Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Читання на англійській мові

Показати: Сортування:
English Reader Книга для читання англійською мовою 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Книжка містить тексти, які будуть формувати навички читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути їхні творчі здібності. Книжка яскраво ілюстрована, містить вірші, загадки, зміст яких пов'язаний з тематикою текстів. Для ..
25.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить казки, оповідання, адаптовані тексти для формування навичок читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути творчі здібності. Книга яскраво ілюстрована, містить вірші, загадки, ребуси, прислів’я. зміст яких..
25.00 грн
English reader книга для читання англійською мовою 4 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі для школярів молодших класів запропоновано 11 текстів. Після кожного тексту є завдання та контрольні питання. Також у книзі є вірши, ребуси та словничок незрозумілих слів. ..
25.00 грн
Англійська мова Brush-up your english 2 клас
У посібнику містяться коротенькі вірши та тексти для читання, різноманітні творчі завдання, які допоможуть школярам вивчати іноземну мову та збагачувати свій словниковий запас. ..
20.00 грн
Англійська мова Тексти для вдумливого читання 4 клас
Пропоновані тексти для вдумливого читання містять лексичний матеріал широкого тематичного спектру, складені відповідно до вікових особливостей четвертокласників і відповідають чинній програмі МОН України з англійської мови. Вони сприятимуть активізації лексичних та граматичних знань, навичок логічно..
27.00 грн
Наші улюблені казки Книга для читання англійською мовою
Пропонований посібник містить 20 казок англійською мовою. Дванадцять з них — народні казки, вісім — авторські. Серед авторських — знані в усьому світі «Червона шапочка» Шарля Перро, «Білосніжка та семеро гномів» братів Грімм, «Гидке каченя» Ганса Крістіана Андерсона, «Аліса у Дивосвіті» Льюїса Керро..
22.00 грн
Посібник для домашнього читання Merry Trains 3-й рік навчання (НОВА ПРОГРАМА)
“Merry Trains. Посібник для домашнього читання. Третій рік навчання” – третя книжка комплекту посібників для вивчення англійської мови на початковому етапі. Пропонований матеріал відповідає вимогам навчальної програми для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів “Іноземні мови. 1–4 кл..
29.00 грн
Посібник для домашнього читання Merry Trains 4-й рік навчання (НОВА ПРОГРАМА)
“Merry Trains. Посібник для домашнього читання. Четвертий рік навчання” – четверта книжка комплекту посібників для вивчення англійської мови на початковому етапі. Пропонований матеріал відповідає вимогам чинної програми для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів “Іноземні мови. 1-4 ..
32.00 грн
Читаємо англійською залюбки 3 клас
Посібник містить спеціально розроблені вправи на відпрацювання та закріплення навичок читання англійською мовою. Він сприятиме розвитку вміння читати, дасть змогу розширити лексичний запас школярів та закріпити знання відомої лексики. Для учнів 3-го класу загальноосвітніх середніх шкіл та вчителів а..
20.00 грн
Fun with Rhymes Вірші, римівки, лічилки, пісні, ігри 1 клас
Посібник пропонує добірку віршів, римівок, лічилок, пісень та ігор англійською мовою. Матеріал дібрано відповідно до вимог чинної програми з англійської мови для учнів 1 класу загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл. Посібник можна використовувати як додаток до діючих підручників. Для дітей, батькі..
Півень, миша та руда курочка
Коли великий рудий лис і його маленькі руді лисенята зголодніли, вони вирішили поообідати... Так, так, мишкою і півником. Чи вдасться курочці врятувати своїх друзів? Читай пригоди мишки, півника й курочки — і ти легко станеш стильним знавцем англійської мови! Для молодшого шкільного віку...
Уточніть у менеджера
Читання на англійській мові