Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Інформатика

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Експрес-контроль Сходинки до інформатики 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Книги цієї серії допоможуть вчителеві оцінити рівень знань школярів, витративши на це мінімум часу. Дитина виконує завдання, вириває лист з книги і здає його на перевірку. Також серія "експрес-контроль" підходить для додаткових занять вдома...
15.00 грн
Експрес-контроль Інформатика 3 клас (Коршунова О.В.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить 16 тестів по два варіанта для поточного контролю знань...
15.00 грн
Експрес-контроль Інформатика 4 клас (до підручника Г.В.Ломаковської) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено відповідно до чинної програми та концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автори Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд). Видання містить 16 тестів у двох варіантах для організації поточного контролю знань. Призначено для учнів ..
13.00 грн
Експрес-контроль Інформатика 4 клас (до підручника М.М. Корнієнко) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено відповідно до чинної програми та концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автори М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, І. Т Зарецька). Видання містить 16 тестів у двох варіантах для організації поточного контролю знань з метою їх подальшої..
13.00 грн
Експрес-контроль Інформатика 4 клас (до підручника О. В. Коршунової) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено відповідно до чинної програми та концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автор О. В. Коршунова). Видання містить 16 тестів у двох варіантах для організації поточного контролю знань. Призначено для учнів 4 класу загальноосвітніх навчальни..
13.00 грн
Зошит з інформатики 4 клас
Зошити-конспекти учня містять завдання різного типу з розвитку логічного та алгоритмічного мислення, завдання, що сприяють оволодінню практичними навичками роботи з комп’ютером, а також вкладки з контрольними роботами. Навчальні ситуації, які наведені в робочих зошитах, тісно пов’язані з життям суча..
Уточніть у менеджера
Зошит Сходинки до інформатики 2 клас ( до підр. Коршунової ) НОВА ПРОГРАМА
Зошит з інформатики для учнів 2 класу містить різноманітні ігри та завдання. За новою програмою...
20.00 грн
Зошит Сходинки до інформатики 2 клас ( до підр. Коршунової)
Посібник розроблений відповідно до навчальної програми Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України та підручника «Сходинки до інформатики, 2 кл.» О.В. Коршунової. Завдання, пропоновані в зошиті, сприяють закріпленню та поглибленню знань та вмінь з основ інформатики, розвивають логічне та тв..
14.00 грн
Зошит Сходинки до інформатики 2 клас ( до підр. Ломаковської) НОВА ПРОГРАМА
Зошит з інформатики для учнів 2 класу містить різноманітні ігри та завдання. За новою програмою...
20.00 грн
Зошит Сходинки до інформатики 2 клас (до підр. Корнієнко М.М.) + CD НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладено відповідно нової програми. Завдання, які пропонуються у зошиті сприяють закріпленню і поглибленню знань молодших школярів. На диску є програмне забезпечення. ..
Уточніть у менеджера
Зошит Сходинки до інформатики 2 клас (до підр. Ломаковської) НОВА ПРОГРАМА
Зошит укладено відповідно нової програми. Завдання, які пропонуються у зошиті сприяють закріпленню і поглибленню знань молодших школярів...
14.00 грн
Зошит Сходинки до інформатики 2 клас (до підр. Ломаковської) НОВА ПРОГРАМА ПіП
Зошит укладено відповідно нової програми. Завдання, які пропонуються у зошиті сприяють закріпленню і поглибленню знань молодших школярів...
16.00 грн
Зошит Сходинки до інформатики 3 клас до підр. Ломаковської Г.В. (НОВА ПРОГРАМА)
Зошит містить завдання, які, допоможуть вчителю розширити та закріпити знання учнів. Різноманітність вправ, творчі та логічні завдання зроблять навчання більш цікавим та корисним. ..
20.00 грн
Зошит Інформатика 3 клас (до підруч. Коршунової О.) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит призначений для індивідуальної, самостійної та колективної робіт на уроках інформатики за підручником Коршунової О. В. «Сходинки до інформатики. 3 клас» — К.: Генеза, 2014. Завдання в робочому зошиті спрямовані на особистісну орієнтацію освітнього процесу, його індивідуалізацію. Для уч..
17.00 грн
Зошит Інформатика 4 клас (до підруч. Коршунової О.) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит призначений для індивідуальної, самостійної та колективної робіт на уроках інформатики за підручником Коршунової О. В. «Інформатика. 4 клас» — К.: Генеза, 2015. Завдання в робочому зошиті спрямовані на особистісну орієнтацію освітнього процесу, його індивідуалізацію. Для учнів 4 класу ..
18.00 грн
Зошит Інформатика 4 клас (до підручника Ломаковської Г.В.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено відповідно до чинної програми та з урахуванням концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автори Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й. Я. Ривкінд). Зміст посібника зорієнтовано на формування в учнів початкових уявлень про базові поняття інфор..
20.00 грн
Зошит Інформатика 4 клас (до підручника М.М. Корнієнко) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит складений відповідно до чинної програми з інформатики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Інформатика-4» авторів М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровської, І. Т. Зарецької, до якого також входять: підручник, експре..
Уточніть у менеджера
Мій конспект Інформатика 2 клас (за підручником Г. В. Ломаковська) НОВА ПРОГРАМА
Видання «Мій конспект» — це нова серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 2..
25.00 грн
Сходинки до інформатики Робочий зошит для 2-го класу
Кожна сторінка зошита містить вправи до одного з 35 уроків, передбачених навчальною програмою. Зошит не прив'язаний до жодного з альтернативних підручників, оскільки зміст дидактичного матеріалу базується безпосередньо на програмі предмета та розробленому на її основі поурочному плануванні. Назви ур..
18.00 грн
Сходинки до інформатики Робочий зошит для 3-го класу
Кожна сторінка зошита містить вправи до одного з уроків, передбачених навчальною програмою. Зошит не прив'язаний до жодного з альтернативних підручників, оскільки зміст дидактичного матеріалу базується безпосередньо на програмі предмета та розробленому на її основі поурочному плануванні. Назви урок..
18.00 грн
Сходинки до інформатики Робочий зошит для 4-го класу
Кожна сторінка зошита містить вправи до одного з уроків, передбачених навчальною програмою. Зошит не прив'язаний до жодного з альтернативних підручників, оскільки зміст дидактичного матеріалу базується безпосередньо на програмі предмета та розробленому на її основі поурочному плануванні. Назви урок..
18.00 грн
Сходинки до інформатики Конспекти уроків 2 клас ( до підр. Коршунової)
У посібнику подано методичні рекомендації для проведення уроків з предмета «Сходинки до інформатики» у 2 класі відповідно до навчальної програми Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України та підручника «Сходинки до інформатики. 2 кл.» О.В. Коршунової. Представлені м..
28.00 грн
Сходинки до інформатики Конспекти уроків 2 клас ( до підр. Ломаковської)
У посібнику подано методичні рекомендації для проведення уроків з предмета «Сходинки до інформатики» у 2 класі відповідно до навчальної програми Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України та підручника «Сходинки до інформатики. 2 кл.» Г.В. Ломаковської, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінда, Ф.М. Р..
24.00 грн
Сходинки до інформатики Підручник 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Підручник рекомендований МОН України. Завдання, які запропоновані в підручнику допоможуть школярам здобути практичні та теоретичні навички використання інформаційно-комунікаційних технологій...
Уточніть у менеджера
Сходинки до інформатики Підручник 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Підручник рекомендований МОН України. Завдання, які запропоновані в підручнику допоможуть школярам здобути практичні та теоретичні навички використання інформаційно-комунікаційних технологій. ..
100.00 грн
Усі уроки інформатики 2 клас (за підручником Г. В. Ломаковської) НОВА ПРОГРАМА
Дані методичні рекомендації розроблено відповідно до програми «Сходинки до інформатики» для учнів 2 класу за підручником Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд, Ф. М. Рівкінд Сходинки до інформатики. 2 клас, що рекомендована до використання в навчально-виховному процесі у початковій школі..
30.00 грн
Усі уроки інформатики 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Пропоновані конспекти уроків розроблено до програми «Інформатика. 2-4 класів. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів» для учнів 3 класів, що рекомендована до використання в навчально-виховному процесі в початковій школі. Конспекти уроків з інформатики в 3 класі розроблені відпов..
50.00 грн
Інформатика Навчально-методичний посібник 2-4 клас
Посібник складається з 2 розділів. До першого увійшли програма «Кроки до інформатики. Шукачі скарбів», яка рекомендована мон україни (лист №1/11-6244 від 08.12.08р.), календарно-тематичне планування, приблизний розподіл навчального часу та запропоновані критерії оцінювання. Другий розділ містить мет..
Уточніть у менеджера
Інформатика Позакласні заходи в початковій школі
Посібник (автор Антонова О.П.) містить сценарії позакласних заходів з інформатики для початкової школи, зміст яких відповідає чинній програмі для 2–4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Пропоновані заходи спрямовано на систематизацію уявлень молодших школярів про базові поняття інформатики,..
25.00 грн
Інформатика Підручник 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Підручник допоможе: сформувати початкові уявлення про базові поняття інформатики, здобути початкові практичні використання інформаційно-комунікаційних технологій, розвивати алгоритмічне і логічне мислення, творчі здібності, підвищити інформаційну культуру...
100.00 грн