Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Англійська мова

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Посібник для домашнього читання Merry Trains 4-й рік навчання
Матеріал посібника відповідає вимогам чинної Програми з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. Використання посібника сприятиме розвитку в учнів навичок аудіювання, говоріння, читання та письма. Оригінальний методичний апарат допоможе учням розвинути вміння: - надавати інформацію про под..
Посібник для домашнього читання Merry Trains 1-й рік навчання (НОВА ПРОГРАМА)
Це перша книжка комплекту посібників для вивчення англійської мови на початковому етапі. Пропонований матеріал відповідає вимогам чинної Програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов. 1–4 класи. К.: Видавничий ді..
Прописи з англійської мови
Прописи укладено відповідно до діючих підручників з англійської мови. Посібник відповідає вимогам програми Міністерства освіти та науки України. Зошит містить творчі завдання для вивчення англійської абетки та розвитку навичок письма на початковому етапі, а також кольорову вкладку, яку можна розріза..
Півень, миша та руда курочка
Коли великий рудий лис і його маленькі руді лисенята зголодніли, вони вирішили поообідати... Так, так, мишкою і півником. Чи вдасться курочці врятувати своїх друзів? Читай пригоди мишки, півника й курочки — і ти легко станеш стильним знавцем англійської мови! Для молодшого шкільного віку...
Уточніть у менеджера
Робочий зошит Англійська мова до підручника 4 клас (О. Д. Карп'юк)
Пропонований зошит укладено до нового підручника О. Карп’юк «English. 4» (Тернопіль: Лібра Терра). Зошит призначено для організації роботи учнів четвертого класу чотирирічних початкових шкіл на уроках та вдома...
Уточніть у менеджера
Читаємо українські народні казки англійською мовою 2–7 класи
Навчальний посібник для позакласного читання містить відомі українські народні казки ("Рукавичка", "Лисиця та Рак", "Котик та Півник", "Пан Коцький", "Язиката Хвеська", "Дідова дочка і бабина дочка" та ін.) англійською мовою. Система лексич..
Ігрові моменти на уроках англійської мови
Посібник буде корисним учителям для урізноманітнення навчальної діяльності, подання матеріалу в ігровій формі, що сприятиме мимовільному швидкому поповненню лексичного запасу учнів, розвитку абстрактного мислення. Посібник можна використовувати для роботи гуртків, організації позакласних заходів з а..
Робочий зошит англійська мова 4 клас ( до підр. Карп'юк О.) НОВА ПРОГРАМА
Різноманітні завдання зошита сприятимуть збагаченню словникового запасу учнів, розвитку мовлення та уваги. ..
Англійська мова