Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Екологія, Право

Показати: Сортування:
Барвистий світ навколо нас
Матеріали посібника містять практичні доробки працівників дошкільних навчальних закладів області - переможців обласного конкурсу на кращий дошкільний навчальний заклад. Можуть бути використані у навчально-виховній роботі з дітьми дошкільного віку з питань екологічного виховання...
12.00 грн
Виховні заняття Кожна дитина має право
Пропоноване видання допоможе у проведенні позакласних занять з учнями початкових класів та підліткового віку. Ці методичні рекомендації створені для полегшення роботи з зошитом, укладеним за книгою С. Гавриша "Маленькі історії про великі істини. Права та свободи дитини". У книзі розповідається про і..
Уточніть у менеджера
Екологія Розробки уроків 4 клас
Пропонований методичний посібник розроблений відповідно до чинної програми «Екологія для молодших школярів» (автори: О. В. Бугакова, С. О. Малікова- 2008 р.). У ньому поданий календарний план на рік, детальні плани-конспекти уроків. Автори пропонують різні ігри, вікторини, інсценування, тести, творч..
Уточніть у менеджера
Зошит з права Правознайко 1 клас
Пропонований зошит відповідає курсу «Мій маленький світ» програми з правознавства для початкової школи. Разом із книгою О. В. Бахтінової «Матеріали до уроків права 1–2 класи» (Х.: Вид­во «Ранок», 2009) зошит складає навчально­методичний комплект із права для 1 класу. На сторінках зошита учні викон..
15.00 грн
Зошит з права Правознайко 4 клас
Пропонований зошит відповідає курсу «Вивчаємо правознавство», що рекомендований Міністерством освіти і науки України і вивчається за рахунок годин варіативної складової. Разом із книгою О. В. Бахтінової «Матеріали до уроків права 3-4 класи» (Х.: Вид-во «Ранок», 2009) зошит складає навчально-методич..
Уточніть у менеджера
Права дитини Робочий зошит
Пропонований робочий зошит допоможе в проведенні позакласних занять з учнями початкових класів та підліткового віку...
Уточніть у менеджера
Чистий ранок планети
Матеріал підготовлений у вигляді занять курсу Екологічне виховання. Запропоновані розробки занять можна використовувати на уроках, позаурочній роботі та заняттях курсу за вибром з варіативної складової навчального плану...
7.00 грн
Дорога в дивосвіт Робочий зошит-посібник 1 клас
Цей зошит-посібник для учнів 1 класу є складовою навчально-методичного комплекту до курсу за вибором "Дорога в дивосвіт" (автор програми — Н. А. Поліщук). Посібник містить добірку цікавих завдань від хлопчика Дивунчика, під час виконання яких першокласники ознайомлюватимуться з об&rs..
Дорога в дивосвіт Посібник вчителя 3 клас
Цей методичний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до курсу за вибором "Дорога в дивосвіт" (автор програми - Н. А. Поліщук). Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та докладні розробки уроків курсу у 3 класі. Матеріали посібника допоможуть учителеві-практику шв..
Дорога в дивосвіт Посібник вчителя 4 клас
Цей методичний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до курсу за вибором "Дорога в дивосвіт" (автор програми - Н. А. Поліщук). Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та докладні розробки уроків курсу у 4 класі. Матеріали посібника допоможуть учителеві-практику шв..
Дорога в дивосвіт Посібник учителя 1 клас
Цей методичний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до курсу за вибором "Дорога в дивосвіт" (автор програми - Н. А. Поліщук). Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та докладні розробки уроків курсу у 1 класі. Матеріали посібника допоможуть учителеві-практику шв..
Дорога в дивосвіт Робочий зошит-посібник 3 клас
Цей зошит-посібник для учнів 3 класу є складовою навчально-методичного комплекту до курсу за вибором "Дорога в дивосвіт" (автор програми — Н. А. Поліщук). Посібник містить добірку цікавих завдань від хлопчика Дивунчика, під час виконання яких третьокласники ознайомлюватимуться з об’єктами та явищам..
Дорога в дивосвіт Робочий зошит-посібник 4 клас
Цей зошит-посібник для учнів 4 класу є складовою навчально-методичного комплекту до курсу за вибором "Дорога в дивосвіт" (автор програми — Н. А. Поліщук). Посібник містить добірку цікавих завдань від хлопчика Дивунчика, під час виконання яких четвертокласники ознайомлюватимуться з об’єктами та явищ..
Зошит з екології Калинка 4 клас
Пропонований зошит є авторською розробкою до курсу «Екологія» в 4 класі. Автори подають завдання для засвоєння, перевірки й контролю екологічних знань. Різноманітні завдання з використанням малюнків, схем, таблиць сприятимуть розвитку пам’яті, уваги, логічного мислення четвертоклас..
Маленькі історії про великі істини Права та свободи дитини
Ця книга допоможе у проведенні позакласних занять за навчальним планом загальноосвітньої школи з учнями початкових класів та підліткового віку. У ній розповідається про різні епохи, держави, народи в їх ставленні до прав і свобод дитини. Головне для людини - виховання поваги до прав і закону як осно..
Екологія, Право