Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Для позакласної роботи

Показати: Сортування:
За тиждень — Великдень Народні традиції та практичні поради
Посібник «За тиждень — Великдень» спрямований на те, щоб дати можливість дітям дізнатись про великодні традиції та звичаї українців. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, вихователів дитсадків, батьків і дітей молодшого шкільного віку...
17.00 грн
Запрошуємо на виставу Сценарії казок для шкільного театру
Збірка містить сценарії казок морально-естетичного змісту для вистав шкільного лялькового театру. Посібник адресований учителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня, керівникам гуртків, учням початкових класів та батькам...
12.00 грн
Козацькі забави Сценарії театралізованих спортивно-розважальних дійств
Збірка містить сценарії театралізованих спортивно-розважальних дійств для школярів «Козацькі забави». Запропоновано додатковий матеріал для вчителів із історії виховання дітей на Січі. Для вчителів, організаторів позакласної роботи, методистів...
10.00 грн
Літнє оздоровлення та відпочинок дітей Випуск 1
Посібник містить: - програму роботи літнього дитячого табору; - методичні й практичні поради та рекомендації щодо організації відпочинку дітей; - виховні бесіди, вікторини, різноманітні заходи та конкурси для школярів...
18.00 грн
Мамина пасочка Великодні традиції та звичаї українців
Посібник «Мамина пасочка» спрямований на те, щоб дати можливість дітям дізнатись про великодні традиції та звичаї українців. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, вихователів дитсадків, батьків і дітей молодшого шкільного віку...
10.00 грн
Ми обираємо здоров’я! Сценарії заходів здоров’язбережувального спрямування 1-4 класи
Посібник містить сценарії виховних заходів здоров’язбережувального спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята,змагання, години спілкування, тренінги та ін.). Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати матері..
30.00 грн
Ми — діти твої, Україно! Сценарії заходів національного спрямування 1 – 4 класи
Посібник містить сценарії виховних заходів національного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята, години спілкування, інтелектуальні ігри, подорожі, КВК та ін.). Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати..
30.00 грн
Народні звичаї та обряди
Добірка допоможе ознайомити дітей із духовною культурою нашого народу. У книзі ви знайдете цікаву інформацію про те, звідки походить те чи інше свято та як провести його в школі, класі, удома або в колі друзів. Також ви ознайомитися з цікавими відомостями про обереги українського народу. Книга місти..
Уточніть у менеджера
Не, ґави, а шкільні забави. Сценічні мініатюри для молодших школярів
Збірка містить сценічні мініатюри. Вона призначена для позакласної роботи з учнями початкових класів. Запропоновані мініатюри сприятимуть розкриттю талантів, урізноманітнять навчально-виховний процес. Для вчителів, організаторів позакласної роботи, учнів початкових класів, студентів, батьків...
8.00 грн
Позакласні заходи Сценарії свят Учись у дружбі жити 1–4 класи
Посібник містить сценарії 30 різноманітних свят, які стануть у пригоді вчителям у повсякденній роботі з учнями. У цих сценаріях багато цікавої та необхідної інформації, яку вчитель може успішно використати як на уроках, так і в позакласній роботі. А головне, ці свята допоможуть зробити життя дітей у..
22.00 грн
Позакласні заходи Сценарії, описи танців, пісні, ноти 1–4 класи
Посібник містить 14 різнопланових сценаріїв позакласних заходів для початкових класів. Кожний сценарій доповнений планом підготовки до свята, описами танців, текстами пісень, нотами та літературними творами. Для вчителів початкових класів, музичних керівників, учителів ритміки, студентів педагогічни..
17.00 грн
Прогулянки в ГПД
Посібник містить методичні рекомендації щодо організації та проведення різних видів прогулянок у групі продовженого дня з учнями 1-4-х класів та практичні розробки прогулянок різноманітної тематики. У додатку пропонуються дидактичні матеріали на допомогу вихователеві ГПД. Для вихователів групи продо..
Уточніть у менеджера
Святкові заходи 2 клас НОВА ПРОГРАМА
У цій книзі вчителі початкової школи знайдуть розробки дитячих розваг, призначених для проведення не шкільним загалом, а безпосередньо учнями класу. Також у пригоді педагогам стануть слушні поради щодо організації свят й ігри та конкурси, наведені в додатковому розділі. А яскравості святам надасть м..
29.00 грн
Святкові заходи 3 клас НОВА ПРОРАМА
Книга допоможе класоводу організувати і провести святкові заходи, розкрити творчий потенціал учнів. У книзі запропоновані сценарії свят, конкурси та поради щодо проведення святкових заходів. ..
29.90 грн
Світлиця людських чеснот Сценарії заходів морально-етичного спрямування 1-4 класи
Посібник містить сценарії виховних заходів морально-етичного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята, години спілкування, тренінги, ігри, дискусії та ін.). Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати матеріал..
30.00 грн
Соло шкільного вітровію З досвіду роботи вчителя початкових класів
Посібник містить поради щодо організації співпраці школи і родини з метою успішного становлення особистості молодшого школяра. Видання покликане допомогти вчителеві початкових класів та студентам педагогічних закладів організувати і провести різні за формою і змістом свята, усний журнал, інтегровани..
13.00 грн
Хвилинки здоров’я — щодня 1-2 класи
Посібник містить добірку хвилинок здоров’я для використання на уроках та у позаурочній діяльності у 1–2-х класах, -зокрема: вправи для психологічного налаштування (на початку уроку), класичні фізкультхвилинки, динамічні вправи (руханки), вправи для пальчикової гімнастики, збереження зору, правильно..
60.00 грн
Цікаві заходи весь рік 1 - 11 класи Випуск 2
Ця змістовна й цікава добірка покликана подавати реальну допомогу всім небайдужим працівникам школи. Добірка розрахована для практичного використання як у позакласній роботі, так і позакласних заходах. Книга містить розробки виховних заходів, що згруповані за такими розділами: «Вийти заміж треба зн..
20.00 грн
Цікаві заходи весь рік 1-11 класи
Ця змістовна і цікава добірка покликана надавати реальну допомогу всіх небайдужим працівникам школи. Добірка розрахована для практичного використання у позакласній роботі як у школі, так і позакласних заходах. Книга містить розробки виховних заходів, що згруповані за такими розділами: "Зимові свята..
20.00 грн
Цікаві заходи весь рік 1–11 класи Випуск 3
У книзі об’єднано сценарії вечорів, свят, літературних композицій, укладених за творами українських літераторів, народної творчості за темою «Життя тримаю я в своїх руках». Матеріал стане в пригоді вчителям, методистам, вихователям як для роботи з окремим колективом (класом), так і для проведення з..
20.00 грн
Шкільні свята 1 клас (Сценарії, вірші, загадки, пісні з нотами, міні-вистави)
Видання містить збірку сценаріїв шкільних свят для підготовки позакласних заходів з учнями 1 класу. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, організаторів позакласної роботи, музичних керівників, студентів середніх і вищих педагогічних навчальних закладів...
10.00 грн
Я не ображу рідної землі… Сценарії заходів екологічного спрямування 1-4 класи
Посібник містить сценарії виховних заходів екологічного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення (свята, подорожі, заочні екскурсії, години спілкування, екологічні ігри та ін.). Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використов..
30.00 грн
Будь природі другом Екологічні проекти, сценарії шкільних свят
Посібник містить сценарії свят екологічного спрямування, які допоможуть учителям формувати в учнів гуманне та дбайливе ставлення до природи проекти, які допоможуть у проведенні виховних заходів. Для вчителів початкових класів загальноосвітніх шкіл, вихователів груп продовженого дня, керівників гуртк..
Виховна робота у групі подовженого дня в 1–4 класах
Посібник висвітлює особливості виховної роботи з молодшими школярами у групі подовженого дня. До уваги вихователів ГПД пропонуються методичні рекомендації щодо організації та проведення виховних заходів. Наводяться приклади розробок виховних годин, бесід, вікторин, КВК, сценаріїв свят, які охоплюють..
Години спілкування 1 клас
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 1 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо. Зручний формат та..
Години спілкування 3 клас
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 3 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо. Зручний формат т..
Години спілкування 4 клас
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 2 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо. Зручний формат та..
Готуємося до свята Осінь Збірка віршів і пісень для початкових класів
Посібник містить добірку віршів та пісень, які допоможуть у підготовці позакласних заходів, що проводяться з учнями початкових класів у зимовий період. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, організаторів позакласної роботи, музичних керівників, студентів. ..
Різдвяна книжечка
Посібник «Різдвяна книжечка» містить пісні, вірші, казки, оповідання, легенди, сценарії до Різдв’яних свят. Книжка адресована учителям початкових класів, недільних шкіл та викладачам християнської етики, музичного мистецтва в загальноосвітніх школах керівникам фольклорних, вокально..
Святковий віночок Сценарії свят в початкових класах
Видання містить добірку сценаріїв свят для початкової школи. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, організаторів позакласної роботи, студентів середніх і вищих педагогічних навчальних закладів. ..
Для позакласної роботи