Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
 • Автор
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Образотворче мистецтво

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Абетка мистецтв Зошит-альбом 1 клас
Пропоноване видання розроблено відповідно до інтегрованого курсу «Мистецтво» (авт. Масол Л., Бєлкіна Е., Оніщенко О., Очеретяна Н., Рагозіна В.) та узгоджено з педагогічними програмовими засобами «Мистецтво» (ППЗ) для 1-4 класів. Зошит-альбом пропонується у комплекті з науково-методичним посібником ..
23.00 грн
Азбука паперової пластики
В альбомі запропоновано методично розроблені завдання і нескладні композиції на основі конструювання із паперу — найпоширенішого й найдоступнішого матеріалу для дітей будь-якого віку. Робота буде цікавою для керівників гуртків образотворчого мистецтва, студентів педагогічних і художніх навчальних за..
13.00 грн
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва 1 клас (До підруч. Калініченко О.)
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 1 класі, розроблені відповідно до нової програми МОНМС України (Р. Шмагало та ін. Образотворче мистецтво. 1–4 класи) і спрямовані на розвиток універсальних художньо-творч..
Уточніть у менеджера
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва 2 клас (До підруч. Калініченко О.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 2 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (Р. Шмагало та ін. Образотворче мистецтво. 1–4 класи) і спрямовані на розвиток універсальних художньо-творчих..
32.00 грн
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва 2 клас (До підруч. Трач С.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 2 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України та підручника С. Трач, М. Резніченко «Образотворче мистецтво. 2 клас». Для учнів 2 класу, учителів початкових..
32.00 грн
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва 3 клас (До підруч. Калініченко О.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику пропонуються репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (Р. Шмагало та ін. Образотворче мистецтво. 1–4 класи, 2011 р.) і спрямовані на розвиток універсальних художньо..
32.00 грн
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва 3 клас (До підруч. Трач С. та ін.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України й підручника С. Трач, М. Резніченко «Образотворче мистецтво. 3 клас». Для учнів 3 класу, учителів..
32.00 грн
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва 4 клас (До підруч. Калініченко О.) НОВА ПРОГРАМА
Альбом містить творчі завдання до підручника Калініченко О...
32.00 грн
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва 4 клас (До підруч. Резніченко М.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 4 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України й підручника М. І. Резніченко, С.К. Трач «Образотворче мистецтво. 4 клас». Для учнів 4 класу, учителів початк..
32.00 грн
Дивовижне мереживо витинанки
До посібника ввійшли матеріали з історії виникнення витинанки та паперу, описано основні символи української витинанки та різновиди витинанок. У доступній формі подано рекомендації щодо створення композицій і виготовлення витинанок, описано техніку виконання витинанок різного типу, які проілюстрован..
44.00 грн
Мій конспект Образотворче мистецтво 2 клас (за підручником С. К. Трач) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з чинною програмою МОНУ для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання за підручником С. К. Трач, М. І. Резніченко «Образотворче мистецтво. 2 клас», що рекомендований МОНМСУ для використання у навчально-виховному процесі. Орієнтовні календарне плануван..
20.00 грн
Мій конспект Образотворче мистецтво. 2 клас (за підручником О. В. Калініченко) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено згідно з чинною програмою МОНМСУ для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання за підручником О. В. Калініченко, В. В. Сергієнко «Образотворче мистецтво. 2 клас», що рекомендований наказом МОНМСУ від 18.06.2012 р. № 718 для використання у навчально-виховному..
20.00 грн
Навчайся разом з нами робити оригамі
Пiдготувати дитину до школи, стати помiчником у її всебiчному розвитку чи не найкраще допоможе оригамi - мистецтво виготовлення рiзномaнiтних фiгурок шляхом складання аркуша паперу. 3аняття оригамi розвивають вiдчуття, слухову та зорову увагу i сприйняття, пам'ять, дрiбну моторику. У цiй книзi матер..
28.00 грн
Образотворче мистецтво 1 клас Плани-конспекти уроків +СD (конструктор уроку)
Книга містить шаблони для розробки уроків із достатньою кількістю форм і методів та вільними місцями для записів, що надають можливість учителеві скласти власний сценарії уроку. До посібника безкоштовно додається диск, який містить додаткові матеріали, ділові папери обов'язкової звітності, календарн..
40.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом 1 клас Учуся малювати
Альбом «Учусь малювати 1 клас» є складовою комплекту навчальної літератури з художньо-естетичного розвитку дітей молодшого шкільного віку в процесі образотворчої діяльності. Його змістове наповнення узгоджено з методичним посібником серії «Конструктор уроку» «Образотворче мистецтво 1 клас Плані-к..
28.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом 2 клас Учуся малювати (до підр.Калиниченко) НОВА ПРОГРАМА
Альбом з готовими шаблонами по малюванню відповідає новій навчальній програмі для 2-го класу і підручнику О.В.Калініченко і В.В. Сергіеченко. Завдання запропоновані в альбомі допоможуть школяреві краще освоїти різноманітні техніки малювання, на сторінках альбому є розповіді про відомих художників і ..
28.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом 2 клас Учуся малювати (до підр.Трач) НОВА ПРОГРАМА
Альбом з готовими шаблонами по малюванню відповідає новій навчальній програмі для 2-го класу і підручнику К.С.Трач і М.І. Резніченко. Завдання запропоновані в альбомі допоможуть школяреві краще освоїти різноманітні техніки малювання, на сторінках альбому є розповіді про відомих художників їх твори. ..
28.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом 3 клас ( до підр. Калініченко О.В.) НОВА ПРОГРАМА
Альбом з готовими шаблонами по малюванню відповідає новій навчальній програмі для 2-го класу і підручнику К.С.Трач і М.І. Резніченко. Завдання запропоновані в альбомі допоможуть школяреві краще освоїти різноманітні техніки малювання, на сторінках альбому є розповіді про відомих художників їх твори. ..
28.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом 3 клас ( до підр. Трач С.К.) НОВА ПРОГРАМА
Альбом з готовими шаблонами по малюванню відповідає новій навчальній програмі для 3-го класу і підручнику К.С.Трач і М.І. Резніченко. Завдання запропоновані в альбомі допоможуть школяреві краще освоїти різноманітні техніки малювання, на сторінках альбому є розповіді про відомих художників їх твори. ..
28.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом 4 клас ( до підр. Трач С.К.) НОВА ПРОГРАМА
Альбом з образотворчого мистецтва укладений за новою чинною програмою «Образотворче мистецтво» для 4 класу та підручником С. К. Трач, І. М. Резніченко. Видання містить визначення основних художніх термінів, у доступній для дітей формі стисло пояснює процеси виконання творчих робіт. Багатий ілюстрати..
28.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом для 2 класу
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва у 2 класі відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Пропонований матеріал допоможе розвитку художніх здібностей, творчої уяви, фантазії, логічного мислення. Альбом призначений дл..
31.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом-посібник 1 клас
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 1 класі за підручником С.К. Трач, М.І. Резніченка відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Запропонований матеріал допоможе розвитку художніх здібностей, творчої уяви, фантаз..
31.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом-посібник 1 клас
У пропонованому альбомі–посібнику подано зміст уроків образотворчого мистецтва для учнів першого класу. Структура посібника відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України та вимогам Державного стандарту початкової загальної освіти. Теоретичний матеріал, спрямований на розвиток уяви, ..
Уточніть у менеджера
Образотворче мистецтво Альбом-посібник 3 клас (до підр. Калініченко) НОВА ПРОГРАМА
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 3-му класі за підручником «Образотворче мистецтво. 3 клас» (автори: О.В. Калініченко, В.В. Сергієнко), структура посібника відповідає чинній навчальній програмі Міністерства освіти і науки України та вимогам Державного стандарту ..
31.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом-посібник 3 клас (до підр. Трач ) НОВА ПРОГРАМА
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 3 класі за підручником С.К. Трач, М.І. Резніченка — переможця Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України. Запропонований матеріал допоможе розвитку ..
31.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом-посібник 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 4 класі за підручником С.К. Трач, М.І. Резніченка — переможця Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України. Запропонований матеріал допоможе розвитку ..
31.00 грн
Образотворче мистецтво Альбом-Посібник 4 клас НОВА ПРОГРАМА (Літера)
В альбомі-посібнику стисло й доступно подано матеріал, спрямований на опанування учнями основ формотворення, компонування на площині та кольорознавства. Зміст посібника відповідає чинній програмі з образотворчого мистецтва, затвердженій Міністерством освіти і науки України...
33.00 грн
Образотворче мистецтво Конспекти уроків 3 клас НОВА ПРОГРАМА
У методичному посібнику подані орієнтовні розробки уроків, складені відповідно до нової чинної програми з образотворчого мистецтва для 3-го класу. Уроки містять спрямовані на розвиток творчого потенціалу учнів, їхньої уяви, художніх навичок та виховання необхідних компетенцій у галузі мистецтвознавс..
45.00 грн
Образотворче мистецтво Конспекти уроків 4 клас НОВА ПРОГРАМА
У методичному посібнику подані орієнтовні розробки уроків, складені відповідно до нової чинної програми з образотворчого мистецтва для 4-го класу. Уроки містять спрямовані на розвиток творчого потенціалу учнів, їхньої уяви, художніх навичок та виховання необхідних компетенцій у галузі мистецтвознавс..
45.00 грн
Перші кроки школяра у світ музики Посібник для вчителя. 1 клас
У посібнику наведені методичні рекомендації щодо проведення уроків музики в 1 класі відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України та вимог Державного стандарту початкової загальної освіти. Посібник об'єднує цікаві педагогічні прийоми, інтерактивні технології навчання, ігри, бесі..
20.00 грн
Образотворче мистецтво

Образотворче мистецтво - один з найулюбленіших уроків у молодших шкільників, адже на уроці дитина може зануритися у світ фантазії, розвиваючи творчі навички та уяву. Зробити уроки цікавим, розповісти дітям про види творчості допоможуть вчителю розробки уроків і різні посібники з образотворчого мистецтва. Широкий вибір альбом з шаблонами і заготовками від таких видавництв як "Ранок", "Підручники і посібники", "Абетка" та "Навчальна книга Богдан" дозволять педагогу обрати саме той альбом, котрий підійде до діючих підручників і відповідатиме всім вимогам програми.