Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Довідники

Показати: Сортування:
Великий довідник Математика 1-4 класи
Довідник є унікальним навчальним посібником з математики для учнів 1-4 класів. Він містить теоретичний (відповідно до програми початкової школи) і практичний (приклади, вирази, рівняння, задачі, тести, картки, математичні диктанти, самостійні та контрольні роботи тощо) матеріал, що сприятиме формува..
91.50 грн
Дивосвіт України Шкільний довідник-визначник дикої природи
Книга містить систематизовану, якісно проілюстровану добірку статей про найбільш поширені в Україні та найцікавіші види рослин, грибів, лишайників та тварин. Приділено значну увагу рідкісним видам, народногосподарському значенню та охороні живої природи. Довідник буде цікавим і корисним для школярів..
Уточніть у менеджера
Довідник «Я вчуся вчитися»
Універсальний довідник містить матеріали з читання, рідної мови, математики, природознавства, образотворчого мистецтва, музики, екології, англійської мови. Тут подані словник основних мовних і літературних термінів та понять, загальні правила культури мовлення й етики мовного спілкування, різноманіт..
31.00 грн
Довідник молодшого школяра з української мови і мовлення
Книга допоможе молодшому школяреві повторити або вивчити матеріал з української мови. Крім правил і прикладів у довідник входить словник синонімів, антонімів і фразеологізмів...
Уточніть у менеджера
Довідник учня початкових класів
Мета довiдника — сприяти узагальненню знань учнiв початкових класiв з рiдної мови, математики та природознавства, а також систематизувати загальнонавчальні навички i вмiння учнiв. Зміст, об’єм та послiдовнiсть викладу матерiалу довiдника вiдповiдають програмi початкових класів. У першому..
16.00 грн
Довідник школяра молодших класів 
Книга містить довідкові відомості з курсів української мови, математики, природознавства, громадянської освіти та охорони здоров’я для 1—4 класів початкових шкіл. Матеріал відповідає чинним програмам Міністерства освіти і науки України. Довідник відзначає сучасна, зручна й наочна форма подання інфор..
Уточніть у менеджера
Математика Довідничок школяра в опорних схемах і таблицях 1-4 класи
Матеріали посібника дібрані відповідно до вимог чинної програми. Довідник містить основні відомості з курсу математики для 1–4 класів, подані у зручній формі таблиць, схем, алгоритмів. Матеріали посібника сприятимуть якісному повторенню, узагальненню та систематизації набутих знань 1–4 класів з мат..
15.00 грн
Математика Таблиці та схеми
Посібник допоможе повторити основні теоретичні відомості з курсу «Математика» та закріпити відповідні знання й уміння. Завдання посібника — навчити дітей працювати з таблицями й схемами, аналізувати та зіставляти, робити висновки. Посібник призначений для учнів і вчителів початкової школи...
10.00 грн
Пам’ятки для учня 1-4 клас (укр. мова, математика)
Із цією книгою повторювати вивчене стане простіше й приємніше. Більше не потрібно довго гортати підручники. Пропоноване видання містить усі правила з української мови та математики, що вивчають молодші школярі. У книзі ви також знайдете алгоритми складання творів і переказів, виконання письмових ари..
Уточніть у менеджера
Порадник молодшого школяра
У «Пораднику молодшого школяра» зібрані основні правила та теми з української та англійської мов, математики, природознавства, а також цікаві тексти для літературного читання. Матеріал посібника відповідає програмі 1–4 класів і викладений з максимальною візуалізацією — схеми, інфографіка, таблиці то..
95.00 грн
Предметний довідник Природознавство 1-4 кл
Тематичний довідник із природознавства для учнів 1–4 класів укладено відповідно до чинної програми. Задача видання – допомогти учневі засвоїти базовий матеріал, опрацювати правила, алгоритми тощо. Крім цього, довідник містить рубрики «Юним натуралістам», яка зацікавить навчальним предметом, розширит..
35.00 грн
Розумні закладки 2 клас
У наборі 16 закладок, на яких міститься важлива інформація з основних предметів. Правила, схеми допоможуть дитині під час навчання та закріплять набуті на уроку навички...
15.00 грн
Розумні закладки 3 клас
У наборі 16 закладок, на яких міститься важлива інформація з основних предметів. Правила, схеми допоможуть дитині під час навчання та закріплять набуті на уроку навички. ..
Уточніть у менеджера
Російська мова Довідничок школяра в опорних схемах і таблицях 1-4 класи
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми. Матеріали з російської мови подано у формі алгоритмів, опорних схем, пам’яток, таблиць.  Це допоможе учням 1–4 класів запам’ятати найважливіші правила українського правопису та систематизувати знання з предмету. Для учнів 1–4 класів, учителів п..
13.00 грн
Українська мова Довідничок для учнів початкових класів
У посібнику систематизовано теоретичний матеріал з української мови, що охоплює всі розділи програми початкових класів. Для учнів початкових класів, учителів, вихователів груп продовженого дня, батьків. ..
11.00 грн
Українська мова Таблиці та схеми
Посібник допоможе повторити основні теоретичні відомості з української мови та закріпити відповідні знання й уміння. Завдання посібника – навчити дітей працювати зі схемами й таблицями, аналізувати й зіставляти, робити висновки. Навчальний матеріал структуровано за принципом від простого до складно..
10.00 грн
УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДОВІДНИК молодшого школяра
Пропонований посібник охоплює матеріал початкової школи з основних базових предметів: української мови, російської мови, читання, математики, природознавства, громадянської освіти, основ здоров'я, мистецтва. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібнико..
Уточніть у менеджера
Я і Україна Таблиці та схеми
Посібник допоможе повторити основні теоретичні відомості з курсу «Я і Україна» та закріпити відповідні знання й уміння. Завдання посібника — навчити дітей працювати з таблицями й схемами, аналізувати та зіставляти, робити висновки. Посібник призначений для учнів і вчителів початкової школи...
10.00 грн
Довідник Пам’ятка роботи над помилками 1-4 клас
Мета посібника — сприяти організації самостійної роботи учнів початкових класів над помилками, закріпити навики правильного написання слів. У посібнику приведені орфограми, алгоритми і приклади опрацювання помилок, подано словник написання слів. Для учнів початкових класів та вчителів. ..
Уточніть у менеджера
Українська мова Довідничок школяра в опорних схемах і таблицях 1-4 класи
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми. Матеріали з української мови подано у формі алгоритмів, опорних схем, пам’яток, таблиць.  Це допоможе учням 1–4 класів запам’ятати найважливіші правила українського правопису та систематизувати знання з предмету. Для учнів..
Довідники