Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Цікаве для дітей

Показати: Сортування:
111 дослідів для дітей
Ця книга допоможе юному досліднику здійснити фантастичну подорож у світ природних наук. Нескладні й захопливі експерименти ознайомлять із деякими законами фізики й хімії, розширять світогляд дитини, сприятимуть розвиткові спостережливості й допитливості...
Уточніть у менеджера
5000 прислів’їв та приказок
Пропонована збірка містить 5 000 українських народних прислів'їв та приказок, упорядкованих відповідно до тем «Природа», «Господарська діяльність людини», «Взаємини між людьми», «Недоліки та вади людини» і «Прислів'я та приказки на різні ..
Уточніть у менеджера
Будьмо усі молодцями Інтелектуально-розвивальна гра 3-4 класи
Цікавість і корисність – у розвитку дитини вони повинні бути головним позитивним рушієм, могутнім тандемом, і до речі, не лише в освіті. На жаль, у сучасній школі, і не лише українській, ці два інгрідієнти є практично дилемою, і чим старшим є учень – тим більшою. Тож автори описаної і цій книзі різ..
12.00 грн
Великдень
Ця книжечка — універсальна! Вона прислужиться і вихователям дошкільних закладів, і педагогам початкових класів, і вчителям на уроках рідної мови, народознавства чи християнської етики, і батькам — для сімейного прочитання, і, звичайно ж, юним читайликам. Обмежений тематично, бо висвітлює лише одне с..
36.00 грн
Від Різдва до Водохрестя
Різдвяні свята — казка нашого дитинства. Вони — диво, радість, таїна містерії, тепло родин- ного дому, приналежність до рідного краю. У цій книжці зібрано вірші, оповідки, казки, колядки, віншівки, щедрівки, авторські сценки та вертепи, загадки, примовки та прикмети величних святкувань Різдва, Свято..
50.00 грн
Еники, беники їли вареники Загадки, лічилки
Пропонована збірка містить авторські загадки, народні та авторські лічилки, скоромовки, значна частина яких друкується вперше. Збірку адресовано учням та вчителям початкових класів, вихователям дитячих садків, студентам педагогічних вузів. її можна використовувати на уроках, у позакласній роботі, а..
22.00 грн
Зошит для розвитку творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку
Пропонований посібник містить цікаві, різні за складністю завдання творчого характеру, спрямовані на вироблення в учнів уміння аналізувати, порівнювати, класифікувати, виділяти головне, що сприяє розвитку кмітливості, допитливості, винахідливості, вмінню висловлювати та обґрунтовувати власну думку. ..
13.00 грн
Зірки
Барвиста книга розповість цікавому молодшому школяреві про космос. Міфи і легенди про сузір'я і Місяц, фотографії зірок і галактик, цікаві факти і барвисті ілюстрації розкриють малюкові секрети всесвіту і космосу...
Уточніть у менеджера
Кобзарик
У цьому барвистому ошатному виданні вміщено поезії, уривки з поем та авторської біографії класика української літератури Тараса Шевченка, рекомендовані для вивчення й прочитання в початкових класах загальноосвітньої школи. Книга необхідна для учнів може прислужитися учителям, батькам, педагогам дошк..
31.00 грн
Конструктор слів «АБеВеГеҐеДЕЙЯ» Рівень 1 (початковий)
245 захоплюючих головоломок для тебе, твоїх друзів та родичів...
26.50 грн
Конструктор слів «АБеВеГеҐеДЕЙЯ» Рівень 2 (середній)
245 захоплюючих головоломок для тебе, твоїх друзів та родичів...
26.50 грн
Конструктор слів «АБеВеГеҐеДЕЙЯ» Рівень 3 (вищий)
245 захоплюючих головоломок для тебе, твоїх друзів та родичів...
26.50 грн
Місяць
Барвиста книга розповість цікавому молодшому школяреві про космос. Міфи і легенди про сузір'я і Місяц, фотографії зірок і галактик, цікаві факти і барвисті ілюстрації розкриють малюкові секрети всесвіту і космосу...
Уточніть у менеджера
Народ скаже, як зав’яже Українські народні прислів’я та приказки
Пропонована збірка містить українські народні прислів'я та приказки, які охоплюють усі сфери суспільного життя українського народу. У межах розділу прислів'я та приказки систематизовані за алфавітом. Збірку адресовано школярам, учителям, усім шанувальникам народної творчості. Компактний та з..
30.00 грн
Перший раз у перший клас Пам’ятки для першокласників
 Перший помічник батькам в організації введення до шкільного життя, в ньому розкриваються такі теми як: Розпорядок дня, Як збирати  портфель, Як вести себе у школі, на уроці, на перерві, Як користуватися підручниками, Як бути ввічливим, Як бути здоровим, Як виконувати домашні завдання, Дос..
15.00 грн
Подарунок
Головоломки, задачки, ребуси, анекдоти, фокуси, приколи, загадки, кросворди, розмальовки. Для найкращого розвитку логічного мислення у процесі розв’язування логічних задачок та головоломок можна давати поради, вказувати, на що слід звернути увагу, але не повідомляти одразу правильну відповідь. І це ..
36.00 грн
Подарунок першокласнику
Пропонований посібник містить основні відомості з навчання грамоти, математики, природознавства, основ здоров’я, іноземних мов для учнів першого класу. У цікавій та ігровій формі подано вірші про літери й цифри, послідовність їх написання, наведено ілюстрації до казок, зразки схематичних позначень з..
50.00 грн
Портрети свійських тварин та їхніх диких родичів Інтегровані матеріали до уроків з курсу Я і Україна
У навчальному посібнику наводяться цікаві відомості про найпоширеніших в Україні представників свійських тварин. З’ясовується, як свійські тварини виникли, хто були їхніми предками, чи живуть вони нині в дикій природі, чи давно вимерли, кого з них ще можна зустріти у віддалених незайманих куточках з..
49.50 грн
Посібник шахіста-початківця Зошит №1
Зошит містить матеріали для навчання грі в шахи. За методикою, що використовується вже не один рік, проводять заняття з дітьми різних вікових груп. Використання зошита дозволяє надати заняттям та тренуванням стрункості, прозорості та системного характеру. Для тренерів, керівників гуртків, а також ба..
Уточніть у менеджера
Риторика Навчальний посібник 1 клас
У цьому посібнику запропоновано завдання, які допоможуть першокласникам вивчити тхніку читання, навчати слухати і відповідати, розуміти співрозмовника. ..
28.00 грн
Розум на кінчиках пальців.1 клас. Альбом з іграми та вправами для синхронного розвитку обох півкуль мозку. Частина 1 НУШ
Психологи та педагоги  переконані, що малювання обома руками поліпшує пам’ять, увагу, просторові уявлення дитини,знижує втомлюваність  та підвищує здатність до самоконтролю. Альбом з  іграми та вправами для  синхронного розвитку обох півкуль  мозку дає  змогу орга..
35.00 грн
Сонячна країна — моя Україна Читанка-хрестоматія 1-4 класи
Казки, загадки, оповідання, вірші та п’єси, що увійшли до цього видання, допоможуть сформувати в учнів уявлення про феномен людини, зрозуміти сутність понять “про тебе самого”, “родина, рід, сім’я”, “людина серед людей”, “природа навколо нас”, “Батьківщина”, закладуть основи духовності, доброти, люб..
25.00 грн
Сонячна система
Барвиста книга розповість цікавому молодшому школяреві про космос. Міфи і легенди про сузір'я і Місяц, фотографії зірок і галактик, цікаві факти і барвисті ілюстрації розкриють малюкові секрети всесвіту і космосу. ..
Уточніть у менеджера
Твоя перша енциклопедія кросвордів
0..
26.50 грн
Тренінг інтелекту школяра
Завдання цієї книжки орієнтовані на розвиток мислення і творчих здібностей дитини. Книга не має аналогів і містить нетрадиційні вправи, які формують навички переносити знання з однієї галузі в іншу. Призначається для учнів 1-6 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, де діти на заняттях навчаються виконувати ..
Уточніть у менеджера
Чарівний дзвоник Книга-гра для дітей
Пропоноване видання містить вправи-завдання розвивального характеру. Ігри тренують та розвивають зорову пам'ять, вчать логічно мислити, приймати швидкі рішення у процесі вирішення завдань. Граючись, можна почерпнути багато цікавого, перевірити свою кмітливість, інтуїцію та ерудованість. Видання адре..
10.50 грн
Щедрик-Ведрик Календарно-обрядові пісні, скоромовки, лічилки
Збірник містить значний обсяг найкращих зразків фольклору, що згруповано за тематичними розділами: "календарно-обрядова поезія", "Лічилки, жмурилки", "Народні прикмети". Матеріал дібрано з урахуванням потреб учнів загальноосвітніх шкіл. Видання стане надійним помічником учням, учителям, вихователям..
Уточніть у менеджера
Що не край, то свій звичай Прислів'я та приказки народів світу
Пропонована збірка містить прислів'я та приказки народі світу. У межах розділу прислів'я та приказки систематизовані з алфавітом. Компактний та зручний формат збірки зробить справжнім помічником школярів. Збірку адресовано школярам, учителям, усім шанувальні кам народної творчості...
Уточніть у менеджера
Інтелектуальний феєрверк Навчальні тести Рівень 1
У посібнику вміщені 90 завдань, які складають 1-й рівень складності й призначені для інтелектуального розвитку молодших школярів. Завдання розподілені на 10 тестів, у кожному з яких є по 9 завдань, при цьому наприкінці посібника подаються відповіді до завдань кожного тесту, а також таблиця для оціню..
24.00 грн
Інтелектуальний феєрверк Навчальні тести Рівень 2
У посібнику вміщені 90 завдань, які складають 2-й рівень складності й призначені для інтелектуального розвитку молодших школярів. Завдання розподілені на 10 тестів, у кожному з яких є по 9 завдань, при цьому наприкінці посібника подаються відповіді до завдань кожного тесту, а також таблиця для оціню..
24.00 грн
Цікаве для дітей