Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Музика

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Веселяночка Збірник пісень для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку
Пісні композитора В. Ізотова створені з урахуванням вікових особливостей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Вони мелодійні, легко запам’ятовуються і сприяють формуванню любові до рідного краю. Зміст: Весела пісенька Сопілочка Веселяночка Батьківщина-сонечко Ми любим Україну Будем козакам..
32.00 грн
Вчимося співати 3-4 клас НОВА ПРОГРАМА
Пропонований збірник складено за чинною програмою з музики, затвердженою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Пісенний матеріал враховує вікові особливості дітей, їх вокальні можливості. Його можна використовувати не тільки на уроках музики, а й у позакласній роботі при проведенні..
20.00 грн
Вчимося співати 5-6 клас Збірник пісень
Пропонований збірник складено вiдповiдно до нової навчальної програми «Музичне мистецтво» для загальноосвітніх шкіл, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Пісенний матеріал збiрника являє собою рекомендованi до вивчення в 5–6 класах основнi та варiативнi пiснi. Автор ураховує вікові осо..
20.00 грн
Вчимося співати 7-8 клас Збірник пісень
Пропонований збірник складено вiдповiдно до нової навчальної програми «Музичне мистецтво» для загальноосвітніх шкіл, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Пісенний матеріал збiрника являє собою рекомендованi до вивчення в 7–8 класах основнi та варiативнi пiснi. Автор ураховує вікові осо..
20.00 грн
Джерельця Карпат
Пропонований збірник містить мелодійний та яскравий пісенний матеріал. Збірка рекомендована керівникам художніх колективів, учням, студентам, широкому колу шанувальників української пісні. Ми — «Джерельця Карпат» Рідні Карпати Карпатська привітальна Понад сині полонини Людське добро Полонина рідний ..
19.00 грн
Дзвіночки Пісні для дітей дошкільного віку
Пісні композитора І. Островерхого створені з урахуванням вікових особливостей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Вони мелодійні, легко запам’ятовуються і сприяють формуванню любові до рідного краю. Для вихователів дошкільних закладів, студентів, батьків. Зміст: Дощ надумав налякать Дві в..
19.00 грн
Зацвіла в долині червона калина
Зміст: Митець душевної краси Любимо землю свою. Вірші Миколи Сингаївського Облітав журавель (канон). Вірші Платона Воронька Дощик з циклу “Від зими до зими”. Вірші Олександра Олеся Вишеньки-черешеньки. Вірші Лесі Українки Жук-жученко. Вірші Володимира Лучука Вербові сережки. Вірші Ліни Костенко На з..
14.00 грн
Збірник весняних пісень Веснянки
В книзі містяться такі пісні як, Ой, весна, весна - днем красна Ой, вилинь, вилинь, гоголю Ой, травичко-муравичко Ой, хвалилася берізонька У довгої лози Не стій вербо, над водою Жучок..
6.00 грн
Зошит Музичне мистецтво 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит з музичного мистецтва містить пісні, музичні ігри, цікаві творчі завдання, словничок музичних понять і термінів. Видання стане незамінним помічником для вчителя, оскільки полегшить навчання дітей сприйманню музичних творів, розвине в учнях творчу уяву, музичний слух...
15.00 грн
Козацькому роду нема переводу Репертуарний збірник для солістів, дуетів, вокальних ансамблів та хору.
До цього збірника увійшли пісні на вірші відомого подільського поета Мирослава Воньо, музику до яких створив Микола Балема. Зміст: І всюди музика ясна… Слова М. Воньо, музика М. Балеми Батько. Слова М. Воньо, музика М. Балеми Хлопці, що стали цвітом (пісня-реквієм). Слова М. Воньо, музика М. Балеми ..
19.00 грн
Коли співають діти Вокально-хорові пісні для учнів
До посібника увійшли пісні буковинського композитора Михайла Мафтуляка на слова відомих українських поетів. Більшість творів уже опробовано мистецькими дитячими колективами. Для солістів, вокальних ансамблів, хорових колективів, музичних працівників, студентів навчальних закладів..
17.00 грн
Конструктор уроку Музичне мистецтво 2 клас НОВА ПРОГРАМА
У методичному посібнику подані орієнтовні розробки уроків, складені відповідно до нової чинної програми з музичного мистецтва для 2-го класу. Уроки містять елемент творчості, казковості, ігрові завдання, спрямовані на розвиток творчого потенціалу учнів, їхньої уяви, емоційності та виховання необхідн..
49.90 грн
Конструктор уроку Музичне мистецтво 3 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику запропоновані шаблони конспектів уроків з музичного мистецтва (33 урока). На диску є календарні плани, роздатковий матеріал для учнів, шаблони розробок та матеріали до уроків...
49.90 грн
Любові цілюще джерело
До збірника ввійшли пісні про красу і велич рідної землі, про найвищі наші цінності, про глибокі почуття любові до батька і матері, України і Всевишнього. Видання адресоване учням та студентам музичних навчальних закладів учителям музики і співу, всім, хто любить українську пісню...
12.00 грн
Музична абетка для маленьких скрипалів 1-2 клас (партія скрипки)
Навчальний посібник реалізує ідею раннього розвиваючого навчання гри на скрипці. Цікавий і доступний матеріал допоможе закласти перспективну основу позиційної і штрихової техніки учнів, навчить їх сприймати і любити музику, а також стимулюватиме творчу діяльність. Для учнів першого та другого року н..
45.00 грн
Музична казка Хоробрий пожежник Жмик і песик Чмик
Посібник пропонує читачеві музичні казки протипожежної тематики. Їх можна використати і для дошкільнят, і для молодших школярів. Веселі пісні, захопливий сюжет, цікаві герої допоможуть в ігровій формі ознайомити дітей з основними правилами протипожежної безпеки. Для педагогічних працівників ДНЗ, кер..
10.00 грн
Музичне мистецтво 1 клас Хрестоматія 1 семестр
Збірку музичних творів упорядковано відповідно до нової програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Музичне мистецтво». До збірки увійшли музичні твори основного, варіативного, додаткового матеріалу для виконання, сприймання, музикування та виконання в русі. Збірка призначена для роботи з д..
19.90 грн
Музичне мистецтво 1 клас Плани-конспекти +CD (конструктор уроку)
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з музичного мистецтва для 1-го класу відповідно до чинної про-грами. З їх допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку та здати її на перевірку. До посібника додається електронний диск, що містить додаткові матеріали до уроків, роздаваль..
49.90 грн
Музичне мистецтво Конспекти уроків 1 клас + СD
Посібник містить орієнтовне тематич не планування, детальні розробки уроків, та допоможе вчителям спланувати й організувати власну педагогічну діяльність, дібрати навчальний матеріал, обрати доцільні методи й педагогічні прийоми для проведення уроків. Компакт-диск містить презентації уроків, багатий..
44.90 грн
Музичне мистецтво 1 клас
Нотна хрестоматія укладена відповідно до нової програми «Музичне мистецтво. 1 клас», містить твори для  сприймання та виконання. Для вчителів музичного мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів, студентів вищих педагогічних навчальних закладів...
35.00 грн
Музичне мистецтво 1 клас Хрестоматія 2 семестр
Збірку музичних творів упорядковано відповідно до нової програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Музичне мистецтво». До збірки увійшли музичні твори основного, варіативного, додаткового матеріалу для виконання, сприймання, музикування та виконання в русі. Збірка призначена для роботи з ді..
19.90 грн
Музичне мистецтво Конспекти уроків 2 клас НОВА ПРОГРАМА
У методичному посібнику подані оріентовні розробки уроків, складені відповідно до нової чинної програми з музичного мистецтва для 2 класу. Уроки містять елементи творчості, ігрові завдання, спрямовані на розвиток творчого потенціалу учнів, їхньої уяви, емоційності. Урізноманітніти та збагатити уроки..
44.90 грн
Музичне мистецтво Конспекти уроків 3 клас НОВА ПРОГРАМА
У методичному посібнику подані орієнтовні розробки уроків, складені відповідно до нової чинної програми з музичного мистецтва для 3-го класу. Уроки містять елемент творчості, казковості, ігрові завдання, спрямовані на розвиток творчого потенціалу учнів, їхньої уяви, емоційності та виховання необхідн..
45.00 грн
Музичне мистецтво Конспекти уроків 4 клас НОВА ПРОГРАМА
У методичному посібнику подані орієнтовні розробки уроків, складені відповідно до нової чинної програми з музичного мистецтва для 4-го класу. Уроки містять елемент творчості, казковості, ігрові завдання, спрямовані на розвиток творчого потенціалу учнів, їхньої уяви, емоційності та виховання необхідн..
45.00 грн
Музичне мистецтво Підручник для 1 класу
Підручник є переможцем Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів...
30.00 грн
Музичне мистецтво Робочий зошит 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Даний робочий зошит відповідає Державному стандарту початкової загальної освіти та навчальній програмі МОН України. Запропоновані завдання дозволяють зробити уроки музичного мистецтва цікавими та змістовними...
14.50 грн
Музичне мистецтво Робочий зошит 1 клас
Мета зошита — допомогти учням засвоїти програмовий матеріал, навчити сприймати, розуміти і любити музику, а також стимулювати творчу діяльність дітей на уроках музики. В навчально-методичний комплект входять компактдиски із творами для слухання музики та піснями відповідно до уроків цього видання, м..
16.00 грн
Музичне мистецтво Робочий зошит 1 клас (до підручника О.Лобової) НОВА ПРОГРАМА
Музичне мистецтво Робочий зошит 1 клас (до підручника О.Лобової) НОВА ПРОГРАМА..
16.00 грн
Музичне мистецтво Робочий зошит 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит з музичного мистецтва містить пісні, музичні ігри, цікаві творчі завдання, словник музичних понять і термінів. Видання стане незамінним помічником учителя , оскільки значною мірою полегшить процес навчання школярів сприйняттю музичних творів та розвине в дітях творчу фантазію та музичн..
13.00 грн
Музичне мистецтво Робочий зошит 4 клас ( до підруч. Аристової) НОВА ПРОГРАМА
Мета зошита — допомогти учням засвоїти програмовий матеріал, навчити сприймати, розуміти і любити музику, а також стимулювати творчу діяльність дітей на уроках музичного мистецтва. Робочий зошит розроблено до підручника «Музичне мистецтво, 4 клас» (автори Л. Аристова, В. Сергієнко)...
25.00 грн
Музика