Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Довідники

Показати: Сортування:
Дивосвіт України Шкільний довідник-визначник дикої природи
Книга містить систематизовану, якісно проілюстровану добірку статей про найбільш поширені в Україні та найцікавіші види рослин, грибів, лишайників та тварин. Приділено значну увагу рідкісним видам, народногосподарському значенню та охороні живої природи. Довідник буде цікавим і корисним для школярів..
Уточніть у менеджера
Довідник молодшого школяра з української мови і мовлення
Книга допоможе молодшому школяреві повторити або вивчити матеріал з української мови. Крім правил і прикладів у довідник входить словник синонімів, антонімів і фразеологізмів...
Уточніть у менеджера
Довідник учня початкових класів
Мета довiдника — сприяти узагальненню знань учнiв початкових класiв з рiдної мови, математики та природознавства, а також систематизувати загальнонавчальні навички i вмiння учнiв. Зміст, об’єм та послiдовнiсть викладу матерiалу довiдника вiдповiдають програмi початкових класів. У першому..
16.00 грн
Довідник школяра молодших класів 
Книга містить довідкові відомості з курсів української мови, математики, природознавства, громадянської освіти та охорони здоров’я для 1—4 класів початкових шкіл. Матеріал відповідає чинним програмам Міністерства освіти і науки України. Довідник відзначає сучасна, зручна й наочна форма подання інфор..
Уточніть у менеджера
Математика Таблиці та схеми
Посібник допоможе повторити основні теоретичні відомості з курсу «Математика» та закріпити відповідні знання й уміння. Завдання посібника — навчити дітей працювати з таблицями й схемами, аналізувати та зіставляти, робити висновки. Посібник призначений для учнів і вчителів початкової школи...
10.00 грн
Пам’ятки для учня 1-4 клас (укр. мова, математика)
Із цією книгою повторювати вивчене стане простіше й приємніше. Більше не потрібно довго гортати підручники. Пропоноване видання містить усі правила з української мови та математики, що вивчають молодші школярі. У книзі ви також знайдете алгоритми складання творів і переказів, виконання письмових ари..
Уточніть у менеджера
Порадник молодшого школяра
У «Пораднику молодшого школяра» зібрані основні правила та теми з української та англійської мов, математики, природознавства, а також цікаві тексти для літературного читання. Матеріал посібника відповідає програмі 1–4 класів і викладений з максимальною візуалізацією — схеми, інфографіка, таблиці то..
95.00 грн
Предметний довідник Природознавство 1-4 кл
Тематичний довідник із природознавства для учнів 1–4 класів укладено відповідно до чинної програми. Задача видання – допомогти учневі засвоїти базовий матеріал, опрацювати правила, алгоритми тощо. Крім цього, довідник містить рубрики «Юним натуралістам», яка зацікавить навчальним предметом, розширит..
35.00 грн
Розумні закладки 2 клас
У наборі 16 закладок, на яких міститься важлива інформація з основних предметів. Правила, схеми допоможуть дитині під час навчання та закріплять набуті на уроку навички...
15.00 грн
Розумні закладки 3 клас
У наборі 16 закладок, на яких міститься важлива інформація з основних предметів. Правила, схеми допоможуть дитині під час навчання та закріплять набуті на уроку навички. ..
Уточніть у менеджера
Російська мова Довідничок школяра в опорних схемах і таблицях 1-4 класи
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми. Матеріали з російської мови подано у формі алгоритмів, опорних схем, пам’яток, таблиць.  Це допоможе учням 1–4 класів запам’ятати найважливіші правила українського правопису та систематизувати знання з предмету. Для учнів ..
20.00 грн
Українська мова Таблиці та схеми
Посібник допоможе повторити основні теоретичні відомості з української мови та закріпити відповідні знання й уміння. Завдання посібника – навчити дітей працювати зі схемами й таблицями, аналізувати й зіставляти, робити висновки. Навчальний матеріал структуровано за принципом від простого до складно..
10.00 грн
УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДОВІДНИК молодшого школяра
Пропонований посібник охоплює матеріал початкової школи з основних базових предметів: української мови, російської мови, читання, математики, природознавства, громадянської освіти, основ здоров'я, мистецтва. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібнико..
Уточніть у менеджера
Я і Україна Таблиці та схеми
Посібник допоможе повторити основні теоретичні відомості з курсу «Я і Україна» та закріпити відповідні знання й уміння. Завдання посібника — навчити дітей працювати з таблицями й схемами, аналізувати та зіставляти, робити висновки. Посібник призначений для учнів і вчителів початкової школи...
10.00 грн
Великий довідник Математика 1-4 класи
Довідник є унікальним навчальним посібником з математики для учнів 1-4 класів. Він містить теоретичний (відповідно до програми початкової школи) і практичний (приклади, вирази, рівняння, задачі, тести, картки, математичні диктанти, самостійні та контрольні роботи тощо) матеріал, що сприятиме формува..
Довідник «Я вчуся вчитися»
Універсальний довідник містить матеріали з читання, рідної мови, математики, природознавства, образотворчого мистецтва, музики, екології, англійської мови. Тут подані словник основних мовних і літературних термінів та понять, загальні правила культури мовлення й етики мовного спілкування, різноманіт..
Довідник Пам’ятка роботи над помилками 1-4 клас
Мета посібника — сприяти організації самостійної роботи учнів початкових класів над помилками, закріпити навики правильного написання слів. У посібнику приведені орфограми, алгоритми і приклади опрацювання помилок, подано словник написання слів. Для учнів початкових класів та вчителів. ..
Уточніть у менеджера
Математика Довідничок школяра в опорних схемах і таблицях 1-4 класи
Матеріали посібника дібрані відповідно до вимог чинної програми. Довідник містить основні відомості з курсу математики для 1–4 класів, подані у зручній формі таблиць, схем, алгоритмів. Матеріали посібника сприятимуть якісному повторенню, узагальненню та систематизації набутих знань 1–4 к..
Українська мова Довідничок для учнів початкових класів
У посібнику систематизовано теоретичний матеріал з української мови, що охоплює всі розділи програми початкових класів. Для учнів початкових класів, учителів, вихователів груп продовженого дня, батьків. ..
Українська мова Довідничок школяра в опорних схемах і таблицях 1-4 класи
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми. Матеріали з української мови подано у формі алгоритмів, опорних схем, пам’яток, таблиць.  Це допоможе учням 1–4 класів запам’ятати найважливіші правила українського правопису та систематизувати знання з предмету. Для учнів..
Довідники