Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Автор
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Фізична культура

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Легка атлетика та гімнастика в початковій школі
Серед великої кількості різноманітних засобів фізичного виховання значне місце посідають рухливі ігри, що сприяють розв’язанню навчально-оздоровчих завдань. Вони увійшли до змісту навчального предмету "Фізична культура в 1—4 класах". Цей посібник підготовлено з метою надання допомоги вчителям в ор..
17.50 грн
Рухливі ігри та естафети в школі
У посібнику подано 200 рухливих (в т.ч. українських народних) ігор та естафет, методичні поради з питань організації та методики проведення їх на уроках фізичної культури та позаурочні форми роботи з фізичного виховання школярів з метою підготовки до активної життєдіяльності. Для вчителів фізичної к..
17.00 грн
Система фізичного виховання 1-4 класи
У навчальному посібнику розкриваються основи методики навчання учнів початкової школи на уроках фізичної культури, зміст фізкультурно-оздоровчої, навчальної і позакласної фізкультурно-масової і спортивної роботи. Запропоноване видання допоможе вчителю фізичної культури підвищити власний педагогіч..
17.50 грн
Система фізичного виховання в початковій школі
У навчальному посібнику розкриваються основи методики навчання учнів початкової школи на уроках фізичної культури, зміст фізкультурно-оздоровчої, навчальної і позакласної фізкультурно-масової і спортивної роботи...
15.00 грн
Система фізичного виховання учнів спеціальних медичних груп 1-4 класи
Посібник містить відомості про важливість рухливих ігор у фізичному вихованні школярів, поради щодо організації та проведення рухливих ігор, ігровий матеріал для занять з фізичної культури..
17.50 грн
Спортивні та рухливі ігри в початковій школі
Фізична культура і спорт відіграють важливу роль у процесі гармонійного розвитку дитини, формуванні її характеру, визначенні стилю життя. У молодшому шкільному віці відбувається закладання фундаменту фізичного розвитку організму, становлення життєво необхідних рухових умінь та навичок. Саме тому зан..
17.50 грн
Спортивні та рухливі ігри на уроках фізкультури в початковій школі
Фізична культура і спорт відіграють важливу роль у процесі гармонійного розвитку дитини, формуванні її характеру, визначенні стилю життя. У молодшому шкільному віці відбувається закладання фундаменту фізичного розвитку організму, становлення життєво необхідних рухових умінь та навичок. Саме тому зан..
15.00 грн
Усі уроки фізичної культури 1 клас
Видання серії містить розробки всіх уроків фізичної культури згідно з програмою 2011 року. Наведено план-графік розподілу навчального матеріалу на рік, календарні плани на 1-й і 2-й семестри. Окремий розділ містить розробки уроків фізичної культури. У додатках наведено рухливі ігри, комплекси загал..
24.50 грн
Усі уроки фізичної культури 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно за новою програмою Міністерства освіти та науки України для використання у загальноосвітньому процесі. Наведені календарне, тематичне планування та 105 конспектів уроків з фізичної культури у 2-му класі допоможуть учителеві підготуватися до уроку (доповнюючи або дещо змінююч..
50.00 грн
Усі уроки фізичної культури 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно за новою програмою Міністерства освіти та науки України для використання у загальноосвітньому процесі. Наведені календарне, річне планування та 105 конспектів уроків з фізичної культури у 3-му класі допоможуть учителеві підготуватися до уроку (доповнюючи або дещо змінюючи за..
50.00 грн
Усі уроки фізичної культури 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно за новою програмою Міністерства освіти та науки України для використання у загальноосвітньому процесі. Наведені календарне, тематичне планування та 105 конспектів уроків з фізичної культури у 4-му класі допоможуть учителеві підготуватися до уроку (доповнюючи або дещо змінююч..
50.00 грн
Фізична культура 1 клас Розробки уроків
Посібник складений відповідно до нової програми з фізичної культури для загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить орієнтоване календарно-тематичне планування, докладні конспекти уроків, комплекси загальнорозвивальних вправ та рухливі ігри, привабливість яких – в їх доступності та видовищ..
35.00 грн
Фізична культура в школі Методичний посібник 1-4 кл
Методичний посібник містить значний обсяг практичного матеріалу, який буде корисний учителям фізичної культури 1-4 класів і класоводам загальноосвітніх навчальних закладів під час підготовки і проведення як урочної, так і позакласної роботи з фізичного виховання...
Уточніть у менеджера
Фізична культура Конспекти уроків 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Пропонований посібник відповідає новій навчальній програмі МОНмолодьспорту України з предмета «Фізична культура» для 2-го класу загальноосвітніх шкіл. Тут вміщено плани-конспекти уроків з описом рухливих ігор та орієнтовними комплексами вправ, а також перелік контрольних нормативів і вим..
41.00 грн
Фізична культура Конспекти уроків 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить плани-конспекти уроків з описом рухливих ігор та орієнтовними комплексами вправ з предмета «Фізична культура» для 3-го класу загальноосвітніх шкіл. Перелік контрольних навчальних нормативів і вимог, кросворди та загадки на спортивну тематику, цікавинки про футбол полегшать роботу пе..
25.00 грн
Фізична культура Конспекти уроків 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Пропонований посібник містить плани-конспекти уроків з описом рухливих ігор та орієнтовними комплексами вправ з предмета «Фізична культура» для 4-го класу загальноосвітніх шкіл. Також тут вміщено перелік орієнтовних навчальних нормативів і вимог, словник термінів фізичної культури, цікав..
35.00 грн
Фізична культура Розробки уроків 1-4 класи
Посібник укладений відповідно до нової програми з фізичної культури, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх закладів. Видання містить орієнтовне календарно-тематичне планування, конспекти уроків, комплекси загальорозвивальних вправ, комплексні тести оцінювання стану ф..
29.90 грн
Фізична культура Розробки уроків 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Фізична культура Розробки уроків 2 клас НОВА ПРОГРАМА..
35.00 грн
Фізична культура Розробки уроків 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Методичний посібник укладено на основі програми "Фізична культура" для учнів 1-4 класів загальньоосвітних шкіл. У посібнику розкриваються основні цілі і завдання з фізичної культури для учнів 2-х класів, наводиться календарне планування і плани конспекти 102 уроків...
29.90 грн
Фізична культура Розробки уроків 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Фізична культура Розробки уроків 3 клас НОВА ПРОГРАМА..
35.00 грн
Фізкультурно-оздоровча робота в початковій школі 1-4 класи
Посібник містить відомості про важливість рухливих ігор у фізичному вихованні школярів, поради щодо організації та проведення рухливих ігор, ігровий матеріал для занять з фізичної культури ..
17.50 грн
Фізкультхвилинки у початковій школі
Посібник містить чимало різноманітних комплексів фізкультхвилинок та інноваційних здоров'язбережувальних технологій: пальчикова гімнастика, гімністика для очей, дихальні вправи тощо. Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів, батьків...
32.00 грн
Фізична культура