Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Англійська мова

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
170 англійських пісень Let's Sing And Play 1-11 класи
Збірка "Let's Sing And Play" вміщує 170 пісень англійською мовою, які охоплюють тематику середньої школи. Посібник призначений для учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій, вчителів, студентів педагогічних закладів. ..
39.00 грн
20 Steps to Reading Вчимося читати англійською мовою Рівень 1
У навчальному посібнику 20 Steps to Resding реалізовано сучасні підходи для ефективного навчання читання англійською мовою молодших школярів. Посібник містить тренувальні вправи, спрямовані на успішне формування компетенції в читанні англійською мовою шляхом покрокового вивчення двадцяти голосних зв..
30.00 грн
2000 вправ та завдань англійська мова 3 клас
У цьому посібнику подано вправи з англійської мови на тренування та повторення граматики. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із граматики та правопису до автоматизму. ..
23.00 грн
2000 вправ та завдань англійська мова 4 клас
У цьому посібнику подано вправи з англійської мови на тренування та повторення граматики. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із граматики та правопису до автоматизму...
23.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Книжка містить тексти, які будуть формувати навички читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути їхні творчі здібності. Книжка яскраво ілюстрована, містить вірші, загадки, зміст яких пов'язаний з тематикою текстів. Для ..
25.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить казки, оповідання, адаптовані тексти для формування навичок читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути творчі здібності. Книга яскраво ілюстрована, містить вірші, загадки, ребуси, прислів’я. зміст яких..
25.00 грн
English reader книга для читання англійською мовою 4 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі для школярів молодших класів запропоновано 11 текстів. Після кожного тексту є завдання та контрольні питання. Також у книзі є вірши, ребуси та словничок незрозумілих слів. ..
25.00 грн
English Vocabulary з ілюстраціями для школярів
Словник укладений відповідно до чинної програми з англійської мови Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Словник розроблений відповідно до вікових особливостей школярів запропоновані ілюстрації розвинуть зорову пам’ять, допоможуть збагатити словниковий запас дитини. Для учнів та усі..
8.00 грн
English Vocabulary Словник з англійської мови з ілюстраціями 1 клас
У виданні подано лексику з основних тем вивчення англійської мови. Словник розроблений відповідно до вікових особливостей першокласників, запропоновані ілюстрації розвинуть зорову пам'ять, допоможуть збагатити словниковий запас дитини. Для учнів першого класу та усіх, хто самостійно вивчає англійськ..
7.00 грн
READ AND WRITE WITH FRIENDS
Посібник укладено за 15-ма розділами відповідно до навчально-методичного комплексу “Family and Friends 3” видавництва Oxford University Press. Кожен розділ містить окремі тексти, а також лексичні, граматичні та комунікативні вправи, що сприяють розвитку в учнів навичок аудіювання, говоріння, читання..
40.00 грн
Start with English Part II Частина І + диск
Навчальний посібник призначений для навчання англійської мови учнів 6-9 років. Він складається із десяти тем-розділів. Кожен розділ містить малюнки до теми, ілюстровані мікротексти, діалоги, адаптовані казки, рисівки, вірші та пісні. На компакт-диску представлена комп’ютерна програма з комплексом вп..
60.00 грн
Start with English Part II Частина ІІ + диск
Навчальний посібник призначений для навчання англійської мови учнів 6-9 років. Він складається із десяти тем-розділів. Кожен розділ містить малюнки до теми, ілюстровані мікротексти, діалоги, адаптовані казки, рисівки, вірші та пісні. На компакт-диску представлена комп’ютерна програма з комплексом вп..
60.00 грн
Англійська мова Brush-up your english 2 клас
У посібнику містяться коротенькі вірши та тексти для читання, різноманітні творчі завдання, які допоможуть школярам вивчати іноземну мову та збагачувати свій словниковий запас. ..
20.00 грн
Англійська мова Без проблем 1-4 клас
Добре знання іноземної мови досягається регулярними заняттями. У посібнику «Англійська мова. Без проблем» автори пропонують сотні вправ, які допоможуть освоїти і закріпити знання, отримані школярем на уроці. Матеріал орієнтований на дітей молодшого шкільного віку, підібраний відповідно до чинної про..
54.00 грн
Англійська мова Вчимося читати Флеш-картки
У наборі 48 карточок з щильного паперу, які допоможуть вчителям навчити шкільників буквам та звукам англійської мови. ..
96.00 грн
Англійська мова для наймолодших
Пропонований посібник містить казки, кросворди, вірші, пісні, загадки, жарти, п'єси, прислів'я та приказки. Матеріал рекомендується використовувати на уроці англійської мови та в позакласній роботі. Для вчителів англійської мови, учнів початкових класів загальноосвітніх шкіл, студентів за фа..
23.00 грн
Англійська мова Зошит для 1 класу
Робочий зошит з англійської мови для 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та підручника для 1-го класу (Карп’юк О.Д. Англійська мова : підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів). ..
Уточніть у менеджера
Англійська мова Зошит для 1 класу ( до підручника Несвіт А.М.) НОВА ПРОГРАМА
Англійська мова Зошит для 1 класу ( до підручника Несвіт А.М.) НОВА ПРОГРАМА..
Уточніть у менеджера
Англійська мова Зошит для контролю знань 2 клас (до підручника О. Д. Карп’юк) НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладений до підручника О. Д. Карп’юк. Посібник містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 2 класів. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів англійської мови. ..
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 2 клас (до підручника О. М. Несвіт) НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладений до підручника А. М. Несвіт. Посібник містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 2 класів. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів англійської мови. ..
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 3 клас (до підручника Карп'юк О.Д.) НОВА ПРОГРАМА
Зошит для контролю рівня знань містить тести за кожною з тем підручника, семестрові й експрес-тести з англійської мови для учнів 7-х класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами...
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 3 клас (до підручника Карп'юк О.Д.) НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладений до підручника О. Д. Карп’юк, містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 3 класів. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови...
27.00 грн
Англійська мова Зошит для контролю знань 3 клас (до підручника Несвіт А.М.) НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладений до підручника А.М.Несвіт, містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 3 класів. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови. ..
Уточніть у менеджера
Англійська мова Зошит для контролю знань 4 клас (до підручника Несвіт А.М.) ОНОВЛЕНА
Зошит для контролю рівня знань учнів пропонує тестові завдання, що відповідають тематичним розділам підручника, семестрові тести з читання, аудіювання, письма, мовлення, а також експрес-тести. Усі тести подані в двох варіантах. За допомогою зошита можна проводити поточний, підсумковий та семестровий..
27.00 грн
Англійська мова Зошит-шаблон ОНОВЛЕНА
Зошит-шаблон з англійської мови призначений для першого року навчання у загальноосвітніх навчальних закладах. Крім завдань на написання друкованих та прописних літер, буквосполучень, слів він містить різноманітні завдання, які сприяють розвиткові та закріпленню навичок письма. Зразки літер подано з ..
20.00 грн
Англійська мова Книга для вчителя
Англійська мова Книга для вчителя "Start up" 1 клас НОВА ПРОГРАМА..
Уточніть у менеджера
Англійська мова Книга для вчителя
Книга для вчителя є частиною навчально-методичного комплекту з англійської мови для 4 класу «Start Up!» і зорієнтована на підручник, робочий та тестовий зошити. Містить методичні рекомендації щодо використання матеріалу НМК та перебігу кожного етапу уроку при викладанні англійської мови у загальноос..
60.00 грн
Англійська мова Конспекти уроків 1 клас ( до підр. Карп'юк)
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з курсу «Англійська мова» до підручника «Англійська мова. 1 клас» (авт. Карп’юк О.Д.), структура яких відповідає чинній навчальній програмі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Державному стандарту початкової загальної освіти. Для вч..
Уточніть у менеджера
Англійська мова Плани-конспекти 2 клас (до підручника О. Д. Карп’юк) НОВА ПРОГРАМА
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника О. Д. Карп’юк для учнів 2-го класу. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів. Містить календарне планування та ро..
Уточніть у менеджера
Англійська мова Плани-конспекти уроків 1 клас (до підручника О. Д. Карп’юк)
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника О. Д. Карп’юк для учнів 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він побудований відповідно до чинної програми з іноземних і містить календарно-тематичне планування, розробки 34 уроків, на яких застосовуються рі..
Уточніть у менеджера
Англійська мова