нашому каталозі представлені книги з математики, читання, англійської та української мови, різні абетки каліграфії, альбоми з трудового навчання та багато іншого. Всі вони відрізняються яскравим дизайном, пізнавальними матеріалами, цікавими завданнями. Завдяки представленим нами книгам, навчальний процес для дітей буде більш ефективним і захоплюючим.

Що робити, якщо в шкільній бібліотеці не вистачає підручників?
Ваша дитина пішла в школу, в перший клас або десятий - не має значення. Підручники повинні бути для кожного предмета, в будь-якому класі. А як бути, якщо в бібліотеці є обмежена кількість примірників, які дадуть безкоштовно тільки сім'ям, які мають пільги? Вихід один - купити книги для школяра за свій рахунок. Перш за все, візьміть список необхідної літератури у бібліотекаря або класного керівника. При цьому важливо уточнити не тільки назву та автора, але і рік випуску і видавництво, яке випустило підручник. Часто різні книги випускаються повторно. У них вносять необхідні правки і редагують згідно з останніми даними. Купити підручники для першого класу, набагато простіше, ніж для більш старших. Книги для старшокласників зазвичай випускаються меншими тиражами. Найпростіше купити підручники в інтернет магазині, так як в цьому випадку у вас є можливість порадитися з учителем, скинувши йому посилання, неспішно вибрати потрібні видавництва і замовити доставку прямо додому. Купити комплект підручників для школи можна в нашому інтернет-магазині «Сотні книг». Ми пропонуємо широкий асортимент підручників для початкових і старших класів, робочі зошити до підручників, а так само всю необхідну літературу для вивчення в загальноосвітньому або спеціалізованому навчальному закладі.